Akékoľvek propagačné akcie / zľavy na FatCow?

Existujú pre spoločnosť FatCow práve teraz nejaké propagačné akcie / zľavy?

Áno: Práve teraz môžete získať FatCow $ 49 / rok iba 37,8 $ / rok (3,15 USD mesačne).


Zľava je veľkým faktorom, najmä pre tých, ktorí práve začínajú svoje webové stránky. FatCow, spoľahlivý poskytovateľ hostingu, pravidelne ponúka kupónom kódy a zľavy svojim novým zákazníkom prostredníctvom kupónu alebo promo kódu. Tu je kontrolný zoznam na získanie propagačného kódu a uplatnenie zľavy na bežnú sadzbu programu:

 •  Nájdite zľavový kupón alebo propagačný kód na vlastnej webovej stránke spoločnosti FatCow alebo na nejakej stránke so zľavovým kupónom.
 •  Akonáhle budete mať špeciálny kód, nájdete tiež odkaz, ktorý musíte kliknúť, aby bol smerovaný na marketingovú stránku FatCow.
 •  Dôkladne skontrolujte, či sa stránka zhoduje s kódom zľavy, ktorý máte
 •  Dokončite normálny proces registrácie.

Existuje mnoho poskytovateľov hostingových služieb, ktorí sú vždy pripravení vám pomôcť so správou a správou svojich webových stránok, a jedným z nich je FatCow. FatCow je v tomto odbore od roku 1998 a cieľom spoločnosti bolo ponúknuť výrazné služby od ostatných poskytovateľov v hostiteľskom priemysle..

FatCow ponúka rôzne služby. Služby elektronického obchodu, zdieľaný hosting a registrácia domén sú niektoré zo základných služieb, ktoré môžu využívať spoločnosti FatCow. Ponúka tiež niekoľko hostingových balíkov, a to vrátane balíka Mini Moo, ktorý je vhodný pre používateľov, ktorí chcú umiestniť webovú stránku v krátkom čase. Pokiaľ ide o náklady, hostingový plán FatCow je výrazne nižší ako plány ponúkané inými poskytovateľmi webhostingových služieb bez toho, aby došlo k obetovaniu kvality jeho hostingových riešení..

Prečo si zvoliť FatCow pre svoje potreby hostingu?

Fatcow vyniká od iných spoločností poskytujúcich webhosting alebo poskytovateľov, pretože ponúka exkluzívne alebo špeciálne balíčky. Jeden z programových balíkov, ktoré ponúka FatCow, stojí 44,04 dolárov ročne, ale táto suma sa môže líšiť v závislosti od ďalších požiadaviek, ktoré chcete pridať na svoju webovú stránku. Tento základný plán už obsahuje obmedzené množstvo miesta na disku, šírku pásma, domény, poštové schránky, databázy MySQL a ďalšie. Obsahuje tiež nástroje, ktoré vám umožnia nainštalovať Joomla, WordPress, phpBB a mnoho ďalších skriptov.

FatCow tiež robí veľmi dobre, pokiaľ ide o bezpečnosť a spoľahlivosť. Má dátové centrum, ktoré zálohuje každý deň, má generátor energie a nepretržitú kontrolu siete. Jeho zákaznícka podpora a vysokokvalifikovaní technici sú k dispozícii aj vo dne iv noci a kedykoľvek sa s nimi môžete stretnúť, môžete ich kontaktovať prostredníctvom bezplatného telefónneho čísla alebo vytvorením podporného lístka. 30-dňová záruka vrátenia peňazí je dobrým znakom toho, že spoločnosť dodržiava svoje sľuby poskytovať špičkový servis a spoľahlivosť.

Aké sľubné funkcie obsahuje hostingový balík FatCow?

Ak hľadáte výkonné a zaseknuté prostredie alebo platformu na hosťovanie vašich webových stránok, FatCow má riešenie pre vaše obavy. Nižšie je uvedený zoznam niektorých užitočných a sľubných funkcií, ktoré ponúka FatCow.

 •  Neobmedzený priestor na disku pre vaše webové stránky
 •  Neobmedzené využitie šírky pásma alebo prenosu
 •  Schopnosť hostiť niekoľko domén na jednom účte
 •  Používanie Nástroja na tvorbu webových stránok bez akýchkoľvek poplatkov
 •  Neobmedzený počet e-mailových účtov
 •  Existujúce témy a šablóny pripravené na použitie
 •  Sprievodca inštaláciou programu Oneclick
 •  Integrácia paypal
 •  Každodenné zálohy servera
 •  Registrátorský prevod bez nákladov
 •  Bezplatné reklamné a marketingové kredity

Aké sú dostupné hostingové ceny pre hostingový balík FatCow?

Fatcow ponúka tri pravidelné sadzby plánov hostenia, ktoré sú klasifikované podľa požadovaného časového obdobia alebo obdobia klienta.

 •  36-mesačné obdobie, ktoré sa účtuje 7,49 dolárov každý mesiac alebo 269,64 USD za celé obdobie.
 •  24-mesačné obdobie, ktoré sa účtuje 8,49 dolárov každý mesiac alebo 203,76 dolárov počas celého obdobia.
 •  12-mesačné obdobie, ktoré sa účtuje 9,49 dolárov každý mesiac alebo 113,88 dolárov počas celého obdobia.

Na druhej strane sú tu FatCow často propagačné zľavy, kupónové kódy alebo špeciálne ponuky. Tieto zľavy alebo kódy kupónov je možné vidieť alebo získať na webových stránkach FatCow alebo na niektorých webových stránkach so zľavovým kupónom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me