Bluehost Deal – exkluzívna zľava $ 2,95 / mesiac

Tu je návod, ako získať najnižšiu možnú sadzbu na Bluehost:


Krok 1 – Prejdite na Bluehost

Prejdite na stránku www.BlueHost.com a kliknite na tlačidlo „Začíname“. Ak použijete tento odkaz, získate najnižšiu cenu a doménu ZDARMA.

BlueHost je jednou z najlepších a najdôveryhodnejších spoločností poskytujúcich webhosting a je tiež jednou z najstarších. Táto webhostingová spoločnosť však nikdy nestratila svoj magický kontakt s časom. Ich balíčky prešli určitými zmenami a všetky sú zamerané na poskytovanie lepších riešení svojim klientom.

Medzi základné funkcie webhostingových balíkov BlueHost patrí:

 • Neobmedzené miesto na disku
 • Neobmedzený hosting domény
 • Zadarmo tvorca stránok drag-and-drop
 • Bezplatná registrácia názvu domény
 • Podpora medzinárodných názvov domén
 • E-mailová podpora
 • Neobmedzený prenos stránok
 • Doplnkové domény
 • Parkované domény
 • Užívateľsky príjemný ovládací panel cPanel
 • FTP prístup
 • Štatistika stránok

BlueHost ponúka všetky tieto služby – a ešte viac – za veľmi rozumnú cenu. A čo viac, pravidelne vykonávajú vylepšenia a aktualizácie svojich balíkov, aby ich klienti mali vždy najlepší a najaktuálnejší webhosting.

Prečo zvoliť Bluehost?

Mnoho ľudí verí, že vytvorenie a správa vlastných stránok môže byť skľučujúcou úlohou. Áno, aj nie.

Ak nemáte veľa skúseností a znalostí v oblasti vývoja webových aplikácií a správy obsahu, môže to určite byť výzvou. Webové stránky predstavujú vašu značku alebo firmu, a preto musia byť udržiavané a chránené. V dnešnej dobe sa čoraz viac jednotlivcov a spoločností obracia na outsourcing webhostingových spoločností. Tu prichádza Bluehost.

BlueHost ponúka rôzne plány webhostingu vrátane zdieľaného hostingu, VPS hostingu, vyhradeného hostingu, cloudhostingu a hostingu optimalizovaného pre WordPress..

Neobmedzené funkcie

Hosting vašich webových stránok nebol nikdy jednoduchší. Pred niekoľkými rokmi môže byť vytvorenie a údržba webovej stránky dosť drahé. Ale dnes môže ktokoľvek vytvoriť webovú stránku v priebehu niekoľkých minút. BlueHost ponúka veľa neobmedzených funkcií za zlomok ceny. V porovnaní s inými poskytovateľmi webhostingu ušetríte s Bluehost viac nákladov. Neobmedzený prenos súborov BlueHost napríklad robí veci pohodlnejšie, aby ste na svoj web prilákali toľko návštevníkov, koľko chcete..

Doménové meno

BlueHost ponúka bezplatnú registráciu doménového mena so svojimi hostingovými plánmi. Názvy domén sú veľmi dôležité, pretože predstavujú vašu značku alebo firmu. Ľudia majú najväčšiu pravdepodobnosť, že vás považujú za dôveryhodných, ak máte profesionálny názov domény, ktorý sa zhoduje s obsahom vašej stránky alebo vybraným miestom.

BlueHost vám umožňuje mať toľko doménových mien, koľko chcete, a to aj s jedným účtom. K svojim webom môžete pristupovať takmer v akomkoľvek počítači, čo vám umožní sledovať vaše stránky a mať plynulý obchodný tok.

Ochrana proti spamu

S BlueHost môžete mať ľubovoľný počet e-mailových adries. Najlepšie na tom je, že každá z týchto e-mailových adries má ochranu proti spamu, takže vaša doručená pošta je bezpečná pred rôznymi hrozbami, ktoré sa skrývajú v rámci webu. BlueHost zaisťuje, že môžete svoj e-mail bezpečne otvoriť a odfiltrovať tie, ktoré môžu byť škodlivé pre vaše webové stránky a váš počítač.

BlueHost prichádza s množstvom úžasných nástrojov, ktoré odfiltrujú škodlivý a nepríjemný obsah ešte predtým, ako narazia na váš počítač. Tieto pokročilé a vysoko prispôsobiteľné nástroje na filtrovanie e-mailových spamov je možné nakonfigurovať tak, aby fungovali a pomohli vám zbaviť neporiadok v doručenej pošte.

Nákupný vozík

Online nakupovanie je v týchto dňoch bežnou praxou, takže ak prevádzkujete web s elektronickým obchodom, je dôležité, aby ste svojim zákazníkom a potenciálnym zákazníkom obchodovali bezpečne. S BlueHostom budete mať pokoj a budete vedieť, že váš web je úplne bezpečný a že vaši zákazníci sú v dobrých rukách.

BlueHost je plne kompatibilný s podnikmi elektronického obchodu. Integruje sa s niektorým z najpopulárnejších a najdôveryhodnejších programov elektronického obchodu, ktorými sú:

 • ShopSite
 • PrestaShop
 • Magento
 • CubeCart
 • Oscommerce
 • Zen Cart
 • AgoraCart
 • OpenCart
 • TomatoCart

Všetky informácie o vašich zákazníkoch budú tiež chránené pred krádežou a na vašom webe budú mať prístup k užívateľsky príjemnému nákupnému košíku. Je tiež dobré vedieť, že servery BlueHost sú kompatibilné s väčšinou riešení elektronického obchodu PHP. BlueHost tiež pomáha ľahko vytvárať stránky elektronického obchodu pomocou integrovaného softvéru elektronického obchodu a inštalátorov na jedno kliknutie.

Čím sú zákazníci presvedčení, tým viac vyhliadok získate – a tým viac výnosov získate! To je dôvod, prečo sa nikdy nemôžete pokaziť, ak si ako svojho poskytovateľa webhostingu vyberiete Bluehost.

Aplikácie zadarmo

S novými trendmi vo vývoji a dizajne webových stránok sa webové stránky neustále menia. Dobrá vec, ktorú môžete pomocou BlueHost ľahko vytvárať, navrhovať a spravovať svoje webové stránky.

BlueHost má integrovaný SimpleScripts, ktorý je navrhnutý tak, aby rozšíril dosah webhostingu na začiatočníkov a skúsených vývojárov webu a poskytol užívateľsky príjemný a spoľahlivý distribučný kanál pre vývojárov aplikácií a komunitu s otvoreným zdrojom. SimpleScripts spravoval viac ako 3 milióny inštalácií a inovácií pre tisíce zákazníkov.

S SimpleScripts môžete ľahko inštalovať skripty a aplikácie, ktoré môžu zlepšiť a vyhovieť vašim potrebám vašich webových stránok. Je to obrovská pomoc pre jednotlivcov a spoločnosti, pretože všetko je ľahko dostupné a zvládnuteľné.

cenová dostupnosť

Vytvorenie webovej stránky neznamená, že musíte minúť veľa peňazí. Bluehost ponúka najlepšie a najdostupnejšie webhostingové služby so všetkými potrebnými nástrojmi, ktoré potrebujete na predaj svojich webových stránok a generovanie prenosu.

Práve teraz ponúkajú špeciálnu zľavnenú cenu iba 2,95 dolárov mesačne, takže je dobrý deň nastaviť si web.

Technická podpora

BlueHost vie, že je dôležité, aby webové stránky boli vždy online. Ak máte na svojom webe problémy, vedzte, že sa môžete ľahko dostať k tímu technickej podpory spoločnosti BlueHost.

BlueHost vyškolil interných odborníkov, ktorí sú pripravení pomôcť 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Sú pripravení vám pomôcť vyriešiť akékoľvek technické problémy, ako aj poradiť vám o najlepšom postupe, ktorý musíte podniknúť.

Dostanete sa k nim prostredníctvom telefónu, e-mailu a živého rozhovoru. Majú tiež robustné Centrum pomoci, kde nájdete sprievodcov, videonávody a ďalšie.

BlueHost má tiež sekciu fóra, kde môžete komunikovať s ostatnými používateľmi BlueHost. Odtiaľto môžete získať odpovede, ako aj tipy odborníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me