Prenos lokalít z WebHostingHub

Môžem preniesť svoje stránky mimo WebHostingHub?

Ak chcete preniesť svoje stránky hostené serverom WebHostingHub na iného hostiteľa a máte pochybnosti, či je to možné, odpoveď je áno; môžete a môžete preniesť svoje stránky z lokality WebHostingHub. Najprv by však malo byť jasné, čo musíte urobiť, či chcete preniesť svoje doménové meno na iného registrátora domény alebo jednoducho chcete úplne zrušiť svoje predplatné s WebHostingHub. Pokiaľ ide o otázku zrušenia vášho predplatného, ​​každý klient môže zrušiť svoje predplatné kedykoľvek, keď to bude považovať za potrebné. Klientom, ktorí zrušia svoje predplatné, sa preplatí suma podľa času, v ktorom hostili svoje stránky v spoločnosti.


Svoje doménové meno však môžete preniesť aj na iného registrátora domén, ale WebHostingHub stále môžete povoliť na hosťovanie súborov vašich webových stránok. Aby ste to dosiahli, budete musieť buď nasmerovať záznam A na server WebHostingHub pomocou nového registrátora alebo môžete zmeniť názvy názvových serverov na WebHostingHub po dokončení prenosu..

Je dôležité, aby ste pochopili, že vaša registrácia / správa domény nie je rovnaká a je oddelená od vášho hostenia a prevod práv na správu domény nijako neovplyvní váš hostingový účet, ktorý zostane aktívny. Jediným spôsobom, ako deaktivovať hostingový účet, je zrušenie účtu.

Čo musím urobiť, aby som presunul svoje stránky mimo WebHostingHub?

Predtým, ako budete môcť preniesť svoju doménu mimo WebHostingHub, spoločnosť vyžaduje, aby ste odoslali žiadosť o uvoľnenie vašej domény. Žiadosť by mala mať formu e-mailu a mala by byť zaslaná na adresu [email protected] a mala by byť doručená s overením vášho účtu, ako aj s e-mailom správcu. Týmto sa spustí proces registrácie domény, pretože spoločnosť ich potrebuje na odomknutie vašej domény. Je tiež dôležité si uvedomiť, že ak chcete ovplyvniť proces odomknutia, musíte z domény odstrániť súkromie domény.

Po uvoľnení domény a už máte autorizačný kód, ktorý dostanete prostredníctvom e-mailu správcu, môžete prejsť na svojho nového registrátora domény a začať proces prenosu domény. Dokončenie prevodu zvyčajne trvá 7 až 10 dní, čas ukončenia sa však líši v závislosti od registrátora. Je dôležité, aby ste vedeli, že kedykoľvek dôjde k zmenám DNS alebo k prenosu domén, počas výmeny meniča sa zachováva doba šírenia DNS, ktorá trvá asi 7-24 hodín..

Aké sú obvyklé dôvody, prečo sa ľudia sťahujú zo svojej hostiteľskej spoločnosti?

Existuje toľko dôvodov, prečo je toľko jednotlivcov alebo spoločností, ktorí sa chcú zmeniť na inú webhostingovú spoločnosť. To sa líši od svetských po najzložitejšie dôvody. Medzi tieto dôvody patria:

 •  Klient môže byť zo služby sklamaný.
 •  Potreba ďalších zdrojov, napríklad úložného priestoru a šírky pásma, ako aj potreba ďalších aplikácií.
 • Klient možno zistil, že je ťažké udržať sumu mesačných účtov, a niekde mohol nájsť lepšiu cenu.
 • Mohli by byť spokojní so zákazníckym servisom.

Aké základné kroky a odporúčania musím dodržiavať počas procesu prevodu?

Existuje niekoľko základných odporúčaní, ktoré musia klienti urobiť pred a počas procesu prevodu. Sú to tieto:

 • Najprv musíte vybrať najvhodnejšieho poskytovateľa webhostingu porovnaním s aktuálnym poskytovateľom. Úvahy by mali zahŕňať:
 •  Typ použitého operačného systému, ktorý by mal byť zlučiteľný s požiadavkami vašej webovej stránky;
 •  Požiadavky na miesto na disku; a
 •  Šírka pásma;
 • Mali by ste si vytvoriť záložnú kópiu všetkých súborov existujúcej webovej stránky tak, že si stiahnete všetky staré súbory účtu. Môžete použiť FTP prístup alebo ho exportovať pomocou phpMyAdmin, v závislosti od toho, čo funguje. Vo všeobecnosti vyhľadajte hostiteľa, ktorý ponúka FTP prístup.
 •  Skontrolujte, či vaše e-maily fungujú a či sú aktívne, aby ste mohli prijímať e-maily.
 •  Odporúča sa, aby ste zabezpečili, že e-mailové účty vašich webových stránok a domén sú počas procesu prenosu spustené tak, že ponecháte svoj existujúci účet webhostingu otvorený až do ukončenia procesu.
 •  Po dokončení všetkého nezabudnite zrušiť svoj účet.

Čo musím zvážiť, keď prejdem na nového hostiteľa webu?

Ak sa rozhodnete pre zmenu na nového hostiteľa, uistite sa, že ste schopní zvážiť všetko potrebné. Jednu vec, ktorú si musíte zapamätať, je, že by ste mali hľadať dôvod, prečo ste zmenili svojho hostiteľa a použili ho ako meradlo, aby ste sa znova nestretli s rovnakým problémom. Niektoré z týchto úvah sú:

 •  Nechcete, aby vaši zákazníci boli na vašom webe sklamaní s veľkými prestojmi, kým sa prevod uskutoční. Zabezpečte čo najhladší prenos.
 •  Musíte urobiť dôkladný prieskum o svojom budúcom webhostingu. Možno budete musieť zistiť nasledujúce informácie:
 •  Čo znamená, že umožňujú nahrávanie súborov.
 • Získajte informácie o ich DNS a uistite sa, že máte pripravené informácie o svojom účte domény, aby ste mohli čo najskôr zmeniť nastavenia.
 •  Pred zmenou DNS sa uistite, že máte pripravenú dočasnú webovú adresu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me