Ponúka InMotion šablóny webových stránok?

Súčasťou každého balíka hostenia InMotion sú dvaja bezplatní, ale výkonní tvorcovia webových stránok, ktoré môžu klienti použiť na vytváranie a vytváranie svojich webových stránok. Títo tvorcovia webových stránok, konkrétne Premium Web Builder a PowerWebBuilder, sú aplikácie, ktoré sú vybavené funkciami, ktoré sú dôležité a užitočné pri vytváraní vašich webových stránok. Medzi funkcie týchto tvorcov webových stránok patrí galéria stoviek bezplatných šablón webových stránok, ktoré sú pripravené na použitie klientom kedykoľvek je to potrebné.
Predtým, ako budete môcť na svoje webové stránky použiť ktorúkoľvek zo svojich bezplatných šablón, musíte si predovšetkým nainštalovať Nástroj na tvorbu webových stránok.


Ako môžem nainštalovať program Premium Web Builder na svoju webovú stránku?

Všetky hostingové balíčky InMotion sú dodávané s bezplatnou aplikáciou Premium Web Builder; softvér však nie je predinštalovaný spolu s balíkom. To znamená, že predtým, ako ho budete môcť používať, musíte ho nainštalovať na svoju webovú stránku prostredníctvom Panelu riadenia účtov spoločnosti AMP.
Ak chcete nainštalovať program Premium Web Builder, stačí vykonať niekoľko jednoduchých krokov.

 •  Prvým krokom je prihlásiť sa do svojho panelu riadenia účtu (AMP);
 •  Po prihlásení kliknite na odkaz „Inštalovať populárny softvér“;
 •  Na nasledujúcej stránke sa posuňte nadol a kliknutím na ňu vyberte „Install Premium Web Builder“;
 •  Potom kliknite na kartu „Vyžiadať webový server“ a potom zadajte názov domény, do ktorej chcete nainštalovať program Premium Web Builder, a potom kliknite na tlačidlo „Ďalej“;
 •  Ak inštalujete svoj prvý účet Premium Web Builder, musíte skontrolovať a potvrdiť informácie skôr, ako kliknete na tlačidlo „Odoslať“. Ak však inštalujete ďalší účet webového tvorcu, musíte za dodatočnú licenciu zaplatiť sumu 12 USD za doménu ročne..
 •  Kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ sa spustí inštalačný proces a vo vašej doméne by ste mali mať v priebehu niekoľkých sekúnd nainštalovaný program Premium Web Builder. Počkajte na správu s potvrdením inštalácie a potom, čo dostanete, môžete sa pomocou tejto stránky prihlásiť na stránku Premium Web Builder kliknutím na odkaz na prihlásenie a začať vytvárať svoju vlastnú webovú stránku..

Môžem si vybrať ľubovoľnú šablónu pre všetky webové stránky, ktoré vytváram?

Ako vlastník webových stránok s nainštalovaným webovým tvorcom, buď prémiový webový tvorca alebo PowerWebBuilder, máte právo vybrať a použiť ktorúkoľvek z viac ako 500 bezplatných šablón, ktoré nájdete v galérii webového tvorcu. Je však dôležité pamätať na to, že si musíte vybrať správnu šablónu, ktorá sa dobre hodí, a určiť typ webovej stránky, ktorú vytvárate, a služby a produkty, ktoré vaša webová stránka ponúka..

Aké usmernenie by som mal dodržiavať pri výbere šablón webových stránok?

Aj keď je výber šablón webových stránok záležitosťou vášho vkusu a nálady, vždy je užitočné, aby vaša webová stránka mala šablónu, ktorá dobre vyhovuje typu, službe a produktu vašej webovej stránky, ako aj vkusu budúcich návštevníkov webovej stránky..

Prvým vodítkom pri výbere preferovanej šablóny by mal byť typ stránky, ktorú vytvárate. Aplikácia webového tvorcu vám zvyčajne pomáha pri tejto úlohe. Akonáhle začnete stavebný proces kliknutím na tlačidlo Štart, budete mať možnosť zvoliť si, ktorý typ stránok chcete vytvoriť, či už ide o bežný web, fotogalériu alebo blog. Po výbere použije Tvorca informácie a odporučí niekoľko stránok s funkciami a funkčnými predvoľbami, ktoré by ste mohli mať pre svoj web. Ak si nie ste istí alebo sa vám nepáčia predložené možnosti, môžete si jednu jednoducho vybrať a neskôr ju zmeniť. Po vykonaní preferovaného výberu kliknite na tlačidlo Ďalej, ktoré sa nachádza v pravej dolnej časti stránky.
Ak chcete vybrať šablónu, musíte prejsť na stránku Dizajn kliknutím na tlačidlo Dizajn umiestnené v pravom hornom rohu panela s nástrojmi. Na stránke Dizajn nájdete niekoľko šablón, ktoré je možné prispôsobiť. V skutočnosti existujú tri rôzne spôsoby vyhľadávania šablón:

 •  Jedným z nich je podľa typu kategórie, kde si môžete vybrať šablóny, ktoré zodpovedajú kategórii, ktorú nájdete v rozbaľovacej ponuke;
 •  Druhým je spôsob vyhľadávania, kde vyhľadávate šablóny pomocou kľúčových slov pre určité typy šablón; a
 •  Ručným prehliadaním šablón na stránku, čo môže vyžadovať čas, ale môže byť efektívnejšie.
 • Keď si budete môcť vybrať požadovanú šablónu, jednoducho ju vyberte kliknutím na ňu.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map