Atelier – Kreatívne viacúčelové téma elektronického obchodu

Plánujete vybudovať novú webovú stránku pre svoje portfólio alebo online obchod? Poskytuje vášmu súčasnému webu úplné prepracovanie? Stále viac ľudí sa obracia na web z rôznych dôvodov, ako je vyhľadávanie informácií, spojenie s ľuďmi alebo dokonca nakupovanie! Počet mobilných nakupujúcich tiež prudko stúpa a očakáva sa, že v blízkej budúcnosti bude tvoriť väčšinu online nakupujúcich. To viedlo vývojárov k vytvoreniu citlivejších tém elektronického obchodu, aby vyhovovali požiadavkám spotrebiteľov. Tie najlepšie nie sú určené iba pre weby elektronického obchodu, sú to viacúčelové témy, ktoré je možné prispôsobiť tak, aby vyhovovali akýmkoľvek typom webových stránok. A keď sa dostali na trh, mnohí z nich sa rýchlo stali bestsellermi.


Existujú dve hlavné charakteristiky kvalitnej prémiovej témy WordPress. Prvá je dodávaná s nástrojmi a možnosťami, ktoré vývojár potrebuje na vytváranie stránok, ktoré nie sú kompatibilné iba s počítačmi PC a Mac, ale sú optimalizované aj pre mobilné zariadenia. Po druhé, dobrá téma má čistý, kvalitný kód, ktorý je optimalizovaný pre rýchlosť a vyhľadávacie nástroje. Jedna taká téma WordPress, ktorá začiarkava všetky správne políčka, je Atelier Creative Multi-Purpose eCommerce Theme. Pozrime sa bližšie na túto úžasnú tému WordPress a na to, ako sa búrka dostala na tento trh.

Prehľad

Atelier Creative Multi-Purpose eCommerce Theme bol vytvorený vývojárom elitných tém, Rýchle nápady, ktorý je známy výrobou veľmi populárnych tém WordPress. Atelier je ich najnovšie vydanie a stalo sa čoraz populárnejším od jeho uvedenia na trh tém. Téma sa pravidelne aktualizuje a nedávno bola aktualizovaná na verziu 1.5 a do svojho balíka pridala zaujímavé nové funkcie.

Súčasťou témy je množstvo ukážok vysokej kvality vrátane širokého spektra rôznych rozložení obchodov, ktoré využívajú technológiu WooCommerce, populárnu súpravu nástrojov elektronického obchodu, ktorá je špeciálne navrhnutá pre program WordPress. Vďaka tomu je Atelier ideálnou voľbou pre vytváranie ľubovoľných typov webových stránok, najmä webových stránok elektronického obchodu. Teraz sa bližšie pozrieme na jeho dizajn a kľúčové vlastnosti a zistíme, aké ľahké je použitie.

dizajn

Ako kreatívne viacúčelové tému WordPress sa Atelier dá ľahko prispôsobiť pre celý rad webových projektov, od jednoduchého osobného blogu po plne rozvinutú firemnú webovú stránku. V čase tejto recenzie má téma už 12 krásnych ukážok, ktoré vám ukážu, aký úžasný je. Tieto ukážkové rozloženia a prispôsobenia sa dajú ľahko kopírovať a importovať na vaše stránky WordPress pomocou pôsobivého nástroja na importovanie ukážkového obsahu. To vám umožní ľahko a rýchlo vytvoriť a prispôsobiť svoje vlastné stránky jedinečným a profesionálnym spôsobom. Odtiaľ môžete jednoducho pridať svoj vlastný obsah a naplniť svoje stránky. Ak nie, stačí použiť demo verziu ako základ pre zostavenie vlastného rozloženia webových stránok.

Ako vidíte z ukážok, nájdete rôzne preddefinované rozloženia, ktoré môžete použiť na vytváranie rôznych typov webových stránok, vrátane jedného pre potraviny, oblečenie, nábytok, kozmetiku, knihy a ďalšie. Každé z týchto ukážok je vybavené vlastným rozložením a štýlom. Jeden je pre web typu agentúry, druhý pre vstupnú stránku alebo jednostránkový web a druhý s rozložením časopisov. To dokazuje, že Atelier Creative Multi-Purpose WordPress Theme je skutočne flexibilná a premyslená prémiová téma, ktorá je vytvorená a navrhnutá tak, aby vyhovovala akýmkoľvek webovým stránkam, bez ohľadu na to, či sú veľké alebo malé.

Jednou z pozoruhodných funkcií, ktorá bola pridaná do verzie 1.5 témy, je možnosť posúvača ukážky produktu, ktorá vám umožňuje spravovať internetový obchod, ktorý obsahuje veľa produktov vo viacerých variáciách. Táto konkrétna funkcia umožňuje zákazníkom a návštevníkom stránok zobraziť rôzne variácie produktu, o ktorý majú záujem, priamo z hlavnej stránky so zoznamom produktov na stránke..

Okrem jazdca ukážky produktu vám Atelier tiež umožňuje vybrať si z 10 rôznych možností hlavičky, ktoré môžete nastaviť ako plnú šírku alebo šírku lokality. Môžete ich dokonca nastaviť tak, aby mali priehľadné pozadie! Okrem toho budete mať hornú lištu, lepkavé zmeny veľkosti, lepkavé show / skryté a lepkavé možnosti. Svoju hlavičku si tiež môžete prispôsobiť pomocou ľavého / pravého konfigurátora drag-and-drop! Nižšie uvádzame niekoľko príkladov typov hlavičiek, ktoré môžete použiť:

A ak to nestačí, Atelier prichádza aj s 2 skvelými animáciami hlavičky stránok: Padajúce kruhy a Geometrické, pričom druhá je interaktívna. Vďaka tomu je pre vás oveľa jednoduchšie vytvárať webové stránky, ktoré pútajú pozornosť.

Táto téma je tiež nabitá viac ako 500 krásnymi ikonami Font Awesome, 190+ ikon IconMind a 40 vlastnými ikonami Swift Ideas, ktoré sú vyrobené špeciálne pre Atelier. Okrem toho budú mať používatelia tiež plný prístup k vlastnostiam farieb témy a prvkov, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť pomocou vstavaného nástroja na prispôsobenie farieb. Teraz môžete ľahko prinútiť svoje stránky, aby vyzerali tak, ako chcete, a určite vás budú vystupovať z davu!

Kľúčové vlastnosti

Atelier prichádza nabitý neuveriteľnými špičkovými funkciami, ktoré vám určite pomôžu vytvoriť nielen krásny web, ale aj výkonný a plne funkčný! Toto sú kľúčové funkcie, na ktoré sa môžete tešiť, keď si kúpite tému viacúčelového elektronického obchodu Atelier Creative:

 • Bezplatná podpora a aktualizácie od nápadov Swift
 • Plne citlivý a na sietnicu pripravený dizajn
 • Zahŕňa 2 prémiové jazdce: Posuvník revolúcie a nové a vylepšené Posuvník Swift
 • 100% preložiteľný pomocou doplnku WPML
 • Rozsiahle a flexibilné možnosti tém s výkonnými nastaveniami a metadátami stránky
 • Postavený z čistého a sémantického kódu HTML5, ktorý je starostlivo testovaný, aby bola téma mimoriadne priateľská k SEO
 • Integrácia sociálnych médií (Twitter, Facebook, Flickr, Instagram atď.)
 • Integrácia vlastného písma
 • 600+ ZADARMO Webových písiem Google, ktoré je možné ľahko zobraziť a upraviť
 • Kompletná kontrola nad veľkosťou, hmotnosťou, výškou riadku, medzerou písmen a farbou vybraného písma
 • Podpora RTL (sprava doľava)
 • 2 rôzne typy navigácie na jednej stránke: Štandardné s textovými popismi a šípkami Counter +
 • Obsahuje 41 animácií CSS3, ktoré je možné použiť na textové bloky, obrázky a ikony
 • 5 rôznych možností portfólia: Standard, Gallery, Murivo, Gallery Murivo a Multi-Size Muronry
 • 5 variantov štýlu blogu: štandardný (s alternatívnym štýlom), mini, murivo a iba text – každá s možnosťou pridania bočných panelov
 • 3 rôzne prispôsobiteľné štýly promo barov
 • Prispôsobiteľný informačný panel / panel na odber
 • iLightbox na vytváranie atraktívnych responzívnych prekrytých okien pomocou knižnice jQuery JavaScript
 • Elegantné a flexibilné mega menu
 • Výukový program obsahuje videá a krátke kódy
 • Mobilné prostredie prispôsobené zákazníkom, aby mohli zažiť rovnakú úžasnú funkčnosť bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú
 • Výkonný a ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok s 54 prvkami, 14 preddefinovanými rozloženiami a možnosťou ukladania obľúbených prvkov a stránok.
 • Zobrazenie produktu až do 6 stĺpcov (štandardné, viacnásobné murivo, galéria, ohraničenie galérie)
 • Kompletná kontrola nad vašimi výrobkami
 • Detská téma pripravená a kompatibilná
 • Podpora spoločnosti WooCommerce, aby bola vaša stránka elektronického obchodu ešte silnejšia

Ako vidíte, motív Atelier Creative Multi-Purpose eCommerce je vybavený úžasnými nástrojmi a funkciami, ktoré sa bežne nezobrazujú v iných témach. Okrem toho ľudia v službe Swift Ideas strávili roky starostlivo tvorbou rámca špeciálne pre túto tému a ukazuje to úžasný výkon, ktorý môžete vidieť na stránkach, ktoré boli s ňou postavené. Používatelia sú pripravení zažiť bezprecedentnú rýchlosť a funkčnosť, ktorú dokáže poskytnúť iba spoločnosť Atelier.

Klady a zápory

Diskusia okolo bezplatných verzií prémiových tém WordPress sa od začiatku samotného WordPressu konala skoro. Existuje veľa úžasných bezplatných tém WordPress, ale počet prémiových tém WordPress sa pomaly dobieha. Je zrejmé, že niektorí ľudia uprednostňujú bezplatné, zatiaľ čo iní idú na platené témy. To, či to stojí za to utrácať peniaze na prémiovú tému, závisí od kladov a záporov, ktoré s ňou súvisia, a to je presne to, čo s Atelierom urobíme. Výhody a nevýhody používania prémiovej témy, ako je Atelier, sú tieto:

Pros
 • Prichádza s rozsiahlou podporou od vývojárov tém, čo je obrovský bonus pre používateľov tém na všetkých úrovniach zručností
 • Ateliér je oveľa kvalitnejší v porovnaní so svojimi bezplatnými náprotivkami, hlavne preto, že generuje prostriedky od používateľov
 • Je dodávaný s pokročilými funkciami, nástrojmi a možnosťami, ktoré zvyčajne nie sú súčasťou bezplatných tém
 • Všetky aspekty dizajnu webových stránok – od štýlov rozloženia stránky po backend administrátorské stránky – sú omnoho lepšie ako bezplatné témy
 • Zabezpečenie je najvyššou prioritou pre tvorcov prémiových tém a majú peniaze, ktoré môžu minúť za splnenie najvyšších bezpečnostných štandardov svojich klientov
 • Prémiové témy lepšie reagujú na základné zmeny WordPress a majú tesnejšie aktualizačné cykly, aby sa váš web mohol vyhnúť chybám a problémom so zabezpečením.
Zápory
 • Za prémiovú tému musíte minúť určitú sumu hotovosti a za nadchádzajúce roky môžete platiť aj za licenčné poplatky
 • Niektoré prémiové témy sú potenciálne „temným blokom“, čo je medzi témami prirodzené množstvo funkcií a funkcií. To nevyhnutne neznamená, že získate pomalší web, ale môže to byť faktor, ktorý prispieva.
 • Vývojár témy by mohol náhle prestať podporovať tému a prestať ju úplne aktualizovať, čo by vás mohlo prinútiť veľa pracovať s prechodom na inú tému (nehovoriac o tom, že ste tiež mimo svoje peniaze!).

Ako vidíte, profesionáli určite prevažujú nad nevýhodami, takže je celkom jasné, prečo stále viac ľudí vyhľadáva platené témy, namiesto toho, aby ich riskovali na bezplatných. Nezabudnite však skontrolovať pokyny k témam a reputáciu vývojárov tém na trhu! Koniec koncov, prémioví vývojári a obchody vždy vyjadrujú svoju chválu, že by ste v skutočnosti nemuseli brať do úvahy potenciálne nevýhody produktu, ktorý ponúkajú. Pred nákupom témy si najskôr urobte domácu úlohu!

Konečné rozhodnutie

Téma Atelier Creative Multi-Purpose eCommerce je žiarivým príkladom najnovšieho trendu v prémiových témach elektronického obchodu WordPress. Je nielen vysoko prispôsobiteľný, je univerzálny, ľahko použiteľný a tiež veľmi cenovo dostupný. Je to dobre premyslená a starostlivo vypracovaná téma, ktorá bola vytvorená takmer k dokonalosti. Viem, že dokonalosť sa zdá byť nadhodnotená, ale 25 000 a viac zákazníkov, ktorí sú s touto témou veľmi spokojní, to môže potvrdiť. Je celkom jasné, že nápady Swift vytvorili majstrovské dielo a dokážu poskytnúť to, čo od prvotriednej témy WordPress očakávajú začiatočníci aj pokročilí weboví vývojári. Tam môžu byť tisíce motívov, ale Atelier je na vrchole hry a jeho neustále zvyšujúca sa popularita sa nezastaví. Je to skutočne úžasný príklad prémiovej témy WordPress, ktorá nielen dokonale funguje pre weby elektronického obchodu, ale aj pre akýkoľvek iný typ webovej stránky. Takže ak by som bol tebou, určite by som dnes zvážil kúpu témy viacúčelového elektronického obchodu Atelier Creative!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map