Môžem pomocou Bluehost vytvoriť dobré stránky?

V dnešnej dobe si užívame výhody a výhody, ktoré prináša digitálne zariadenie. Stali sa významnou súčasťou nášho každodenného života, ktorý sa im zdal teraz nevyhnutný. Platí to najmä pre jednotlivcov a podnikateľov, ktorí prevádzkujú internetový obchod, pretože týmto vysoko technologickým spôsobom považujú za najpriaznivejšiu. Používajú internet na reklamné účely a na prilákanie ďalších klientov a potenciálnych zákazníkov, čím rozširujú svoju zákaznícku základňu. A aby sa ich obchodné online obchody javili dôveryhodnejšie a legitímnejšie, veľa ľudí si zaregistruje svoje vlastné doménové mená a vytvára si svoje vlastné webové stránky.


Veci, ktoré potrebujete vedieť pred vytvorením webovej stránky

Aby ste si mohli vytvoriť svoj vlastný web, nemusíte byť pokročilým programátorom alebo expertom na kódovanie. V súčasnosti môžete stavať bez toho, aby ste sa museli učiť programovacie jazyky, ako je HTML alebo CSS, alebo sa dokonca nedotýkať jedného riadku kódu!

Ale ako? No, existuje veľa poskytovateľov webhostingu online, ktoré vám to umožňujú, jedným z nich je Bluehost. Táto webhostingová spoločnosť bola založená v roku 2003 s cieľom poskytovať všetkým kvalitné a zároveň cenovo dostupné riešenia webhostingu. Odvtedy sa stali jedným z najväčších a najdôveryhodnejších poskytovateľov webhostingu a cloudových riešení online.

Určitým spôsobom sa pre vás hodia niektoré vedomosti týkajúce sa hostingu a tvorcov webových stránok, aby ste mohli robiť správne rozhodnutia pre svoj webový projekt. Preto sa musíte oboznámiť s bežne používanými výrazmi vrátane týchto:

  • web hosting. Služba online, ktorá umožňuje prístup k určitým webovým serverom z iných počítačov na celom svete prostredníctvom servera pomocou internetu. Existujú rôzne typy hostingu ponúkané rôznymi poskytovateľmi hostingu, medzi inými aj bezplatný, zdieľaný a vyhradený webhosting.

Pred výberom typu, ktorý sa má použiť, musíte najskôr posúdiť potreby a preferencie svojich webových stránok. Zadarmo hosting, ako naznačuje tento pojem, je oslobodený od finančných záväzkov. Keďže je služba zadarmo, služby môžu byť obmedzené a pomalé. Tento typ je vhodný iba na osobné použitie. Zdieľaný hosting je typ, v ktorom stovky až tisíce používateľov zdieľajú prostriedky jedného servera. Keďže zdroje sú zdieľané, existuje tendencia, že váš web bude bežať pomaly a na disku je iba obmedzené množstvo a šírka pásma. Náklady na určitý balík sa zdieľajú aj medzi používateľmi. Vyhradený hosting, Na druhej strane je to pokročilejší typ, ale cena je relatívne vyššia, pretože si budete musieť celý server prenajať sami. Ponúka neobmedzené množstvo šírky pásma a miesto na disku, čo znamená, že môžete ukladať dáta a prenášať súbory ľubovoľne. Je to najlepšia voľba pre veľké spoločnosti / podniky.

  • Doménové meno. Názov domény sa vzťahuje na názov vášho webu. (Príklad: yourdomain.com). V záujme zabezpečenia dôveryhodnosti online sa vlastníci firiem vyzývajú, aby si zaregistrovali svoje vlastné doménové meno buď priamo prostredníctvom registrátora doménových mien ICANN alebo prostredníctvom svojho preferovaného poskytovateľa webhostingu..
  • Tvorcovia webových stránok. Jedná sa o aplikácie / nástroje, ktoré sa ľahko používajú a dajú sa rýchlo nainštalovať aj pre bežných používateľov počítačov. Používanie nástrojov na tvorbu stránok nevyžaduje, aby ste mali rozsiahle znalosti alebo odborné znalosti v oblasti HTML, takže si môžete vytvoriť svoj vlastný web.

Tvorcovia webových stránok BlueHost

V dnešnej dobe potrebuje takmer každý osobný alebo komerčný web. Ako jednotlivec možno budete chcieť mať svoj vlastný blog, kde môžete predviesť svoje portfólio alebo zdieľať svoje myšlienky a nápady; alebo webovú stránku zobrazujúcu váš životopis. Ak máte malý online obchod, jedným z najlepších a najdôležitejších spôsobov, ako vás môžu zákazníci a vyhliadky nájsť, je vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu..

Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí nepoznajú nič o HTML, CSS alebo inej technológii súvisiacej s webom, nemusíte sa obávať, pretože tu sú tvorcovia webových stránok, ktorí vám môžu pomôcť. Sú špeciálne určené pre netechnických používateľov, ktorí chcú vytvoriť webovú stránku. Správne sú vytvorené, takže nemusíte vedieť nič o zložitých programovacích jazykoch ani ich používať!

Existujú rôzne typy staviteľov stránok. Niektoré sú určené na vytváranie blogov, zatiaľ čo iné sa môžu používať na webové stránky. Ostatní tvorcovia webových stránok môžu robiť oboje a dokonca prichádzajú s podporou elektronického obchodu, ako sú nákupné vozíky, rôzne platobné portály atď. Niektorí z týchto tvorcov webových stránok používajú model freemium, niektorí sú open source, zatiaľ čo iní sú komerčné produkty, ktoré sú dostupné iba v určitom cena.

Populárni tvorcovia stránok prichádzajú s rôznymi vopred pripravenými témami, ktoré dodajú vášmu webu jedinečný a profesionálny vzhľad a dojem. Tieto témy sú navrhnuté špeciálne pre určité odvetvia alebo odvetvia alebo zodpovedajú logu vašej spoločnosti alebo značky.

S BlueHost môžete použiť dvoch z najlepších tvorcov stránok: WordPress a Weebly.

WordPress

WordPress je najobľúbenejšia a najúčinnejšia platforma s otvoreným zdrojovým kódom, ktorá vám umožňuje vytvárať všetko od jednoduchých blogov po plne rozvinutú viacstránkovú webovú stránku. Jednou z najlepších vecí na tejto platforme je, že je mimoriadne užívateľsky prívetivá a vysoko prispôsobiteľná. Ste na výber s tisíckami vopred vyrobených tém a je to veľmi rozšíriteľné prostredníctvom rôznych doplnkov tretích strán..

Väčšina doplnkov a tém v programe WordPress je k dispozícii zadarmo, zatiaľ čo niektoré pokročilejšie možnosti vyžadujú jednorazový poplatok, zvyčajne prostredníctvom trhovísk s témami ako ThemeForest a TemplateMonster..

Weebly

Weebly je nástroj na vytváranie webových stránok, ktorý sa veľmi ľahko používa, a to vďaka výkonnému editoru presúvania myšou, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať webové stránky na ktorejkoľvek z vašich domén BlueHost..

Bezplatná verzia aplikácie Weebly je k dispozícii všetkým majiteľom účtu BlueHost a obsahuje všetky základné funkcie potrebné na vytvorenie plne funkčného webu. Špičková verzia vám umožňuje pridávať neobmedzené stránky spolu s ďalšími pokročilými funkciami, ako je ochrana heslom, hudobný prehrávač na webe atď. Pomocou aplikácie Weebly môžete tiež pridať nákupný košík a ďalšie užitočné nástroje elektronického obchodu..

Ak chcete rýchlo spustiť blog alebo webovú stránku a byť schopný ich kedykoľvek aktualizovať, tvorcovia webových stránok sú odpoveďou na váš problém. Jednoduchý inštalačný program BlueHost SimpleScripts vám umožňuje inštalovať WordPress, Weebly a mnoho ďalších nástrojov jediným kliknutím!

Vyberte položku Bluehost

Už viac ako desať rokov si BlueHost získal meno ako jeden z najlepších poskytovateľov webhostingu na trhu. Webhosting a tvorba webových stránok s ich výnimočnými službami a pokročilými nástrojmi už nikdy neboli rovnaké.

Ešte nemáte účet u Bluehost? BlueHost v súčasnosti ponúka špeciálnu úvodnú cenu 3,95 $ / mesiac, oproti štandardnej cene 5,99 $ / mesiac štartér balenie.

Zaregistrujte sa ešte dnes, aby ste ušetrili na webhostingových nákladoch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me