Môžem platiť pomocou služby Paypal?

Prijíma spoločnosť InMotion platby prostredníctvom služby PayPal?

Mnoho ľudí si môže myslieť, že InMotion neakceptuje platby prostredníctvom služby PayPal. Dôvod tejto nesprávnej myšlienky je, že na rozdiel od iných hostiteľských spoločností, v ktorých máte automaticky možnosť vybrať si, či chcete počas procesu registrácie platiť prostredníctvom kreditnej karty alebo PayPal, možnosť PayPal sa v registračnom procese v sekcii fakturácie nikdy nenachádza. , Možnosť Paypal, ktorá sa nezobrazuje na stránke check-out, prinútila veľa ľudí myslieť si, že InMotion neakceptuje platby prostredníctvom služby PayPal..
Nič však nie je ďalej ako pravda. Pravda je, že InMotion prijíma platby prostredníctvom služby PayPal, aj keď táto možnosť zostala na ich whpg stránke neviditeľná. Pred niekoľkými rokmi by táto myšlienka prešla, ale InMotion začal prijímať platby prostredníctvom služby PayPal od začiatku roka 2013, zatiaľ však túto možnosť nezverejnil..


Ako môžem platiť InMotion cez PayPal?

Na rozdiel od iných hostiteľských spoločností, v ktorých je možnosť používať službu PayPal už určená v priebehu registračného procesu, najmä počas procesu whpg, možnosť PayPal od spoločnosti InMotion sa práve začala pred rokom a ešte nebola zverejnená. Ak chcete používať službu PayPal na platenie hostingu InMotion, musíte postupovať podľa týchto niekoľkých jednoduchých krokov:

 •  Navštívte domovskú stránku InMotion s adresou URL www.inmotionhosting.com;
 •  Na hornom paneli ponuky prejdite kurzorom myši nad „WEBOVÉ HOSTING“ a potom z rozbaľovacej ponuky vyberte požadované riešenie hostingu;
 •  Kliknutím na ňu sa dostanete na stránku, kde sa vám zobrazia ponúkané balíčky spolu s príslušnými funkciami a cenami. V každom balení je modrá karta „Objednať teraz“. Kliknite na ten, ktorý zodpovedá vášmu výberu;
 •  Potom budete vyzvaní, aby ste si vybrali balík so zodpovedajúcim spôsobom platby. Vyberte si kliknutím na tlačidlo a potom kliknite na „Pokračovať“;
 •  Zobrazí sa výzva na výber možností Názov domény. Je dôležité, aby ste do zobrazeného poľa uviedli názov svojej domény a potom klikli na „Pokračovať“;
 •  Na nasledujúcej stránke sa dozviete, či je názov domény stále k dispozícii alebo nie. Kliknite na kartu „Pokračovať“ v pravom dolnom rohu.
 •  Kliknutím na tlačidlo Pokračovať sa dostanete na stránku fakturácie. Musíte vyplniť všetky požadované informácie z uvedených polí. V spodnej časti stránky sa nachádza hlavička poľa Informácie o platbe.
 •  Tu sa môžete rozhodnúť, ako chcete platiť za účty InMotion. Možnosti platby vás požiadajú o výber medzi typmi kariet, ktoré chcete použiť, alebo „Nákup alebo kontrola“
 •  Vyberte možnosť „Objednávka alebo kontrola“.
 •  Po dokončení zadávania informácií začiarknite políčko „Súhlasím“ v podzáhlaví dohody a potom kliknite na položku „Nákupný účet“. Je dôležité, aby ste klikli na kartu iba raz, pretože niekoľkokrát na ňu môže byť vyznačené, koľkokrát ju chcete kúpiť..
 •  Po kliknutí na kartu Nákupný účet kontaktujte podporu predaja služby InMotion Hosting prostredníctvom živého chatu alebo bezplatného telefónu 888-321-4678 a požiadajte zástupcu, aby uprednostnil platbu prostredníctvom služby Paypal. Potom dostanete e-mailom platobný odkaz v priebehu niekoľkých minút.

Aké sú výhody platenia služby InMotion prostredníctvom služby PayPal?

Platenie účtov za používanie služby InMotion prostredníctvom služby PayPal prináša množstvo výhod. Medzi tieto výhody patrí:

 •  Paypal je jedným z najrýchlejších, najbezpečnejších a najjednoduchších spôsobov, ako platiť svoje účty.
 •  Paypal je tak flexibilný, že vám dokonca umožňuje použiť kredit na platbu prostredníctvom Paypal, okrem bankového účtu a debetnej karty..
 •  Použitie je bezplatné.
 •  Môžete ho použiť na odosielanie a prijímanie medzinárodných platieb a transakcií.
 •  Pri používaní služby Paypal môžete skryť informácie o svojej kreditnej karte.
 •  Spoločnosť vám umožňuje sledovať všetky vaše transakcie online.

Prečo nie je PayPal zahrnutý v platobných možnostiach InMotion?

Dôvod, prečo PayPal nie je zahrnutý v platobných možnostiach InMotion, je úspora nákladov. Vidíte, že hoci služba PayPal nevyžaduje žiadne členské poplatky, účtuje sa za ne 4% z celkovej sumy, zatiaľ čo spoločnosti vydávajúce kreditné karty účtujú poplatok iba medzi 0,5% a 1%. To znamená, že InMotion ušetrí až 5 dolárov za účet, ak klienti používajú kreditnú alebo debetnú kartu. Úspora sumy, ktorú získa InMotion, sa investuje do ich webhostingovej infraštruktúry a zákazníckeho servisu do lepšej webhostingovej služby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map