In-hĺbka recenzie na obchodníka – responzívne WordPress Téma

Výber témy WordPress pre váš nový obchod nie je vždy jednoduchá vec. Peniaze sú takmer vždy zapojené do procesu, takže musíte urobiť správne rozhodnutie a vyhnúť sa uviaznutiu s témou, ktorá skutočne nespĺňa vaše potreby, alebo témou, ktorá sťažuje zákazníkom, aby od vás nakupovali produkty a rýchlo whpg. Keď sa budete prechádzať tematickými trhmi, ako je ThemeForest, nebude to jednoduchšie. Nie je pochýb o tom, že je to úžasný – ak nie najlepší – obchod s témami, ale má rozsiahly výber prémiových tém, máte na výber veľa možností!


Našťastie pre vás sme tu, aby sme vám pomohli urobiť správne rozhodnutie bez toho, aby ste museli prekonať problémy s hľadaním webu pre túto perfektnú tému! Ak hľadáte spôsob, ako posunúť svoju existujúcu firmu alebo značku na ďalšiu úroveň, potom ste na správnom mieste. Dnes vám predstavíme úžasnú tému elektronického obchodu, ktorá nás nedávno zaujala. Je to jedna z najlepších prémiových tém WordPress na trhu so stabilnou zákazníckou základňou, ktorá sa neustále rozširuje. Hovoríme o Téma reagujúca na WordPress. Ide o vysoko prispôsobiteľné prémiové tému WordPress s množstvom funkcií, ktoré je navrhnuté tak, aby poskytovalo jedinečným firmám, ako je tá vaša, výhodu a funkciu, ktorú potrebuje na prilákanie ďalších zákazníkov a zvýšenie predaja..

Dnes sa bližšie pozrieme na túto veľmi populárnu tému a ponoríme sa hlboko do jej dizajnu a kľúčových funkcií. Pri nákupe témy WordPress musíte samozrejme vziať do úvahy veľa vecí, aby sme prediskutovali aj výhody a nevýhody výberu témy, ako je napríklad Obchodník. Takže bez ďalšieho upútania, tu je hĺbková kontrola témy Obchodník – responzívna téma WordPress!

Prehľad

Keď začnete s úžasným produktom, máte istotu, že budete vytvárať úžasné veci. Tak je to napríklad v prípade témy ShopPress – responzívny WordPress, ktorá je vytvorená s ohľadom na webové stránky elektronického obchodu. Je to 100% citlivé a pripravené na sietnicu, s dizajnom dokonalým v pixeloch a množstvom skvelých funkcií pre používateľa.

Obchodník bol postavený špeciálne pre vývojárov WordPress a vlastníkov webov, ktorí chcú zostaviť výkonnú webovú stránku, ktorá uspokojí ich zákazníkov. Nie je to len ideálne riešenie pre webové stránky elektronického obchodu, pretože je dostatočne flexibilné na to, aby sa mohlo použiť na celý rad webových stránok a na začatie nového projektu. Tému vytvoril a navrhol Get Bowtied, malý, ale výkonný tím webových vývojárov a dizajnérov, ktorí sú známi svojimi inovatívnymi a pohotovými témami WordPress, ako je pán Tailor, predajca a samozrejme predajca..

Ako sa očakávalo od témy, ktorú vytvoril Get Bowtied, Shopkeeper je plne responzívny a je vysoko prispôsobiteľný, takže ho môžete vyladiť ľubovoľným spôsobom. Je kompatibilný s hlavnými prehliadačmi, ako aj s rôznymi modernými zariadeniami, od počítačov s veľkou obrazovkou až po smartfóny a tablety. Dodáva sa s množstvom užitočných nástrojov a možností, ktoré vám umožňujú vytvoriť webovú stránku presne tak, ako ste si predstavovali. Je vybavený množstvom skvelých komponentov, ktoré si určite užijete na cestách, vrátane prémiových doplnkov, ktoré ešte viac vylepšujú zážitok z nakupovania online. Je to všetko, čo potrebujete v téme, všetko pekne zabalené v jednom úžasnom balíku, za priaznivú nízku cenu 59 dolárov (za normálnu licenciu).

dizajn

Téma reagujúca na WordPress pýši sa neobmedzenými možnosťami pokročilých tém, ktoré vám umožňujú vytvoriť ohromujúci formát pre vaše obchodné potreby. Táto téma je flexibilná, ľahko prispôsobiteľná a nevyžaduje, aby ste sa naučili akékoľvek zložité zručnosti alebo znalosti kódovania. Stručne povedané, môžete začať stavať svoje vysnívané stránky hneď po vybalení! Téma je integrovaná s programom Visual Composer, čo vám ušetrí veľa času a ďalšie zjednodušenie prispôsobenia. Môžete si vybrať z množstva predpripravených rozvrhnutí alebo si dokonca prispôsobiť svoje vlastné, aby vyhovovalo požadovanému vzhľadu a dojmu.

Ste na výber s vynikajúcimi funkciami a možnosťami, pretože služba Shopkeeper je úplne prispôsobiteľná zhora nadol. Môžete začať hneď od štýlu hlavičky, kde sa oči zastavia ako prvé. Môžete si vytvoriť štýl hlavičky upútajúci pozornosť, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a mohol by ďalej využívať vašu značku. Môžete dokonca odstrániť obmedzenia a použiť ktorýkoľvek z preddefinovaných štýlov, aby vaše stránky vyzerali profesionálne a čo najefektívnejšie alebo najpodrobnejšie..

Obchodník používa ostrú grafiku sietnice a je plne citlivý, aby mohol bez problémov vyzerať a pracovať na akejkoľvek veľkosti obrazovky. To znamená, že táto téma je prístupná na všetkých zariadeniach, na všetkých platformách a na všetkých metódach. Je to tak, zákazníci môžu prezerať všetky vaše produkty vo vysokom rozlíšení bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú – či už ide o PC, Mac, notebook, smartfón alebo tablet! Vaši zákazníci si určite užijú všetko, čo ponúkate, bez toho, aby vám chýbala chvíľa!

Kľúčové vlastnosti

Téma WordPress pre obchodníkov – responzívna téma je pokladom príležitostí pre majiteľov firiem, ktorí chcú rozšíriť svoj dosah online a chcú tému, ktorá môže pomôcť ich produktom získať pozornosť, ktorú si zaslúžia. Nižšie sú uvedené základné funkcie, ktoré táto téma ponúka:

 • Jednoduchá inštalácia a nastavenie
 • Ľahko aktualizovaný pomocou Envato Toolkit
 • Plne citlivý a na sietnicu pripravený dizajn
 • Automatické a bezplatné celoživotné aktualizácie
 • Spoľahlivá a priateľská podpora zákazníkov
 • Výkonný panel pre správu
 • Pridajte svoje vlastné logo
 • Možnosti viacerých hlavičiek
 • Funkčnosť portfólia
 • Zahrnuté murované rozloženie pre zväčšenie vášho blogu
 • Neobmedzené farby a písma
 • Preklad je pripravený
 • Vrátane témy pre deti

So všetkými možnými funkciami prispôsobenia, ktoré potrebujete, môžete rýchlo a ľahko zmeniť štýl obchodníka, aby vyhovoval vašim potrebám. Môžete nahrať svoje vlastné logo, meniť písma a farby, vytvárať si vlastné rozloženia a mnoho ďalších – to všetko prostredníctvom pokročilého panelu na správu tém. Najlepšie zo všetkého je, že sa nedotknete jediného riadku kódu!

Téma WordPress pre obchodníkov – responzívne WordPress je tiež dodávaná s prémiovými modulmi plug-in, ako sú pluginy Visual Composer a Revolution Slider, z ktorých každý stojí asi 46 dolárov. To vám umožní hladko a ľahko zvýrazniť svoje najpredávanejšie alebo nové výrobky a / alebo propagácie atraktívnym a ľahkým spôsobom. Ako už bolo spomenuté, téma je pripravená na preklad s podporou viacerých jazykov. To všetko je vďaka doplnku WPML, čo znamená, že používatelia môžu ľahko predávať svoje produkty na celom svete.

Obchodník, ako už názov napovedá, je navrhnutý s ohľadom na elektronický obchod. Je plne kompatibilný so stále populárnym a výkonným doplnkom eCommerce elektronického obchodu WooCommerce, ktorý vám umožňuje obchodovať s fyzickými a digitálnymi produktmi online, ktoré je možné dodať na ľubovoľné miesto. Tento doplnok tiež uľahčuje a zjednodušuje nakupovanie, whpg a komunikačný proces pre predajcu aj zákazníka. Dokonca aj správa inventára, sledovanie objednávok a katalogizácia je pomocou tohto nástroja jednoduchá. Okrem toho prichádza služba Shopkeeper so všetkým, čo by ste mohli potrebovať na vybudovanie výkonného, ​​dobre zavedeného internetového obchodu, vďaka ktorému bude nákupný zážitok hladký a profesionálny..

Klady a zápory

WordPress je bezpochyby najobľúbenejší Content Management System (CMS) a blogovacia platforma. Existujú doslova milióny webových stránok využívajúcich túto platformu, takže neprekvapuje, že sa stala mimoriadne výkonnou a flexibilnou. Ale s väčším počtom používateľov prichádzajú ešte ďalšie možnosti tém. Pre používateľov WordPress, ktorí hľadajú dokonalú tému, ktorá najlepšie vyhovuje jeho značke, sa to môže stať mätúce! Vzhľadom na to, že ste si vybrali tému „Obchodník – responzívne téma WordPress“ ako ideálnu tému, musíte mať na pamäti nasledujúce výhody a nevýhody skôr, ako sa rozhodnete kliknúť na tlačidlo „Kúpiť teraz“..

Pros
 • Prémiové témy, ako je napríklad Shopkeeper, sa pravidelne a častejšie aktualizujú ako bezplatné témy, takže vaše stránky sú vždy porovnateľné s najnovšou verziou WordPress a sú chránené pred akýmkoľvek problémom so zabezpečením.
 • Obchodník má veľa predpripravených rozložení a má možnosť nechať si prispôsobiť svoje vlastné, takže môžete ľahko nastaviť vzhľad svojich stránok na rozdiel od desiatok tisíc webových stránok..
 • Väčšina prémiových tém, ako je Shopkeeper, sa dodáva s podrobnou dokumentáciou, ktorá vysvetľuje, ako z nej môžete získať maximum. Toto je menej bežné pri bezplatných témach WordPress.
 • Získajte Bowtied ponúka najlepšiu podporu pre používateľov tém s kombináciou fóra, živého chatu a systému predaja e-mailov. Zadarmo téma zvyčajne nemá trvalú podporu a zvyčajne má iba komunitné fórum, ktoré pre niektorých nemusí byť dostačujúce.
Zápory
 • Do prémiovej témy WordPress budete musieť investovať od 30 do 300 dolárov.
 • Prémiové témy, ako je Shopkeeper, prichádzajú s vlastným panelom správcov s rôznymi nastaveniami prispôsobenia, ktoré môžu zahltiť začiatočníkov a môžu sa chvíľu učiť a nastavovať..
 • Niektoré prémiové témy WordPress majú veľa nechcených funkcií (t. J. Pluginy, extra vzhľady), ktoré balík často nadúvajú. Aj keď to robí tému univerzálnou, niektoré témy môžu prísť len s množstvom zvončekov a píšťaliek.

Na konci dňa je najdôležitejším hľadaním témy – či už prémiovej alebo bezplatnej – kvalita a starostlivosť, ktoré s tým súvisia. Kvalita kódu je hlavným faktorom, ktorý treba zvážiť, vrátane zabezpečenia a rýchlosti stránky. Spoločnosť Get Bowtied tieto veci zrejme vzala do úvahy, vzhľadom na skutočnosť, že veľa zákazníkov je s nákupom tejto témy spokojných a stále viac používateľov sa k nej obracia pre všetky potreby svojej značky. Najlepší spôsob, ako merať jeho kvalitu, je prečítať si, čo hovoria používatelia. Fórum komunity je najlepším miestom na zistenie všetkých problémov, ktoré používatelia mali v súvislosti s touto témou, a ako reagujú vývojári tém na ich riešenie..

Konečné rozhodnutie

Ak ste začiatočník, ktorý si nie je istý, kde začať, alebo skúsený podnikateľ, ktorý chce dať témam WordPress šancu, potom Téma reagujúca na WordPress je určite šikovná voľba. Je to veľmi flexibilné, s bohatými funkciami a elegantnými funkciami, ktoré nie sú vždy k dispozícii s ďalšími prémiovými témami elektronického obchodu WordPress. Pridajte k tomu skutočnosť, že téma prichádza s vynikajúcimi návrhmi a rozsiahlou zákazníckou podporou. Poslanie slobody, ktoré táto téma poskytuje, je jednoducho úžasné a pomáha vám stúpať vysoko na konkurenčnom online trhu.

Nezáleží na tom, aký typ produktu alebo služby chcete predávať a predávať online. V prípade služby Shopkeeper bude konečným výsledkom vždy internetový obchod, ktorý nielenže vyzerá profesionálne a aktuálne, ale je tiež určený na úspech. Je to úplne bezproblémový elektronický obchod!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me