2016 najlepších 10 prémiových tém elektronického obchodu pre WordPress

V súčasnosti sa čoraz viac vlastníkov firiem sťahuje alebo pridáva do online obchodov, kde môžu osloviť ešte väčšie publikum a hľadať inovatívne spôsoby, ako predávať a predávať svoje produkty a / alebo služby na webe. Elektronický obchod je jedným z najrýchlejšie rastúcich odvetví na webe a zdá sa, že nevykazuje žiadne známky spomalenia. V skutočnosti viac ľudí využíva túto príležitosť a pokračuje v hľadaní skvelých spôsobov, ako osloviť širšiu zákaznícku základňu!


Vlastníci malých podnikov budú mať určite úžitok z toho, že majú svoje vlastné stránky elektronického obchodu. Niektorí z nich nemusia mať infraštruktúru na podporu rastúcich miest, rovnako ako ich veľkí konkurenti, alebo nemusia mať rozpočet na najímanie profesionálnych vývojárov, ale so stránkou elektronického obchodu môžu súťažiť priamo a dokonca budú mať šancu vyčnievať zo súťaže. Webové stránky elektronického obchodu dokážu zázraky, ktoré žiadny fyzický obchod nemôže urobiť! Platí to najmä v prípade, ak sú vaše stránky postavené na najvýkonnejšom systéme správy obsahu, WordPress.

WordPress je najlepšou voľbou pre tých, ktorí chcú vybudovať výkonnú webovú stránku pre vaše podnikanie, pretože obsahuje množstvo tém, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na elektronický obchod. Ak máte vážne problémy s vytvorením mena pre vás a vašu firmu online, potom sa nemôžete pokaziť s prekrásne vytvoreným prémiovým motívom WordPress s množstvom funkcií. Nasledujú najpredávanejšie a najlepšie hodnotené témy elektronického obchodu WordPress na ThemeForest, od jednoduchých tém elektronického obchodu po viacúčelové šablóny. Určite nájdete ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám online marketingu v tomto zozname, takže bez ďalších podrobností tu uvádzame 10 najlepších tém elektronického obchodu pre WordPress za rok 2016.!

WooPress – responzívny eCommerce WordPress Téma

WooPress – responzívny eCommerce WordPress Theme je prémiová téma vytvorená a navrhnutá renomovanou skupinou vývojárov a dizajnérov tém WordPress., 8Theme. Je to jeden z posledných bestsellerov na ThemeForest v kategórii eCommerce. Téma prichádza s množstvom skvelých možností rozloženia a rozšíreným panelom možností témy, kde si môžete prispôsobiť vzhľad a dojem témy podľa svojich potrieb a preferencií. Je to elegantné a moderné riešenie pre každého, kto hľadá na trhu a predáva produkty online.

WooPress je plne responzívny a pripravený na sietnicu, s krásnym a prispôsobivým dizajnom, vďaka ktorému web funguje hladko na akomkoľvek zariadení, od PC po smartfóny. Túto tému je tiež veľmi ľahko prispôsobiteľné a je optimalizovaná pre vyhľadávanie, aby pomohla vašej firme rýchlo sa umiestniť v rôznych vyhľadávačoch, ako je Google. Téma je navrhnutá s ohľadom na minimalizmus a zdôrazňuje vaše výrobky, aby si zákazníci mohli jednoducho vybrať a nakupovať produkty od vás. Téma sa pravidelne aktualizuje, spolu s najnovšími trendmi elektronického obchodu WordPress, takže sa očakáva, že budú vždy o krok pred konkurenciou. Téma je dodávaná aj s prémiovými doplnkami, ako sú Revolution Slider a Page Builder, ako aj vlastné krátke kódy a widgety spoločnosti 8Theme pre okamžité funkcie. Celú recenziu si môžete prečítať tu.

ShopKeeper – responzívny motív WordPress

Keď začnete webový projekt s úžasným produktom, určite vytvoríte úžasné veci! Vyvinutý špičkovým vývojárom tém WordPress, Získajte Bowtied, téma ShopKeeper – responzívna téma WordPress je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú vybudovať plne responzívny web elektronického obchodu s dokonalým dizajnom pixelov a rozsiahlou funkčnosťou.

Obchodník je vynikajúcim príkladom témy WordPress, ktorá je starostlivo navrhnutá tak, aby vyhovovala náročným potrebám vývojárov a vlastníkov stránok, ktorí chcú svojim zákazníkom zostaviť výkonnú webovú stránku. Téma obsahuje všetko, čo by ste mohli potrebovať na naštartovanie nového webového projektu. Nejde iba o jednoduchú tému elektronického obchodu, ale o viacúčelovú tému, ktorá vám umožňuje vytvárať širokú škálu webových stránok, od internetového obchodu po portfólio. Napriek svojej jednoduchosti má odvážny dizajn, ktorý určite ohromí vašich návštevníkov. Samotná domovská stránka sa môže pochváliť posuvníkom na celej obrazovke, vďaka prémiovému doplnku Revolution Slider, ktorý je bezplatne zabalený s témou. Ak je to pre vás príliš veľa, nemusíte sa obávať, pretože to môžete ľahko zmeniť, pretože Obchodník obsahuje 10 rôznych rozložení domovskej stránky a vopred pripravenú stránku Čoskoro príde! Existuje desiatky ďalších rozložení pre stránky obchodu, ukážky produktov, blogy a mnoho ďalších. Súčasťou témy je tiež široká škála štýlov hlavičiek a plne prispôsobiteľné možnosti dizajnu, takže nebudete mať problémy so spustením plne funkčného webu do prevádzky za pár minút..

Najlepšie zo všetkého je, že Shopkeeper je plne kompatibilný s doplnkom eCommerce elektronického obchodu WooCommerce, ako aj s doplnkom WPML, takže je pripravený na preklad. Navigácia je veľmi jednoduchá a je tiež plne responzívna! Je to dobre zdokumentovaná téma, ktorá prichádza s doživotnou podporou od vývojárov tém, ako aj s pravidelnými aktualizáciami. Je to ideálna téma pre majiteľov a vývojárov obchodov! Celú recenziu si môžete prečítať tu.

Aurum – téma minimalistického nakupovania

Aurum – Minimalistická nákupná téma je jednoduchá, ale výkonná prémiová téma WooCommerce od spoločnosti laboratórium, duo extrémne talentovaných vývojárov tém WordPress. Téma je navrhnutá tak, aby používateľom a ich zákazníkom poskytovala bezproblémové nakupovanie online, ktoré je možné použiť pre všetky typy webových stránok elektronického obchodu, od butikov a kníhkupectiev, po technické obchody a detské obchody. Ide o starostlivo vypracovanú a flexibilnú prémiovú tému elektronického obchodu, ktorá je navrhnutá tak, aby vám pomohla vytvoriť ultrarýchly web.

Aurum je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí majú produkty na predvádzanie online. Aj keď má veľa rozložení blogov, téma určite vyniká v dizajne zameranom na elektronický obchod. Vďaka tomu môžete efektívne prezentovať svoje produkty na domovskej stránke pomocou blokov obsahu. Možnosti sú nekonečné, od predvádzania vašich najobľúbenejších položiek až po zobrazovanie toho, čo je v predaji a čo je najlepšie hodnotené. Aurum je nabité ukážkami, štýlmi hlavičiek a rozložením stránok, ktoré si určite vyberiete, keď si prispôsobíte vzhľad svojich stránok. Vďaka integrovanému doplnku Visual Composer budete mať prístup k mnohým užitočným kódom a ďalším rozšíreným možnostiam prispôsobenia.

Aurum má plne citlivý a na sietnicu pripravený dizajn s podporou niekoľkých populárnych zásuvných modulov. Funguje tiež dokonale s populárnymi platformami sociálnych médií a je kompatibilný s doplnkom WPML. Najlepšie zo všetkého je, že je plne integrovaný s populárnym doplnkom eCommerce pre elektronický obchod WooCommerce! Teraz je ľahšie ako kedykoľvek predtým predávať a predávať svoje výrobky globálnemu publiku. Téma má čistý, jasný a minimalistický vzhľad, ktorý efektívne zdôrazňuje vaše ponuky. Paralaxy efekty pridávajú trochu pizzazzu k tomu, čo už je úžasne krásna téma WordPress. Prečítajte si celú recenziu tu.

Severne Téma elektronického obchodu

Severne Téma elektronického obchodu je najpredávanejšia prémiová téma WordPress vytvorená malým, ale výkonným tímom vývojárov tém s názvom FuelThemes. Téma sa zameriava na poskytovanie krásneho zážitku pre zákazníka. To sa môže pochváliť zjednodušujúce, minimalistický dizajn s dobrým využitím bieleho priestoru. Pozdravuje návštevníkov stránok pomocou posúvača na celej stránke na domovskej stránke, na vrchole vkusne vytvorených efektov paralaxy, ktoré dokonale ladia so zvyškom prvkov a pracujú na vytvorení elegantného celkového vzhľadu..

Téma sa stáva ešte silnejšou, keď je integrovaná s doplnkom WooCommerce, vrátane niekoľkých ďalších nástrojov, ktoré maximalizujú to, čo môže urobiť, ako sú faktúry vo formáte PDF, preprava sadzieb, dynamické určovanie cien a zľavy a produktový filter. Súčasťou balíka je aj doplnok Visual Composer, ktorý vám umožní ľahko prispôsobiť vzhľad a dojem z vašich stránok. A s doplnkom WPML môžete svoje výrobky ľahko predávať akémukoľvek zákazníkovi na svete. Správne, je pripravená na viacjazyčné použitie!

Sever je skutočne skvelá téma, s ktorou môžete pracovať, najmä ak sa chystáte predviesť veľa produktov online. Je to 100% citlivé a veľmi ľahko použiteľné a prispôsobiteľné. Demo si môžete nainštalovať aj jediným kliknutím! Prečítajte si celú recenziu tu.

Royal – viacúčelová téma WordPress

Royal – Viacúčelová téma WordPress je ďalšou skvelou ponukou od spoločnosti 8Theme. Je to čistá, profesionálna a používateľsky prívetivá prémiová téma elektronického obchodu, ktorá vám umožní vytvoriť si vysnívanú webovú stránku pomocou niekoľkých vylepšení tu a tam. Má elegantný dotyk, s množstvom funkcií a možností, ktoré vám umožňujú vytvárať takmer akýkoľvek druh webovej stránky, od jednoduchého osobného blogu po plne rozvinutú firemnú stránku..

S Royalom nájdete všetky nástroje, ktoré by ste očakávali od prvotriednej prémiovej témy, vrátane revolúčnej prezentácie, Mega Menu, nástroja na tvorbu stránok, ako aj skrátených kódov a miniaplikácií 8Teme, ktoré môžete použiť hneď po vybalení. Všetky prvky sú prispôsobené a pripravené posunúť vaše skúsenosti s WordPress na vyššiu úroveň. Navyše má plne citlivé rozloženie a všetky stránky fungujú dokonale na všetkých moderných zariadeniach, od počítačov s veľkými obrazovkami až po smartfóny a tablety. Vďaka funkcii inštalátora a ukážkovému obsahu môžete ľahko vytvoriť plnohodnotnú webovú stránku elektronického obchodu za 10 minút! Prečítajte si celú recenziu tu.

Kyslík – WordPress Téma WooCommerce

Oxygen – WooCommerce WordPress Téma je ďalšia téma od laboratórium ktoré si zaslúžia miesto v našich 10 najlepších témach elektronického obchodu pre WordPress. Je plne integrovaný do WooCommerce a je vyrobený výhradne pre online obchody. Téma má množstvo funkcií a možností, ktoré vám umožňujú prispôsobiť jej vzhľad a dojem prostredníctvom panelu pokročilých možností témy.

Kyslík vám umožňuje vybrať si zo 4 rôznych štýlov hlavičky, neobmedzeného písma a farebných schém; a dokonca nakonfigurovať nastavenia obchodu a blogu. Vytvorte jedinečné rozloženie stránky pomocou doplnku Visual Composer, ktorý je pre túto tému k dispozícii zadarmo. Okrem toho získate bezplatne aj jazdec Revolution, ktorý vám umožní vytvárať prezentácie, ktoré upútajú pozornosť, aby vám predstavili svoje najlepšie produkty. Prečítajte si celú recenziu tu.

Venedor – WordPress + Téma WooCommerce

Téma Venedor – WordPress + WooCommerce je prémiová téma elektronického obchodu, ktorú vyvinula a navrhla Témy SmartWave, populárna webová spoločnosť, ktorá sa špecializovala na vytváranie najpredávanejších tém WordPress a Magento. Ide o úplne pohotovú tému pripravenú na sietnicu, ktorá sa ľahko používa a prispôsobuje. Téma je najlepším predajcom v ThemeForest a je ideálnou voľbou pre webové stránky s blogmi, obchodmi, elektronickým obchodom a portfóliom. Mnoho vývojárov tiež používa túto tému ako východiskový bod pre rôzne vlastné webové projekty.

Venedor je vybavený výkonným administračným panelom, ktorý vám umožňuje vytvoriť plne funkčnú stránku elektronického obchodu aj bez toho, aby ste sa dotkli jediného riadku kódu. So 14 rozloženiami a 6 farebnými vzhľadmi si môžete rýchlo prispôsobiť vzhľad témy tak, aby vyhovoval vašim preferenciám. Navyše je vybavený prémiovými doplnkami, ktoré vám umožňujú ďalej rozširovať funkčnosť vašich stránok, vrátane WooCommerce, LayerSlider, Revolution Slider a Visual Composer. Úspory v hodnote viac ako 100 dolárov! Porozprávajte sa o prémiovej téme, ktorá je úderom! Prečítajte si celú recenziu tu.

Pán Tailor – responzívna téma WooCommerce

Tailor – Responzívna téma WooCommerce je ďalšou úžasnou prémiovou témou Získajte Bowtied. Ako sa očakávalo od špičkového vývojára tém, pán Tailor nesklame s plne responzívnym prístupom založeným na dizajne, ktorý používateľom pomáha rozprávať skvelý príbeh a predávať produkty online krásne a efektívne.

Pán Tailor bol postavený s ohľadom na internetové obchody a má silný panel možností témy s programom Visual Page Builder, ktorý vám umožňuje ľahko prispôsobiť vzhľad témy. Je nabitý množstvom predpripraveného demo obsahu vrátane Startup, Wide / Boxed Style, Lookbook, Parallax, Indie a mnoho ďalších. Má tiež veľa štýlov hlavičiek, stovky webových písiem Google, podradené témy, integráciu Adobe TypeKit a je tiež pripravený na preklad. Zahŕňa tiež prémiové doplnky, ako sú doplnky Revolution Slider a Visual Composer, čo vám umožní ušetriť okolo 50 dolárov. Ak teda plánujete vytvoriť internetový obchod, vďaka ktorému budete vyniknúť z davu, s pánom Tailorom sa nikdy nemôžete pokaziť. Prečítajte si celú recenziu tu.

GoodStore – Téma WooCommerce

GoodStore – WooCommerce Téma je bezpochyby jednou z najlepších prémiových tém elektronického obchodu WordPress, ktoré sa kedy dostali na trh. Len s krátkym pohľadom na obrázky náhľadu budete okamžite ohromení ich preddefinovanými rozloženiami domovskej stránky a ďalšími skvelými funkciami. Vyvinuté profesionálnym štúdiom WordPress, JawTemplates, GoodStore je téma WordPress nabitá funkciami, ktorá sa dodáva s 22 rôznymi vzhľadmi a ukážkami, doplnená ukážkovým obsahom. Je tiež preložená do siedmich jazykov a ďalšie príde naozaj skoro. Téma sa pravidelne aktualizuje, aby hladko fungovala vo všetkých populárnych webových prehľadávačoch a zariadeniach, ako aj pri najnovších aktualizáciách WordPress.

GoodStore je optimalizovaný pre SEO a mobilný, čo znamená, že môžete ľahko vytvoriť výkonný internetový obchod, ku ktorému budete mať jednoduchý prístup bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú vaši zákazníci a návštevníci stránok. Má plochý, moderný a na sietnicu pripravený dizajn s neobmedzenými farbami, vzhľadmi a možnosťami usporiadania. Súčasťou témy je aj nástroj na vytváranie a presúvanie myšou, RevoComposer, čo je výkonný manažér rozloženia, ktorý vám umožňuje prispôsobiť a nakonfigurovať takmer všetky aspekty témy. GoodStore je optimalizovaný pre maloobchodné produkty, recenzie zákazníkov a hodnotenia produktov. Vďaka svojmu modernému a flexibilnému dizajnu môžete GoodStore používať na predvádzanie akéhokoľvek druhu tovaru vrátane odevov, elektroniky, kníh, hračiek, šperkov, doplnkov, zdravotníckych výrobkov, potrieb pre domáce zvieratá a mnoho ďalších. Prečítajte si celú recenziu tu.

Téma elektronického obchodu Blaszok

Téma elektronického obchodu Blaszok, vyvinutá technológiou Massive Pixel Creation (MPC), je najpredávanejšou témou WordPress, ktorá je nielen krásna, ale aj ľahko použiteľná a plne prispôsobiteľná. Len z náhľadu obrázkov môžete vidieť, že táto téma je navrhnutá tak, aby vyhovovala takmer všetkým druhom webových stránok.

Blaszok je responzívna téma pripravená na sietnicu, ktorá vyzerá skvele na akomkoľvek rozlíšení a na všetkých moderných zariadeniach. Podporuje tiež WooCommerce, čo znamená, že si môžete ľahko vytvoriť výkonnú stránku elektronického obchodu s hladkým nákupom. Táto téma vám tiež umožňuje ušetriť viac ako 100 dolárov, pretože už je dodávaná s prémiovými doplnkami, ako sú napríklad doplnky Visual Composer a Revolution Slider. Vývojári tém tiež do balíka vložili množstvo užitočných vlastných krátkych kódov a doplnkov. Blaszok je tiež pripravený na WPML, čo znamená, že môžete jednoducho použiť tento úžasný viacjazyčný doplnok a preložiť svoje stránky do akéhokoľvek jazyka, ktorý sa vám páči, takže sa môžete venovať medzinárodnej zákazníckej základni.

Inštalácia a nastavenie systému Blaszok je veľmi jednoduché, s úplnou dokumentáciou a bezplatnou podporou a aktualizáciami, takže ste vždy v kontakte s najnovšími trendmi v elektronickom obchode. Prečítajte si celú recenziu tu.

Ak máte vážne problémy s presunom svojej podnikateľskej činnosti na vyššiu úroveň, určite ste v dobrých rukách s týmito top 10 prémiovými témami WordPress, ktoré sú vyvinuté špeciálne pre webové stránky elektronického obchodu. Vieme, že nie je ľahké hľadať ideálnu tému, ktorá by vyhovovala vašim potrebám, a pred rozhodnutím o ponorení a zakúpení prémiovej témy WordPress je určite potrebné zvážiť niekoľko faktorov. Uisťujeme vás však, že vyššie uvedené témy boli starostlivo vybrané naším tímom a sú bezpochyby najlepšími a najviac hodnotenými prémiovými témami elektronického obchodu v ThemeForest. Tieto témy priniesli tisíce tržieb so solídnym 5-hviezdičkovým hodnotením od zákazníkov, ktorí sú viac než spokojní s tým, čo môžu ponúknuť. Nechajte hovoriť o počte predajov samých a tieto prémiové témy s množstvom funkcií vám pomôžu vytvoriť úžasne krásny a výkonný web eCommerce, ktorý vám zaistí zisk hneď po jeho spustení online..

Ak hľadáte vytvorenie dobre navrhnutej webovej stránky elektronického obchodu bez problémov s kódovaním alebo najímaním profesionálov, tento komplexný zoznam najlepších 10 prémiových tém elektronického obchodu pre WordPress za rok 2016 vás zavedie správnym smerom. Veľa šťastia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map