Podrobný prehľad o pergamene – responzívne WordPress Téma

Zdieľanie vašich zážitkov z cestovania online je podobné ukladaniu najkrajších spomienok vo vašom živote. V dnešnej dobe čoraz viac ľudí využíva web, aby aktualizovalo svoje skúsenosti ako blogové príspevky a mapovalo svoje ciele a dalo ostatným ľuďom vedieť, kam majú ísť ďalej. Cestovné a cestovné kancelárie to využívajú aj tým, že poskytujú služby tým, ktorí chcú uspokojiť svoju túžbu. Cestovné kancelárie, hotely a ďalšie podobné podniky majú príležitosť prilákať viac klientov pomocou online rezervačného zariadenia a informácií o rôznych turistických destináciách, spolu s fotografiami, ktoré upúšťajú od čeľuste..


Ak hľadáte vytvorenie cestovného blogu alebo plnohodnotného webu pre cestovnú kanceláriu alebo cestovnú kanceláriu, bude vám téma WordPress zameraná na cestovanie veľmi prospešná. Téma Travel WordPress môže mať portfólio alebo štýl časopisu alebo štýlu zameraného na obrázky, videá alebo iné formy médií. Jednou z tém, ktorá bola v ThemeForest dosť populárna, je Vellum – Citlivý WordPress Téma.

Vellum je víťazom medzi prémiovými témami WordPress az mnohých dobrých dôvodov. Má nielen krásny dizajn, je tiež bohatý na funkcie a prichádza so správnymi nástrojmi, ktoré vám pomôžu vytvoriť výkonný blog alebo web. Dnes vám predstavím túto všestrannú tému pre cestovné webové stránky a prečo ju veľa ľudí vyberie pred akýmkoľvek iným cestovným témou na trhu. Takže bez ďalšieho omeškania je tu podrobný prehľad témy Vellum – Responsive WordPress Theme.

Užite si to!

Prehľad

Téma Vellum – responzívny WordPress je krásna téma prémiovej fotografie, ktorú vyvinul a navrhol parallelus, Autor témy ThemeForest Elite, ktorý na tematickom trhu získal tržby za viac ako 1 milión dolárov. Táto veteránska spoločnosť už vydala viac ako tucet kvalitných tém WordPress, z ktorých každá prekračuje očakávania aj tých najnáročnejších vlastníkov a vývojárov stránok..

Vellum je obľúbenou voľbou medzi používateľmi, ktorí chcú stavať fotografické weby, blogy a webové stránky zamerané na cestovanie. Má čisté a intuitívne rozloženie, vďaka ktorému sa ľahko stáva jednou z najlepších prémiových tém WordPress, ktoré si môžete kúpiť. Je to nový druh témy, ktorá prichádza s toľkými schopnosťami, stačí ju vidieť, aby ste tomu uverili. Je to téma plne reagujúca a optimalizovaná pre SEO s jedinečnou štruktúrou, ktorá vám umožňuje vytvoriť akýkoľvek dizajn alebo štýl, ktorý vyhovuje vašej značke alebo firme. Bez ohľadu na to, aký druh webovej stránky potrebujete, či už ide o osobný cestovný blog alebo o hotový hotel alebo stránku cestovnej kancelárie, spoločnosť Vellum to robí fantasticky.

dizajn

Vellum – Citlivý WordPress Téma je možné ho použiť na všetky typy webových stránok vrátane podnikania, kreatívneho portfólia, nehnuteľností a samozrejme aj cestovania. Má univerzálny dizajn a ľahko použiteľné funkcie, vďaka ktorým je vytváranie webovej stránky zábavné a vzrušujúce. Téma je postavená na vrchole Runway Framework, čo jej umožňuje stať sa všestranným webovým riešením. Slúži tiež ako pevný základ pre vytváranie výkonných a prispôsobivých návrhov.

Okrem toho, že produkt Vellum je plne responzívny, obsahuje aj konštrukčné prvky pripravené na sietnicu vrátane textu, takže dizajn vyniká aj na mobilných zariadeniach. Súčasťou témy je aj stále populárny a výkonný doplnok na tvorbu stránok Visual Composer, ktorý umožňuje drag and drop, takže si môžete vytvoriť vlastné stránky od začiatku jednoduchým pretiahnutím prvkov na stránku. Okrem programu Visual Composer má tiež dynamické a flexibilné posúvacie funkcie od Slider Revolution, mega menu od UberMenu a je dokonca integrovaný s bbPress, ktorý vám umožní mať na svojom webe svoje vlastné komunitné fórum..

Ak si neželáte vytvárať svoj vlastný štýl, nebojte sa, pretože Vellum obsahuje aj veľa preddefinovaných rozložení stránok, ktoré môžete použiť mimo poľa na základe svojej podnikateľskej medzery. Téma okrem vytvárania stránok a vopred vytvorených rozložení umožňuje rýchle a ľahké nastavenie a prispôsobenie stránok. Nemusíte sa ani obávať, že sa budete musieť pohybovať v ovládacích prvkoch a možnostiach prispôsobenia, pretože Vellum je vybavené panelom možností inteligentných tém. Takže zatiaľ čo ostatní používatelia sú ohromení labyrintovými nastaveniami zvolených tém, spoločnosť Vellum sa jasne zameriava iba na ovládacie prvky, na ktorých záleží. Získate tak úplnú kontrolu nad témou a ušetríte tak drahocenný čas.

Okrem toho, že je Vellum krásnou a funkčne bohatou témou, je tiež optimalizovaný pre vyhľadávanie na webe, pretože je integrovaný do najlepších a najnovších postupov SEO v rámci svojej štruktúry. To, že ste vo svojom vybranom odvetví najlepší, je vám na dosah! Takže bez ohľadu na typ stránok, ktoré chcete vytvoriť, spoločnosť Vellum určite doručí.

Kľúčové vlastnosti

Téma Vellum – responzívny WordPress je ako tisíc tém, ktoré sú všetky zabalené do jedného úžasného balíka. S ním môžete vytvoriť ľubovoľný dizajn s rôznymi rozloženiami a štýlmi, aby bol jedinečný. Kľúčové vlastnosti tejto témy sú tieto:

 • Citlivé rozloženie a grafika pripravená na sietnicu
 • Vrátane tvorcu stránky drag-and-drop programu Visual Composer
 • Mega ponuky napájané pomocou UberMenu
 • Posuvná revolúcia
 • Kompatibilné s WPML
 • Preklad pripravený (vrátane súborov .po a .mo)
 • Obsahuje 12 jedinečných súprav štartérov pre rýchle a ľahké vytváranie webových stránok
 • Demo inštalácia jedným kliknutím
 • Formáty príspevkov (štandard, galéria, obrázok, video, zvuk, odkaz, citácia)
 • Paralaxové pozadie
 • Moderné a tradičné štýly blogov
 • Triediteľné portfólio
 • Prázdne šablóny stránok
 • Tvorca kontaktných formulárov
 • Generátor bočného panela
 • Neobmedzené hlavičky, päty a rozloženia
 • Neobmedzené variácie domovskej stránky
 • Neobmedzené farebné možnosti
 • Neobmedzené rozloženia a šablóny
 • 500+ webových písiem Google
 • Prehrávač videa HTML5 s vlastným hosťovaním
 • Vlastný audio prehrávač
 • Zahŕňa ukážkový obsah
 • Zahrnuté sú aj súbory PSD
 • Dobre zdokumentované a užitočné príručky
 • Podpora špičkových tém
Klady a zápory

Plánujete kúpiť motív Vellum – responzívny motív WordPress? Stále ste zmätení pri výbere medzi bezplatnou a prémiovou témou WordPress? Nasledujúce klady a zápory nákupu témy WordPress vám môžu pomôcť pri rozhodovaní:

Pros
 • Prémiové témy ako Vellum prichádzajú s vysoko kvalitnou podporou od autora témy – funkcie, ktorá často chýba v bezplatných témach WordPress. Je to hlavne preto, že vývojári vytvárajú prémiové témy ako svoj zdroj príjmu, a preto majú tendenciu poskytovať vynikajúcu podporu tém.
 • Prémiové témy sa pravidelne aktualizujú a často prichádzajú s predĺženou alebo celoživotnou podporou, spolu s rozsiahlou dokumentáciou a návodmi, ktoré začiatočníci nájdu po ruke.
 • Vellum má niekoľko jedinečných a užitočných funkcií, ktoré inak chýbajú v slobodných. A vďaka konkurencii sa mnohí poskytovatelia prémiových tém snažia, aby sa ich ponuky odlišovali od ostatných, takže väčšina prémiových tém je v súčasnosti bohatá na funkcie.
 • Vellum, rovnako ako mnoho iných prémiových tém, venuje veľkú pozornosť detailom. Má lepšie nastavenia a nástroje prispôsobenia, vrátane SEO a pridania prémiových doplnkov.
 • Na rozdiel od bezplatných tém je veľa prémiových tém vysoko prispôsobiteľných a prichádzajú v niekoľkých formách, aby vyhovovali akýmkoľvek webovým stránkam v akejkoľvek veľkosti.
 • Vďaka prémiovým nástrojom WordPress môžu prémiové témy pomôcť urýchliť proces vývoja stránok až 10-krát.
Zápory
 • Prémiové témy samozrejme prichádzajú za poplatok a míňanie peňazí na webe nemusí vyhovovať potrebám každého.
 • Na rozdiel od bezplatných tém WordPress, ktoré sa zvyčajne pridávajú do oficiálneho archívu tém a podliehajú procesu preskúmania, niektoré prémiové témy sú iba komerčnými subjektmi, ktoré môžu alebo nemusia spĺňať štandardné podmienky udeľovania licencií.
 • Aj keď sa nevzťahuje na všetky prémiové témy WordPress, niektoré sa príliš nafúknu funkciami, ktoré môžu byť pre niektorých používateľov zbytočné. V takom prípade môže mať prémiová téma nadmernú cenu.

Ako vidíte, výber prémiovej témy má mnoho výhod. Má však aj svoje nevýhody. Neexistuje jasná odpoveď, či je platená téma WordPress lepšia ako bezplatná. Existuje veľa dobrých tém, ktoré môžete použiť zadarmo, a sú dobrou voľbou, ak chcete vytvoriť stránku alebo blog iba ako koníček. Ak však na svojich stránkach očakávate rast, určite by ste mali zvážiť výber prémiového motívu, ako je Vellum.

Záverečný rozsudok – dobre zaoblená téma cesty so správnymi funkciami

Téma Vellum – responzívny WordPress nie je iba jedna téma – je to tisíc tém v jednej! Je to spoľahlivé a cenovo dostupné prémiové téma, ktoré je ľahko jednou z najlepších možností na zostavenie cestovného blogu alebo webovej stránky. S touto témou môžete ísť na všetko a nechať svoju kreativitu voľne šíriť a jej ľahké používanie sa postará o každého zo všetkých úrovní zručností. Téma vám poskytuje všetky potrebné nástroje a poskytuje vám úplnú kontrolu nad všetkým, od farieb a písiem, až po rozloženie stránky a štýl blogu. Ak teda potrebujete pre cestovné webové stránky univerzálnu tému, nemôžete s Vellum – Responsive WordPress Theme!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map