6 výkonných bezplatných nástrojov na analýzu hostiteľských služieb

Vo Veľkej Británii existujú tisíce poskytovateľov webhostingu. Predtým, ako si vyberiete ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám, si môžete prečítať náš článok o faktoroch, ktoré je potrebné zvážiť pred nákupom webhostingu, a pomocou týchto bezplatných nástrojov vyhodnotiť ich metriky. Uistite sa, že poznačiť túto stránku takže sa môžete kedykoľvek vrátiť, keď potrebujete niečo o svojej hostiteľskej službe otestovať alebo porovnávate poskytovateľov hostingu. Tu sú nástroje, ktoré používame v našich 10 najlepších recenziách:


1. Skontrolujte niekoľko parametrov hostenia pomocou Kontrola hostingu náradie

hostingchecker2s HostingChecker.com môžete analyzovať niekoľko dôležitých vecí o poskytovateľovi hostingu. Jednoducho zadajte adresu URL hostiteľskej služby alebo webovej stránky, o ktorej viete, že poskytujú službu, a kliknite na parametre. Tak jednoduché.

Tento rýchly a bezplatný nástroj môžete použiť na zistenie rýchlosti Odozva servera je získať informácie o hostingu, ako je umiestnenie (dôležité pre SEO a rýchle doručenie obsahu), ISP a rozsah IP. Jedným z hlavných faktorov, ktoré vyhľadávacie nástroje používajú na klasifikáciu domény, je vek domény. Pomocou tohto nástroja na zisťovanie veku domény môžete vyhľadať vek ľubovoľnej domény. Môžete tiež skontrolovať, kto je doména.

Zadarmo webová kontrola SEO pre tento webový analyzátor SEO skontroluje vašu webovú adresu a vygeneruje správu o teste optimalizácie vyhľadávacieho nástroja, skóre stránky.

2. Analyzujte test rýchlosti stránky a čas načítania pomocou Pingdom

Pingdom-toolMôžeš použiť Nástroje na pingdom analyzovať výkonnosť vašej stránky rôznymi spôsobmi. Ak chcete skontrolovať výkon webhostingu, zadajte názov domény hostený na skúmanom serveri a kliknite na tlačidlo Testovať teraz. Keď sú výsledky pripravené, zobrazí sa vám server, z ktorého sa testuje, priemerný stupeň výkonu, požiadavky, čas a rýchlosť sťahovania.

Hostingwise najdôležitejším faktorom je na prvom riadku. Keď naň prejdete, môžete vidieť čas potrebný na pripojenie v MS, nájsť DNS a tak ďalej. Tieto metriky sú dôležité, ak máte zoznam poskytovateľov hostingu na porovnanie a analýzu.

Užitočnejšie informácie tu môžu poskytnúť kartu Analýza stránky. Zobrazuje veľa informácií o tom, ako rýchlo sa každá doména načíta, čo sa načíta z každej domény, o súboroch atď., Aby ste videli, čo je potrebné optimalizovať..

3. Nájdite akékoľvek problémy súvisiace s hosťovaním a servermi MxToolbox SuperTool

mxtoolbox-toolTento nástroj pracuje na autopilote. Stačí ísť na SuperTool stránku a zadajte doménu, ktorú chcete analyzovať, a kliknite na tlačidlo Vyhľadať MX. Potom sa zobrazí zelené tlačidlo s nápisom Nájsť problémy. Kliknite naň a nástroj bude analyzovať množstvo faktorov súvisiacich s vašim hosťovaním – čierna listina, poštový server, webový server, DNS a ďalšie súvisiace problémy..

Ak dôjde k chybe alebo varovaniu, môžete kliknúť na ďalšie podrobnosti a zistiť, o čo sa jedná a môžete sa obrátiť na svojho poskytovateľa hostingu a opraviť ho, alebo ak uvažujete o kúpe hostingu od nich, pošlite e-mailom podporu a požiadajte ich o tieto otázky.

4. Záťažový test zadarmo z vášho hostingu Dopad zaťaženia

mxtoolbox-tool Dopad zaťaženia stresový tester je celkom milý nástroj. Je zadarmo a nevyžaduje sa ani registrácia. Stačí prejsť na stránku a vložiť ju do domény. Spustí test a ukáže vám, čo sa stane s časmi načítania vašej stránky alebo s tými, ktoré preskúmate, ak sa na stránke nachádza viac používateľov. Test trvá 150.

Týmto spôsobom môžete odhadnúť, čo sa stane s používateľským dojmom, ak máte podporu návštevníkov v dôsledku pridania kampane alebo vírusového príspevku. Alebo keď sa váš blog alebo web stane veľmi populárnym. Je to jeden z dôležitých faktorov, ktoré musíte otestovať, či plánujete robiť niečo vážne na internete.

5. Monitor prevádzkyschopnosti od Monitor.us

MonitorUs-toolToto je veľmi praktický nástroj. Je to zadarmo pre monitor dostupnosti. Musíte sa zaregistrovať pomocou bezplatného účtu a potom sa prihlásiť a pridať doménu, ktorú chcete sledovať. Od nich nemusíte kupovať nič iné. Tam je odkaz na monitor.us nástroj.

Prečo je tento nástroj užitočný? Mnohé z hostingov inzerujú, že poskytujú 99,9% dostupnosti a že váš obsah je takmer vždy online. Ak to nedoručia, poskytujú tiež možnosť vrátenia peňazí. Ale väčšina ľudí to nevie, pretože svoje stránky žiadnym spôsobom nemonitorujú. Získajte bezplatný účet na adrese monitor.us a ponechajte si karty na serveri bez výpadku.

6. Informácie na jednom serveri skontrolujte pomocou Mega kontrola

mega-check-toolMega kontrola je všetko v jednom nástroji, ktorý je veľmi rýchly s jednoduchým priamym rozhraním.

Má tri hlavné kategórie – Nástroje domény, Nástroje IP a Nástroje siete. Do doménových nástrojov a siete jednoducho zadajte webovú adresu a informácie sa zobrazia. Vyhľadávanie WhoIs je veľmi podrobné.

Pre nástroje IP Tools budete potrebovať adresu IP domény alebo servera, ktorý potrebujete skontrolovať http://www.ipchecking.com/ pre to. Choďte napísať doménu, stlačte šípku a ukáže vám IP adresu. Potom ho použite v Mega Check na kontrolu spamu, IP informácií alebo Trace route.

Tieto nástroje používame na kontrolu webhostingových spoločností, ktoré uvádzame na našich stránkach, takže ak chcete ušetriť čas, pozrite si našu stránku s najlepšími recenziami webhostingu v Spojenom kráľovstve a vyberte si poskytovateľa služieb, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Ak máte návrh na nástroj, ktorý je podľa vás užitočný a dobre sa hodí do nášho zoznamu, navrhnite ho v komentároch alebo na našom Google + profil.

A bonusový nástroj od spoločnosti Google – Štatistiky PageSpeed

Zadajte svoju webovú adresu a spoločnosť Google bude analyzovať rýchlosť stránky a UX stránky. Po dokončení výsledkov skontrolujte čas odozvy servera. Ak je nad 200mx, prečítajte si tento článok spoločnosti Google o tom, ako zlepšiť čas odozvy servera a zvážte nákup plánu hostenia plánu s viacerými zdrojmi alebo prechod na iný hosting.

Teraz môžete tieto nástroje použiť na analýzu spoločností poskytujúcich webhosting z nášho najlepšieho zoznamu recenzií webhostingov vo Veľkej Británii a nájsť web hostiteľa, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám..

Jedným z hlavných faktorov, ktoré vyhľadávacie nástroje používajú na klasifikáciu domény, je vek domény. Pomocou tohto nástroja na zisťovanie veku domény môžete vyhľadať vek ľubovoľnej domény. Môžete tiež skontrolovať, kto je doména.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me