FatCow Recenzie

FatCow je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov hostingu pre jednotlivcov a malé firmy.


Od roku 1998 sa spoločnosť usilovne usilovala o to, aby si vybudovala povesť priateľskú ku klientom a prešla mnohými krokmi, aby ich hostingový plán čo najlepšie vyhovoval potrebám ich zákazníkov..

Niet divu, že FatCow sa neustále objavuje medzi zoznamami desiatich najlepších hostingových spoločností na webe.

Majú 2 výkonné dátové centrá so sídlom v Massachusetts. V týchto dátových centrách sa nachádza vyše osemsto serverov.

Funkcie FatCow na zdieľanom hostingovom pláne známe ako pôvodný fatcow. Tento plán ponúka zvyčajné množstvo neobmedzených funkcií, ako sú: BANDWIDTH, EMAILOVÉ ÚČTY, DISKOVÉ PRIESTORY, FTP ÚČTY A SUB-UŽÍVATELIA, DOMÉNY.

Získate všetky tieto plus ďalšie za pouhých 3,15 USD mesačne, a ak sa vám nepáči, existuje záruka vrátenia peňazí a môžete kedykoľvek zrušiť..

Upozorňujeme, že ide o propagačnú cenu. Cena klesá, čím dlhšie si vyberiete termín.

Získate výkonné funkcie a dá sa ľahko používať

Tu sú niektoré z ďalších funkcií, ktoré súvisia s pôvodným plánom FatCow:

Používanie ich základného nástroja na tvorbu stránok zadarmo
Tvorca point-and-click môže používať ľudia, ktorí nemajú absolútne žiadne školenie v oblasti vývoja webových stránok. Ponúka témy a profesionálne vyzerajúce šablóny, ktoré môžete použiť ako základ pre svoj web.

Podpora databáz mysql a php 5
Ak chcete na vytvorenie databázy svojich webových stránok použiť skriptovanie PHP 5 alebo mySQL, môžete si byť istí, že ich hostiteľský plán plne podporuje..

Zelená hosting
FatCow využíva veternú energiu na napájanie svojich dátových centier. To je jeden z dôvodov, prečo je spoločnosť tak populárna pre ľudí, ktorí nechcú počítačom ďalej škodiť životnému prostrediu.

Použitie sprievodcov inštaláciou
Určite budete musieť používať aplikácie, aby sa váš web udržal v prevádzke. S plánom FatCow stačí kliknúť na niekoľko tlačidiel a nainštalovať pre vás blog, softvér na fotografie a mnoho ďalších aplikácií..

Využitie nástrojov predaja a online obchodu
Ak si želáte predávať svoje produkty online, FatCow má množstvo nástrojov, vďaka ktorým je vytváranie a prevádzka internetového obchodu jednoduchšie ako prevádzka fyzického obchodu. Môžete pridať nákupné vozíky, vytvárať katalógy, používať možnosti predaja alebo kupónu a dokonca integrovať možnosť platby pomocou paypal.

Pravidelné správy o viditeľnosti vášho webu
Ak ste webmaster, ktorý chce nadviazať solídnu prítomnosť na webe, musíte vidieť svoje štatistiky. FatCow ponúka túto integrovanú službu s pôvodným plánom.

Ako si FatCow udržuje spoľahlivosť?

FatCow vykonáva zálohy servera každý deň. To spolu s platformou pripojenia vyváženej záťažou spoločnosti a systémom záložných generátorov zaisťuje, že ich klienti dostanú viacgigabitové a nepretržité pripojenia. Ich posádka je pripravená monitorovať systémy, aby sa akýkoľvek problém mohol vyriešiť hneď, ako sa objaví.

Zákaznícka a technická podpora

Technici podpory spoločnosti FatCow sú vám k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom rozhovoru, telefónu a e-mailu. Ak ste viac typom pre domácich majstrov, udržiavajú užitočnú knižnicu návodov a návodov. FatCow prisahá na svoju „dedičnú prísahu“. To znamená, že ich podporná posádka odpovedá na volania zákazníkov do dvoch alebo menej minút. Prísaha navyše znamená, že spoločnosť dodržiava termín, pokiaľ ide o riešenie akéhokoľvek problému.

Moja osobná skúsenosť s používaním FatCow (NA HODNOTE)

Od začiatku, keď som sa o ich spoločnosti prvýkrát dozvedel pred 10 rokmi, som vedel účet na hosťovanie FatCow.

Stále skúšam veľa nových hostiteľov a mnoho rôznych plánov po celú dobu na účely preskúmania, čo znamená, že nie som na žiadnom z týchto hostiteľov pravidelný, bez ohľadu na to, ako som spokojný s ich službami..

Keď sa vraciam späť do FatCow, bolo to meno a maskot, ktorý ma zaujal ako prvý.

Dôvodom takéhoto netechnického názvu je, podľa jeho vlastných slov, to, aby bolo menej technické a prístupnejšie pre zákazníka. Myslia si (a správne), že namiesto toho, aby sa snažili zapôsobiť na zákazníkov množstvom technického bremena, mali by to zostať jednoduché a zamerať sa na to, aby zákazníkom poskytovali to, čo skutočne potrebujú. tj. hostiteľská služba na svetovej úrovni za rozumné ceny.

Ale uspejú v tom?

Keď sa pozrieme na počet klientov a stránky hostené na ich serveroch, zdá sa, že odvádzajú celkom dobrú prácu. Ale ako skutočný skeptik, a nie ten, kto bude ľahko zapadnutý číslami, som sa rozhodol analyzovať FatCow, pričom nezabúdam na základné úvahy pri výbere webhostingu..

Plány a balíčky

Pôvodný plán FatCow

Na rozdiel od mnohých iných hostingových spoločností, ktoré ponúkajú mnoho rôznych zdieľaných hostingových balíkov a snažia sa zákazníka zamieňať s množstvom technického žargónu, FatCow ho udržal jednoduchý s jedným základným plánom.

Cieľom je obmedziť výber a zachrániť ich klientov pred problémami s výberom toho správneho.

Možno si myslíte, že táto voľba je dobrá vec, ale aby som bol brutálne úprimný, zdieľané hostingové plány s rôznym úložným priestorom, šírkou pásma, počtom databáz a RAM nie sú užitočné pre používateľov základnej úrovne, ktorí práve začínajú. A to zahŕňa ašpirujúce blogerov, malé podniky a akýkoľvek iný typ nových webových stránok. Pokiaľ nemáte prostriedky na to, aby ste sa pohltili, alebo ste si úplne istí, že sa to v prvých mesiacoch zvýši, nemusíte sa rozhodovať pre skvelé plány hostenia..

Rôzne plány hosťovania vyhovujú používateľom na úrovni vopred, ktorí hľadajú VPS alebo špecializovaný hosting. Tam má zmysel výber medzi rôznymi balíčkami.

Cena pôvodného plánu FatCow je 3,15 $ / mesiac a získate nasledujúce informácie:

 • Bezplatná registrácia domén
 • Zadarmo Tvorca webových stránok
 • Inštalátor skriptov
 • Nákupné vozíky
 • SSl zabezpečený server
 • Neobmedzená schránka
 • Dostatočný diskový priestor a šírka pásma
 • 1 GB cloudového úložiska

A vo väčšine prípadov je to všetko, čo budete potrebovať v prvom roku. Preto je FatCow jedným z mojich obľúbených dostupných hostiteľov.

Tento hostingový plán má tiež jednoduché nastavenie WordPress jedným kliknutím a som veľkým zástancom (a používateľom) WordPress..

Absolútne sa mi páči, ako môžete s webovými stránkami so systémom WordPress robiť všetko, keď používate doplnok alebo motív vytvorený podľa vlastných predstáv. WordPress som úspešne použil na blogy, elektronické obchody, webové stránky malých firiem, blogy s fotografiami a dokonca aj vývesky.

Je však skutočne dôležité nájsť spoľahlivého hostiteľa pre vaše webové stránky podporujúce WordPress. Pretože WordPress môže byť cieľom hackerských alebo phishingových útokov, alebo sa môžete dostať do nejakého technického problému a vo všetkých týchto scenároch budete potrebovať svojho hostiteľa, aby vás dostal z problémov..

FatCow má vyhradený hostingový plán vyrobený špeciálne pre užívateľov WordPress. Okrem základných funkcií získate aj tento balík.

Výhoda č. 1: Optimalizácia rýchlosti: Keď používate WordPress, je samozrejmé, že budete publikovať nové príspevky a používať obrázky vo všetkých týchto príspevkoch. Potom existujú témy alebo tvorcovia stránok, ktorí používajú veľa prvkov skriptu Java a prvkov dizajnu. A všetky tieto problémy sa môžu spojiť, aby znížili rýchlosť načítania webových stránok, čo je veľký problém.

Existujú príručky a doplnky, ktoré vám môžu pomôcť, ale pomocou náhodného doplnku na minimalizovanie CSS alebo JS sa niekedy môže pokaziť celý váš web alebo blog..

FatCow vám poskytuje sieť na doručovanie obsahu, vrstvy ukladania do vyrovnávacej pamäte a prispôsobivú technológiu, aby ste sa postarali o faktor rýchlosti, čo je veľká úľava, pretože pomalé načítanie stránky môže vážne ovplyvniť hodnotenie vašich webových stránok a šance na konverziu.

Prínos č. 2: Zabezpečenie: Pokiaľ ide o bezpečnosť, popularita a bežné používanie programu WordPress môže byť jeho vlastnou nemesis. Nie že by to bolo riskantnejšie alebo zraniteľnejšie ako jeho náprotivky, ale skutočnosť, že ho používajú milióny používateľov, znamená, že hackeri sa budú snažiť zacieliť na ľudí používajúcich túto platformu (najmä preto, že väčšina z nich nedokáže identifikovať bezpečnostné slučky alebo ľahké využitie v nastavení ich webových stránok).

Medzi vylepšené bezpečnostné opatrenia FatCow patrí firewall a denné vyhľadávanie zraniteľností, ktoré automaticky odstraňuje potenciálne hrozby. Doplnky a témy musíte stále používať opatrne, pridaná úroveň zabezpečenia však môže skutočne pomôcť.

Prínos č. 3: Managed Hosting: Existuje veľa poskytovateľov hostingu na trhu, ktorí sa špecializujú na hosting WordPress. Teraz je väčšina z nich skutočne dobrá v tom, čo robia, ale ich poplatky sú dosť na vyššej strane.

Wp-Essential stojí zlomok týchto služieb (t. J. 6,95 USD mesačne) a FatCow má personalizovaných pracovníkov technickej podpory pre používateľov WordPress, ktorí sú zdatní vo všetkom, čo súvisí s WordPress.

Okrem toho existuje niekoľko skutočne skvelých tém a predinštalovaných doplnkov, ktoré vám uľahčia nastavenie a spustenie webových stránok v okamihu. Okrem toho je ovládací panel prispôsobený pre používateľov systému WordPress.

Výhoda č. 4: VPS a špecializovaný hosting: Môžete začať malé, ale FatCow s vami rastie.

Hneď, ako ste sa rozrástli na etablovanú firmu a začínate mať istotu o svojom budúcom raste, je úplne zmysluplné, ak prvou vecou, ​​ktorú urobíte, je upgrade plánu hostenia a prechod na VPS alebo vyhradeného hostiteľa..

FatCow má rôzne plány pre VPS a Dedicated hosting, a môžete si vybrať jeden podľa svojich potrieb a požiadaviek

Výhoda č. 5: Parkovanie domén:

V prípade záujmu ponúka FatCow aj službu parkovania domén (nazývanú MiniMoo). Za pouhých 5 dolárov / rok môžete mať vo svojej doméne stránku „vo výstavbe“ a funkčný e-mailový účet.

Tvorcovia stránok a skripty

 • Weebly: Weebly je tvorca stránok Drag and Drop. Ako už názov napovedá, môžete jednoducho presunúť požadované prvky a umiestniť ich tam, kam chcete, aby sa nachádzali na vašom webe. Takto môžete navrhovať celú webovú stránku a nevyžadujú sa žiadne technické znalosti (okrem toho, že viete, ako to urobiť) drag and drop).
 • WordPress: Aby ste mohli používať WordPress, nemusíte sa nevyhnutne rozhodnúť pre plán hostenia WP-Essential. Použite ktorýkoľvek z ich plánu hostenia a môžete nainštalovať a používať WordPress na spustenie svojich webových stránok.
 • joomla: Joomla je ďalší populárny CMS ako WordPress. Osobne preferujem WordPress, ale Joomla má svoje silné stránky. V prípade, že chcete prevádzkovať svoje webové stránky na Joomle, môžete ich nainštalovať a používať s rovnakou ľahkosťou.
 • Drupal: Ďalší priekopník v závode voľného CMS. Drupal je vlastne technicky najpokročilejší a najsilnejší zo všetkých troch. A rovnako ako WordPress alebo Joomla, Drupal sa dá ľahko nainštalovať z ovládacieho panela.
 • Elektronický obchod: Môžete použiť Ecwid na pridanie nákupného košíka na svoj web (nie je to zadarmo, ale nestojí to ani veľa). Pomocou Ecwid môžete ľahko integrovať PayPal a použiť certifikát Secure Socket Layer na bezpečnostné účely. V prípade, že vaše webové stránky využívajú technológiu WordPress, môžete jednoducho použiť doplnok ako Woocommerce alebo použiť platformy špecifické pre elektronický obchod, napríklad Magento..
 • Mobilné stránky: FatCow sa spojil s goMobi, ktorý vám umožňuje vytvoriť verziu vášho webu pre mobilné zariadenia, ktorá je rýchla, jednoduchá a ľahko sa naviguje z mobilných zariadení (ak váš web reaguje, nepotrebujete).

Toto sú len populárnejšie možnosti.

Počas používania programov WordPress, Joomla alebo Drupal si môžete vytvoriť akýkoľvek typ webovej stránky. FatCow má technológiu a odborné znalosti na podporu všetkých troch. Existujú aj iné možnosti, napríklad SiteDelux, b2evolution atď., Ale tie sú zastarané a nevidím dôvod, prečo by ich niekto chcel za nimi ísť. WordPress je najlepší a najobľúbenejší na svete, preto odporúčam používať WordPress s FatCow.

Bude môj web rýchly? Aký je výkon?

Toto je snímka obrazovky za posledných 30 dní od hostenia a počas celého obdobia bola takmer rovnaká. Keď boli moje stránky nefunkčné, vyskytli sa niektoré prípady, ale rýchlo reagovali a problémy sa vyriešili pomerne rýchlo.

Pamätajte, že v niektorých prípadoch dochádza k výpadkom niektorých serverov kvôli údržbe, ale budú vás informovať, pokiaľ ste na ovládacom paneli povolili upozornenie zákazníka..

Aký je ich zákaznícky servis?

Nájdete niektorých ľudí, ktorí sa sťažujú na dlhé meškania a čakaciu dobu, keď sa snažia telefonicky osloviť ľudí technickej podpory. Ale pre mňa to nie je problém. Dôvodom je to, že nie je možné, aby hostingové spoločnosti poskytovali zdieľaný hosting za nízke ceny a zároveň zabezpečili personál technickej podpory, ktorý môže ubytovať milióny používateľov..

Ak skutočne chcete pohotovejšiu zákaznícku podporu, mali by ste ísť za jedným z týchto špičkových plánov hostenia. V prípade zdieľaného plánu hostenia by ste mali byť vyzvaní, ak váš podporujúci ticker dostane odpoveď do 24 hodín.

Osobne som veľmi zriedka pociťoval potrebu kontaktovať sa so zákazníckou podporou (pretože sám môžem vyriešiť chyby súvisiace s WordPress), ale niekoľko prípadov, keď som potreboval pomoc, bolo to celkom dobre.

Dobrou vecou ich podporného personálu je to, že dokážu identifikovať hlavnú príčinu. Takže nedostanete odpoveď „Ospravedlňujeme sa, ale problém je na konci“. Neustále sledujú nový vývoj a rovnako ako zákazníci upozorňujú na výpadky servera, informujú vás o všetkých nových vývojoch, ktoré by mohli negatívne ovplyvniť vaše webové stránky..

Zoberme si to ako príklad.

V čase písania tohto príspevku spoločnosť Google nedávno oznámila novú aktualizáciu, ktorá bude zacielená na webové stránky, ktoré nie sú vhodné pre mobilné zariadenia. Väčšina majiteľov webových stránok alebo blogov sa zvyčajne dozvie o sankcii spoločnosti Google po tom, ako sa vo výsledkoch vyhľadávania objaví chaos a ich webové stránky boli zasiahnuté.

Najlepší čas na uloženie vašich webových stránok zo sankcie je skôr, ako spoločnosť Google zavedie novú aktualizáciu svojich algoritmov.

FatCow vedel, že za rohom existuje trest, ktorý môže ublížiť viacerým klientom. FatCow okamžite uverejnil nový príspevok na svojom blogu, varoval ich klientov a ponúkol pomoc tým, ktorí chcú svoje webové stránky uložiť pred pokutou.

Teraz by za túto službu mohli spoplatňovať, mali by sa však oceniť za to, že ju oboznámia so svojimi zákazníkmi. Takže, ak ste zákazníkom FatCow a sledujete jeho blog, dostanete včasné heads-up a môžete prijať preventívne opatrenia.

záver:

FatCow tvrdí, že sa zameriava na poskytovanie najlepšej hodnoty a služieb zákazníkom pre malé podniky. A majú úplnú pravdu.

Nie sú to len hostingové spoločnosti, ktoré sa zdajú byť peklo zamerané na to, aby na svojich webových stránkach hostili viac stránok, a potom sa ich snaží účtovať za najrôznejšie doplnky a funkcie (dokonca aj FatCow sa snaží každú chvíľu up-sell predávať, ale potom je to bežná prax pre všetky typy podnikov).

Celkovo vzato, FatCow dokázala udržať jednoduché a priateľské k zákazníkom. Vytvorili komplexný plán, ktorý presahuje rámec hostingu a poskytuje takmer všetko, čo bude úplne nová webová stránka potrebovať.

Moje odporúčanie – choďte na FatCow, ak práve začínate a hľadáte dobré, cenovo dostupný hostingový plán.

Kliknutím aktivujte kupón
Získajte za pouhých 3,15 $ / mesiac s touto časovo obmedzenou ponukou.

VYKÚPIŤ TERAZ

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map