Funguje InMotion na zariadeniach iPhone a iPad?

 


Funguje InMotion v mojich zariadeniach iPhone a iPad?

Keďže tempo života sa v porovnaní s niekoľkými desiatkami rokov výrazne zrýchlilo, veľa ľudí teraz podniká svoje podnikanie s tým, kamkoľvek idú. Musia mať stály prístup k svojim webovým stránkam, internetovým obchodom a stránkam elektronického obchodu. Ešte dôležitejšie je, že musia neustále komunikovať so svojimi podnikmi prostredníctvom e-mailov alebo iných spôsobov modernej komunikácie. To je dôvod, prečo spoločnosti poskytujúce webhosting, konkrétnejšie hosting InMotion, podporujú kompatibilitu mobilných zariadení, ktoré sú určené pre podnikateľov na cestách, berú so svojimi podnikmi kamkoľvek, kamkoľvek idú..
Pred desiatimi rokmi priniesli svoje podniky so sebou podniky, ktoré potrebujú, aby si podnikatelia našli v hoteloch počítačové terminály, kde sa prostredníctvom svojich stolových počítačov môžu dostať do svojho virtuálneho sveta podnikania. Ešte o niekoľko rokov neskôr nadobudla mobilita iný význam, pretože stolné počítače ustupovali prenosným počítačom, ktoré priniesli viac výhod ako ich náprotivky, pretože prenosné počítače sú mobilnejšie a majú možnosti bezdrôtového pripojenia. Vek mobilnej výpočtovej techniky a mobilného podnikania má však teraz výstižnejší význam, pretože mobilná počítačová technológia sa stala mobilnejšou ako kedykoľvek predtým, to znamená s príchodom inteligentných telefónov a jej náprotivkov. Mobilné telefóny sú menšie, kompaktnejšie, ale často sú oveľa výkonnejšie v porovnaní s našimi stolnými počítačmi pred desiatimi rokmi.
InMotion posunie mobilnú prácu o krok ďalej, pretože patrí medzi množstvo webhostingových spoločností, ktoré podporujú a majú kompatibilitu s mobilnými zariadeniami, najmä s iPhone a iPad. Áno, je to pravda, InMotion funguje dobre vo vašich telefónoch iPhone a iPad a ďalších zariadeniach so systémom iOS.

Čo by som mal urobiť, aby som nastavil svoj iPhone a iPad na príjem e-mailov prostredníctvom InMotion?

Ak ste vlastníkom zariadení iPad alebo iPhone alebo zariadenia so systémom iOS, môžete pomocou tohto zariadenia skontrolovať a čítať svoje e-maily, kdekoľvek sa nachádzate. Aby však vaše zariadenie mohlo prijímať e-maily, musíte ho nastaviť a nakonfigurovať. Nasledujúca príručka slúži na nastavenie zariadení iOS, ako sú iPhone a iPad.

 •  Na domovskej obrazovke zariadenia vyhľadajte ikonu „Nastavenia“, ktorá je zvyčajne predstavovaná ikonou s tromi rýchlosťami a vyberte ju kliknutím na.
 •  Keď sa nachádzate na obrazovke Nastavenie, vyhľadajte položku „Pošta, kontakty, kalendáre“ a znova ju vyberte kliknutím.
 •  Na obrazovke „Pošta, kontakty, kalendáre“ kliknite na tlačidlo „Pridať účet“, čím by ste sa dostali na obrazovku s množstvom e-mailových služieb, z ktorých si môžete vybrať. Vyberte kartu „Iné“, ktorá sa nachádza v dolnej časti obrazovky.
 •  Potom v časti „Pošta“ vyberte účet „Pridať poštu“.
 •  Vyplňte požadované informácie do polí uvedených v časti „Nový účet“. Adresa je vaša úplná e-mailová adresa a heslo je zodpovedajúce heslo pre tento e-mailový účet.
 •  Ihneď po odoslaní informácií by mal váš iPhone alebo iPad vyhľadať účet a spracovať nastavenia a potom by sa mal automaticky dostať na ďalšiu obrazovku.
 •  Potom budete vyzvaní, aby ste si vybrali medzi IMAP alebo POP, ale ako mobilné zariadenie sa odporúča zvoliť IMAP. Dôvodom je to, že e-maily nie sú uložené v iPhone / iPad.
 •  V časti Server prichádzajúcej pošty zadajte požadované informácie. Názov hostiteľa by mal mať túto formu: secure ##. Webhosting.com. ## by malo predstavovať číslo servera. Číslo servera nájdete vo vašom hostname. Napríklad vaše meno hostiteľa je cathleen07.inmotionhosting.com, číslo vášho servera potom je 07. Používateľské meno by malo byť vaša úplná e-mailová adresa a heslo zodpovedajúce heslo pre tento účet..
 •  Potom v rámci servera prichádzajúcej pošty znova musíte zadať rovnaké informácie, aké ste zadali predtým.
 •  Kliknite na tlačidlo Uložiť, ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky.
 •  Po kliknutí na tlačidlo Uložiť by vaše zariadenie iOS malo informácie spracovať a po spracovaní by malo byť vaše zariadenie pripravené na príjem e-mailov.

Aké ďalšie aplikácie podporuje môj iPhone alebo Ipad prostredníctvom hostenia InMotion?

Váš iPhone alebo iPad je tiež kompatibilný na spustenie online pomocou mobilného obchodu PrestaShop. V skutočnosti nie je potrebné mať samostatnú verziu PrestaShop Mobile Store, aby ste ju mohli spustiť na zariadeniach iOS. InMotion si to vyžaduje, pretože je to medzi ich nástrojmi na hosťovanie elektronického obchodu.
Mobile PrestaShop je aplikácia, ktorá ponúka rovnaké možnosti PrestaShop, aké sa používajú pri správe vašich webových stránok alebo online obchodu. Táto aplikácia Mobile PrestaShop umožní spoločnostiam jednoduchú správu aj na cestách a umožňuje vytváranie aplikácií pre váš mobilný obchod PrestaShop. Medzi ďalšie funkcie, ktoré ponúka Mobile PrestaShop, patria:
 Správca mobilného PrestaShop

Toto je aplikácia, ktorá sa používa na správu vášho obchodu PrestaShop z pohodlia vášho iPhone alebo iPad. K dispozícii sú aj ďalšie mobilné aplikácie, ktoré správcom umožňujú prezerať správy a objednávky.

 MobiCart

MobiCart je služba, ktorá umožňuje vytváranie aplikácií pre iOS aj Android pre mobilný PrestaShop .

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me