Podrobná recenzia Nice Hotel – WordPress Téma

Cestovanie a cestovný ruch sa v roku 2016 stali najrýchlejšie rastúcim globálnym odvetvím zhruba 3,1% svetového HDP a rozrástla sa viac ako v automobilovom a chemickom priemysle. Hotely a ďalšie cestovné kancelárie rozširujú svoj dosah budovaním vlastných webových stránok, čo im umožňuje poskytovať služby globálnemu publiku. Majitelia firiem využívajú túto príležitosť, pretože je pohodlnejšia, nákladovo efektívnejšia a efektívnejšia ako reklama prostredníctvom tlačených reklám. Ak plánujete rozšíriť svoje podnikanie v hoteloch alebo cestovných službách online, má zmysel vytvárať iba vlastné webové stránky!


WordPress je nepochybne najlepšia platforma na vytvorenie blogu alebo webovej stránky akéhokoľvek typu a veľkosti. Nielenže má obrovskú zbierku doplnkov na vylepšenie funkčnosti stránok, ale mnoho vývojárov naďalej vytvára témy WordPress pre takmer akýkoľvek druh webovej stránky. Ak potrebujete vytvoriť webovú stránku o hoteloch alebo ubytovaní pomocou WordPress, prémiová téma vám umožní ľahko vytvoriť profesionálne vyzerajúcu stránku. Jednou takou témou, ktorá na trhu ThemeForest robí dosť bzučanie, je Nice Hotel – WordPress Téma.

Nice Hotel je prémiová téma WordPress, ktorá je navrhnutá účelovo pre hotelové a ubytovacie stránky. Zahŕňa špecifické vlastnosti ubytovania, ako je online rezervačný / rezervačný systém, vlastné rozloženie stránky pre prezentačné miestnosti, galérie obrázkov a ďalšie prvky požadované na webových stránkach hotela..

V tejto podrobnej kontrole Nice Hotel – WordPress Theme sa chystáme zistiť, či je to skutočne perfektná téma pre rezervácie typov webových stránok. Rovnako ako u všetkých webových stránok by ste mali zaistiť, aby sa vykonali nejaké ďalšie optimalizácie maximalizujte rýchlosť svojich stránok pre používateľov.

Prehľad

Nice Hotel – WordPress Theme je prémiové téma, ktoré je určené pre hotely, letoviská, kúpele, luxusné podnikanie založené na službách a akýkoľvek iný typ služby, ktorý vyžaduje systém rezervácie alebo rezervovania. Je to ďalšie majstrovské dielo autorky ThemeForest Elite, QuiteNiceStuff, ktorý si vytvoril meno vďaka vývoju a navrhovaniu špičkových prémiových tém WordPress a šablón HTML.

Nice Hotel prichádza s množstvom jedinečných funkcií, ktoré hotely a ďalšie služby typu podnikania môžu nájsť. K dispozícii je jeden pre správu služieb a ubytovania, správca udalostí, časť s posudkami a dokonca aj rezervačný systém. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patrí sekcia blogu, plne funkčný kontaktný formulár, integrácia služby Mapy Google, sada vlastných krátkych kódov, krásne ikony sociálnych médií a mnoho ďalších..

dizajn

Nice Hotel – WordPress Téma obsahuje veľa ľahko použiteľných možností tém, ktoré vám umožňujú nakonfigurovať vaše stránky s minimálnym časom a úsilím. Má moderný tematický panel, ktorý je úplne neznačkový, čo vám umožní ľahko pridať názov a logo spoločnosti. Má tiež citlivý dizajn, takže funguje perfektne na všetkých zariadeniach a veľkostiach obrazovky, ako sú telefóny iPhone a iPad. Má jednoduché a moderné rozloženie, vďaka ktorému je funkčné a ľahko použiteľné pre webové stránky, ktoré vyžadujú veľa obsahu (alebo dokonca pre tie, ktoré obsahujú iba malé množstvo obsahu)..

Na rozdiel od iných prémiových tém WordPress, hotel Nice je celkom jedinečný, pretože sa v dnešných dňoch odchyľuje od všetkých obvyklých moderných plochých vzorov. Namiesto toho sa drží toho, čo vieme najlepšie pri prihlásení na internet. Čo je na tom skvelé, je to, že sa mu podarí vyzerať tak príťažlivo, napriek tomu, že sa neprispôsobuje niektorým z modernejších estetík. Nice Hotel má pevnú šírku a elegantné miesto v hornej časti stránky, kam môžete umiestniť logo svojej spoločnosti. Tlačidlá sociálnych médií nájdete dokonca aj v hornej časti stránky, zatiaľ čo tlačidlo Kniha teraz je umiestnené presne tam, kde ich vaši hostia a návštevníci uvidia ako prví. Návštevníkom sú poskytnuté všetky vaše kontaktné údaje, ktoré sa okamžite zobrazia, čo zostane v hornej časti stránky, aj keď návštevníci navštívia váš web v mobilných zariadeniach. Medzitým posúvač slúži ako ideálne miesto na zobrazovanie fotografií hotelových izieb (alebo akýchkoľvek iných služieb, ktoré ponúkate), vrátane prekrývajúceho modulu, ktorý návštevníci môžu udrieť, keď chcú zostať vo vašom hoteli..

Nice Hotel má tiež backend oblasť správy ubytovania, ktorá vám umožňuje pridať a odstrániť určité miestnosti, obrázky a popisy. Rezervačný systém na druhej strane posiela požiadavky priamo do vašej doručenej pošty. Vďaka tomu sú veci pre vás pohodlnejšie, pretože vaši hostia vás už nemusia telefonovať, takže môžete tráviť viac času inými aspektmi svojho podnikania..

Téma je pripravená na preklad, čo znamená, že hostia z iných krajín môžu porozumieť obsahu vašich stránok v ich rodnom jazyku. Je to veľmi dôležité pre podniky, ktoré poskytujú služby, vzhľadom na to, že ste povinní prinútiť ľudí, aby prišli do vašej firmy zo všetkých častí sveta. Okrem toho si môžete vybrať zo 4 rôznych vzhľadov a pridať oblasť správy udalostí, kde môžete predviesť veľké udalosti, ktoré sa vyskytnú na vašom pozemku. K dispozícii je tiež sekcia referencie, kontaktné stránky, fotogaléria a sekcia blogu. Vďaka nim je Nice Hotel práve to, čo potrebujete pre úspešnú prítomnosť na webe!

Kľúčové vlastnosti

Čo robí Nice Hotel – WordPress Theme vynikajúcou konkurenciou? Tu sú kľúčové funkcie, na ktoré by ste sa v tejto úžasnej téme mali tešiť:

 • Ľahko použiteľný panel možností. Môžete vylepšiť nastavenia motívu a vytvoriť jedinečný vzhľad a dojem pre svoje stránky.
 • Vlastné šablóny stránok. Vytvárajte úžasné stránky s vopred pripravenými šablónami, doplnené špeciálnymi rozloženiami a funkciami.
 • Správa ubytovania. To vám umožní pridať popisy a obrázky dostupných izieb a ďalších služieb, ktoré môžete ponúknuť.
 • Sprievodca rezerváciou. Hostia si tu môžu rezervovať izbu / službu, ktorá bude odoslaná priamo do vašej doručenej pošty.
 • Plne funkčná stránka Kontaktujte nás. Ľahko konfigurovateľná stránka kontaktov umožňuje zákazníkom spojiť sa s vami najrýchlejším a najpohodlnejším spôsobom. Je tiež integrovaná do služby Google Map, takže hostia môžu ľahko nájsť vašu firmu.
 • Zdieľanie sociálnych médií. Používatelia môžu kliknúť na ikony sociálnych médií, aby mohli zdieľať váš obsah s priateľmi.
 • 4 vopred navrhnuté kože. Nice Hotel má 4 vzhľady, ako aj možnosť vytvoriť si vlastné pomocou nástroja na výber farieb.
 • Svetelný box. Kliknutím na obrázok sa obrázok objaví vo väčšej veľkosti na tmavom pozadí.
 • Rozbaľovacie ponuky. Súčasťou navigácie témy sú rozbaľovacie ponuky a podponuky.
 • Správa udalostí. Tu môžete pridať všetky svoje najnovšie a najväčšie udalosti pomocou zabudovaného správcu udalostí.
 • Správa posudkov. Dajte ostatným vedieť, ako sú vaši zákazníci spokojní s vašimi službami! Vyberte referencie, ktoré sa vám najviac páčia, a automaticky ich pridajte na domovskú stránku svojich stránok.
 • Vlastné miniaplikácie. Vlastné widgety poskytujú špecifickú funkčnosť pre váš web.
 • Vlastné skratky. Pridajte do svojich príspevkov a stránok špeciálne prvky.
 • Vrstvené grafické súbory. Ideálne pre tých, ktorí chcú úplnú kontrolu nad dizajnom témy.
 • Preklad je pripravený. Nice Hotel je kompatibilný a bol plne testovaný s najnovšou verziou WPML.
 • Kompatibilné s mobilnými zariadeniami. Táto téma je citlivá a dá sa použiť na rôznych mobilných zariadeniach, ako sú iPhone a iPad.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí:

 • Pevná šírka
 • Hlavné menu
 • 2 stĺpce
 • Integrácia máp Google
 • Integrácia BuddyPress
 • Integrácia služieb YouTube a Vimeo
 • Integrácia Skype, LinkedIn a Gravatar
 • Sekcia blogu
 • lokalizácia
 • Automatická zmena veľkosti obrázka
 • mapovanie
 • Závitové komentáre
 • Vlastné typy príspevkov

QuiteNiceStuff tiež poskytuje podporu vysokej kvality, ktorá je štandardnou súčasťou všetkých ich produktov. Zvyčajne reagujú do 24 hodín počas pracovných dní. Všetky vaše potreby sú do veľkej miery pokryté touto témou!

Klady a zápory

Prémiové témy sa stali dôležitou súčasťou profesionálnych webových stránok založených na WordPress, ktoré sú zamerané na cestovanie a cestovný ruch. Avšak s mnohými prvotriednymi autormi tém a obchodmi môže byť pre vás zložité zvážiť potenciálne nevýhody produktu. Dúfajme, že nasledujúce výhody a nevýhody vám pomôžu, ak uvažujete o výbere hotela Nice – WordPress Theme:

Pros
 • Prémiové témy ako Nice Hotel prichádzajú s oficiálnou podporou, zvyčajne prostredníctvom fóra, telefónu, e-mailu atď. Používatelia prémiových motívov zvyčajne dostanú okamžitú odpoveď od autora témy, ako aj pomoc s opravami chýb alebo akýmkoľvek problémom so zabezpečením..
 • Kvalita prémiových tém WordPress, ktorých cieľom je generovať príjem, je oveľa vyššia v porovnaní s bezplatnými témami. Pre autorov prémiových tém a obchodov vytvára vysoká kvalita pozitívnu spätnú väzbu tam, kde sa ich témy stále zlepšujú, keď ich viac používateľov používa.
 • Nice Hotel prichádza s pokročilými funkciami, ako je vstavaný panel možností tém, ktorý uľahčuje prispôsobenie a konfiguráciu stránok, pokročilé doplnky, rezervačný / rezervačný systém a mnoho ďalších.
 • Dizajn prémiových tém WordPress je zvyčajne omnoho lepší v takmer všetkých aspektoch, od rozloženia stránky, až po widgety a backend admin menu. Téma hotela alebo ubytovania s čistým a atraktívnym dizajnom vedie k propagácii vašej značky a prilákaniu ďalších hostí a perspektív.
 • Bezpečnosť je najvyššou prioritou prémiových tém, ako je hotel Nice. Aby sa autori prémiových tém dostali o miesto na konkurenčnom trhu, budú musieť investovať do splnenia vysokých bezpečnostných štandardov používateľov.
 • S prémiovými témami WordPress je cyklus aktualizácie tesnejší v porovnaní s ich bezplatnými náprotivkami. Toto ovplyvňuje nielen kompatibilitu témy s najnovšou verziou programu WordPress, ale aj s mnohými ďalšími dôležitými vecami, ktoré je potrebné riešiť, napríklad s problémami s chybami a bezpečnosťou. Existuje mnoho problémov, ktoré môžu vyplynúť z neaktuálnej témy WordPress, takže jediný spôsob, ako sa im vyhnúť, sú časté aktualizácie, ktoré prémioví autori tém majú tendenciu byť dobrí.
Zápory
 • Cena za túto prekrásnu a funkčne bohatú prémiovú tému WordPress môže prekročiť váš rozpočet a napriek tomu si za licenciu ešte vyžaduje ďalšie poplatky. Ak prevádzkujete malý web s obmedzeným rozpočtom alebo jednoducho ako koníček, v skutočnosti nemusí zarobiť dosť peňazí na kompenzáciu nákladov na tému. Téma, ktorá vyžaduje, aby ste každoročne platili licenčné poplatky, by mohla vážne zapáliť vašu peňaženku!
 • V súčasnosti stále neexistuje žiadny oficiálny proces kontroly platených tém WordPress, na rozdiel od bezplatných tém, ktoré prechádzajú štandardným procesom kontroly WordPress. To znamená, že vývojári prémiových tém môžu v určitých aspektoch ľahko ignorovať osvedčené postupy vývoja WordPress. Môže to spôsobiť menšie problémy alebo to môže stáť oveľa viac.
 • Prémiové témy WordPress majú tendenciu trpieť „nadúvaním“. Toto je zvyčajne kompromis pre viac funkcií a lepšiu funkčnosť. Niektorí používatelia však môžu považovať niektoré z týchto funkcií za zbytočné a dokonca môžu spomaliť rýchlosť webových stránok.
 • Po stiahnutí plateného motívu z trhu alebo po jeho zastavení autorom už nebudete dostávať podporu a aktualizácie. Keď k tomu dôjde, budete musieť prejsť na inú tému (čo môže byť časovo náročné) a stratíte peniaze, ktoré ste investovali..

Na otázku, či je prémiová téma WordPress lepšia ako bezplatná, neexistuje jednoznačná odpoveď. V konečnom dôsledku je na vás, aby ste si vybrali prémiovú tému, a to záleží na potrebách vášho webu, ako aj na vašom rozpočte. Pred zakúpením hotela Nice (alebo akejkoľvek inej témy v tejto veci) nezabudnite zvážiť klady a zápory a pozrite si posudky zákazníkov a zistite, čo hovoria o tejto téme.

Záverečné rozhodnutie – krásne navrhnutá téma s pekným rezervačným systémom

Nice Hotel – WordPress Téma je jedným z najlepšie hodnotených a najpredávanejších motívov hotelov WordPress v ThemeForest – az mnohých dobrých dôvodov! Nielen, že je cenovo dostupný a spoľahlivý, je krásne navrhnutý a má všetky potrebné funkcie na vybudovanie profesionálneho a plne funkčného hotela, letoviska, kúpeľov alebo akéhokoľvek iného typu webových stránok, ktoré si vyžadujú fungujúci rezervačný systém. Neprichádza s „chmýľou“ – len so správnym množstvom nástrojov a možností, ktoré určite použijete, a tých, ktoré neprenesú rýchlosť vášho webu do priekopy. Ak teda hľadáte ideálne téma pre rezervácie typov webových stránok, nezabudnite sa pozrieť na hotel Nice. Určite to nebudete ľutovať!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me