12 „najlepších“ doplnkov WordPress (zadarmo a platené)


Najlepšie pluginy pre wordpress


So správnou sadou doplnkov integrovaných do vášho backendu môžete dramaticky (a okamžite) vylepšiť funkčnosť, estetiku a efektivitu svojich stránok pre seba aj pre svojich divákov..

Avšak s mnohými možnosťami, ktoré má priemerný správca webu k dispozícii, môže byť výzva nájsť tie najlepšie doplnky WordPress úplne nemožná..

Koneckonců, trvá iba jeden riadok kódu alebo inštalácia, ktorý je úplne v poriadku, aby sa vaša pôvodne krásna a elegantná webová stránka pretransformovala na neusporiadaný chaos nezmyselného kódu, vyhýbavé témy a nefunkčnú funkčnosť..

Nebojte sa.

Urobili sme pre vás všetko ťažké zdvíhanie, inštaláciu a kontrolu nespočetný Doplnky WordPress určujú raz a navždy, ktoré z nich stoja za váš čas a ktoré nie.

Takže, bez akýchkoľvek ďalších zmien, tu je náš zoznam najlepších 12 doplnkov WordPress pre rok 2020.

1. Kontaktný formulár 7

Kontaktný formulár 7

Ak potrebujete doplnok, ktorý vám umožní hladko vytvárať a spravovať viac kontaktných formulárov, použite overenie reCaptcha a zabezpečte, aby boli všetky spamové správy odfiltrované pomocou Askimetu (viac o nich za sekundu), potom Kontaktný formulár 7 je posledný doplnok WordPress, aký kedy potrebujete.

Tento jednoduchý doplnok vám umožňuje preskočiť všetky ďalšie kódovania, aby ste mohli rýchlo vytvárať a publikovať krásne kontaktné formuláre, vďaka ktorým vaši používatelia vyfúknu vašu doručenú poštu.

S viac ako 5 miliónmi aktívnych inštalácií, 1 100 5-hviezdičkovými recenziami a nízkou nízkou cenou úplne zadarmo vám môžeme sľúbiť, že nenájdete lepší doplnok kontaktného formulára kdekoľvek na interweboch.

Získajte kontaktný formulár 7 zo stránky WordPress.org

Naučte sa, ako nainštalovať a používať Kontaktný formulár 7 na svojej webovej stránke WordPress (krok za krokom)

2. Ste SEO

Váš doplnok SEO

Pokiaľ ide o optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov na stránke, len málo doplnkov môže zažiariť sviečku na efektívnosť a funkčnosť vášho SEO..

Za predpokladu, že ste už vykonali základný výskum kľúčových slov, doplnok Yoast vás krok za krokom prevedie procesom optimalizácie nového obsahu pre vyhľadávače..

Od hustoty cieľového kľúčového slova po optimalizáciu vášho názvu a značiek h2, až po základnú čitateľnosť a metadáta, váš SEO robí optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja na stránke tak jednoduchú, aby ho barbar mohol urobiť..

Môžete si stiahnuť bezplatnú verziu tu alebo kliknite tu dozvedieť sa viac o prémiovom doplnku Yoast.

3. Akismet Anti-Spam

Askimet proti spamový doplnok

Akismet Anti-Spam je jediný doplnok, ktorý budete potrebovať na to, aby ste spammerov udržali na uzde a aby ste si udržali dlhodobú integritu svojich stránok..

Doplnok kontroluje a filtruje každý komentár zdieľaný na vašom webe, poskytuje históriu stavu každého z nich, takže môžete určiť, ktoré komentáre boli nájdené ako spam od Askimet alebo moderátora..

Máte tiež možnosť zobraziť počet schválených komentárov pre každého používateľa, pozrieť sa na adresy URL v tele komentárov a odstrániť všetky menej užitočné odkazy, ktoré nájdete.

Najlepšia časť? Askimet je zadarmo na stiahnutie a používať pre všetky osobné stránky a prémiovú verziu, ktorá stojí za dolár, čo vám umožní udržiavať vaše stránky krásne a bez spamu bez ohľadu na váš rozpočet..

Získajte Akismet z Akismet.com

4. WooCommerce

Doplnok Woocommerce

Pre tých z vás, ktorí sa rozhodli pre dobrodružstvá s elektronickým obchodom zvoliť o niečo menej konvenčnú cestu (a.k.a. nie pomocou Shopify), WooCommerce je univerzálna otvorená zdrojová platforma elektronického obchodu pre webmasterov WordPress..

Vďaka množstvu funkcií, rozšírení a prispôsobení zabudovaných do platformy uľahčuje WooCommerce predaj na vašom webe WordPress ľahšie ako kedykoľvek predtým..

Od ich veľkého množstva tém (všetky s neobmedzeným prispôsobením) až po schopnosť predávať fyzické, digitálne a pridružené produkty, až po nespočetné množstvo nástrojov na optimalizáciu konverzie, bude ťažké nájsť jediný doplnok, ktorý bude zodpovedať WooCommerce. z hľadiska použiteľnosti alebo ceny (iba 12,95 $ mesačne za svoj najpokročilejší balík).

Získajte WooCommerce z WooCommerce.com

Naučte sa, ako nainštalovať a používať doplnok WooCommerce WordPress (krok za krokom)

5. TinyMCE Advanced

pokročilý doplnok

Ak ste niekedy chceli sledovať informácie o návštevnosti svojich webových stránok v reálnom čase bez prihlásenia a navigácie na webové stránky Google Analytics, potom je informačný panel, ktorý ste hľadali, informačný panel Google Analytics pre WP..

Tento jednoduchý bezplatný doplnok umožňuje pridávať, odoberať a meniť usporiadanie tlačidiel zobrazených na paneli s nástrojmi Visual Editor, čo vám umožňuje konfigurovať až štyri rady tlačidiel, ktoré obsahujú (ale určite nie sú obmedzené) písmo veľkosti, rodinu písiem, farby textu / pozadia, tabuľky a oveľa viac.

Jediným kliknutím na tlačidlo, TinyMCE vám umožňuje dramaticky zefektívniť a zjednodušiť vaše backend WordPress skúsenosti, čo znamená, že sa môžete zamerať na to, čo robíte najlepšie, a nechať za sebou všetko „vyhľadávanie tlačidiel“..

Získajte TinyMCE Advanced z WordPress.org

6. Zabezpečenie WordFence

doplnok zabezpečenia wp Wordfence

S rozširovaním počítačových útokov a hackerov webových stránok v roku 2018 je bezpečnosť webových stránok dôležitejšia ako kedykoľvek predtým.

Ponúka bezplatnú aj platenú verziu Zabezpečenie WordFence vám poskytuje prístup k množstvu nástrojov vrátane:

 • Overenie a oprava integrity súboru WordPress.
 • Skenovanie škodlivého softvéru, vírusov a backdoor.
 • Firewall, ktorý obsahuje obmedzovanie rýchlosti, blokovanie falošných prehľadávačov Google, IP whitelisting a IP block.
 • Prenos v reálnom čase, ktorý zahŕňa indexové prehľadávače Google, čítačky informačných kanálov RSS a všetky ostatné prehľadávače a roboty. (Google Analytics tieto údaje neobsahuje.)
 • E-mailové upozornenia na varovania a kritické problémy.
 • Brute force hacking protection.
 • A oveľa viac.

Ak máte obavy o bezpečnosť a integritu svojich webových stránok, WordFence Security vám umožní pokojne vedieť, že váš web, rovnako ako zákazníci Allstate, je v dobrých rukách.

Získajte zabezpečenie WordFence zo stránky WordFence.com

7. Súbory Sitemap Google XML

google xml sitemap wordpress plugin

Ďalší užitočný doplnok SEO pre WordPress, Súbory Google XML Sitemap pomáha vyhľadávacím nástrojom ako Google, Bing a Yahoo! (ľudia to stále používajú, nie?) na lepšie indexovanie webových stránok pomocou špeciálneho súboru Sitemap XML.

Po inštalácii a aktivácii doplnku sa automaticky vytvorí súbor XML sitemap, ktorý robotom vyhľadávacích nástrojov uľahčí prezeranie, indexové prehľadávanie a indexovanie vašich stránok, aby ste si mohli vychutnať podporu vo svojom hodnotení a nejaké ďalšie „SEO Juice“ ”Pre nadchádzajúce roky.

Získajte doplnok Google XML z webu WordPress.org

8. Super vyrovnávacia pamäť WP

Doplnok WP Super Cache

V roku 2020 je rýchlosť vášho webu všetko. A s WP Super Cache môžete rýchlo a bezbolestne zvýšiť základnú rýchlosť vášho webu.

Tento bezplatný a ľahko použiteľný doplnok generuje statické súbory HTML z vášho dynamického webu WordPress, čo znamená, že webový server použije že súbor namiesto spracovania ťažších (a pomalších) skriptov PHP.

Vďaka svojej nominálnej cenovej značke a ľahkej konfigurácii, Super vyrovnávacia pamäť WP je nevyhnutný doplnok pre všetkých správcov webu, ktorí chcú zvýšiť rýchlosť svojich stránok a využívať všetky výhody, ktoré s tým súvisia.

Získajte WP Super Cache z WordPress.org

9. Informačný panel Google Analytics pre WP od spoločnosti ExactMetrics

Informačný panel Google pre plugin wp

Ak ste niekedy chceli sledovať informácie o návštevnosti svojich webových stránok v reálnom čase bez toho, aby ste sa prihlásili a pokúsili sa navigovať na webe Google Analytics s labyrintom, potom Dashboard Google Analytics pre WP od spoločnosti Exact Metrics (skúste povedať že trikrát rýchlo!) je doplnok, ktorý ste hľadali.

Tento doplnok vám umožňuje monitorovať nielen štatistiku premávky a akvizičné kanály v reálnom čase, ale aj:

 • Relácie, organické vyhľadávanie, zobrazenia stránky, štatistické údaje o miere odchodov
 • Miesta, stránky, sprostredkovatelia, kľúčové slová, štatistika štatistík chýb 404
 • Dopravné kanály, sociálne siete, dopravné médiá, štatistické štatistiky vyhľadávacích nástrojov
 • Kategórie zariadení, prehliadače, operačné systémy, rozlíšenie obrazovky, štatistické štatistiky mobilných značiek

A keďže sa dá používať na osobné aj komerčné stránky, nemusíte nič stratiť kliknutím na tlačidlo ‘Stiahnuť ▼‘A skúste to.

Získajte Google Analytics WP z WordPress.org

Naučte sa, ako nainštalovať a používať doplnok Google Analytics WordPress (krok za krokom)

10. Zálohovací plugin UpdraftPlus WordPress

plugin pre aktualizáciu plus wordpress

Pre priemerného webmastera nie je nič frustrujúcejšie (ani desivejšie) ako vyhliadka na stratu všetkej ťažkej práce a obsahu v dôsledku chybnej aktualizácie alebo náhodného kódovania..

Našťastie s Zálohovanie WordPress, naplánovaný záložný doplnok zálohovania s najvyšším hodnotením na svete (2 400+ 5-hviezdičkových recenzií a počítanie), môžete tieto obavy a frustráciu umiestniť za seba.

Jediné, čo musíte urobiť, je kliknúť na tlačidlo „nainštalovať“ a zostať ľahký, pretože všetky vaše údaje sa bez problémov zálohujú do cloudu..

Získajte UpdraftPlus z WordPress.org

11. Tvorca stránok elementu

doplnok na tvorbu tém elementu

Keby mali Divi Builder a BoldGrid mozog, ktorý bol prevedený na doplnok WordPress, bol by to Element Element Page Builder.

Elementor Page Builder je jedným z najúčinnejších a ľahko použiteľných doplnkov na tvorbu stránok WordPress na súčasnom trhu..

Iba 50 dolárov za rok pre jednu webovú stránku, Elementor stojí za peniaze a umožní vám rýchlo a profesionálne vytvárať nádherné stránky.

Získajte Elementor zo stránok Elementor.com

12. Kompresia a optimalizácia obrazu Smush Image

WP Smush komprimovať obrázky

Vaše webové stránky nebudú nič zapríčiniť ani spomaliť načítanie rýchlejšie ako obrázky s nadmernou veľkosťou a neoptimalizované obrázky.

Našťastie s Kompresia a optimalizácia obrazu Smush Image, môžete komprimovať, meniť veľkosť a optimalizovať všetky obrázky svojich webových stránok za menej ako jeden deň.

Stačí kliknúť tu, aby ste zistili, prečo sa technológia Smush Image Compression and Optimization považuje za najlepší bezplatný doplnok na kompresiu obrázkov na trhu WordPress.

Získajte WP Smush z WordPress.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me