Midway – Responsive Travel WP Theme Podrobné preskúmanie

Cestovný ruch je v súčasnosti jedným z najväčších a najrýchlejšie rastúcich odvetví na svete, s miliónmi dolárov v mesačných transakciách na celom svete. Je zmysluplné, aby jednotlivci a spoločnosti využili túto príležitosť na získanie hotovosti a dosiahnutie dobrého príjmu prostredníctvom cestovných kancelárií, ako sú cestovné kancelárie, hotely, letoviská, kúpele atď..


Tam sú kamióny úžasných cestovných tém WordPress a používatelia – najmä tí noví – sa môžu ľahko pomýliť, ktorý si vyberie. Našťastie pre vás je na správnom mieste, pretože dnes vám uľahčíme vyhľadávanie tým, že predstavíme niektoré z najlepších prémiových motívov cestovania, ktoré sú ideálne pre vybratý priestor. Jednou z najpredávanejších tém WordPress na trhu ThemeForest je Téma Midway – responzívne cestovanie WP. Práve teraz má hodnotenie 4,5 hviezdičiek! Čo z neho robí elegantnú tému WordPress pre webové stránky o cestovaní a životnom štýle? Dozvieme sa v tomto podrobnom hodnotení témy Téma Midway – Responsive Travel WP Theme!

Prehľad

Téma WP Midway – Responsive Travel WP je krásne vytvorený prémiový cestovný motív WordPress s perfektným dizajnom pixelov, ktorý je ideálny pre akýkoľvek blog alebo webovú stránku súvisiacu s cestovaním. Je to najpredávanejšia téma vyvinutá a navrhnutá autorom ThemeForest Elite, Themex. Je to užívateľsky prívetivé téma s množstvom možností prispôsobenia a je dodávané s výkonnými nástrojmi na vytváranie a správu cestovných alebo rezervačných webových stránok. Téma je 100% responzívna, kompletná so 4 vlastnými typmi príspevkov a možnosťami posúvača, aby vaše stránky vyzerali ešte profesionálnejšie.

Midway je vytvorený s ohľadom na cestovné blogy a webové stránky. Je dodávaný s rezervačným formulárom a platobnou funkciou, ktorú pre hotely a strediská nájdu obzvlášť užitočné, ako aj vlastné typy príspevkov, z ktorých každý má svoje vlastné polia a nástroje na úpravu. K dispozícii je šikovný správca galérie, filter kategórií podľa zájazdov a ďalšie. Teraz je správa dôležitých turistických funkcií, ako sú turistické zájazdy, stimuly, obrázkové galérie, svedectvá klientov a prezentácie, iba hračkou pre deti.!

dizajn

Téma Midway – responzívne cestovanie WP bez námahy kombinuje akúkoľvek formu mediálneho a textového obsahu do jedného balíka. Je špeciálne navrhnutý pre cestovné kancelárie, cestovné kancelárie a all-inclusive rekreačné spoločnosti, vrátane hotelov a letovísk. Jeho perfektný dizajn v pixeloch a spôsob, akým zvýrazňuje váš obsah, inšpiruje dobrodružstvo pre všetkých vašich zákazníkov a návštevníkov stránok. Vybrané obrázky sa zobrazujú v polaroidovom štýle, ktorý vám nejako pripomína staré časy, keď boli cestovné fotografie hodnotené ako rodinné pamiatky. Medzitým je domovská stránka pekne rozdelená do sekcií s dobrým využitím medzery na zvýraznenie oblasti obsahu. Môžete tiež pridať osviežujúci obrázok na pozadí, ktorý nielenže na váš web pridá pekný vizuálny vzhľad, ale tiež uľahčí navigáciu..

Vďaka krásnej domovskej stránke, ktorá kombinuje formu a funkciu, je Midway kľúčom k tomu, aby ste sa stali tou najlepšou voľbou pre cestujúcich a turistov. Môžete mať ľahký obsah, ale propagačnú hodnotu, môžete sa pochváliť nielen úžasnými obrázkami rôznych turistických destinácií, ale aj miniaplikáciou na rezerváciu letov a ubytovania a sekciou blogu. Vďaka veľkému množstvu návrhov môžete ľahko organizovať svoj obsah, cestovné balíčky a špeciálne ponuky. Ak chcete pridať nové ciele, môžete tak urobiť ľahko pomocou šablón na integráciu fotografií a textového obsahu v plnej veľkosti. Umožňujú vám predvádzať najlepšie ponuky vopred a umožňujú vašim zákazníkom a návštevníkom ľahko klikať na informácie, ktoré potrebujú pre konkrétne destinácie..

Midway prichádza aj so stránkou Odporúčané príspevky, kde sa váš najlepší obsah zobrazuje v zozname miniatúr strednej veľkosti. Každý príspevok je dodávaný s veľkým obrázkom a hlavičkou príspevku s videom spolu s veľkou oblasťou textového obsahu. Téma je pripravená s miniaplikáciou a bočným panelom, okrem iného aj s niektorými preddefinovanými oblasťami miniaplikácií, ako sú bulletin, sociálne médiá a vybrané príspevky.

Ale zatiaľ čo sila spoločnosti Midway spočíva v jej silnom reklamnom dizajne, prichádza aj s časťou blogu pre tých, ktorí radi zdieľajú svoje skúsenosti a dobrodružstvá. Vyznačuje sa čistým a jednoduchým bielym rozložením naviac k integrácii multimediálnych údajov, vďaka čomu je ideálnou témou pre interaktívny cestovný blog alebo online komunitu pre cestujúcich. V súčasnosti sú blogy dôležité, najmä pre cestovné kancelárie, pretože je najpravdepodobnejšie, kam pridáte obrázky klientov a ich príbehy, spolu s posudkami a recenziami rôznych zájazdov a cieľov. Chceli by sme vidieť viac možností a funkcií blogu, ktoré k téme pridajú viac osobnosti, ale celkovo je vhodný pre tých, ktorí neuvažujú o tom, aby sa sekcia blogu stala ústredným bodom na ich stránkach..

Celkovo je Midway rovnako štýlový ako funkčný. Pridanie vašich najlepších služieb alebo najatraktívnejších propagačných obrázkov a vytvorenie vysoko ziskového online centra pre zájazdy je v dosahu tejto úžasnej témy.!

Kľúčové vlastnosti

Vďaka rozsiahlym možnostiam prispôsobenia témy Midway – Responsive Travel WP Theme si môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný web o cestovaní a životnom štýle. Jedným z hlavných predajných bodov je zabudovaný panel možností tém, kde môžete úplne prispôsobiť a meniť písma, farby, pozadie, možnosti posúvača, rozloženie stránky, vytvárať bočné panely a ďalšie. Stručne povedané, môžete zmeniť takmer všetko, čo je v tejto téme, aby sa stalo vlastným!

Vstavané vlastné typy príspevkov môžete použiť aj pre galérie, jazdce, referencie a zájazdy. Každý z týchto vlastných typov príspevkov má vlastné nástroje a polia. Napríklad typ príspevku v prehliadke vám umožňuje pridať informácie o cieli, bodovaní a trvaní zájazdu vrátane podrobnejšieho denného rozvrhu, tlačidla Kúpiť a podobne. Vďaka tomu je pre vás ľahké zostaviť funkčný a profesionálny web.

Chcete vedieť, čo ešte pre vás má Midway k dispozícii? Tu je kompletný zoznam funkcií:

 • Plne citlivý
 • Panel možností témy
 • 4 vlastné typy príspevkov
 • Stránka prehliadok (mriežka, zoznam alebo rozbaľovacia ponuka)
 • 3 preddefinované rozloženia stránky
 • šmykľavky
 • 2 typy jazdcov (jednoduché alebo pohybové)
 • Odkazy na snímky
 • Vnorené video
 • galéria
 • Ohlasy
 • 4 vlastné užívateľské formuláre (vyhľadávanie, rezervácia, otázka, kontakt)
 • 3 vlastné widgety (Newsletter, Twitter Feed, Vybrané príspevky)
 • Rezervácia a platby
 • Neobmedzené bočné panely
 • Editor krátkych kódov
 • Tvorca užívateľských formulárov
 • Integrácia so službou Google Analytics
 • Vrátane ukážkového obsahu
 • Preklad je pripravený

Themex samozrejme poskytuje kvalitnú podporu pre všetky ich prémiové témy vrátane programu Midway. Takže v prípade, že narazíte na problém s témou, môžete jednoducho ísť na fórum podpory, zaregistrovať sa pomocou nákupného kódu a požiadať o pomoc autora témy. Pred odoslaním vstupenky vám odporúčame prečítať si existujúce podporné lístky a dokumentáciu.

Klady a zápory

Ak hľadáte tému WordPress, ktorá má nielen úžasný dizajn a výrazný vzhľad, ale má aj vysoko prispôsobiteľné možnosti a špičkovú podporu, nemôžete pokaziť tému Midway – Responsive Travel WP Theme. Ale skôr, ako čokoľvek iné, zistite výhody a nevýhody použitia plateného cestovného témy, ako je Midway.

Pros
 • Prémiové témy, ako je Midway, tiež prichádzajú s prémiovou podporou prostredníctvom fóra, e-mailu, telefónu atď.
 • Prémiové témy sa aktualizujú častejšie ako ich bezplatné náprotivky, čím chránia váš web pred bezpečnostnými hrozbami a chybami.
 • Midway prichádza s množstvom preddefinovaných a pripravených rozložení stránok, ktoré môžete okamžite použiť na rozšírenie funkčnosti svojich stránok..
 • Midway je vysoko prispôsobiteľný, takže si môžete ľahko vytvoriť jedinečný vzhľad a dojem pre zvolený obchodný priestor.
 • Prémiové témy prichádzajú s vynikajúcimi doplnkami a množstvom vstavaných funkcií, ako sú posuvníky, galérie obrázkov, portfólio, sekcia blogov a ďalšie.
Zápory
 • Prémiové témy prichádzajú za cenu, takže na ich získanie musíte minúť peniaze, čo nemusí byť vhodné pre tých, ktorí majú obmedzený rozpočet.
 • Na rozdiel od bezplatných tém niektoré prémiové témy neprechádzajú oficiálnym procesom kontroly WordPress. A čo je horšie, niektoré platené možnosti ignorujú vývojový štandard WordPress a nespĺňajú ho.
 • S cieľom stať sa najuniverzálnejším prémiovým motívom sú niektoré motívy vopred vybavené množstvom funkcií a doplnkov, ktoré nemusia byť pre niektorých používateľov potrebné, čo spôsobuje, že téma je ťažká a nafúknutá..

Teraz, keď viete možné výhody a nevýhody použitia plateného motívu, ako je Midway, je v konečnom dôsledku na vašom rozhodnutí, či si ho vyberiete, alebo sa len uspokojíte s bezplatným motívom. Po prvé, ak máte obmedzený rozpočet a chcete si iba vytvoriť základný web alebo ak chcete vytvoriť blog ako koníček, môže byť lepšou voľbou výber témy zadarmo. Pred výberom témy WordPress je tiež najlepšie najskôr skontrolovať jej vlastnosti a funkcie a zistiť, či vyhovuje vašim potrebám alebo nie. Nájdite tiež ľahko použiteľné a prispôsobiteľné tému. Téma musí byť samozrejme kompatibilná s najnovšou verziou WordPress a musí fungovať hladko s doplnkami. S týmto vedomím si môžete ľahko zúžiť svoje možnosti a nájsť perfektnú tému pre svoju webovú stránku o cestovaní a životnom štýle!

Final Verdict – Elegantný a funkčne nabitý motív pre stránky cestovného ruchu a voľného času

Téma Midway – responzívne cestovanie WP je jasne navrhnutý pre webové stránky zamerané na cestovanie a životný štýl. Má dobre navrhnutú domovskú stránku, ktorá vám umožňuje predviesť malebné destinácie na konverziu návštevníkov stránok na zákazníkov. Je plne citlivý a ľahko prispôsobiteľný a je vybavený iba správnymi nástrojmi na správu, rezervovanie a vyhľadávanie zájazdov. Aj keď má predvolenú verziu veľmi jednoduché rozloženie, pri správnom prispôsobení existuje veľa potenciálu. S touto témou je ťažké nájsť chybu a je to pravdepodobne dôvod, prečo si ju mnohí používatelia vyberú pred akýmkoľvek iným motívom cestovania WordPress na trhu. Ak teda hľadáte vysoko a nízko hladkú tému WordPress pre webové stránky o cestovaní a životnom štýle, môže byť vaša odpoveď iba téma Midway – Responsive Travel WP Theme..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me