– Ponúka WebHostingHub mesačnú platbu?

Ponúka WebHostingHub mesačnú platbu?

WebHostingHub považuje väčšina nových vlastníkov webových stránok za dobrý výber hostiteľa, pretože využíva servery Dell. Tieto servery Dell sa považujú za výkonné počítače, pretože do procesorov je zahrnutých 24 GB pamäťových čipov, 24 procesorov Intel Core a rýchle úložisko RAID 10. To znamená, že použité zariadenie je spoľahlivé a efektívne, čo sa opiera o 99% záruku dostupnosti služby WebHostingHub..


Väčšina poskytovateľov webhostingu však ukazuje, že majú lepšiu záruku dostupnosti za 99,99%, čo je zanedbateľné len pri porovnaní oboch. Dôvodom je to, že WebHostingHub využíva viac dátových stredísk namiesto obvyklých pre väčšinu poskytovateľov webhostingu.

Viaceré dátové centrá

WebHostingHub má dve hlavné dátové centrá rozmiestnené na východnom a západnom pobreží Spojených štátov. Znamená to teda, že vlastníci webových stránok na západnom pobreží nemusia čakať dlhšie, kým sa medzi návštevníkmi webových stránok a serverom webhostingu presunú údaje alebo informácie. To znamená, že používateľská skúsenosť s webom sa zlepšuje, čo vedie k lepšej spätnej väzbe alebo štatistike vlastníka webu. Konečným výsledkom je maximálna investícia vlastníka webovej stránky. Je to založené na skutočnosti, že dátové centrá WebHostingHub sú klasifikované ako kategória A, pretože ich vybavenie vyhovuje PCI.

Dodatočné vlastnosti dátových centier spočívajú v tom, že používajú viac riadených prístupových bodov s niekoľkými zdrojmi energie, ktoré využívajú naftovú energiu. Aj keď WebHostingHub využíva naftovú energiu, má zelenú certifikáciu hostingu, čo znamená, že spotreba energie v dátových centrách je minimalizovaná. Ďalšou výhodou existencie dvoch dátových centier je to, že sa používa na poskytovanie služieb majiteľom webových stránok založených na iných krajinách, ako napríklad:

 •  Južná Amerika
 •  Afrika
 •  Európa
 •  Južný Pacifik
 •  Ázie
 •  Austrália a Nový Zéland

Webová stránka používajúca softvér na správu obsahu WordPress je schopná načítať rýchlosťou 1,5 s pre obchodné webové stránky so sídlom v medzinárodných krajinách. WebHostingHub ďalej znižuje rýchlosť načítania iba na sekundu pre obchodné webové stránky so sídlom v USA, pretože údaje alebo informácie musia prejsť na kratšiu vzdialenosť kvôli použitiu viacerých dátových stredísk..

Pravidelné mesačné sadzby

WebHostingHub má rôzne mesačné sadzby v závislosti od roku poskytovania služieb vlastníkom webových stránok. Najvyššia mesačná sadzba, ktorú ponúka WebHostingHub, je 8,99 USD a najnižšia 6,99 USD. Členenie mesačných sadzieb a rokov služieb sú:

 •  12 mesiacov – 8,99 dolárov mesačne
 •  24 mesiacov – 7,99 dolárov mesačne
 • 36 mesiacov – 6,99 dolárov mesačne

Bohužiaľ pre nových vlastníkov webových stránok väčšina poskytovateľov webhostingu im umožňuje platiť iba ročne. Je tomu tak napriek skutočnosti, že väčšina poskytovateľov webhostingu propaguje a ponúka svoje služby hostiteľa webu za mesačnú sadzbu. Hlavným dôvodom, prečo väčšina poskytovateľov webhostingu ponúka ročný plán, je skutočnosť, že mnohí vlastníci webových stránok môžu zabudnúť platiť svoje mesačné sadzby, a preto sa môžu webové stránky stať neaktívnymi.

Pre majiteľa webových stránok sa to považuje za nepriaznivé, pretože čas strávený vývojom a údržbou webovej stránky bude ľahko plynúť do jedného týždňa od ukončenia zmluvy. Ďalším problémom je, že väčšina vlastníkov webových stránok nebude schopná získať späť svoju zavedenú webovú stránku, ak zaplatia po období obnovenia. Dôvodom je to, že väčšina doménových mien sa automaticky uvoľní po skončení zmluvného obdobia webhostingu. Dôvodom je skutočnosť, že veľký počet jednotlivcov uprednostňuje získanie doménového mena zavedenej obchodnej webovej stránky.

Nevýhody použitia mesačnej platby

Jednotlivci, ktorí získali zavedenú webovú stránku, budú musieť robiť menej propagačných aktivít, pretože predchádzajúci vlastník im už urobil ťažkú ​​úlohu. Väčšina majiteľov webových stránok môže zabudnúť pravidelne platiť mesačnú sadzbu, pokiaľ ide o ich webové stránky, pretože sa nepovažujú za významnú súčasť ich mesačných plánov. Zabudnutie zaplatiť mesačnú sadzbu bude znamenať, že investícia času a peňazí z ich obchodných webových stránok sa bude považovať za stratu.

Poskytovatelia webhostingu nemajú kontrolu nad uvoľňovaním názvov domén, pretože táto úloha je zvyčajne pod kontrolou regulátorov webových stránok, ako je napríklad Medzinárodná spoločnosť pre pridelené názvy a čísla (ICANN). Spoločnosť ICANN vyžaduje, aby vlastníci webových stránok zaregistrovali svoje obchodné webové stránky s nasledujúcimi informáciami:

 •  Meno registrujúceho
 •  Mailová adresa
 •  Emailová adresa
 •  Telefónne číslo

Garancia vrátenia peňazí

Dôvod, prečo väčšina poskytovateľov webhostingu nepovoľuje mesačný platobný plán, je, že server WebHostingHub bude mať problém s implementáciou 90-dňovej záruky vrátenia peňazí. Väčšina ostatných poskytovateľov webhostingu má nižšiu záručnú lehotu vrátenia peňazí, zatiaľ čo WebHostingHub má najdlhšiu dobu 90 dní.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map