Koľko stojí extra doména na serveri WebHostingHub?

WebHostingHub ponúka neobmedzené funkcie vo svojich rôznych hostingových plánoch, čo odstraňuje tlak na vlastníkov webových stránok, ktorí sa obávajú prideľovania zdrojov a mesačných kvót. Dôvodom je, že základný balík pod WebHostingHub obsahuje:


 •  Zadarmo doménové meno
 •  cpanel
 •  Nástroje elektronického obchodu
 •  Bezplatné nástroje na tvorbu stránok
 • Zabezpečený e-mail
 •  Zdieľaný certifikát SSL 

Väčšina majiteľov malých firiem nemusí kupovať vyhradený web hosting, pretože uprednostňujú zaplatenie primeraného množstva za web firmy. To je dôvod, prečo väčšina nových majiteľov obchodných webových stránok uprednostňuje balíčky ponúkané poskytovateľmi webhostingu, ako je WebHostingHub..

Technologické výhody

WebHostingHub sa špecializuje na vlastníkov webových stránok, ktorí plánujú používať svoje webové stránky ako blogy alebo ako malé podniky. To znamená, že WebHostingHub je schopný spravovať veľký počet domén webových stránok pre viac osôb. Dôvodom je to, že poskytovateľ webhostingu používa optimalizované servery Dell, ktoré poskytujú 99% záruku dostupnosti, čo je nižšia hodnota ako konkurenti na 99,99%. Avšak aj pri nižšej rýchlosti prevádzkyschopnosti sa rozdiel v rýchlosti nahrávania považuje za zanedbateľný, pretože server WebHostingHub používa viac dátových centier. Servery Dell sa považujú za efektívne a efektívne, pretože používajú:

 •  24 GB pamäťových čipov
 •  24 Procesory Intel Core
 •  Rýchle ukladanie RAID 10

Dve hlavné dátové centrá

WebHostingHub využíva dve dátové centrá so sídlom v Los Angeles, Kalifornii a Washingtone, D. C. Dôvodom je to, že minimalizuje potrebu dát cestovať po dlhšej trase zo servera webového hostiteľa k vlastníkovi webu a jeho návštevníkom. Účinkom duálneho dátového centra je to, že rýchlosť prenosu informácií sa zvyšuje napriek nízkej rýchlosti prevádzkyschopnosti. Hlavnou výhodou produktu WebHostingHub pre väčší počet podnikateľov je to, že má zelenú certifikáciu hostingu. To znamená, že spotreba energie v každom dátovom centre je podstatne nižšia ako v prípade ich najbližších konkurentov, aj keď WebHostingHub používa naftu..

Spoľahlivý zákaznícky servis

Hlavnou výhodou nákupu webhostingového plánu s WebHostingHub je to, že tím podpory zákazníkov je k dispozícii 24 hodín denne, sedem dní v týždni. Aj keď majiteľ webovej stránky volá v nezvyčajnej hodine, pracovníci podpory zákazníkov sú stále vnímaní ako priateľskí a podporujú technické problémy majiteľa webových stránok. Hlavným spôsobom, ako kontaktovať tím technickej podpory, je zvyčajne telefonicky, existujú však aj iné spôsoby kontaktu, ako napríklad:

 •  e-mail
 •  Online chat 

Použitie niektorého z vyššie uvedených spôsobov kontaktu bude mať za následok podporný lístok, aby vlastník webových stránok mohol sledovať vyriešenie svojich technických problémov alebo obáv. Bohužiaľ, existuje nepriaznivý vplyv na dobrý systém podpory zákazníkov, pretože webový server WebHostingHub nenabízí stránku s často kladenými otázkami ani fórum podpory. Dôvodom je to, že WebHostingHub povzbudzuje vlastníkov webových stránok, aby ich kontaktovali, aby sa existujúci technický problém ďalej nezhoršoval nesprávnou diagnózou..

Viac domén v jednom účte

Najčastejším problémom vlastníka webových stránok je situácia, keď potrebujú rozšíriť svoje súčasné obchodné webové stránky na viacero webových stránok. Vlastník webových stránok to ľahko implementuje pomocou služby hostenia viacerých domén v rámci WebHostingHub. Majiteľ webovej stránky môže vyvinúť ďalšie webové stránky na zacieľovanie na nové miesto na trhu registráciou novej webovej stránky v novej doméne. Účet v rámci služby WebHostingHub môže ľahko spracovať množstvo webových stránok, pretože majiteľ webových stránok môže pridávať neobmedzené množstvo domén. Niektoré z najbežnejších spôsobov, ako to dosiahnuť, je použitie alternatívnych verzií názvu hlavnej domény. Existujú dva spôsoby, ako zaregistrovať názov domény:

 •  Robiť to sami
 •  Ak chcete, aby poskytovateľ webhostingu urobil to za vás 

Bohužiaľ, táto registrácia domény bude na začiatku značné náklady, pretože sa vyžaduje registrácia každého z použitých názvov domén. Výhodou registrácie názvu domény je to, že bráni iným používateľom používať rovnaké meno. Majitelia webových stránok budú mať duplicitné domény, pretože potenciálni návštevníci môžu navštíviť iné webové stránky namiesto vašich. Dobré meno vašej firemnej webovej stránky môže byť ohrozené, ak druhá webová stránka použije svoje doménové meno na podvodné činnosti.

Náklady na názov domény

Najbežnejšia sadzba pre doménu navyše je 9,99 dolárov ročne, ak je zaregistrovaná vlastníkom webových stránok. Toto sa však považuje za časovo náročnejšie, pretože registračnej agentúre je potrebné stanoviť rôzne požiadavky. Jednou z alternatív je, že poskytovateľ webhostingu vykoná registráciu majiteľa webových stránok vyššou rýchlosťou iba 11,95 dolárov. Výhodou tohto vyššieho poplatku je, že poskytovateľ webhostingu bude môcť vykonať registračný proces rýchlejšie a upozorniť vlastníka webových stránok, keď je potrebné obnoviť jeho potrebu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me