Môžem preniesť svoje stránky z InMotion?

Ak chcete preniesť svoje hostené webové stránky InMotion na iného poskytovateľa webhostingu, ale máte pochybnosti o tom, či je prenos možný, odpoveď na vašu otázku je áno. Áno, určite môžete preniesť webovú stránku, ktorá je v súčasnosti hostená na InMotion, na iného webového hostiteľa.
Aj keď je prevod veľmi možný, malo by sa objasniť, či si želáte prenos, alebo jednoducho zrušíte svoje predplatné prostredníctvom hostenia InMotion. Aj keď žiadny poskytovateľ hostingu by nemal rád myšlienku, že by ich klienti prešli na iného poskytovateľa hostingu, takmer všetci poskytovatelia hostingu vám poskytnú slobodu prevodu zo svojich hostingových služieb a dokonca vám pomôžu, kde môžu. Pokiaľ ide o otázku, či môžete zrušiť svoje súčasné a aktívne predplatné, je dôležité si uvedomiť, že každý klient, ktorý chce zrušiť svoje predplatné, tak môže urobiť kedykoľvek, keď o to len informuje zákaznícky servis. Hostiteľské spoločnosti v skutočnosti dokonca uhrádzajú svojim klientom na základe ich podpísanej dohody a podľa doby, počas ktorej je webová stránka hosťovaná.
Je tiež dôležité si uvedomiť, že vaša registrácia / správa domény nie je rovnaká a je oddelená od hostiteľskej služby a prevod práv na správu domény nijakým spôsobom neovplyvní váš hostingový účet, ktorý zostane aktívny. Jediným spôsobom, ako deaktivovať hostingový účet, je zrušenie účtu.


Čo mám robiť, aby som presunul svoje stránky mimo InMotion Hosting?

Ak chcete začať proces zrušenia alebo začať proces prenosu vašej domény mimo hostenia InMotion, firemné zásady vyžadujú, aby ste odoslali žiadosť o uvoľnenie vašej domény. Žiadosť by mala mať formu e-mailu a mala by byť zaslaná na adresu [email protected] Rovnaká žiadosť by sa mala doručiť spolu s overením vášho účtu, ako aj s e-mailom správcu. V žiadosti o list sa spustí proces registrácie domény, pretože spoločnosť ich potrebuje na odomknutie vašej domény. Predtým, než čokoľvek iné, je však dôležité, aby ste odstránili súkromie domény z vašej domény, aby ste ovplyvnili proces odomknutia.

Akonáhle je doména uvoľnená a už ste dostali autorizačný kód, ktorý dostanete prostredníctvom e-mailu správcu, môžete prejsť na svojho nového registrátora domény a začať proces prenosu domény..
Dokončenie prevodu zvyčajne trvá 7 až 10 dní, čas na dokončenie sa však líši v závislosti od registrátora. Je tiež dôležité, aby ste vedeli, že vždy, keď sa vykonajú zmeny DNS alebo keď sa prenášajú domény, počas výmeny meniča sa zachováva doba šírenia DNS, ktorá trvá približne 7-24 hodín..

Aké kroky musím dodržať pred a počas procesu prenosu?

Nájdenie nového hostiteľa pre vašu webovú stránku a prechod na nového hostiteľa môže byť pre vaše webové stránky dobrým krokom vpred alebo veľkým krokom späť. Aby ste sa ubezpečili, že sa nebudete ľutovať a ľutovať krok, ktorý ste práve urobili, musíte sa ubezpečiť, že to, čo sa chystáte urobiť, je to, čo vaša webová stránka potrebuje. Tu je niekoľko základných odporúčaní, ktoré musia klienti urobiť pred a počas procesu prevodu. Sú to tieto:

 •  Najskôr a pred čímkoľvek iným musíte vybrať najvhodnejšieho poskytovateľa webhostingu porovnaním s aktuálnym poskytovateľom. Úvahy by mali zahŕňať:
 •  Použitý operačný systém; je kompatibilný s požiadavkami vašej webovej stránky;
 •  Požiadavky na miesto na disku; a
 •  Šírka pásma;
 •  Mali by ste si vytvoriť záložnú kópiu všetkých súborov existujúcej webovej stránky tak, že si stiahnete všetky staré súbory účtu. Môžete použiť FTP prístup alebo ho exportovať pomocou phpMyAdmin, v závislosti od toho, čo funguje. Spravidla ako výnimka vyhľadajte hostiteľa, ktorý ponúka FTP prístup.
 •  Skontrolujte, či vaše e-maily stále fungujú a či sú aktívne, aby ste mohli dostávať e-maily.
 •  Dôrazne sa odporúča, aby ste zabezpečili fungovanie a fungovanie e-mailových účtov svojich webových stránok a domén počas procesu prenosu tak, že svoj existujúci účet webhostingu ponecháte otvorený až do ukončenia procesu..
 •  Po dokončení všetkého nezabudnite zrušiť svoj účet pomocou hostenia InMotion.

Aké sú obvyklé dôvody, prečo sa ľudia sťahujú zo svojej hostiteľskej spoločnosti?

Existuje toľko dôvodov, ako je toľko jednotlivcov alebo spoločností, prečo sa chcú vzdialiť od svojej súčasnej webhostingovej spoločnosti. Líši sa od veľmi jednoduchých až po najzložitejšie dôvody. Medzi tieto dôvody patria:

 •  Klient môže byť so službou sklamaný a nespokojný.
 •  Spoločnosť môže potrebovať viac zdrojov, napríklad úložný priestor a šírku pásma, ako aj potrebu ďalších aplikácií, čo môže poskytnúť ich predchádzajúci hostiteľ..
 •  Klient možno zistil, že je ťažké udržať sumu mesačných účtov a možno niekde našiel lepší balík za lepšiu cenu..
 •  Klient by mohol byť so zákazníckym servisom nespokojný.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map