Ako pridať kontaktný formulár na svoju webovú stránku alebo blog


Ako pridať kontaktný formulárAko vlastník webových stránok by ste sa určite mali naučiť, ako do WordPress pridať kontaktný formulár. Váš web nie je anonymný subjekt. Väčšina ľudí chce vedieť a príležitostne komunikovať s tým, kto stojí za obsahom, ktorý čítajú. Prečo si myslíte, že existujú profily autorov a komentáre blogov?


Z tohto dôvodu sa v tomto článku dozviete, ako pridať kontaktný formulár na svoju webovú stránku WordPress. Príspevok najskôr preskúma dôvody, prečo je to dobrý nápad, a potom dostanete podrobného sprievodcu, ako zahrnúť kontaktný formulár na svoje stránky pomocou doplnku..

Budeme hovoriť aj o tom, ako zmeniť vzhľad vašej formy a implementovať ochranu proti spamu. A čo viac, preskúmame kontaktné formuláre a ochranu osobných údajov – na niečo, čo sa v poslednom čase viac sústredilo. Nakoniec nájdete zoznam doplnkov, pomocou ktorých môžete pridať kontaktný formulár vo WordPress.

Môže to znieť veľa, ale nebojte sa – my to budeme udržiavať jednoduché!

Prečo by ste mali používať kontaktný formulár na svojom webe WordPress?

Predtým, ako sa pustíme do preskúmania toho, prečo je to potrebné. Existuje veľa dobrých dôvodov na použitie kontaktného formulára na vašom webe namiesto toho, aby ste napríklad priamo zverejňovali svoju e-mailovú adresu.

 • Ochrana pred nevyžiadanou poštou – Spam je škodca. Keď webovú stránku WordPress, ktorá používa komentáre blogu, rýchlo si to všimnete. Jedna vec, ktorú spammeri robia, je automatické vyhľadávanie webových stránok na nechránené e-mailové adresy, aby ich mohli pridať do svojich zoznamov adries. Kontaktné formuláre zabraňujú tomu, aby sa návštevníci dostali do kontaktu bez toho, aby zverejnili svoju adresu online.
 • Požiadajte o správne informácie – Ľudia, ktorí sa s vami spoja, neposielajú vždy všetky potrebné informácie. S kontaktným formulárom môžete o to požiadať vopred. Poskytuje tiež spôsob filtrovania otázok, napríklad podľa typu. To vám uľahčí život a zníži veľa dozadu a dopredu.
 • Informujte svojich klientov – Naopak, kontaktné formuláre môžu pôsobiť aj ako prvé informačné miesto. Ste schopní zahrnúť informácie pre volajúcich, aby ste ich informovali o očakávanom čase odozvy a krokoch, ktoré môžu podniknúť vopred, aby vyriešili svoj dopyt. To znižuje pravdepodobnosť viacerých e-mailov od tej istej netrpezlivej osoby.

Ste presvedčení, že kontaktné formuláre sú užitočné? Potom sa dostaneme k praktickej časti tohto tutoriálu.

Ako pridať kontaktný formulár do WordPress s kontaktným formulárom 7

Existuje veľa doplnkov WordPress, pomocou ktorých môžete na svoj web pridať kontaktný formulár, bezplatný aj prémiový. O niektorých z nich sa budeme baviť neskôr v tomto článku. V nasledujúcom návode budeme používať Kontaktný formulár 7.

Doplnok je k dispozícii zadarmo v adresári WordPress a bol medzi nimi najobľúbenejšie doplnky všetkých čias (v čase písania tohto textu je to predovšetkým na prvom mieste). Okrem toho sa ľahko používa, má pekný zoznam funkcií a rozumné doplnky.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli, že vás naučia, ako pridať kontaktný formulár do WordPress.

Krok 1. Nainštalujte doplnok pre kontaktný formulár 7

Inštalácia kontaktného formulára 7 je rovnako jednoduchá ako akýkoľvek iný doplnok WordPress. Stačí sa prihlásiť na svoje stránky a prejsť na Doplnky> Pridať nové a do vyhľadávacieho poľa zadajte jeho názov.

nainštalujte kontaktný formulár 7 a pridajte kontaktný formulár v

Na prvom mieste by sa mala objaviť. Kliknite na Nainštalovať teraz stiahnite si ho na svoje stránky. Po dokončení kliknite na tlačidlo OK Aktivovať začať používať doplnok.

Krok 2. Vytvorte nový kontaktný formulár

Po inštalácii nájdete novú položku ponuky s názvom Kontakt na bočnom paneli WordPress. Kliknutím na túto ikonu sa dostanete na túto obrazovku.

kontaktný formulár 7 hlavné menu

Získate niekoľko tipov na vylepšenie kontaktného formulára, napríklad na ochranu pred nevyžiadanou poštou. K týmto veciam sa dostaneme neskôr.

Ešte dôležitejšie je, že nájdete zoznam všetkých kontaktných formulárov na vašom webe. Obsahuje vzorový formulár, ktorý môžete teoreticky ihneď použiť. Kliknutím naň spustíte úpravy alebo stlačíte Pridať nové v hornej časti obrazovky. Obaja vás sem dostanú:

ako pridať kontaktný formulár do wordpress s kontaktným formulárom 7

Na začiatku to vyzerá trochu tajne, ale nebojte sa – čoskoro to pochopíte.

Aby kontaktný formulár fungoval, potrebuje pole. Polia sú miesta, kde návštevníci zadávajú svoje meno, e-mailovú adresu alebo správu, ktorú vám chcú poslať, alebo čokoľvek iné, čo by ste mohli chcieť pridať.

Kontaktný formulár 7 vytvára tie, ktoré majú trocha HTML plus vlastné značky. Všetko medzi tým označuje jedno pole kontaktného formulára plus textový popis, ktorý k nemu patrí. Skutočné polia sa vytvárajú podľa toho, čo je medzi hranatými zátvorkami.

Znamená to, že ak si chcete vytvoriť kontaktný formulár, musíte sa naučiť programovacie jazyky? Našťastie tento doplnok obsahuje nástroje na ich automatické generovanie.

Krok 3. Nakonfigurujte svoj formulár

V tejto chvíli bude na stránke vyzerať predvolený formulár, ktorý máme na konci.

Konfigurácia kontaktného formulára
Príklad formulára „pridať kontaktný formulár do WordPress“

Je to všetko štandardné. Povedzme, že chcete pridať rozbaľovaciu ponuku a vybrať účel kontaktu s vami. Týmto spôsobom môžete okamžite vidieť správy, ktoré uprednostňujú.

Najprv musíte umiestniť kurzor na miesto, kde sa má ponuka zobraziť v kontaktnom formulári. V takom prípade je to medzi e-mailovou adresou a predmetom.

Kliknite na rozbaľovaciu ponuku na paneli nástrojov hore. Dostanete sa do tejto ponuky:

kontaktný formulár 7 vytvorte rozbaľovaciu ponuku

Postup vyplnenia rôznych polí:

 • Typ poľa – Vyberte, či je pole potrebné na odoslanie kontaktného formulára alebo nie.
 • názov – Označuje názov použitý v značke. Nezobrazí sa pre návštevníkov, ale uľahčí vám zapamätanie si účelu značky a tiež nakonfiguruje e-mail odoslaný na váš účet neskôr..
 • možnosti – Pomocou rozbaľovacej ponuky zadajte možnosti dostupné pre návštevníkov. Vložte jeden riadok. Máte tiež možnosť povoliť viacero výberov a ako predvolenú hodnotu použiť prázdnu položku.
 • Atribút ID / trieda – Na tomto mieste môžete k poľu priradiť triedu alebo ID CSS. To je veľmi užitočné pre vlastný štýl. Budeme o tom hovoriť neskôr.

Takto sme to vyplnili:

vyplnený kontaktný formulár generátora značiek 7

Keď ste spokojní, kliknite na Vložte značku vložiť ho do formulára.

pridajte značky formulára pre rozbaľovaciu ponuku do kontaktného formulára 7

Uvedomte si, že ak pochopíte, ako značky fungujú, môžete ich tiež vytvoriť alebo vykonať zmeny v textovom poli. Napríklad, ak chcete, aby sa z novej rozbaľovacej ponuky stalo povinné pole, môžete hviezdičku jednoducho odstrániť vybrať. Čím viac budete plugin používať, tým lepšie pochopíte, ako to funguje.

Teraz už zostáva len pridať štítok. Toto je text, ktorý sprevádza pole kontaktného formulára, aby vysvetlil, čo robí. Jednoducho skopírujte a prilepte existujúci kód z iných polí a potom ho upravte podľa svojich potrieb.

pridať html kód do značiek značiek v kontaktnom formulári 7

Krok 4. Upravte nastavenia e-mailu

Ďalej musíte nakonfigurovať e-mail, ktorý vám bol zaslaný z kontaktného formulára. Nie je prekvapením, že to robíte pod pošta karta v hornej časti.

nakonfigurovať nastavenia pošty kontaktného formulára 7

Polia sú vopred vyplnené podobnými značkami ako kontaktný formulár skôr. Poskytuje tiež dostupné značky polí vrátane všetkých nových, ktoré ste vytvorili predtým (ak ste formulár uložili). Môžete ich použiť na prispôsobenie spôsobu prijímania správ z kontaktného formulára.

Čo znamená každé pole:

 • na – E-mailová adresa, na ktorú sa budú správy odosielať. Zvyčajne to môžete nechať tak, ako je.
 • z – Odosielateľ e-mailu. V predvolenom nastavení je nastavené na meno osoby pomocou kontaktného formulára.
 • Ďalšie hlavičky – Miesto pre ďalšie polia záhlavia správy. Štandardné nastavenia odosiela vašu odpoveď na e-mail osoby, ktorá vás kontaktuje, a nie na e-mail, ktorý pochádza (t. J. Vaša stránka), keď zasiahnete odpoveď. Je tiež možné vložte tam adresátov do CC alebo BCC.
 • Telo správy – Text e-mailu, ktorý dostanete.
 • Vylúčte riadky s prázdnymi poštovými značkami z výstupu – Ak to začiarknete, ak sú niektoré z použitých značiek prázdne, doplnok ich vylúči zo správy.
 • Použite typ obsahu HTML – V predvolenom nastavení sa správa odosiela v obyčajnom texte. Začiarknite toto políčko, ak chcete používať HTML.
 • Prílohy k súborom – Ak váš formulár umožňuje odovzdávanie súborov, patria sem značky týchto súborov. Môžete tiež použiť na pripojiť súbory hostené na vašom serveri.
 • Pošta (2) – Dodatočná šablóna pošty, ktorá sa často používa ako automatická odpoveď. Začiarknutím aktivujte.

Štandardné možnosti sú celkom dobré. Jedinou vecou, ​​ktorú musíme zmeniť, je náš predmet.

nastaviť filter v poštovom programe

Pomocou vyššie uvedeného formátu môžete teraz nastaviť vo svojom poštovom programe filter na triedenie správ podľa predmetu, pričom uprednostňujete obchodné otázky. Doteraz je to všetko o nastaveniach pošty.

Krok 5. Pridajte správy formulára

Ďalej je správy tab. Máte možnosť nakonfigurovať správy, s ktorými sa môžu návštevníci stretnúť pri používaní formulára.

konfigurovať správy formulárov pre kontaktný formulár 7

Sú to chybové správy, správy o úspechu alebo len rady, ako správne používať formulár. Zistili sme, že už sú dosť dobré, takže všetko zvyčajne necháme tak, ako je. Ak máte dôvod zmeniť ktorúkoľvek z nich (napríklad tak, aby zodpovedali tónu vašej webovej stránky), neváhajte tak urobiť.

Krok 6. Prispôsobte ďalšie nastavenia

Nakoniec sa dostanete k ďalším nastaveniam.

kontaktný formulár 7 ďalšie nastavenia

V predvolenom nastavení sú prázdne. Môžete robiť rôzne veci – od obmedzenia možnosti iba prihlásených osôb odoslať kontaktný formulár na nastavenie formulára do demonštračného režimu na účely testovania. Nie je to dôležité pre naše účely, ale všetky rôzne možnosti nájdete v dokumentácia.

Krok 7. Pridajte tento formulár na svoj web

Po dokončení konfigurácie formulára je čas ho dostať na svoje stránky. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je uložiť formulár pomocou tlačidla s rovnakým menom.

Predtým, ako to urobíte, môžete pridať názov na začiatok. Takto vytvoríte výraznejšiu formu v prípade, že vytvoríte niekoľko formulárov.

Po uložení formulára sa na obrazovke zobrazí skratka:

kontaktný formulár 7 skrátený kód na pridanie kontaktného formulára do wordpress

Použijete ho na umiestnenie formulára kdekoľvek chcete. Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je označiť a skopírovať. Po dokončení prejdite na stránku, na ktorú chcete formulár umiestniť. Môžete napríklad jednoducho vytvoriť novú stránku a pomenovať ju Kontakt. Vložte krátky kód do editora WordPress.

kontaktný formulár 7 skrátený kód v editore wordpress

Keď stránku teraz zverejníte a prejdete na klientske rozhranie:

Kontaktný formulár 7 na stránke

Je to tu. Všimnite si rozbaľovaciu ponuku, ktorú sme vytvorili skôr. Podľa potreby je teraz súčasťou kontaktného formulára.

Jednoduché, však? Rovnaký spôsob môžete použiť aj na umiestnenie formulára kdekoľvek inde.

Krok 8. Zahrnutie kontaktného formulára do bočného panela (voliteľné)

Nie je nič jednoduchšie, ako umiestniť kontaktný formulár do bočného panela. Stačí ísť na Vzhľad> Widgety. Pridajte textovú miniaplikáciu do akejkoľvek oblasti, v ktorej sa má zobraziť widget, do ktorej sa má zobraziť kontaktný formulár, a prilepte skratku.

pridať kontaktný formulár do miniaplikácie wordpress

Nezabudnite si widget uložiť! Keď sa teraz vrátite na front-end svojich stránok, nájdete tu:

kontaktný formulár v miniaplikácii WordPress

Práve ste zvládli základy pridávania kontaktného formulára vo WordPress. Ešte nie sme na konci. Aby ste vylepšili svoje formuláre, je ešte veľa vecí.

Kontaktné formuláre vo WordPress – ďalšie kroky

Po vytvorení formulára na vašom webe sa práca nekončí. Stále je potrebné postarať sa o niektoré dôležité veci, napríklad o úpravu formulára, jeho ochranu pred nevyžiadanou poštou prostredníctvom e-mailu a implementáciu ochranných opatrení pre osobné údaje. Urobme to v poriadku:

Zmena dizajnu formulára

V ideálnom prípade nie je potrebné meniť štýl kontaktného formulára. Je to pravdepodobne v našom prípade, pretože kontaktný formulár 7 používa štandardný HTML kód, ako je štítok alebo vstup [type = "text"] na vytvorenie polí formulára.

V dobrých témach WordPress sú tieto definované v šablóne štýlov. Kontaktný formulár preto s najväčšou pravdepodobnosťou automaticky vyhovuje dizajnu vašich stránok. Môžete to vidieť na vyššie uvedenom vzorovom webe. V prípade, že stále potrebujete vykonať úpravy, máte niekoľko možností.

Ako už bolo uvedené, formuláre kontaktného formulára 7 majú štandardné značenie HTML. Môžete jednoducho zmeniť pridružený CSS a tým aj vzhľad formulárov. Nezabudnite, že to má tiež dôsledky na ďalšie vstupné polia na vašom webe, ktoré zdieľajú rovnaké označenie.

Každý formulár vytvorený pomocou kontaktného formulára 7 sa navyše dodáva s kódom špecifickým pre doplnok. Kód nájdete pomocou nástrojov pre vývojárov vo vašom prehliadači.

zmena dizajnu kontaktného formulára pomocou CSS

Napríklad môžete zmeniť štýl celého formulára pomocou .wpc7 forma Trieda CSS. Uvedomte si, že to má dôsledky pre všetky formuláre vytvorené pomocou kontaktného formulára 7, ale ostatné vstupné polia na vašom webe zostanú nedotknuté.

Ak chcete získať ešte konkrétnejšiu podobu a zmeniť štýl len pre konkrétne formuláre, máte šťastie. Ako môžete vidieť z vyššie uvedeného snímku obrazovky, každý formulár formulára 7 kontaktu má svoje vlastné ID CSS.

Môžete to použiť na zacielenie prvkov na základe jednotlivých formulárov. Okrem toho je možné dať prvkom vo svojich formulároch svoje vlastné triedy a ID CSS.

pridajte triedu css a id do kontaktného formulára 7

S nimi ich môžete zacieliť ešte konkrétnejšie.

Stručne povedané, bez ohľadu na to, čo chcete zmeniť vzhľad svojich formulárov, máte na to všetky nástroje.

Implementácia ochrany proti spamu

Spam je veľká téma, pokiaľ ide o web a webové stránky všeobecne. Ak necháte svoju e-mailovú adresu na svojom webe nechránenú, existuje množstvo automatických programov, ktoré ich vyzdvihnú a začnú vám posielať nevyžiadané ponuky, e-mailové adresy na rybolov a horšie..

To isté bohužiaľ platí pre kontaktné formuláre. Pokiaľ nezavediete potrebné opatrenia, aby ste tomu zabránili, existujú aj programy, ktoré vám môžu posielať spam prostredníctvom kontaktných formulárov.

Kontaktný formulár 7 našťastie ponúka jednoduché spôsoby, ako tomu zabrániť. Jeden z nich je jednoduchý: do formulára vložte kvíz, na ktorý roboti nemôžu odpovedať, napríklad ako jednoduchá rovnica.

kontaktný formulár 7 ochrana proti spamu prostredníctvom kvízu

Značka kvízu to umožňuje. Používanie je rovnako jednoduché ako všetky ostatné značky v kontaktnom formulári 7 a nájdete ďalšie informácie tu.

Okrem toho existuje reCAPTCHA. Toto je služba Google na boj proti spamu. Potrebujete kľúč API a integrujte ho do kontaktného formulára 7. Nájdite pokyny tu. Môže to mať dôsledky na ochranu osobných údajov. Viac informácií nájdete v nasledujúcej časti.

Značku reCAPTCHA môžete použiť na pridanie do formulára. Výrobca kontaktného formulára 7 má tiež doplnok Captcha s názvom Naozaj jednoduché CAPTCHA ktoré môžete použiť na rovnaký účel.

Máte tiež možnosť používať doplnky tretích strán na ochranu pred spamom. Najznámejší je samozrejme, Akismet a kontaktný formulár 7 poskytuje podrobné pokyny týkajúce sa ako ich používať spolu.

Existujú ďalšie, napr Kontaktný formulár 7 Honeypot alebo WPBruiser. Pre druhú potrebujete platené predĺženie pre prácu s kontaktným formulárom 7. Existujú aj ďalšie možnosti, ktoré môžete ľahko nájsť.

Dôležitá strana Poznámka: Kontaktné formuláre a GDPR

Možno si uvedomujete, že v Európe nedávno došlo k niekoľkým zmenám v zákonoch o súkromí na internete. Dňa 25. Mája 2018 Všeobecné nariadenie o ochrane údajov (GDPR) nadobudol účinnosť.

Prinieslo niekoľko zmien v zákonoch, ktoré sa týkajú používania osobných údajov online. Hrozí tiež vysoké pokuty pre kohokoľvek, kto poruší predpisy.

Prečo je to dôležité? Kontaktné formuláre zhromažďujú osobné údaje. Z tohto dôvodu, ak spadáte pod jurisdikciu nariadení (a väčšina ľudí to robí teraz), musíte venovať pozornosť niektorým veciam.

Prvé veci Najskôr: Nie sme advokátska kancelária!

Nižšie nájdete niekoľko tipov, ako zabezpečiť, aby bol váš kontaktný formulár kompatibilný s GDPR. Tieto tipy boli zostavené podľa našich najlepších schopností.

Nikto tu však na stránkach sitesetup.org nie je právnik a nehráme ani jedného v televízii. Z tohto dôvodu nenahrádza konzultácia z oblasti profesionálneho práva uvedená nižšie a nemala by sa považovať za právne poradenstvo.

Dobre, toľko pre časť „Ak sa dostanete do problémov, nevracajte sa a neváhajte nás“. Poďme k tipom!

Tipy, ako zabezpečiť, aby bol váš kontaktný formulár v súlade s normami GDPR

Postup vytvorenia kontaktných formulárov zameraných na ochranu osobných údajov:

 1. Nezhromažďujte údaje, ktoré nepotrebujete – Kontaktné formuláre vám umožňujú výber polí, ktoré chcete zahrnúť. Ak nejaké údaje skutočne nepotrebujete, prestaňte ich zhromažďovať. Týmto spôsobom, ak dôjde k porušeniu, nemôžete prísť.
 2. Zakážte akékoľvek sledovanie – Ak používate kontaktný formulár na sledovanie súborov cookie, agentov používateľov a / alebo IP adries používateľov, musíte ho vypnúť, aby vyhovoval požiadavkám GDPR. Kontaktný formulár 7 zjavne nemá, takže nemá čo robiť. Ak používate čokoľvek iné, skontrolujte si svoj kontaktný formulár.
 3. Získajte absolútny súhlas – Pridajte do formulára spôsob, ktorým ľudia s vami súhlasia so zhromažďovaním ich údajov. Napríklad, kontaktný formulár 7 ponúka prijímacia schránka. Dôležité: v predvolenom nastavení nenastavujte začiarkavacie políčko. Užívatelia to musia urobiť sami. Zahrňte tiež správu, ktorá hovorí, čo zbierate a na aký účel, a odkaz na vaše pravidlá ochrany osobných údajov.
 4. Majte zavedené zásady ochrany osobných údajov – Čo sa týka HDPR, každá profesionálna webová stránka musí zobrazovať zásady ochrany osobných údajov, ktoré vysvetľujú, aké údaje zhromažďujú a ako ich používajú. Musíte tiež dať návštevníkom možnosť požiadať o ich osobné údaje a nechať ich odstrániť. Toto je zložitejšia téma, ako sa tu môžeme venovať. Viac informácií nájdete pomocou odkazu nižšie.
 5. Implementujte HTTPS – Použitie SSL / HTTPS šifruje výmenu údajov medzi prehliadačom a serverom. Je to dôležité pre kontaktné formuláre, aby boli osobné údaje v bezpečí. Teraz sa tiež považuje za bežnú prax. Pozrite si našu príručku, ako ju implementovať.

Zo všetkého, čo sme čítali, by vyššie uvedené malo stačiť na to, aby kontaktné formuláre boli v súlade s novým zákonom. Vlastníci webových stránok majú samozrejme k tejto téme viac. Viac sa dozviete tu a tu.

Ďalšie skvelé doplnky pre kontaktné formuláre pre WordPress

Okrem kontaktného formulára 7 je tu aj veľa ďalších doplnkov na vytváranie kontaktných formulárov vo WordPress. Tu je niekoľko ďalších dobrých kandidátov.

Jetpack Forms (zadarmo)

Jetpack formy

Jetpack je sada výkonných doplnkov, ktoré produkuje WordPress.com (pozrite si naše porovnanie WordPress.org vs WordPress.com). Zahŕňajú modul na vytváranie kontaktných formulárov. Po zapnutí môžete začať zadávať formuláre na svoju webovú stránku WordPress priamo z editora príspevkov a stránok.

Tu je niekoľko vynikajúcich funkcií:

 • Rýchle a jednoduché použitie
 • E-mailové upozornenia, ktoré vás informujú o odoslaní formulára
 • Vykonajte akékoľvek úpravy zvnútra editora WordPress
 • Skvelé riešenie na vytvorenie jednoduchých formulárov

Pri používaní formulárov Jetpack nezabudnite implementovať určitý typ ochrany proti spamu. hovoríme zo skúseností. Vyššie uvedené WPBruiser je bezplatná voľba.

HappyForms (zadarmo)

Logo HappyFormHappyForms je na trhu relatívne nový. Integruje sa s programom WordPress Customizer, vďaka čomu je začiatok naozaj jednoduchý. Okrem toho má nasledujúce vlastnosti:

 • Ľahký a rýchly
 • Úplne zadarmo na používanie (dodáva sa však so značkou)
 • Umožňuje vytvárať formuláre pomocou drag and drop
 • Zobrazuje odoslané formuláre na informačnom paneli WordPress
 • Dodáva sa so vstavanou ochranou proti spamu

Kontaktný formulár 7 (zadarmo)

Kontaktný formulár 7

S kontaktným formulárom 7 môžete spravovať niekoľko rôznych kontaktných formulárov so základným ľahko použiteľným rozhraním. Majú tiež prémiovú verziu, ale znamená to dar. Prémia v skutočnosti nerobí ani nedáva nič (okrem novej animácie načítania myši).

 • Rýchle a jednoduché použitie
 • Môžete vykonávať úpravy vo vnútri WordPress
 • Podmienená logika pre kontaktné formuláre

Skvelá voľná voľba.

Formuláre Ninja (Freemium)

Formuláre Ninja

Tento doplnok vám umožňuje vytvárať formuláre pomocou užívateľsky príjemného rozhrania. Má bezplatnú verziu, ale tiež ponúka prémiové vydanie s ďalšími funkciami, doplnkami, podporou, rozložením a ďalšími. Tie obsahujú:

 • Ľahko sa spojte s bežnými službami e-mailového marketingu
 • Schopnosť prijímať platby prostredníctvom formulárov
 • Synchronizujte formuláre s CRM ako Salesforce

Členstvá pre formuláre Ninja stoja 99 dolárov ročne a vyššie.

Gravitačné formuláre (Premium)

gravitačné logo

Gravity Forms je pravdepodobne najobľúbenejšie prémiové riešenie. Je dosť pokročilý, má dobré používateľské rozhranie a skvelý systém podpory. Na rozdiel od iných položiek v tomto zozname je tento doplnok iba prémiový, ale za svoje peniaze dostanete veľa.

 • Viac ako 30 druhov polí formulára
 • Široký rozsah add-ons
 • Nahrávanie súborov
 • Schopnosť zobrazovať príspevky používateľov na klientskom rozhraní
 • Viacstránkové formuláre
 • Podmienená logika a pokročilé výpočty

Ak vás zaujímajú formuláre Gravity Forms, ich plány začínajú na 59 $ ročne.

Caldera Forms (Freemium)

kalderové formy

Posledný záznam v tomto zozname vám tiež umožňuje vytvárať formuláre pomocou grafického rozhrania. Okrem toho má nasledujúce vlastnosti:

 • Dajte návštevníkom možnosť zadávať svoje vlastné príspevky
 • Auto-respondenti
 • Anti-spamové funkcie
 • Úplne citlivé webové formuláre

Okrem bezplatnej verzie existuje aj štartovacie vydanie začínajúc na 6,24 $ / mesiac – 74,99 $ / rok.

Kontaktné formuláre WordPress v skratke

Naučiť sa pridať do WordPress kontaktný formulár je niečo, čo by mal urobiť každý, kto vlastní webovú stránku. Je to jeden z najdôležitejších spôsobov, ako sa s vami ľudia spojiť. Kontaktný formulár umožňuje, aby vaše stránky vyzerali profesionálnejšie, chráni vás pred nevyžiadanou poštou, zabezpečuje potrebné informácie a správa sa ako vrátnik..

V tomto článku sme sa zaoberali tým, ako pridať kontaktný formulár do WordPress pomocou kontaktného formulára 7. Prešli sme do vášho pokročilého štýlu a ochrany proti spamu. Okrem toho sa príspevok týkal dôležitej témy dodržiavania GDPR pre kontaktné formuláre a tipy, ako to dosiahnuť. Nakoniec sme sa zamerali na množstvo ďalších vynikajúcich doplnkov, ktoré môžete použiť na pridanie kontaktného formulára na svoju stránku WordPress.

Teraz už viete všetko, čo potrebujete na pridanie formulára na svoju webovú stránku. Dúfame, že to povedie k veľkým príležitostiam a zaujímavým novým kontaktom.

Máte nejaké otázky o tom, ako pridať kontaktný formulár na svoje stránky? Ak áno, dajte nám vedieť v sekcii nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me