Offshore hosting – čo to je a aké sú výhody?


Offshore Hosting je druh špecializovaného hostingu. Offshore Hosting funguje rovnako ako tradičný hosting. Ale prichádza s twist. Pred úplným sprievodcom offshore hostingom sa oboznámime priamo s týmto zvratom.

Offshore hosting, dozvedieť sa viac

Twist je, že v offshore hosting, vaše webové stránky sú umiestnené v dátovom centre ďaleko od vašej polohy. Dôvody, prečo by sa niekto rozhodol pre offshore hosting, sú početné. Mať obsah chránený autorskými právami, obsah DMCA, webové stránky pre dospelých, webové stránky zamerané na hackovanie a je to niekoľko dôležitých dôvodov. Túto možnosť uprednostňujú tí, ktorí nechcú ukončiť svoju webovú stránku legálne a je ťažšie ich sledovať alebo kontaktovať.

Aké sú kľúčové body offshore hostingu?

Server musí byť umiestnený na vzdialenom mieste

Toto je hlavná požiadavka, ktorá definuje offshore hosting. Technicky vždy, keď je webová stránka hosťovaná so zahraničným poskytovateľom webhostingu, jedná sa o offshore hosting, ale jeho účel je iný. Nie všetci poskytovatelia hostingu vám umožňujú takéto webové stránky hostiť. Títo poskytovatelia hostingu veľmi často dodržiavajú medzinárodné zákony.

Žiadna zhoda s DMCA

DMCA je zákon USA o autorských právach. DMCA je skratka pre zákon DMCA (Digital Millennium Copyright Act). Aj keď je to americký zákon, väčšina zahraničných poskytovateľov webhostingu je v súlade s týmto zákonom. Preto iba preto, že hostujete svoje webové stránky so zahraničným poskytovateľom webhostingu, neznamená to, že môžete hostiť obsah, ktorý je v rozpore so zákonom. Pretože ak poskytovateľ webhostingu dodržiava zákon DMCA, je možné proti vám podniknúť akékoľvek právne kroky. Preto sa uistite, že ste si vybrali poskytovateľa webhostingu, ktorý nie je v súlade s normami DMCA, ak chcete hostiť akýkoľvek obsah chránený autorskými právami alebo iný obsah, ktorý je v rozpore so zákonom.

Pri offshore hostovaní nie je dovolené všetko

Len preto, že Offshore Hosting možno použiť na riešenie DCMA a ďalších zákonov, neznamená to, že môžete urobiť čokoľvek, čo chcete. Skripty DDoS, aktivity Brute Force, ktoré umožňujú prístup niekoho iného k systému a vykonávanie škodlivých aktivít.

Aký typ offshore hostingu si vybrať?

Výber typu offshore hostingu je rovnako ako pri výbere bežných typov webhostingu. Preto typ webhostingu závisí od webovej stránky alebo webovej aplikácie, ktorú chcete spustiť, a od konkrétnych požiadaviek. Rovnako ako pri tradičnom webhostingu, aj výber offshore hostingu závisí od viacerých faktorov, ako je úložný priestor, ktorý potrebujete, šírku pásma, prenos na vašich webových stránkach atď. Ak ste práve začínali, budete potrebovať zdieľaný hosting offshore. So zvyšovaním vašich požiadaviek si môžete vybrať rozšírené možnosti, ako je Offshore VPS alebo Offshore Dedicated Hosting.

Najlepšie offshore hostitelia webu

Teraz, keď už viete, čo je to offshore hosting a aké sú jeho výhody v porovnaní s bežným webhostingom. Ďalším krokom, ktorý nasleduje, je výber dobrého webhostingu, ktorý ponúka offshore hostingové služby a plány.

Pokiaľ ide o prevádzku webovej stránky, ktorá slúži na dôverný obsah, požiadavky na hosťovanie sa v porovnaní s bežným hostingom trochu líšia.

Hostitelia na otvorenom mori vám musia umožniť hosťovanie zakázaného obsahu. Povedzme, že žijete v Indii a chcete mať webovú stránku s hrou Poker. Keďže poker a kasíno sú v Indii a ďalších ázijských krajinách zakázané, neexistuje spôsob, ako umiestniť svoje webové stránky na ázijský server. To je miesto, kde je Offshore Hosting veľmi užitočný.

Offshore hostitelia prichádzajú s pocitom anonymity. Pretože väčšina poskytovateľov offshore hostingu zvyčajne ponúka veľa druhov platobných možností. A môžete si vybrať spôsob platby, ktorý môže znížiť šance na odhalenie vašej identity.

Keďže vaše webové stránky sú hostené na zahraničnom serveri, šance na globálne vystavenie sa určite zvýšia. A to je najlepšia voľba, ak žijete v krajine, kde ste za webhosting veľa platili. Môžete prepnúť na ktoréhokoľvek zahraničného poskytovateľa webhostingu, ktorý poskytuje webhosting za veľmi nízku cenu.

Okrem toho Medzi ďalšie dôležité aspekty, ktoré je potrebné zohľadniť pri výbere dobrého zahraničného hostiteľa, patria:

 • Dobrá dostupnosť a výkon

Uistite sa, že ak je webový hostiteľ káblom na poskytovanie dobrej dostupnosti a výkonu, že ste vždy chceli spustiť svoj web rýchlo a nestratili prevádzku kvôli prestojom alebo slabému výkonu..

 • Spoľahlivá technická podpora

Dobrý weboví hostitelia na mori ponúkajú širokú škálu podporných metód, ako napríklad live chat, telefón a e-mail. Nezabudnite skontrolovať, či hostitelia webových stránok ponúkajú rýchle časy odozvy.

 • Zabezpečené servery

Nakoniec je veľmi dôležité, aby ste hosťovali svoje webové stránky na zabezpečených serveroch. Nezabudnite skontrolovať hostiteľov, ktorí ponúkajú ochranu brány firewall, antivírusový softvér, zálohy stránok a ďalšie bezpečnostné funkcie, ktoré poskytujú ochranu pred hackermi, zlyhaniami systému, malvérom a náhodnou stratou údajov..

Pozrime sa na niektoré z najlepších webových hostiteľov, ktorí ponúkajú offshore hostingové služby. Nižšie sú uvedené najobľúbenejšie a najspoľahlivejšie hostitelia na otvorenom mori, pričom treba pamätať na uvedené faktory.

1. Hostinger

Hostinger Lacný offshore hosting

Hostinger ponúka celý rad hostingových plánov, ktoré tiež podporujú offshore hosting. Keďže majú servery vo viacerých dátových centrách po celom svete, je možné podľa potreby preniesť svoj účet do iných dátových stredísk.

Takže, ak si chcete zvoliť akýkoľvek offshore hostingový plán, zdieľaný hosting, VPS alebo Cloud, Hostinger to ponúka! a zaručujeme vám, že budete mať v rukách Hostingera.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD HOSTINGEROV

2. Flaunt7

Flaunt7 najlepší offshore hosting

Flaunt7 najlepší DMCA ignorovaný poskytovateľ hostingu a offshore poskytovateľa hostingu a je to v našom top 2. zozname odporúčaní v zozname najlepších poskytovateľov hostingu offshore. Flaunt7 je indická spoločnosť poskytujúca hostingové služby, ktorá ponúka rôzne plány webhostingu na hosťovanie vašich blogov WordPress, galérií obrázkov a dokonca aj webovej stránky elektronického obchodu. Spoločnosť ponúka jeden z najlepších a dostupných DMCA ignorovaných webhostingov na svete a špecializuje sa tiež na poskytovanie slobody prejavu / tlače.

Flaunt7 ponúka 5 komplexných balíkov, ktoré vyhovujú požiadavkám na hosting takmer akéhokoľvek druhu online obchodu. Zdieľaný zdieľaný hosting offshore od 0,99 dolárov mesačne až na 137 dolárov mesačne, čo zahŕňa najvyššie zdroje a špičkový výkon.

PREČÍTAJTE SI PREHĽAD FLAUNT7

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map