Ako nastaviť konštantný kontakt a OptinMonster

Ak si prečítate moje Ako generovať kvalitu vedie pre vaše podnikanie pomocou článok, pravdepodobne ste tu, pretože chcete pre svoje webové stránky nastaviť službu Constant Contact a OptinMonster.


Úžasné.

Nižšie je uvedený jednoduchý postup krok za krokom na nastavenie oboch nástrojov do piatich minút.

Nastavenie trvalého kontaktu

Najprv sa musíte zaregistrovať do služby Constant Contact kliknutím tu (ponúkajú 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu).

Po vytvorení bezplatného účtu budete presmerovaný na informačný panel, kde budete musieť vytvoriť svoj prvý zoznam e-mailov.

Kliknite na nastaviť svoj prvý zoznam a objaví sa kontextové okno, kde budete vyzvaní, aby ste pomenovali svoj zoznam a zadali aspoň jednu e-mailovú adresu.

Uveďte svoj zoznam vhodného mena a ak nemáte e-mailovú adresu, ktorú chcete prilepiť, zadajte svoju vlastnú e-mailovú adresu. Po dokončení kliknite na tlačidlo Uložiť zoznam.

Ďalším krokom je pridanie informácií o vašej organizácii, ako sú adresa webových stránok, adresa firmy, štát, mesto, PSČ, krajina, odvetvie, ktoré najlepšie popisuje vašu firmu, a logo vašej firmy.

Po dokončení kliknite na tlačidlo „Uložiť“.

Ak ste v súčasnosti vytvorili svoj zoznam a zadali svoje kontaktné informácie, na pracovnej ploche by sa malo zobraziť toto:

Konštantný kontakt vás potom požiada, aby ste poslali svoj prvý e-mail do svojho zoznamu, čo by ste nemali robiť.

Chcete nastaviť svoje e-maily tak, aby boli automatické a posielali sa vašim novým potenciálnym zákazníkom bez toho, aby ste museli niečo robiť.

Teraz vám ukážem, ako vytvoriť vlastné automatizované kampane za pár minút.

späť do menu ↑

Ako nastaviť automatické kampane pomocou funkcie Constant Contact

Zamierte na kampane v ponuke hlavičky a na pravej strane kliknite na veľké oranžové tlačidlo „vytvoriť“:

Dostanete zoznam možností kampane, aby ste mohli začať. Vyberte možnosť „automatizácia e-mailov“ a potom „vytvoriť“:

Dostanete sa na novú stránku, na ktorej budete vyzvaní, aby ste pomenovali svoju automatickú odpoveď a vybrali ste zoznam e-mailov, s ktorým chcete byť pripojení:

Poznámka: Autoresponder je nástroj na e-mailový marketing, ktorý odosiela vášmu zoznamu e-mailov sériu e-mailov založených na určitej akcii (t. J. Registrácia do vášho zoznamu).

Vyberte možnosť „vytvorenie nového e-mailu“ a stlačte tlačidlo „pokračovať“.

Na nasledujúcej stránke sa zobrazí výzva na výber šablóny e-mailu. Vyberte si, ktorý sa vám najviac páči. Ako príklad v tomto článku som vybral základný informačný bulletin:


Poznámka:
Môžete si kúpiť značkové šablóny pre svoju firmu tu.

Po výbere šablóny sa dostanete na stránku, ktorá vyzerá ako strašidelná stránka na úpravu prvého e-mailu:
Nerobte si starosti, vyzerá to desivejšie, ako v skutočnosti je.

Vo vyššie uvedených číslach som zdôraznil hlavné časti e-mailu.

 1. Sekcia „od“ by mala obsahovať názov vašej firmy a e-mail, ktorý chcete účastníkom zobraziť
 2. V riadku s odpoveďou sa odosielajú e-maily, ak niekto odpovie na váš bulletin
 3. Toto je predmet vášho e-mailu
 4. Predbežný program je prvých niekoľko riadkov textu, ktoré sa zobrazia v doručenej pošte používateľa skôr, ako kliknú na otvorenie vášho e-mailu
 5. Toto sú funkcie, ktoré môžete pridať do formátu svojho spravodajcu
 6. Toto je meno, ktoré chcete dať tomuto e-mailu. Je to iba na interné účely (vaši čitatelia to neuvidia)

Skvelá vec pri službe Constant Contact je, že celá šablóna je drag and drop, čo znamená, že vôbec nepotrebujete žiadne kódovacie schopnosti.

Po dokončení vytvárania prvého e-mailu kliknite na tlačidlo „Pokračovať“ v pravom hornom rohu a potom na tlačidlo „Uložiť zmeny“..

Pri opätovnom prezeraní sekcie Kampane by sa vám mal zobraziť novo vytvorený e-mail označený ako „Neaktívny“:

Kliknite na položky Akcie> Spravovať a zo zoznamu možností vyberte svoj e-mail. Potom vyberte „Plán“:

Môžete si vybrať, či chcete svoj prvý e-mail odoslať okamžite po pridaní kontaktu do svojho zoznamu, hodín, dní alebo týždňov potom:

Odporúčame vám poslať prvý e-mail hneď po registrácii, aby mal najväčší vplyv. Po výbere možnosti kliknite na položku „Uložiť“ a potom na tlačidlo „Aktivovať“ v pravom hornom rohu..

Potom dostanete správu „Pripravený začať odosielať“ spolu s možnosťou odoslania každému, kto je momentálne vo vašom zozname. Ak ho chcete poslať do svojho zoznamu, začiarknite políčko a kliknite na položku Aktivovať.

Teraz by ste mali vidieť svoj uvítací e-mail ako „AKTÍVNY“:

Teraz si dajte virtuálne vysoké päť!

Ak chcete do svojej série automatizácie pridať ďalšie e-maily, jednoducho zopakujte vyššie uvedené pokyny.

Nie ste si istí, ktoré e-maily je potrebné vytvoriť pre uvítaciu sériu? Potom si prečítajte moje Ako generovať kvalitu vedie pre vaše podnikanie pomocou článok, pretože uvádzam niekoľko návrhov, čo treba zahrnúť.

Teraz ste nastavili funkciu Constant Contact na odosielanie automatických e-mailov s novými potenciálnymi zákazníkmi; ďalej je OptinMonster pre WordPress.

späť do menu ↑

Ako nastaviť OptinMonster pre WordPress

Ak chcete začať používať OptinMonster, musíte si najprv vytvoriť účet. Môžete to urobiť kliknutím tu. OptinMonster prichádza so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou.

Po registrácii v ponuke hlavičky kliknite na položku Integrácie a zo zoznamu vyberte možnosť Nepretržitý kontakt:

Kliknite na tlačidlo „Registrovať nepretržitý kontakt“ a zobrazí sa výzva na prihlásenie do účtu Konštantný kontakt. Po prihlásení povoľte spoločnosti OptinMonster prístup k svojmu účtu:

Ďalej sa prihláste na svoj web WordPress a prejdite na položku Doplnky> Pridať nové a vyhľadajte výraz OptinMonster:

Objaví sa niekoľko možností. vybrať OptinMonster – najlepší vyskakovací modul WordPress a generovanie potenciálnych zákazníkov a po nainštalovaní kliknite na „Inštalovať teraz“ a „Aktivovať“.

Ak chcete začať používať OptinMonster, budete musieť prepojiť novovytvorený účet s WordPress:

OptinMonster požiada o vaše používateľské meno API a kľúč API. Nájdete ich kliknutím na ponuku hlavičky rozhrania API a kliknutím na položku „Generovať kľúč rozhrania API“ v aplikácii OptinMonster.

Skopírujte a prilepte svoje používateľské meno a kľúč API do WordPress:

Teraz ste úspešne prepojili OptinMonster s WordPress.

späť do menu ↑

Návrh e-mailového formulára

Na ovládacom paneli OptinMonster kliknite na tlačidlo „Vytvoriť nový Optin“.

Dostanú sa tu desiatky formulárov na prihlásenie, ktoré sa majú použiť, spolu s povinnosťou uviesť názov webových stránok, pre ktoré chcete prihlásiť, a názov formulára:

Na ľavej strane môžete vybrať typ prihlásenia, ktorý chcete vytvoriť. Na účely tohto článku vám ukážem, ako vytvoriť formulár bočného panela.

Po výbere typu bočného panela a šablóny sa dostanete do sekcie dizajnu, kde môžete vybrať text a pridať / odstrániť prvky do / z formulára..

Budete mať nasledujúce možnosti:

Nastaviť: Tu dáte svojmu formuláru meno a adresu webovej stránky (predvyplní to, čo ste napísali v poslednej časti).

OptIn: Tu môžete zmeniť farbu formulára a do formulára prihlásenia pridať ďalšie polia.

Áno nie: To vám umožní dať ľuďom možnosť zvoliť si, či sa chcú prihlásiť do svojho formulára:

Úspech: Toto je správa, ktorú má používateľ vidieť po registrácii. Používateľov môžete presmerovať na novú webovú adresu.

Pravidlá zobrazenia: V takom prípade chcete, aby sa váš formulár zobrazil. Na výber sú tu desiatky nastavení, napríklad zobrazovanie na určitých stránkach, zobrazovanie používateľom mobilných telefónov alebo stolných počítačov atď.

integrácia: To vám umožní synchronizovať formulár s inými e-mailovými nástrojmi, ako je napríklad neustály kontakt. Ako svojho poskytovateľa e-mailových služieb vyberte možnosť Nepretržitý kontakt a vyberte svoj účet, aby sa všetky prihlásenia zaradili do zoznamu e-mailov s konštantným kontaktom.

analytika: To vám umožní sledovať používateľov, ktorí sa prihlásili pomocou služby Google Analytics. Ak to chcete urobiť, jednoducho kliknite na tlačidlo „Generovať autentifikačný kód“.

Po nastavení všetkého prejdite do ponuky Záhlavie kampane a nastavte svoj formulár ako „Živý“. Potom kliknite na „Uložiť“:

Teraz choďte späť na WordPress a kliknite na značku OptinMonster na bočnom paneli.

Teraz by ste mali vidieť, že ste nedávno vytvorili lištu prihlásenia v sekcii prihlásenia ako deaktivovanú:

Kliknite na tlačidlo Spustiť a zmení sa jeho stav z Disabled na Live.

Keď som vytvoril formulár bočného panela, musím ísť do sekcie Widget na mojom webe WordPress a umiestniť miniaplikáciu OptinMonster do môjho bočného panela..

Navštívte svoje webové stránky a uistite sa, že sa na bočnom paneli zobrazuje:

A tu to máte.

Dobre, trvalo to trochu dlhšie ako päť minút, ale teraz ste nastavili stroj na generovanie olova.

Otestujte si svoj prihlasovací formulár pomocou inej e-mailovej adresy k tej, ktorú ste zadali predtým pri vytváraní svojho zoznamu e-mailov, a uistite sa, že všetko funguje.

späť do menu ↑

zhrnutie

Teraz ste na svojom webe WordPress nastavili OptinMonster, aby pracoval s Constant Contact. Zakaždým, keď sa vedúci zaregistruje na vaše webové stránky, automaticky sa odošlú séria uvítacích e-mailov bez toho, aby ste museli niečo robiť.

Ak im v budúcnosti chcete poslať viac e-mailov, môžete vytvárať informačné bulletiny za behu alebo nastaviť viac automatických odpovedí pomocou rovnakého postupu ako vyššie..

Je to skutočne také ľahké.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map