Ponúka BlueHost SEO služby?

Vytvorenie vlastného webu nemusí byť také jednoduché, ako ste očakávali, najmä ak ste v oblasti vývoja webu nováčikom. Ale vďaka poskytovateľom webhostingu, ako je BlueHost, je teraz možné, aby si všetci – aj tí, ktorí nemajú skúsenosti s vývojom webu – mohli vytvárať svoje vlastné webové stránky bez toho, aby museli prechádzať textom ako HTML. Toto je dobrá správa aj pre pokročilých používateľov, pretože vytvorenie plnohodnotnej profesionálnej webovej stránky je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.


Ale keď si myslíte, že všetko je pokryté, keď bude váš web v prevádzke, uvedomíte si, že je ešte čo robiť. Mať funkčný web nestačí na to, aby ľudia na celom svete vedeli o vašej firme alebo značke. Preto existuje optimalizácia pre vyhľadávače (SEO).

Ale čo je to SEO??

SEO je nevyhnutnou súčasťou akejkoľvek online marketingovej stratégie. Pomáha zlepšovať hodnotenie vašich webových stránok v prirodzených výsledkoch veľkých vyhľadávacích nástrojov, ako sú Google, Bing a Yahoo!.

[File # csp8368650, Licence # 1337480] Licencované prostredníctvom http://www.canstockphoto.com v súlade s licenčnou zmluvou koncového používateľa (http://www.canstockphoto.com/legal.php)
(c) Môže Stock Photo Inc. / kbuntu

Napríklad, keď robíte prieskum online, môžete na to použiť Google alebo Bing. Po zadaní kľúčového slova, na ktorom chcete skúmať, budete presmerovaní na stránky s výsledkami vyhľadávania, v ktorých sú uvedené najrelevantnejšie stránky. To sú to, čo nazývame prírodné výsledky alebo sa niekedy označujú ako „organické výsledky“. Sú založené na relevantnosti vášho webu pre konkrétne kľúčové slovo a vaším zámerom je, aby sa váš web zobrazoval nad prirodzenými výsledkami s cieľom prilákať viac návštevníkov a zvýšiť viditeľnosť online..

Výsledky vyhľadávacieho nástroja je možné rozdeliť do dvoch kategórií:

 • Zoznam prirodzených / organických vyhľadávaní
 • Zoznam plateného vyhľadávania

Pokiaľ ide o zoznam plateného vyhľadávania, vlastník webovej stránky zámerne inzeruje svoju webovú stránku vo vyhľadávacích nástrojoch za určitú cenu, aby sa umiestnil na vyšších výsledkoch na stránkach s výsledkami vyhľadávania. Pre niektorých to môže fungovať, ale nezabudnite, že 77% používateľov vyhľadávacieho nástroja uprednostňuje kliknutie na ekologické ako platené záznamy.

Čo Web Host by ste mali hľadať?

Ak máte vážne problémy so získavaním príjmu z vášho webu, krásny web by to jednoducho neurobil. Nezabudnite, že vaším hlavným cieľom je prilákať čo najviac návštevníkov. Budúcnosť vášho webu určí rozhodnutie o tom, na ktorého webového hostiteľa sa zaregistrovať.

S BlueHost získate všetko, čo potrebujete pre svoj web, od jeho celkovej funkčnosti až po prilákanie ďalších návštevníkov. Ponúkajú rôzne nástroje SEO, ktoré môžete použiť na nasmerovanie väčšej návštevnosti svojich webových stránok, okrem neobmedzeného priestoru na disku a šírky pásma, ktoré ponúkajú.

Ako Bluehost vylepšuje hodnotenie vyhľadávačov môjho webu?

Vďaka balíkom SEO spoločnosti BlueHost sa poradie vašich stránok v rôznych vyhľadávacích nástrojoch určite nezlepší. Súčasťou ich balenia sú:

 • Kedykoľvek môžete kedykoľvek získať prístup k Správcovi marketingových programov pre svoje otázky. BlueHost vám poskytne spätnú väzbu a odporučí kľúčové slová, ktoré maximalizujú relativitu vašich stránok.
 • Tím SEO spoločnosti Bluehost vám poskytne viac prichádzajúcich odkazov na vaše stránky a vykonáva vytváranie odkazov mimo stránky, ako je vytváranie sociálnych záložiek a distribúcia článkov, aby sa zlepšilo hodnotenie vašich stránok..
 • Dostanete týždenné prehľady, ktoré sledujú vývoj vašich kľúčových slov a pozíciu vo vyhľadávačoch.

Každý hostingový plán Bluehost prichádza s bezplatným podaním vyhľadávacieho nástroja. To znamená, že nebudete musieť čakať na to, ako budú vaše webové stránky známe vyhľadávacími nástrojmi. BlueHost urobí prácu za vás. Okrem týchto ponúka Bluehost tiež profesionálne SEO služby pre tých, ktorí vážne zvyšujú svoju pozíciu. V tomto type balenia sú zahrnuté:

 • Prepojenie SEO. BlueHost vytvorí viac odkazov na vaše stránky prostredníctvom mesačného písania a distribúcie pôvodného obsahu.
 • SEO písanie. Profesionálni copywriteri spoločnosti BlueHost budú tí, ktorí vytvoria vlastný obsah potrebný na to, aby vaše stránky vynikli medzi všetkými ostatnými.
 • Analýza a podávanie správ. Tím vygeneruje výsledky a spätnú väzbu, aby vás upovedomil o tom, ako sa darí vašim stránkam.

Už ste v pokušení? Zaregistrujte sa ešte dnes s Bluehost!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map