Funguje program WebHostingHub na zariadeniach iPhone a iPad?

Funguje WebHostingHub na zariadeniach iPhone a iPad?

Mnoho ľudí si teraz vezme so sebou svoje podnikanie, keď sú na cestách. To znamená, že musia získať prístup k svojim webovým stránkam, online obchodom a jednoducho, ale čo je dôležitejšie, k svojim e-mailom, aj keď sú ďaleko od svojej kancelárie. Dobrou správou je, že väčšina spoločností poskytujúcich webhosting teraz podporuje kompatibilitu mobilných zariadení, čo v podstate znamená, že firmy môžu byť teraz zavedené kamkoľvek webmasteri, klienti a zákazníci..
O niekoľko rokov späť znamená, že so svojimi podnikmi si podnikatelia musia nájsť počítačové terminály vo svojich hoteloch, kde sa prostredníctvom svojich stolových počítačov môžu dostať do svojho virtuálneho sveta podnikania. Ešte o niekoľko rokov neskôr nadobudla mobilita iný význam, pretože stolné počítače ustupovali prenosným počítačom, ktoré priniesli viac výhod ako ich náprotivky, pretože prenosné počítače sú mobilnejšie a majú možnosti bezdrôtového pripojenia. Vek mobilnej výpočtovej techniky a mobilného podnikania má však teraz výstižnejší význam, pretože mobilná počítačová technológia sa stala mobilnejšou ako kedykoľvek predtým, to znamená s príchodom inteligentného telefónu a jeho náprotivkov..


WebHostingHub patrí medzi množstvo webhostingových spoločností, ktoré podporujú a majú kompatibilitu s mobilnými zariadeniami, najmä s iPhone a iPad. Áno, počuli ste ma správne, WebHostingHub je kompatibilný s iPhone a iPad a ďalšími zariadeniami založenými na iOS.

Ako nastavím svoj iPhone a iPad na prijímanie e-mailov cez WebHostingHub?

Ak ste vlastníkom zariadení iPad alebo iPhone, môžete si skontrolovať a prečítať si svoje e-maily prostredníctvom svojho mobilného zariadenia. Aby však vaše zariadenie mohlo prijímať e-maily, musíte ho nastaviť a nakonfigurovať. Nasledujúca príručka slúži na nastavenie zariadení iOS, ako sú iPhone a iPad.

 •  Na domovskej obrazovke zariadenia vyhľadajte ikonu Nastavenia, ktorá je zvyčajne predstavovaná ikonou s tromi rýchlosťami a vyberte ju kliknutím na.
 •  Akonáhle ste na obrazovke Nastavenie, vyhľadajte položky E-maily, Kontakty, Kalendáre a znova ich vyberte kliknutím.
 •  Na obrazovke Pošta, kontakty, kalendáre kliknite na ikonu Pridať účet, na ktorej by ste sa dostali na obrazovku s množstvom e-mailových služieb, z ktorých si môžete vybrať. Vyberte kartu Iné, ktorá sa nachádza v dolnej časti obrazovky.
 •  Potom v časti Pošta vyberte Pridať poštové konto.
 •  Vyplňte potrebné a požadované informácie do polí uvedených v časti Nový účet. Adresa je vaša úplná e-mailová adresa a heslo je zodpovedajúce heslo pre tento e-mailový účet.
 •  Ihneď po odoslaní informácií by mal váš iPhone alebo iPad vyhľadať účet a spracovať nastavenia a potom by sa mal automaticky dostať na ďalšiu obrazovku.
 •  Potom budete vyzvaní, aby ste si vybrali medzi IMAP alebo POP, ale ako mobilné zariadenie sa odporúča zvoliť IMAP. Dôvodom je to, že e-maily nie sú uložené v iPhone / iPad.
 •  V časti Server prichádzajúcej pošty zadajte požadované informácie. Názov hostiteľa by mal mať túto formu: secure ##. Webhosting.com. ## by malo predstavovať číslo servera. Číslo servera nájdete vo vašom hostname. Napríklad vaše meno hostiteľa je ehub25.webhostinghub.com, vaše číslo servera potom je 25. Používateľské meno by malo byť vaša úplná e-mailová adresa a heslo zodpovedajúce heslo pre tento účet.
 •  Potom v rámci servera prichádzajúcej pošty znova musíte zadať rovnaké informácie, aké ste zadali predtým.
 •  Kliknite na tlačidlo Uložiť, ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky.
 •  Po kliknutí na tlačidlo Uložiť by vaše zariadenie iOS malo informácie spracovať a po spracovaní by malo byť vaše zariadenie pripravené na príjem e-mailov.

Je môj iPhone alebo iPad kompatibilný na spustenie internetového obchodu?

Určite áno! Váš iPhone alebo iPad je kompatibilný na spustenie online pomocou mobilného obchodu PrestaShop. V skutočnosti nie je potrebné mať samostatnú verziu PrestaShop Mobile Store, aby ste ju mohli spustiť na zariadeniach iOS.

Čo potrebujem vedieť o Mobile PrestaShop?

Mobile PrestaShop je aplikácia, ktorá ponúka rovnaké možnosti PrestaShop, aké sa používajú pri správe vašich webových stránok alebo online obchodu. Táto aplikácia Mobile PrestaShop umožní spoločnostiam jednoduchú správu aj na cestách a umožňuje vytváranie aplikácií pre váš mobilný obchod PrestaShop. Medzi ďalšie funkcie, ktoré ponúka Mobile PrestaShop, patria:

 •  Mobile PrestaShop Admin – je to aplikácia, ktorá sa používa na správu vášho obchodu PrestaShop z pohodlia vášho iPhone alebo iPad. K dispozícii sú aj ďalšie mobilné aplikácie, ktoré správcom umožňujú prezerať správy a objednávky.
 •  MobiCart – MobiCart je služba, ktorá umožňuje vytváranie aplikácií pre systémy iOS a Android pre obchod Mobile PrestaShop..

Aké ďalšie výhody môžem získať od PrestaShop Mobile?

PrestaShop Mobile tiež prináša mobilný prepínač tém, ktorý vám umožňuje meniť témy na cestách. Patria sem moduly a témy, ktoré sú ľahko dostupné. Aplikácie, ktoré by vám to mali umožniť, sú:

 •  PrestaShop;
 •  šablóna pMobile; a
 •  Téma DevilMobile
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map