Love Travel – Creative Travel Agency Agency WordPress Téma Hĺbková recenzia

Cestovanie – či už domáce alebo medzinárodné – sa v súčasnosti rozvíja najmä v dôsledku toho, ako sa podniky stávajú globálne konkurencieschopnejšie. A samozrejme, viac ľudí si váži rôznych kultúr a chce to pre seba vyskúšať. Dnes je cestovný ruch a cestovný ruch jedným z najväčších a najrýchlejšie rastúcich odvetví na svete s odhadovanými ročnými príspevkami viac ako 7 biliónov dolárov na celom svete. Pokrok v technológii viedol k rozvoju a obrovskému rozvoju cestovného ruchu. Vytvorenie cestovnej webovej stránky je lákavou možnosťou pre tých, ktorí chcú generovať príjmy online.


Či už ide o cestovný blog na zdieľanie vašich dobrodružstiev alebo webovú stránku hotela na ubytovanie hostí, možnosti sú neobmedzené a vyžaduje si iba profesionálne a funkčne nabité tému WordPress, ktoré vám pomôže stať sa ďalšou veľkou vecou. Iste, existuje široká škála tém, ktoré sú prispôsobené pre cestovné blogy a cestovné agentúry, ale výber sa ešte viac zúži, ak potrebujete formu aj funkciu. Jednou z tém, ktorá spĺňa špecifické potreby stránok súvisiacich s cestovaním, je internet Love Travel – WordPress téma agentúry Creative Travel Agency.

Love Travel je krásna téma pre cestovanie blogov a webových stránok. Je to jeden z najpredávanejších na trhu ThemeForest – a to z dobrého dôvodu! Táto dôkladná recenzia programu LovePress Creative Travel Agency WordPress vám poskytne veľa dôvodov, aby ste si vybrali túto tému na zaznamenanie svojich vlastných dobrodružstiev alebo na poskytovanie služieb tým, ktorí chcú uspokojiť svoje potulky..

Užite si to!

Prehľad

Love Travel – Creative Travel Agency WordPress je vysoko hodnotená téma Theme Forest vytvorená dvojčlenným tímom vývojárov webu s názvom nicdark. Téma bola výsledkom niekoľkých mesiacov tvrdej práce, analýzy, neustáleho zdokonaľovania a zaručenej kvality.

Ako už názov napovedá, jedná sa o kreatívnu tému s flexibilnými možnosťami dizajnu, ktorá vám umožňuje vytvárať a pridávať rôzne typy funkcií pre vaše cestovné stránky. Okrem toho, s mnohými možnosťami prispôsobenia, s ktorými si môžete zahrať, môžete s touto témou ľahko a rýchlo spustiť internetový obchod a viacjazyčnú verziu. A čo viac, Love Travel sa okrem plnohodnotnej reakcie (ktorá je v súčasnosti v rámci tém v súčasnosti štandardom) pýši aj paralaxovými funkciami, sekciami videa, mega menu, obrázkami z fantázie a ešte oveľa viac. Takže ak si chcete vytvoriť prehliadku / cestovný web a chcete svoju firmu online, Love Travel je vaša najlepšia voľba pre propagáciu vašich služieb..

Nicdark tiež zaistil dokumentáciu a kvalitné videopríručky, ktoré vám pomôžu ušetriť veľa času. Navyše sa rozhodli poskytnúť bezplatnú podporu témy a zabezpečiť, aby mali všetku potrebnú pomoc v prípade, že sa stretnú s problémami s témou..

dizajn

Love Travel – Kreatívna cestovná agentúra WordPress téma má moderný a minimalistický dizajn, ktorý zdôrazňuje najdôležitejší aspekt vašej stránky: vaše produkty a / alebo služby. Ide o viacstránkovú prémiovú tému WordPress navrhnutú pre cestovné kancelárie, cestovné kancelárie a cestovné blogy. Ale vďaka jednoduchej, kreatívnej a čistej grafike je téma ideálnym riešením pre akýkoľvek iný typ webových stránok.

Love Travel bol navrhnutý pomocou mriežkového systému 1200px s až 12 stĺpcami. Dodáva sa s vopred vytvorenými rozloženiami stránok, vrátane rozloženia pre ciele, trhy, zamestnancov, časté otázky, ceny atď. Máte tiež možnosť pridať na svoj web obchod, doplnený o nákupný košík, whpg, časť Môj účet, ako ako aj rozloženie produktov (plná šírka, pravý bočný panel alebo ľavý bočný panel). Na ďalšie prispôsobenie vašich stránok obsahuje téma aj viac ako 100 komponentov, ktoré ďalej rozširujú funkčnosť vašich stránok, vrátane mega ponuky, odpočítavacej stránky, stránky Under Construction s efektom dažďa, filtra Search Travel, harmonik, cenovej tabuľky a ešte oveľa viac. Teraz máte úplnú kontrolu nad všetkými aspektmi svojich stránok!

Kľúčové vlastnosti

Téma Love Travel – Creative Travel Agency WordPress nie je len o krásnom dizajne, prichádza s množstvom skvelých funkcií, ktoré sú potrebné na vytvorenie výkonného a pútavého cestovného webu. Tu je úplný zoznam funkcií, na ktoré sa musíte tešiť s touto témou:

 • Citlivý dizajn

Láska Travel je plne citlivý, takže si môžete byť istí, že vaši zákazníci a návštevníci stránok môžu vidieť váš obsah tým najlepším možným spôsobom vo všetkých moderných zariadeniach. Téma používa mriežkový systém, ktorý sa prispôsobí vášmu obsahu jednoduchým a jednotným spôsobom.

 • Ikony sietnice

Téma je optimalizovaná pre zariadenia s displejom sietnice, pretože používa ikony písma pripravené na sietnicu hybridným dizajnom a front-endovým vývojárom Alessio Atzeni. Tieto ikony sa ľahko používajú a integrujú do témy, takže si môžete vytvoriť jedinečný a moderný vzhľad svojej stránky.

 • 12-stĺpcový mriežkový systém

Love Travel používa populárny 12-stĺpcový mriežkový systém. Všetky mriežky je možné použiť pre ľubovoľný krátky kód, takže si môžete ľahko prispôsobiť motív ľubovoľným spôsobom.

 • Ukážkový obsah

Vďaka ukážkovému obsahu zahrnutému do témy môžete ľahko vytvoriť plnohodnotnú webovú stránku v priebehu niekoľkých minút. V možnostiach témy importu môžete importovať obsah pre celý web (XML).

 • Užívateľské rozhranie jQuery

Téma sa dodáva s knižnicou používateľského rozhrania jQuery, ktorá vám umožňuje pridať na váš web dynamické efekty vrátane akordeónu, popisov, ukazovateľa priebehu, efektov paralaxy a ďalších. Všetky tieto účinky sa dajú ľahko pridať zadaním príslušnej triedy.

 • Filtračný systém s rezerváciou

S vlastným systémom filtrovania môžu používatelia ľahko vyhľadať balíky zájazdov na vašom webe. Možnosť filtra umožňuje používateľom vyhľadávať podľa ceny, typu, ročného obdobia, cieľa a trvania cesty. Môžete tiež vložiť informácie do taxonómie, aby ste filter ďalej prispôsobili.

 • Lepkavé hlavné menu a ľavé menu

Súčasťou témy sú dve možnosti ponuky na správu obsahu čo najlepším možným spôsobom. Môžete si prispôsobiť písma a farby a vybrať si medzi štandardnou a lepivou (pevnou) v hlavnej ponuke. Môžete tiež pridať bočný panel na predstavenie najnovších ponúk a propagačných akcií alebo najlepších cieľov.

 • Pripravené pre WooCommerce a WPML

Love Travel je integrovaný s populárnymi doplnkami WooCommerce a WPML. S týmito prémiovými doplnkami, ktoré máte k dispozícii, môžete na svoj web jednoducho pridať funkciu elektronického obchodu a pripraviť preklad svojho webu, aby ste sa mohli venovať globálnemu publiku..

 • Posuvník revolúcie

Love Travel prichádza nabitý prémiovými doplnkami vrátane jazdca Revolution – ušetrí vás až 19 dolárov. Pomocou tohto doplnku môžete vytvárať krásne prezentácie, ktoré zobrazia vaše ponuky a najlepšie turistické ciele. Doplnok podporuje videá vo formáte HTML5, Vimeo a YouTube, čo vám umožňuje ľahko pridávať videá na vaše stránky. Môžete tiež vložiť obrázky do prezentácie a pridať na svoj web farebnú a kreatívnu príťažlivosť.

 • Kontaktný formulár 7 Kompatibilné

Kontaktný formulár 7 je najlepším doplnkom WordPress na vytvorenie kontaktného formulára. S týmto doplnkom je hračka vytvorenie vlastného formulára na cestovné rezervácie a informačné letáky. Ak chcete, aby bola grafika ešte dynamickejšia, nezabudnite použiť ikony sietnice a rôzne farebné možnosti.

Love Travel je vlastne téma WordPress bohatá na cestovanie, ktorá umožňuje komukoľvek vytvoriť si vlastnú webovú stránku. Okrem vyššie uvedených funkcií získate z tohto balíka viac, vrátane:

 • Typy blogov (ľavý / pravý, bočný panel, plná šírka, stredová šírka)
 • 500+ Písiem Google
 • Veľa vlastných krátkych kódov
 • Paralaxová časť
 • Sekcia videa
 • Fancybox obrázky
 • Podpora ponuky Mega
 • Počítadlo animácie JS
 • Podpora fóra WP
 • Doplnok pre filter izotopov
 • Stránky obchodu
 • Odpočítavací efekt JS
 • A mnoho ďalších!
Klady a zápory

WordPress nie je len platformou na zverejňovanie aktualizácií alebo zdieľanie obsahu. Je to najlepší a najvýkonnejší systém na správu obsahu (CMS), ktorý vám umožňuje vytvárať akýkoľvek druh webových stránok na akejkoľvek úrovni zložitosti. A pretože je to najobľúbenejšia možnosť, ste na výber so stovkami tisícov krásnych motívov WordPress, aby vyhovovali každému výklenku. Ak uvažujete o výbere platenej témy WordPress, napríklad Love Travel, nezabudnite sa najprv pozrieť na tieto výhody a nevýhody:

Pros
 • Love Travel je aktualizovaný častejšie ako jeho bezplatné náprotivky. Toto je dôležitý faktor pri výbere témy vzhľadom na skutočnosť, že program WordPress sa neustále aktualizuje. Téma, ktorá sa pravidelne aktualizuje, opravuje najnovšie chyby a bezpečnostné problémy skôr, ako môže spôsobiť problémy na webe.
 • Témy bezplatného WordPressu sa bežne používajú a nie je neobvyklé, že mnoho webových stránok používa rovnaký dizajn. Vďaka prémiovým témam existuje viac funkcií a možností prispôsobenia, ktoré vám umožňujú vytvoriť jedinečný dizajn, ktorý bude vynikať od ostatných.
 • Láska Travel je dobre zdokumentovaná a obsahuje podrobný PDF, ktorý vysvetľuje, ako z nej môžete vyťažiť maximum. Naopak, medzi bezplatnými témami je dokumentácia menej bežná.
 • Na rozdiel od mnohých bezplatných tém, ktoré vyžadujú, aby bol do päty zahrnutý odkaz na uvedenie zdroja, nevyžadujú prémiové témy, ako napríklad Love Travel, aby pridali odkaz na pripísanie kreditu autorovi témy, vďaka čomu sú vaše stránky osobnejšou príťažlivosťou..
Zápory
 • Prémiové témy zjavne prichádzajú za cenu, ktorá si vyžaduje, aby ste investovali kdekoľvek medzi 30 a 300 dolárov.
 • Pretože prémiové témy majú svoj vlastný panel správcov a množstvo funkcií a možností, učenie sa a nastavovanie môže chvíľu trvať.
 • Niektoré prémiové témy majú tendenciu zahrnúť do balíka veľa zvončekov a píšťaliek, ktoré ostatní používatelia považujú za zbytočné. Aj keď to robí tému všestrannou, nechcené funkcie túto tému iba nadúvajú.

Vo všeobecnosti je najdôležitejšou vecou, ​​ktorú treba hľadať v téme WordPress – či už je to zadarmo alebo za poplatok -, je kvalita a starostlivosť, ktorá sa venuje jej tvorbe. Najjednoduchší spôsob, ako zmerať kvalitu témy, je prečítať si, čo hovoria zákazníci na fórach podpory, vrátane problémov, ktoré používatelia majú s danou témou. Je tiež dôležité vedieť, ako pohotovo a pohotovo reagujú autori tém pri riešení problémov.

Záverečné rozhodnutie – ideálne cestovanie pre blogerov a majiteľov firiem

Na základe svojho názvu, Love Travel – Kreatívna cestovná agentúra WordPress téma je téma, ktorú všetci cestujúci blogeri a majitelia firiem budú milovať. Je to kreatívne, profesionálne a dobre kódované prémiové téma, ktoré nie je určené iba pre cestovné kancelárie, ale aj pre všetky druhy podnikania. Je to jednoduché, čisté a moderné s množstvom užitočných funkcií, ktoré vám pomôžu stať sa ďalšou veľkou vecou vo vybranom výklenku. Je cenovo dostupný a spoľahlivý, vďaka čomu je jedným z najlepších výberov na trhu ThemeForest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map