Môžem platiť debetnou kartou InMotion?

Jednou z výhod hosťovania vašich webových stránok v službe InMotion je, že spoločnosť vám umožňuje uskutočňovať platby mnohými spôsobmi, a to buď prostredníctvom kreditných kariet, debetných kariet alebo šekov. Táto funkcia vám umožňuje platiť účty bez toho, aby ste museli mať problémy s prenášaním hotovosti a museli stáť na linke, len aby ste uskutočnili svoje platby, ako tomu bolo v prípade štandardného postupu pred desiatkami rokov. Táto platobná funkcia InMotion poskytuje svojim klientom jednoduchý a bezproblémový zážitok z hostenia, čo je v skutočnosti veľký plus, pretože umožňuje klientom top platiť svoje opakujúce sa účty bez toho, aby o tom museli neustále pamätať a manuálne vykonať platbu.
Debetné karty, známe tiež ako bankové karty, sú plastové karty, ktoré vydávajú finančné inštitúcie, ako sú banky, a ktoré sa namiesto hotovosti prijímajú ako spôsob platby. Karta, ak sa použije ako platba, umožňuje príjemcovi výber z bankového účtu určeného používateľom. Hoci debetné karty a kreditné karty zdieľajú rovnaké použitie a funkciu, líšia sa podľa miesta, kde príjemca platby túto platbu čerpal. Kým debetná karta umožňuje platbu výberom peňazí z určeného bankového účtu, kreditné karty vyberajú peniaze z kreditného limitu priradeného používateľovi karty..


Ako funguje debetná karta InMotion?

Platby debetnými kartami za účty InMotion znamenajú, že povolíte službe InMotion automaticky vyberať potrebnú sumu z určeného bankového účtu. To ďalej znamená, že akonáhle spoločnosť získa oprávnenie na výber, spoločnosť od vás nepotrebuje ďalšie povolenie na nasledujúce mesačné platby. Tento proces môžete použiť na zaplatenie všetkých vašich účtov InMotion vrátane všetkých doplnkových služieb, ktoré budete možno musieť kúpiť neskôr. Toto ustanovenie je jasne uvedené v zmluvných podmienkach služby InMotion Hosting, oddiel 6.l.
InMotion prijíma karty od všetkých významných bankových inštitúcií, ako aj kreditné karty pod Discover, MasterCard, Visa a American Express.

Aké kroky by som mal urobiť, aby som mohol zaplatiť InMotion pomocou svojej debetnej karty?

Používanie možnosti debetnej karty na platenie účtov InMotion je také ľahké. V zásade sa výber uskutočňuje počas procesu registrácie, a preto sa na účely tejto diskusie zameriame na proces registrácie. Musíte postupovať podľa týchto niekoľkých jednoduchých krokov:

 •  Navštívte domovskú stránku InMotion s adresou URL www.inmotionhosting.com;
 •  Na hornom paneli ponuky prejdite kurzorom myši nad „WEBOVÉ HOSTING“ a potom z rozbaľovacej ponuky vyberte požadované riešenie hostingu;
 •  Kliknutím na ňu sa dostanete na stránku, kde sa vám zobrazia ponúkané balíčky spolu s príslušnými funkciami a cenami. V každom balení je modrá karta „Objednať teraz“. Kliknite na ten, ktorý zodpovedá vášmu výberu;
 •  Potom budete vyzvaní, aby ste si vybrali balík so zodpovedajúcim spôsobom platby. Vyberte si kliknutím na tlačidlo a potom kliknite na „Pokračovať“;
 •  Zobrazí sa výzva na výber možností Názov domény. Je dôležité, aby ste do zobrazeného poľa uviedli názov svojej domény a potom klikli na „Pokračovať“;
 •  Na nasledujúcej stránke sa dozviete, či je názov domény stále k dispozícii alebo nie. Kliknite na kartu „Pokračovať“ v pravom dolnom rohu.
 •  Kliknutím na tlačidlo Pokračovať sa dostanete na stránku fakturácie. Musíte vyplniť všetky požadované informácie z uvedených polí. V spodnej časti stránky sa nachádza hlavička poľa Informácie o platbe. Tu sa môžete rozhodnúť, ako chcete platiť za účty InMotion. Možnosti platby vás požiadajú o výber medzi typmi kariet, ktoré chcete použiť.
 •  Poskytnite potrebné informácie o karte, ako je číslo karty, dátum exspirácie a podpisový kód. Podpisový kód je trojciferné alebo štvormiestne číslo umiestnené na zadnej strane karty.
 •  Po dokončení zadávania informácií začiarknite políčko „Súhlasím“ v podzáhlaví dohody a potom kliknite na položku „Nákupný účet“. Je dôležité, aby ste klikli na kartu iba raz, pretože niekoľkokrát na ňu môžeš označiť, koľkokrát si ju chceš kúpiť.

Aké sú výhody použitia debetnej karty na zaplatenie vašich účtov InMotion?

Vyúčtovanie platieb prostredníctvom debetných kariet a / alebo kreditných kariet prináša vám aj hostiteľskej spoločnosti mnoho výhod. Nižšie sú uvedené niektoré z najbežnejších výhod používania debetnej karty na platenie účtov.

 •  Platba sa vykonáva automaticky, čo znamená, že neexistuje žiadna šanca, že zabudnete zaplatiť mesačný účet za hosťovanie spoločnosti.
 •  Nie je potrebné prechádzať ťažkosťami pri uľahčovaní mesačnej platby účtov.
 •  Debetné karty ponúkajú lepšie možnosti zabezpečenia, pretože nemusíte opakovane odosielať informácie o svojej kreditnej karte cez web, čím chránite svoj účet pred možnými krádežami a inými trestnými činmi..
 •  Môžete používať karty od všetkých významných bankových inštitúcií a finančných inštitúcií, ako sú Visa, American Express, Discover a MasterCard.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map