123-reg Hosting Recenzie

123-reg je najväčší poskytovateľ domén vo Veľkej Británii s viac ako 3 miliónmi doménových mien zaregistrovaných a hosťujúcich vyše 1,7 milióna webových stránok.


Nech už je vaša firma v ktorejkoľvek chvíli, môžete ju získať online 123-reg. Poskytujú výhernú kombináciu veľmi kvalitných, technicky vyspelých a zároveň nákladovo efektívnych online produktov, ako sú registrácia doménových mien, hosting webových stránok a hosting obchodných e-mailov, aby pomohli akémukoľvek podniku začať svoju online cestu. Inteligentné, efektívne a užívateľsky prívetivé online aplikácie sú kľúčom, ktorý umožňuje každému, bez ohľadu na úroveň zručností, odomknúť celú silu webu.

Väčšina služieb webhostingu na trhu v dnešnej dobe často oslňuje zákazníkov svojou širokou škálou funkcií, inovatívnou technológiou a tým, čo nie. Len veľmi málo však môže ponúknuť to, čo väčšina ľudí hľadá vo webhostingovej spoločnosti – všetky správne nástroje a podpora spojené do jedného jednoduchého balíka. To je čo 123 nar je schopný dodávať svojim zákazníkom plány webhostingu.

Logo 123REG
UPTIME
915
SPEED
780
PODPORA
800
CENA
945
VLASTNOSTI
915
ZELENÁ
850
INOVAČNÉ
860

Cloud hosting

Cloudový hosting sa posunul smerom k tomu, aby sa stal štandardom webhostingu. Vďaka možnosti vzdialeného prístupu k súborom a ich odovzdávania zákazníkom uľahčuje aktualizáciu informácií na svojich webových stránkach, čím sa stáva kritickou súčasťou akejkoľvek služby webhostingu..

123 Reg ponúka rýchly a spoľahlivý hosting v cloude, ktorý zaisťuje nepretržitú prevádzku vašich webových stránok. Jeho rýchlosť umožňuje rýchle načítanie všetkých informácií o webe vďaka zabezpečenému dátovému centru, ktoré funguje na sieťovom pripojení 10 GB / s. Na druhej strane jeho masívne úložisko vám poskytuje priestor na zriadenie obchodu a zároveň vám poskytuje možnosť získať viac v prípade, že plánujete upgrade na väčší webový priestor..

Cloudový hosting 123 Reg vám umožňuje prístup na vaše webové stránky kdekoľvek a kedykoľvek. Poskytuje vysokú rýchlosť načítania pomocou sieťového pripojenia 10 GB / s a ​​zároveň vám poskytuje obrovský úložný priestor, ktorý vám poskytuje flexibilitu pri inovácii v prípade potreby..

Bezpečnostné funkcie

Zraniteľnosť online je jedným z mnohých problémov, ktoré trápia majiteľov webových stránok. Z tohto dôvodu sa bezpečnostné funkcie webhostingu stali jednou z mnohých vecí, ktoré zákazníci hľadajú, keď využívajú plán webhostingu..

Pokiaľ ide o bezpečnosť, 123 Reg ponúka množstvo funkcií, ktoré môžu pomôcť chrániť vaše webové stránky. Spoločnosť poskytuje možnosť blokovať adresy IP a blokovať ich, aby im zabránili v prístupe na vaše webové stránky. K dispozícii je tiež vstavaný antivírusový program pre váš e-mail, ktorý zaisťuje, že nové prichádzajúce e-maily neobsahujú vírusy.

123 Reg tiež ponúka program s názvom Site Scanner, ktorý kontroluje vaše webové stránky, či neobsahujú škodlivý softvér alebo akúkoľvek zraniteľnosť, ktorú je možné použiť na zneužitie vášho webu. Scanner stránok môže dokonca sledovať reputáciu vašej domény, najmä pokiaľ ide o zoznam blokujúci spam.

Bezpečnostné funkcie 123 Reg pomáhajú zaistiť, aby bola vaša webová stránka chránená pred škodlivým softvérom alebo inými útokmi online. S celou škálou bezpečnostných nástrojov, ktoré máte k dispozícii, máte istotu, že ste krytí zo všetkých strán.

Neobmedzená šírka pásma

Webhostingové spoločnosti majú tendenciu obmedzovať šírku pásma vášho webu v závislosti od plánu, ktorý využijete. To sa nestane s 123 nar.

123 Reg ponúka neobmedzenú šírku pásma vo všetkých svojich hostiteľských balíkoch od základného plánu až po Premium plán. Zabezpečí sa tým, že všetky informácie sa na váš web prenesú rýchlo, čím sa zlepší zážitok zákazníkov vašej spoločnosti 123 a skráti sa akékoľvek oneskorenie načítania.

Najlepšie na tom je, že bez ohľadu na to, aký veľký je váš web, nemusíte platiť žiadnu dodatočnú sumu len za dodatočnú šírku pásma.

Vďaka neobmedzenej šírke pásma ponúkanej vo všetkých balíkoch webhostingu zaisťuje program 123 Reg efektívnosť vašich webových stránok tým, že prenos údajov na vaše stránky sa uskutoční rýchlo a bezpečne a bez zvýšených nákladov..

One-Click WordPress a hosting aplikácií

WordPress sa stal populárnou voľbou medzi vlastníkmi webových stránok – najmä blogermi – vďaka svojmu čistému a užívateľsky prívetivému rozhraniu. Nastaviť ho pomocou webového hostiteľa však môže byť dosť ťažké, najmä pre tých, ktorí nie sú schopní ovládať túto úlohu.

123 Reg eliminuje tento problém prostredníctvom jednorazovej funkcie hosťovania WordPress, ktorá je k dispozícii v balíku Business and Unlimited. Kompatibilné s oboma linux a Windows, táto funkcia vám umožní nainštalovať WordPress jediným kliknutím na tlačidlo, ktoré vám umožní začať používať blog alebo webovú stránku naraz.

Medzi ďalšie aplikácie, ktoré možno tiež integrovať týmto spôsobom, patria fórum bbPress, Form to Email, RoundCube Webmail, Umbraco 4,7 CMS, Nákupný košík MetaCart. Úplný zoznam aplikácií nájdete v ich zozname tu: Softvér ZDARMA pre vaše webové stránky bez potreby kódovania

123 Reg uľahčuje integráciu používateľov WordPress a ďalšie kompatibilné aplikácie do ich webhostingového systému. Funkcia One-Click zaisťuje, že zákazníci sa nebudú musieť zaoberať žiadnym komplikovaným procesom nastavenia.

Podpora založená na Spojenom kráľovstve

V týchto dňoch majú spoločnosti tendenciu nechať svoj tím podpory zákazníkov zadávať externe v zahraničí. To vedie k problémom s komunikáciou, ktoré sťažujú zákazníkom získanie pomoci, ktorú potrebujú.

123 Reg eliminuje tento problém tým, že má tím pracovníkov založených na U.K, ktorí sú schopní poskytovať zákaznícku podporu telefonicky, živý chat, ktorý je k dispozícii od pondelka do piatka od 9:00 do 19:00 alebo e-mailom. Či už ide o jednoduchý dotaz alebo o zložitý problém, ktorý si vyžaduje trochu riešenia problémov, máte istotu, že získate včasnú pomoc, ktorú potrebujete na vyriešenie akéhokoľvek problému s webhostingom, ktorý riešite..

123 Reg poskytuje telefonickú, chatovú alebo e-mailovú podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni na vyriešenie všetkých vašich problémov bez ohľadu na to, aké veľké alebo malé môžu byť. S celým tímom podpory so sídlom v Spojenom kráľovstve získate kvalitný zákaznícky servis kedykoľvek zavoláte.

technický

 • Neobmedzená šírka pásma. Či už dostávate základný základný plán alebo špičkový prémiový plán, máte zaručenú neobmedzenú šírku pásma po celú dobu svojho pobytu pomocou služby 123 Reg.
 • Vysoká použiteľnosť. Vďaka kombinácii rýchlosti rýchleho načítania blesku a nekonečnej dodávky šírky pásma nebudete mať zákazníci žiadny problém s prístupom a používaním vášho webu..
 • Databáza pre každý plán. 123 Reg zaisťuje, že všetky ich plány majú vlastnú databázu, ktorá vám umožňuje nainštalovať a prevádzkovať softvér, ako je WordPress alebo iné aplikácie elektronického obchodu a obsahu..
 • Obmedzené e-mailové účty. Aj keď každý plán služby 123 Reg poskytuje klientom množstvo poštových schránok, iba plány Unlimited a Premium ponúkajú neobmedzené účty. Pre tých, ktorí využívajú základné a obchodné plány, sa vám to v porovnaní s inými webhostingovými spoločnosťami nedostane.
 • Malý úložný priestor. Počiatočný webový priestor, ktorý vám pridelilo 123 Reg, je v porovnaní s jeho konkurenciou pomerne malý. Základný plán ponúka iba 10 GB webového priestoru, zatiaľ čo plány Business a Premium poskytujú iba 100 GB. Iba jeho Neobmedzený plán poskytuje neobmedzený priestor na použitie.

podpora

 • Zákaznícka podpora založená na U.K. Tím zákazníckej podpory 123 Reg má sídlo vo Veľkej Británii, takže ak tam bývate, pomoc je len kúsok vyhodiť. Tým sa eliminuje akýkoľvek problém s komunikáciou, s ktorým sa zvyčajne stretnete, keď je podporný tím založený v zahraničí.
 • Zákaznícka podpora založená na U.K. Aj keď má podporný tím v Spojenom kráľovstve výhodu, tiež pôsobí proti 123 Reg, najmä ak ich klienti odchádzajú do zahraničia. Aj keď je stále možné volať im, volanie na veľké vzdialenosti len kvôli získaniu technickej rady ich skončí drahšie.
 • Živý chat nie je k dispozícii 24 hodín. 123 Reg má nastavený iba rozvrh pre svoju funkciu Live Chat. Na rozdiel od iných živých rozhovorov, ktoré sú k dispozícii 24 hodín denne, je ich funkcia live chat dostupná iba od pondelka do piatka, od 9:00 do 19:00, Londýnskeho času.

stanovenie ceny

 • Flexibilné plány
 • Možno zakúpiť mesačne
 • Záruka vrátenia peňazí. Na rozdiel od iných služieb webhostingu poskytuje služba 123 Reg malé okno na odstúpenie od zmluvy s nimi. Ak sa rozhodnete svoj plán ukončiť, musíte to urobiť do 15 dní, aby ste dostali svoje peniaze späť.

Vo vnútri ovládacieho panela 123 Reg

Ovládací panel 123 Reg vám ponúka množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu efektívne spravovať vaše webové stránky. Nástroje zahŕňajú správu domén, elektronický obchod, marketing a bezpečnosť. Aj keď panel poskytuje základné nástroje, ktoré vám pomôžu ísť, ponúka aj ďalšie užitočné funkcie, ktoré si môžete kúpiť.

Jedným zo základných nástrojov ovládacieho panela je nástroj Správca súborov. Nástroj Správca súborov vám umožňuje manuálne upravovať súbory HTML. Toto sa hodí, ak potrebujete okamžite vykonať rýchle zmeny na svojich stránkach alebo ak nemáte k dispozícii žiadny softvér na vytváranie webových stránok..

Ďalšou funkciou, ktorú ponúka ovládací panel 123 Reg, sú šablóny webových stránok. Aj keď väčšina šablón má základný dizajn, ak nemáte rozloženie, tieto šablóny vám budú vyhovovať. Tieto šablóny je možné po ich úprave stiahnuť a potom nahrať prostredníctvom FTP. Môžu byť tiež upravené pomocou nástroja Správca súborov.

Aj keď ovládací panel ponúka ručné úpravy a predformátované šablóny, jednou z jeho nevýhod je nedostatok nástrojov webhostingu sprístupnených na paneli. Ďalšou obavou bola potreba používať tlačidlo Spravovať na prístup ku všetkým nástrojom ovládacieho panela. Ak ste tu nový a nie ste si toho vedomí, budete mať pocit, že panel nemá žiadne nástroje na použitie.

Inovované plány, ako je obchodný plán 123 Reg, ponúkajú ďalšie nástroje vrátane AWStats, štatistického nástroja webových stránok, ovládacieho panela pre databázu MySQL, nástroja príkazového riadku, generátora JavaScriptu, HTML a Perl validátora a knižnice obrázkov..

Ovládací panel 123 Reg tiež ponúka ďalší nástroj s názvom Nástroj pre okamžité umiestnenie. Nástroj Okamžitá stránka, ktorý vám poskytuje stovky šablón webových stránok podľa typu stránok, ktoré chcete vytvoriť. Šablóny zahŕňajú šablónu fotogalérie, šablónu katalógu obchodu a blog, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Okamžitá stránka vám tiež umožňuje pridávať widgety a formuláre na váš web. Tieto nástroje tiež ponúkajú dva druhy inovácií – k dispozícii je Instant Site Plus s cenou 2,99 GBP mesačne, ktorá vám poskytuje sadu 10 šablón, a Instant Site Pro, ktorý ponúka 500 stránok za 4,99 GBP mesačne.

Jeden konečný nástroj, ktorý môžete integrovať do ovládacieho panela 123 Reg, je Tvorca webových stránok. Aj keď nejde o webhostingový nástroj, poskytuje prostriedky na efektívnejšie vytváranie webových stránok pomocou ľahko použiteľného rozhrania drag-and-drop. Pomocou tohto nástroja môžete tiež na svoje stránky začleniť odkazy na sociálne médiá, tlačidlá, Mapy Google a nákupné vozíky. Cena nástroja na tvorbu webových stránok začína na 3,99 GBP mesačne.

Prečítajte si náš zoznam recenzií webhostingov s najlepšími webovými lokalitami, kde nájdete ďalšie skvelé riešenia hostenia webových stránok.

Súvisiace položky

 • UK2.NET Hosting Review
 • Storm Internet Hosting Recenzie
 • Recenzia Webfusion Hosting
 • Recenzie eUKhost Hosting
 • Justhost Hosting Recenzie
 • iPage Hosting Review
 • Recenzia hostenia Dataflame
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map