10 úžasných bezplatných a prémiových doplnkov WordPress Facebook

Od založenia Facebooku v roku 2004 sa zrodili úplne nové druhy sociálnych médií. Teraz je to najväčšia spoločenská komunita na svete a milióny ľudí ju používajú každý deň. A pretože je to najmocnejšia platforma sociálnych médií, je nevyhnutné, aby ste prepojili svoje webové stránky WordPress s Facebookom, aby ste mohli využívať ešte väčšie publikum..


Ak chcete, aby vás vaši zákazníci a vyhliadky vedeli lepšie a kedykoľvek s vami boli v kontakte, potrebujete niekoľko doplnkov, ktoré vám veci uľahčia. Nižšie je uvedený zoznam 10 úžasných bezplatných a prémiových doplnkov WordPress Facebook, ktoré môžete použiť na integráciu Facebooku do svojich webových stránok. Pozrite sa, ako vám môžu pomôcť.

Užite si to!

reEmbed

reEmbed poskytuje webové stránky s prispôsobenými prehrávačmi videa, analýzami v reálnom čase a odporúčaniami pre obsah pomocou jediného riadku kódu. To umožňuje webovým stránkam ovládať všetky svoje videá vrátane všetkého, čo je súčasťou služieb YouTube, Facebook, Vimeo a Dailymotion.

Chat na Facebooku

Facebook Chat je úžasný bezplatný doplnok WordPress Facebook, ktorý vám umožňuje integrovať chatový systém Facebook do vášho webu alebo blogu. Pridá panel, ktorý je podobný chatu na Facebooku a ktorý sa objaví v pravom dolnom rohu vašej stránky. Používatelia sa môžu prihlásiť pomocou svojho účtu Facebook a začať chatovať. Je to také jednoduché!

Pridať odkaz na Facebook

Tento doplnok WordPress funguje tak, že automaticky pridáva odkazy na príspevky alebo stránky, ktoré sa zverejňujú na vašej nástenke, stránkach alebo skupinách na Facebooku. Ľahko sa používa a nastavuje. Môžete dokonca prispôsobiť spôsob, akým sa odkazy zobrazujú na vašom účte Facebook. Názov adresy URL bude názov príspevku, zatiaľ čo popis odkazu bude výpis (alebo časť textu príspevku, ak neexistuje). Môžete tiež nakonfigurovať obrázok odkazu alebo môžete nechať Facebook, aby si ho vybral.

PlayPops pre WordPress

PlayPops pre WordPress využíva silu služieb Facebook a YouTube na rýchle rozšírenie svojho publika. Doplnok zobrazuje pred videom YouTube vyskakovacie okno s požiadavkou, aby sa čitatelia pripojili na svoju stránku Facebook vždy, keď video pozastavia. Je to vynikajúci spôsob, ako ich požiadať, aby sa im vaša stránka páčila!

All In One Facebook

Táto miniaplikácia WordPress vám umožňuje zobraziť prispôsobiteľný rámec, ktorý zhromažďuje sociálne doplnky Facebooku spolu s možnosťou ich zobrazenia alebo nezobrazenia v bočnom paneli alebo oblasti miniaplikácií. Tento doplnok sa dodáva s krátkymi kódmi pre takmer čokoľvek, čo chcete vložiť do svojho príspevku. Je tiež vybavený funkciou Páči sa mi a Zdieľaj, ako aj integráciou informačného kanála Twitter.

NextGEN Facebook

NextGEN Facebook je bezplatný doplnok WordPress Facebook, ktorý zaisťuje, že prezentujete svoj obsah najlepším možným spôsobom bez ohľadu na to, ako sa váš príspevok zdieľa na rôznych sociálnych sieťach – či už ide o tlačidlá zdieľania na stránke, doplnky alebo rozšírenia prehľadávača, alebo odkazy zdieľané priamo v príspevkoch na časovej osi a súkromných správach. Tento doplnok vám poskytuje úplnú kontrolu nad informáciami, ktoré prehledávače webových stránok v sociálnej oblasti potrebujú, čím zlepšuje hodnotenie vašich stránok vo vyhľadávaní Google, ako aj mieru sociálnej angažovanosti a miery prekliknutia na Facebooku a ďalších platformách sociálnych médií. Okrem toho ponúka mnoho populárnych tlačidiel zdieľania v sociálnych sieťach!

Widget Nedávne komentáre na Facebook pre WordPress

Tento prémiový doplnok pre Facebook WordPress vám umožňuje zobraziť zoznam najnovších komentárov na Facebooku z vašich webových stránok, na vašej domovskej stránke alebo v oblasti miniaplikácií..

Tlačidlo Like Facebook od spoločnosti BestWebSoft

Tlačidlo Páči sa mi Facebook vám umožňuje pridať tlačidlo Nasledovať tým najjednoduchším možným spôsobom. Takže ak je vaše podnikanie alebo život úzko spojený s vaším účtom Facebook, tento doplnok je pre vás ideálnou voľbou. Dodáva sa s jednoduchými a ľahko použiteľnými funkciami a možnosťami. Pomocou niekoľkých kliknutí môžete na svoje webové stránky alebo blog pridať tlačidlo Like Facebook.

Príspevky na stránky a skupiny s viacerými tvárami

Toto je ďalší prémiový doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje zobraziť najnovšie príspevky na stránkach Facebook, v miniaplikácii bočného panela vášho webu. Môžete pridať ľubovoľný počet stránok Facebooku a dokonca si môžete prispôsobiť farbu widgetu, rámu, textu a adresy URL. Je kompatibilný s prehliadačmi Internet Explorer, Chrome, Firefox, Operan a Safari.

Vlastná Facebook Fan Gate

Vlastná Facebook Fan Gate je prémiový doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje pridať prekrývajúce vyskakovacie okno na domovskú stránku a na príspevky na vašom webe alebo blogu. Tento doplnok vám pomôže vytvoriť základňu fanúšikov. Vďaka veľkej základni fanúšikov môžete zvýšiť návštevnosť svojich webových stránok.

bonus: FB Vírusový downloader

Tento bezplatný doplnok WordPress je výkonný marketingový nástroj, ktorý umožňuje vašim koncovým používateľom sťahovať súbory z vašich webových stránok, aby sa váš obsah mohol stať vírusovým na webe. Odkaz na stiahnutie pošle používateľov na prihlasovaciu stránku Facebooku, kde si môžu súbor stiahnuť a zdieľať váš obsah na Facebooku. Týmto spôsobom si môžete byť istí, že každé sťahovanie pomôže vášmu vírusovému obsahu. Je to jednoduchá, ale výkonná metóda získania rozšírenej popularity prostredníctvom Facebooku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me