Ponúka BlueHost webové stránky?

Takže uvažujete o hosťovaní Bluehost? Múdry výber.


Pozrime sa na typy šablón / motívov, ktoré ponúkajú na svojom trhu:

 • Témy WordPress
 • Joomla Themes
 • Témy Magento
 • Témy spoločnosti Prestashop
 • OpenCart Themes
 • Weebly Témy
 • HTML šablóny
 • Drupal Themes
 • a viac…

Zistíte, že WordPress je uvedený ako prvý – je to preto, že je to najpopulárnejší systém na správu obsahu. Je to zadarmo a ľahko sa používa – a navyše je nekonečne flexibilné, takže si môžete vytvoriť akýkoľvek požadovaný web, či už ide o internetový obchod (elektronický obchod), web miestnej firmy, blog alebo niečo iné. Táto webová stránka, na ktorej sa práve nachádzate (WebHostingPlanGuide.com), je tiež zabudovaná v programe WordPress.

Tu sú dva spôsoby, ako môžete pre svoj web získať skvelú tému. Obaja sú k dispozícii z vášho účtu BlueHost. Ak ešte nemáte účet BlueHost, prejdite na stránku www.BlueHost.com a kliknite na tlačidlo Začíname. Ak použijete tento odkaz, získate najnižšiu cenu a doménu ZDARMA.

# 1: Trh BlueHost (platené témy)

Trh Mojo spoločnosti BlueHost je k dispozícii z vášho účtu BlueHost. Ponúka viac ako 1100 elegantných, dobre navrhnutých motívov WordPress za 49 až 59 dolárov.

Jedným z najobľúbenejších tém je HighEnd, pretože je to jednoduché presunutie myšou a prichádza so 16 ukážkami stránok, ktoré môžete použiť ako skvelý východiskový bod pre svoj web.!

Tu je niekoľko príkladov ukážok, ktoré vám pomôžu predstaviť, čo môžete vytvoriť:

# 2: Repozitár tém WordPress (ZADARMO)

Archív tém WordPress, ak je k dispozícii v sekcii tém na vašom webe WordPress na vašom účte BlueHost. Úložisko ponúka ZADARMO mnoho tisícov tém a ich inštalácia trvá iba kliknutie.

Podľa môjho názoru je väčšina týchto bezplatných tém príliš jednoduchá na nič iné ako na osobný blog. Avšak, tam sú niektoré drahokamy tam, ktoré môžu byť použité na vybudovanie skvelo vyzerajúce profesionálne stránky.

Tu je niekoľko ukážok niekoľkých z tisícov dostupných bezplatných tém:

============================

Pre priemerného používateľa počítačov môže byť samotná myšlienka vytvorenia a správy vašej webovej stránky trochu skľučujúca – z dôvodov, ktoré sú celkom zrejmé. Po prvé, aj keď ste si uvedomili potrebu webovej stránky, možno neviete presne, kde začať. Tiež nemusíte poznať technický žargón, skôr technické postupy. A aj keď viete, ako uviesť web do prevádzky, môže byť pre vás ťažké ho dlhodobo spravovať a udržiavať. Toto sú len niektoré z vecí, s ktorými sa môžete stretnúť na ceste, ale vedzte, že to nie je nič v porovnaní s odmenou, ktorú získate, keď si nastavíte svoju vlastnú stránku, najmä keď podnikáte..

Spomeňte si na počet zákazníkov a vyhliadky, ktoré vás zaujmú, ak predstavíte svoje produkty / služby na profesionálne vyzerajúcich webových stránkach. Pamätajte, že sme v tom dni a veku, keď takmer každá domácnosť mala počítače, laptopy, smartfóny a ďalšie zariadenia pripojené na internet, ktoré sa stali základnými komoditami. Tak prečo nezaviesť svoju firmu na web a zapojiť sa do ešte širšieho publika?

Môžem si vytvoriť svoj vlastný web pomocou služby Bluehost Hosting?

HTML a CSS? Zvonia tieto výrazy zvonček? Možno možno nie. Ak nemáte predchádzajúce skúsenosti alebo znalosti o technických detailoch vývoja webových stránok, BlueHost je pre vás ideálnym webhostingom.

S BlueHost získate užívateľsky prívetivé webové stránky, ktoré sú nástrojmi na prechod pre netechnických používateľov, ktorí chcú vytvárať a spravovať svoje vlastné webové stránky. Dvaja z najpopulárnejších tvorcov webových stránok sú dnes súčasťou balíkov webhostingu spoločnosti BlueHost. Jedná sa o WordPress a Weebly.

Mnoho vlastníkov webových stránok a vývojárov webových stránok preferuje WordPress a Weebly z nasledujúcich dôvodov:

 • Tvorcovia týchto stránok majú užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré je ideálne pre začiatočníkov aj profesionálov.
 • Svoj web môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií. WordPress aj Weebly prichádzajú so širokou škálou vopred navrhnutých šablón a tém, ktoré môžete použiť na to, aby ste svojim stránkam poskytli zreteľný vzhľad a dojem, jedinečný od ostatných používateľov. Táto funkcia umožňuje zvoliť prostredie súvisiace s vašou značkou alebo odvetvím.
 • Svoje vlastné webové stránky môžete mať hneď, pretože ich je možné rýchlo nainštalovať.
 • Títo stavitelia stránok tiež prichádzajú s podporou elektronického obchodu s nákupnými vozíkmi, ktoré vám umožňujú online predávať produkty alebo služby.

Prečo zvoliť Bluehost?

Od svojho založenia v roku 2003 získala spoločnosť BlueHost solídne renomé v webhostingovom priemysle vďaka ich neustálemu a neochvejnému odhodlaniu poskytovať kvalitné služby svojim klientom za veľmi prijateľné ceny..

Stále ste sa ešte nerozhodli? Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste sa dnes mali obrátiť na Bluehost:

 • Optimálne zabezpečenie online.
 • Ak sa stretnete s technickými problémami, môžete kedykoľvek zavolať podpornú skupinu BlueHost kedykoľvek, 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Sú to iba telefónne hovory. Môžete ich dokonca osloviť prostredníctvom živého chatu alebo im poslať e-mail. Pre rýchly a ľahký prístup má BlueHost dokonca celé úložisko svojpomocných zdrojov a komunitné fórum.
 • Všetky plány webhostingu spoločnosti BlueHost sú nezmluvné. Znamená to jednoducho, že neexistujú žiadne záväzky a že nie ste viazaní určitou zmluvou alebo podmienkou. Váš účet BlueHost môžete kedykoľvek zrušiť, ak už nie ste spokojní s jeho službami.
 • BlueHost má užívateľsky prívetivé webové stránky, ktoré umožňujú priemerným používateľom počítačov vytvárať svoje vlastné webové stránky bez toho, aby sa museli učiť HTML, CSS a ďalšie zložité programovacie jazyky. Svoje stránky si tiež môžete prispôsobiť podľa svojho vkusu a preferencií pomocou mnohých rôznych dostupných tém a šablón.
 • Tvorcovia webových stránok BlueHost tiež podporujú elektronický obchod, ktorý vám umožňuje pridávať produkty a služby na vaše stránky a predávať ich prostredníctvom nákupných vozíkov. Navyše prichádza s funkciou, ktorá zabezpečuje možnosti objednávania online, takže vaši zákazníci budú mať pokoj a budú vedieť, že ich súkromné ​​informácie sú bezpečné a bezpečné..
 • BlueHost sa pýši neobmedzeným miestom na disku a šírkou pásma. Môžete uložiť toľko údajov a prenášať súbory, koľko len chcete. Umožní vám tiež hosťovať neobmedzené domény, čo znamená, že môžete mať viac webových stránok s jedným účtom BlueHost.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map