Ako spracovať platby kreditnou kartou v službe InMotion

Môžem použiť svoju kreditnú kartu na zaplatenie InMotion Hosting?

Všetky hostingové spoločnosti prijímajú hlavné platby kreditnou kartou za všetky svoje služby. Ide o štandardný hostingový protokol, ktorý je navrhnutý tak, aby proces platenia účtov a iných služieb bol oveľa pohodlnejší a rýchlejší pre klienta aj pre spoločnosť. Ďalším plusovým faktorom toho, že ste schopní používať kreditnú kartu, je to, že pri nákupe nemusíte so sebou nosiť hotovosť a že svoje nákupy alebo platby môžete uskutočňovať bez akejkoľvek hotovosti kedykoľvek a kdekoľvek na svete..


InMotion patrí medzi spoločnosti, ktoré podporujú platby kreditnými kartami. Takže odpoveď na otázku je určite áno. Spoločnosť Inmotion prijíma platby kreditnou kartou za všetky svoje hostingové služby. A čo viac, InMotion je dobre známy pre svoje hostingové riešenia elektronického obchodu a výkonné a užitočné nástroje elektronického obchodu, čo znamená, že InMotion má potrebné nástroje potrebné na spracovanie a prijímanie platieb kreditnou kartou..

Ako môžem spracovať platbu kreditnou kartou v službe InMotion?

Spracovanie vašich platieb kreditnou kartou na hosťovaní InMotion je pomerne jednoduchý proces. Všetko, čo musíte urobiť, je použiť Panel riadenia účtu InMotion alebo AMP. AMP je v podstate riadiaci panel a spúšťacia doska, ktorá sa dá zhrnúť do jednej, ktorá sa dá použiť na prístup ku všetkým ostatným nástrojom, ktoré potrebujete v súvislosti s vaším hostiteľským účtom InMotion. Medzi hlavné použitia AMP patrí správa aspektov fakturácie a správy domén vo vašom účte.
Je dôležité si uvedomiť, že výber spôsobu platby ste už určili už počas úvodného registračného procesu v službe InMotion, v čase, keď ste vyplnili údaje na stránke fakturácie. Spracovanie vašich platieb kreditnou kartou sa skutočne začalo počas procesu registrácie, keď ste boli požiadaní o poskytnutie platobného režimu a jeho podrobností.
Keď príde čas, aby ste zaplatili svoje účty pomocou kreditnej karty na hostingu InMotion, všetko, čo musíte urobiť, je kontaktovať oddelenie fakturácie a môžu proces začať odoslaním žiadosti o platbu.

Čo potrebujem vedieť o spracovaní kreditných kariet online?

Pri online nákupoch alebo online platbách je dôležité pamätať na to, že v skutočnosti existuje celý rad jednotlivých komponentov, ktoré môžete použiť, a že jediné, čo musíte urobiť, je len skontrolovať, či je webová stránka podporovaná. Sú to tieto:

 •  Môžete použiť kreditnú kartu alebo debetnú kartu, jeden z najpoužívanejších procesov na internete.
 •  Môžete použiť Nákupný košík – Takmer všetci poskytovatelia hostingu, najmä InMotion, podporujú alebo poskytujú množstvo nákupných vozíkov v ich hostingových balíčkoch. Tieto vozíky zhromažďujú požadované podrobnosti o objednávke spolu s vašou kreditnou alebo debetnou kartou ako spôsob platby.
 •  Môžete použiť platobnú bránu – platobné brány ako PayPal a AcceptSafe sa tiež bežne používajú na internete.
 •  Môžete použiť účet obchodného partnera – účet obchodného partnera zahŕňa overenie finančných prostriedkov vašej kreditnej alebo debetnej karty. Po overení dostupnosti fondu sa transakcie schvália.
 •  Transakcie schválené kontrolným účtom sú umiestnené na kontrolný účet, ktorý je možné kedykoľvek vybrať prostredníctvom bankomatov alebo bankomatu..

Ako môžem aktualizovať svoje fakturačné a kontaktné informácie?

Svoje informácie o fakturácii a kontakte môžete aktualizovať prostredníctvom svojho panelu Správa účtu. V zásade sa odporúča, aby sa tieto informácie aktualizovali, pretože je veľmi dôležité pre poskytovanie nepretržitých nepretržitých služieb bez problémov, najmä pokiaľ ide o obnovu účtu a keď spoločnosť potrebuje poslať zásadné oznámenia svojmu klientovi. Ak chcete aktualizovať svoje fakturačné a kontaktné informácie, musíte:

 •  Najprv sa musíte prihlásiť do svojho AMP.
 •  Po prihlásení prejdite hlavnou obrazovkou a vyhľadajte časť Spravovať môj účet, kde by ste mali nájsť niekoľko ikon. Vyhľadajte ikonu Kontaktné informácie a vyberte ju kliknutím.
 •  Kliknutím na ikonu sa dostanete na ďalšiu stránku, kde môžete vidieť svoje aktuálne kontaktné informácie. Ak nájdete nejaké informácie, ktoré už nie sú relevantné, upravte ich kliknutím na tlačidlo Upraviť kontaktné informácie.
 •  Obrazovka vám potom umožní upraviť všetky informácie, ktoré sa nachádzajú v informačných poliach, ktoré je potrebné upraviť. Upravte a zmeňte všetky údaje, ktoré potrebujete zmeniť, a potom kliknite na tlačidlo Uložiť zmeny. Táto akcia by mala účinne aktualizovať vaše fakturačné a kontaktné informácie.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map