10 najlepších AI Chatbots

Najlepšie AI Chatbots


Uvažujete o pridaní chatbotu s AI na svoj web alebo platformu na zasielanie správ? Alebo možno hľadáte upgrade existujúceho chatbotového riešenia na riešenie s umelou inteligenciou?

To je skvelý nápad.

Ak chcete určiť, ktoré je pre vás najlepšie riešenie chatu AI, musíte zvážiť niekoľko faktorov:

 • rozpočet – pretože umelá inteligencia a automatizácia sú za cenu.
 • kanály – potrebujete pomoc na svojich webových stránkach, v aplikáciách, sociálnych médiách, e-mailoch alebo platformách na odosielanie správ?
 • účel – napr. automatizácia predaja a marketingu, podpora zákazníkov, jednoduchá pomoc s otázkami a odpoveďami.
 • Nastavenie chatbotu a jeho pracovných postupov – takže v prípade potreby môžete zohľadniť náklady vývojára.
 • Integrácia aplikácií – aby váš chatbot mohol využívať a vylepšovať existujúce údaje o zákazníkoch.

So správnym chatbotom na vašej strane môžete urobiť omnoho viac … a tiež efektívnejšie. Takže, ktoré si vyberiete?

Nižšie nájdete naše odporúčania pre 10 najlepších chatov AI na dnešnom trhu.

Najlepšie AI Chatbots pre vaše webové stránky

Chatbot môže byť veľmi užitočný, pokiaľ ide o správu zákazníckeho zážitku. Na druhej strane topánka poháňaná strojovým učením a spracovaním prirodzeného jazyka môže byť skutočným meničom hier.

Dôvodom je, že umelá inteligencia nám dáva schopnosť dať človeku podobné hlasové a spracovateľské schopnosti tomu, čo by bolo inak iba ďalším softvérom..

Výsledkom je, že zákazníci sa môžu lepšie venovať, zatiaľ čo vy ste prepustení robiť viac, než sa nechať zabaliť tým, že budete musieť znova a znova odpovedať na rovnaké otázky..

To samozrejme predpokladá, že váš chatbot je dobre navrhnutý. Ak začnete s jedným z najlepších chatov AI, budete tam súčasťou. Záleží len na vás, aby ste zostavili chatbot, ktorý vašim zákazníkom prinesie úžitok.

Skúsme zistiť, ktorý z nich vám pomôže urobiť to najlepšie:

1. ManyChat (Freemium)

ManyChat - jeden z najlepších chatov AI roku 2020ManyChat je marketingová služba Facebook Messenger. Zatiaľ čo chatbot je základným prvkom, s týmto softvérom môžete robiť viac, vrátane odosielania SMS správ a spúšťania reklám Facebook založených na AI..

Na chabej strane vecí je veľa vecí, ktoré môžete dosiahnuť. Váš program Messenger môže:

 • Začať konverzácie v chatu s prvými návštevníkmi.
 • Kvalifikujte potenciálnych zákazníkov pomocou série otázok.
 • Poskytnite ponuky perspektívnym záujemcom.
 • Pošlite kupóny lojálnym zákazníkom.
 • Rezervácie a rezervácie.
 • Predajte svoje výrobky alebo služby a spracovajte platby.

Chatbot ManyChat vám v podstate môže pomôcť začať, starať sa a udržiavať vzťahy so zákazníkmi – to všetko prostredníctvom Facebook Messenger.

To znamená, že ManyChat nie je samostatné riešenie. Integruje sa s ďalšími nástrojmi, ktoré používate, ako sú Disk Google, Shopify, MailChimp, HubSpot, Stripe a Zapier..

Pokiaľ ide o začiatok, je to kúsok koláča. Môžete si zostaviť robota z vopred navrhnutej šablóny alebo pomocou nástroja na vytváranie a presunutie myšou vytvoriť svoj vlastný chatbot a tok.

Ak ste na chatovaní nováčikom, bezplatný plán vás pripraví na všetko, čo potrebujete, vrátane odkvapkávacích sekvencií, segmentácie publika a nástroja na tvorbu vizuálnych tokov..

Ak hľadáte inováciu, plán Pro stojí 10 dolárov mesačne a je dodávaný s pokročilými šablónami, neobmedzeným prístupom k marketingovým nástrojom a integráciou s inými kanálmi (ako SMS, Facebook reklamy a e-mail)..

2. intercom (Premium)

Intercom - riešenie ChatbotIntercom je komplexné riešenie pre obchodnú komunikáciu. V jeho strede je produkt Business Messenger, jeho produkt na chatovanie.

Business Messenger však nie je univerzálny chatbot. Môžete zostaviť pracovné postupy na dokončenie viacerých úloh.

Môžete napríklad zvážiť prispôsobenie svojej domovskej obrazovky rôznym používateľom (napr. Novým návštevníkom oproti kvalifikovaným potenciálnym zákazníkom). Potom nechajte robota posielať vlastné správy každému.

Môžete tiež naprogramovať svoj chatbot, aby hovoril s ľuďmi v správnom kontexte. Napríklad vďaka svojej pokročilej funkcii zacielenia dokáže identifikovať potenciálnych zákazníkov, zhromaždiť od nich príslušné informácie a potom ich preniesť na živého zástupcu, aby obchod uzavrel..

Chat Aot AI sa tiež môže naučiť predvídať otázky používateľov tým, že ich priradí k tým, ktoré boli predtým vyriešené. Nemusí tiež prechádzať celým radom otázok. Môže predvídať otázky a aktívne zdieľať odpovede iba slovami, ktoré používateľ píše.

A dokáže načítať a vymieňať si dáta so všetkými vašimi kľúčovými obchodnými aplikáciami, napríklad Slack, Kalendár Google, Stripe, Jira, Zoom. Len aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Vytvorenie rozhovoru Intercom je rovnako jednoduché ako konfigurácia kontaktného formulára vo WordPress. Nie je potrebný žiadny kód. Stačí nakonfigurovať každé z nastavení, naprogramovať svoje otázky a publikovať svoje roboty.

Ak chcete získať prístup k riešeniu Interb Chatbot, musíte sa prihlásiť na odber plánov Start, Grow, Accelerate alebo Scale..

 • Cena Start sa začína na 39 dolárov mesačne a slúži na základné chatovanie a odosielanie správ.
 • Ceny spoločnosti Grow začínajú na 99 USD mesačne. Môžete s tým vytvoriť robota s kvalifikáciou olova alebo robota s návrhom článku.
 • Zrýchlenie začína na 499 $ mesačne a stupnica na 999 dolárov mesačne. Obe vám umožňujú vytvárať vlastné roboty.

Ak chcete poskytnúť pokročilú zákaznícku podporu alebo generovanie potenciálnych zákazníkov, vyžaduje si ďalšiu inováciu.

Dobrou správou s týmto chatbotom je, že prichádza so 14-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou. Týmto spôsobom sa nemusíte zaviazať k drahému kusu softvéru bez toho, aby ste ho najprv vystrelili.

3. ChatBot pre LiveChat (Premium)

ChatBot pre LiveChatLiveChat je komplexná platforma služieb zákazníkom. Ak však chcete mať výhody automatizácie AI, budete musieť investovať do integrácie ChatBot.

S ChatBot pre LiveChat nevytvárate základné otázky a odpovede. Toto je mienené ako nástroj na vylepšenie vašej existujúcej ponuky zákazníckych služieb. Ako taký si môžete vytvoriť roboty, ktoré:

 • Odstráňte spamové komentáre z frontu.
 • Poskytnite podporu po hodinách.
 • Kvalifikujte a zachytite potenciálnych zákazníkov.
 • Naplánujte si obchodné stretnutia s potenciálnymi zákazníkmi.
 • Označte konverzácie, aby sa posielali do správnych obchodných aplikácií vo vašom arzenáli (ktoré môžete pomocou programu Zapier naprogramovať) a údaje sa správne uložia..
 • Vytvorte podporné lístky s už vybaveným počiatočným príjmom.
 • Zorientujte problémy s vysokou prioritou na živé agenty prostredníctvom služby LiveChat.

Ďalšou skvelou vecou na službe ChatBot je, že si ju môžete naprogramovať tak, aby fungoval na všetkých platformách služieb zákazníkom: web WordPress, Facebook Messenger, WhatsApp, Apple Business Chat, SMS a ďalšie.

V podstate to zmení váš zákaznícky servis na skutočné omnichannel riešenie.

Pokiaľ ide o zostavenie chatu, máte niekoľko možností.

Môžete použiť šablónu vytvorenú špeciálne pre úlohu, ktorú musíte urobiť. Na vytvorenie vlastného si môžete vytvoriť drag-and-drop tvorca chatbot. Alebo môžete použiť otvorené rozhranie ChatBot na vytvorenie niečoho skutočne prispôsobeného.

Je tiež ľahké vytvárať príbehy alebo konverzačné toky. Na tejto funkcii je príjemné, že vám umožňuje kopírovať ľubovoľný príbeh na viacero platforiem správ, takže môžete ušetriť veľa času programovaním chatu..

ChatBot má na výber tri plány:

 • Starterov plán začína na 50 dolárov mesačne a poskytuje vám 1 chatbot, 1 000 rozhovorov a základné funkcie.
 • Plán tímu začína na 149 dolárov mesačne a poskytuje vám 5 chatbotov, 5 000 rozhovorov a pokročilé funkcie.
 • Podnikateľský plán začína na 499 dolárov mesačne a poskytuje vám neobmedzené množstvo robotov, 25 000 rozhovorov a pokročilé funkcie.

Každý užívateľ ChatBot dostane 14-dňovú skúšobnú verziu. Potom zaplatíte za plán na základe toho, koľko chatbotov vytvoríte, koľko konverzácií sa odohráva za mesiac a akú úroveň funkcií potrebujete.

4. Chatfuel (Freemium)

Chatfuel Facebook Messenger ChatChatfuel je dobrá voľba, ak je vaším cieľom automatizovať konverzácie v službe Facebook Messenger s potenciálnymi zákazníkmi a zákazníkmi.

Prezrite si jeho webovú stránku a uvidíte, že Chatfuel je hnacou silou niektorých veľmi známych značiek a ich marketingových kampaní v Messengeri..

 • LEGO znížili svoje náklady na konverziu o 71%.
 • Univerzita Leeds Beckett priniesla za jeden deň školné 3,1 milióna dolárov.
 • HelloFresh znížil čas čakania zákazníka o 76%.

Ak viete, že vaši cieľoví používatelia sú na Facebooku a ste pripravení a ochotní sa angažovať so svojou značkou, Chatfuel by tam mohol realisticky stúpať o vašu vedúcu generáciu a úsilie o zákaznícke služby..

Je dôležité pochopiť, že robot typu Chatfuel neodpovedá iba na otázky a požiadavky na podporu triedenia. S Chatfuel môžete robiť nasledovné veci:

 • Spustením testov A / B spresníte svoje tokové rozhovory.
 • Pripomenúť kupujúcim, keď nechajú veci v košíkoch.
 • Vytvorte pekné a vlastné publikum pre reklamné kampane na Facebooku a potom pomocou svojho robota analyzujte výsledky.

A ak ste agentúra, ktorá sa zaoberá marketingom na Facebooku pre klientov, môžete si Chatfuel vybrať z bielej značky, aby vaši klienti videli iba to, čo od nich chcete na paneli.

Chatfuel ponúka zadarmo plán pre podniky, ktoré začínajú. Ak teda očakávate, že budete mať menej ako 1 000 odberateľov a nepotrebujete omnoho viac ako štandardné funkcie robotov, mohlo by to pre vás fungovať.

Program Pro začína na $ 15 za mesiac (v závislosti od toho, aký veľký je váš tím). Neexistuje žiadny odberateľský limit a získate prístup k pokročilým funkciám a podpore priorít.

K dispozícii je prémiový plán, musíte sa však spýtať spoločnosti Chatfuel o cenách. Toto je najlepšia voľba pre agentúry, ktoré vyžadujú ďalšiu podporu, biele označenie a ďalšie špecializované funkcie.

5. Ada (Premium)

Automatizačný chat AdaAda nazýva svoju platformu chatbot poháňanú AI prvou líniou zákazníckych služieb.

Je to preto, že sa integruje s vašimi existujúcimi poskytovateľmi živých chatov, ako sú Salesforce alebo Zendesk, čo umožňuje vašim agentom odovzdať zdĺhavú úlohu odpovedať na opakujúce sa otázky na chatbot. A môžete ho používať takmer kdekoľvek: Twitter, Facebook, Twilio, WhatsApp a ďalšie.

Ako si dokážete predstaviť, nie je to užitočné iba na zefektívnenie služieb zákazníkom a udržanie nízkych nákladov na podporu chatu, ale môže to zlepšiť spokojnosť s prácou, pretože práca vašich živých agentov bude mať zmysel..

Okrem poskytovania zákazníckej podpory môže Ada chatbot pomôcť aj v iných oblastiach.

Môžete ho napríklad naprogramovať tak, aby zákazníkom predával a krížovo predával. Môžete tiež použiť prediktívne návrhy na zaškolenie svojho chatbota, aby vám poskytoval odpovede skôr, ako zákazníci položia svoje otázky.

A môže to urobiť vo viac ako 100 jazykoch.

Na zostavenie chatbotu nie sú potrebné žiadne znalosti kódovania. Vďaka stavebným blokom drag-and-drop je pre kohokoľvek ľahké vytvárať, upravovať a duplikovať toky konverzácií.

To znamená, že môžete svojim odborníkom v oblasti služieb zákazníkom – tým, ktorí poznajú vaše interakcie so zákazníkmi – zvnútra i vonku – splnomocniť na vytváranie automatizovaných pracovných postupov na základe toho, čo sa zákazníci spýtajú a aké druhy odpovedí potrebujú..

Ceny nie sú pre Ada verejne dostupné. Ak sa chcete dozvedieť viac, musíte naplánovať ukážku.

6. Tok XO (Freemium)

Platforma automatizácie chatu Flow XOFlow XO je produkt automatizácie, ktorý zjednodušuje tvorbu chatbotov a súčasne zvyšuje vašu schopnosť slúžiť potenciálnym zákazníkom a zákazníkom.

S Flow XO vytvoríte potrebné pracovné postupy. Napríklad:

 • Zobrazte uvítaciu správu, aby ste pozdravili nových návštevníkov.
 • Poskytnite zaujímavé fakty alebo zábavné GIFy, ktoré upútajú pozornosť na váš chatbot a zároveň ukážu osobnosť značky.
 • Zhromažďujte informácie z potenciálnych klientov a umožnite podmienečnej logike určiť, kam sa konverzácia bude viesť.
 • Poskytnite odpovede na často kladené otázky.
 • Prijímajte platby za produkty, faktúry a služby.
 • Prechod vedie alebo vedie k rozhovoru v reálnom čase s pracovníkom v prípade potreby.

Flow XO sa integruje s viac ako 100 aplikáciami, takže existuje veľa spôsobov, ako to prispôsobiť existujúcim pracovným tokom a automatizovať výmenu údajov medzi všetkými vašimi platformami..

K dispozícii je tiež flexibilita, pokiaľ ide o to, kde ho používate. Chat Xots Flow XO je možné umiestniť medzi webové stránky, aplikácie, Facebook Messenger, Slack a Twilio.

A aj keď existuje obrovské množstvo možností, pokiaľ ide o to, kde a ako používate chatbot, jeho budovanie je veľmi jednoduché. Pomocou nástroja na vytváranie a presúvanie myšou môžete rýchlo zostaviť svoje pracovné postupy a pomocou API ich prepojiť s relevantnými platformami..

Máte dve možnosti registrácie.

 • Plán zadarmo umožňuje 500 interakcií, 2 týždne protokolov rozhovoru a 5 konverzácií.
 • Štandardný plán stojí 19 dolárov mesačne a umožňuje 5 000 interakcií, 3 mesiace protokolov rozhovoru a 15 robotov.

Ak prekročíte ktorýkoľvek z týchto limitov, účtujú sa ďalšie poplatky.

7. LivePerson (Premium)

Konverzná AI pre LivePersonLivePerson, ako už názov napovedá, je riešením pre live chat. Jeho cieľom je pomôcť podnikom udržať nízke náklady na zákaznícke služby na mieste tým, že poskytuje tímom predaja a podpory na diaľku nástroje, ktoré potrebujú na spojenie a konverziu zákazníkov..

Aj keď program LivePerson uľahčuje opakujúcim sa správam ich viackanálových konverzácií, prichádza tiež s funkciou konverzačného rozhrania AI..

Chatbot LivePerson funguje na širokej škále platforiem:

 • Webové stránky a aplikácie
 • SMS
 • Facebook Messenger
 • WhatsApp
 • cvrlikání
 • Apple Business Chat
 • Google Rich Business Messaging (RBM)

Podľa LivePersonu je možné automatizovať asi 70% konverzácií, ktoré zákazníci používajú s miniaplikáciou pre rozhovor, takže je dobré mať taký, ktorý spája AI s ľudskou podporou.

Schopnosti umelej inteligencie tohto robota sú tiež dosť pôsobivé.

Začína to patentovanou AI LivePerson s názvom Maven. Používa porozumenie prirodzenému jazyku, aby sa dozvedel o úmysle používateľa a odhaľoval ho. Potom dynamicky nasmeruje otázky na ten správny kanál – či už ide o AI chatbot alebo živého agenta.

Spracovávanie prirodzeného jazyka je to, čo oprávňuje robotov na prijímanie otázok vašich zákazníkov a poskytuje správne odpovede na základe použitých slov a poskytnutých údajov..

Intent Manager monitoruje rozhovory v reálnom čase a pomáha optimalizovať reakcie na mieste. Môže tiež automatizovať pracovné toky, ak identifikuje spôsob, ako to dosiahnuť.

Nie je to len na AI.

Prístrojová doska vám poskytuje údaje o úmysle používateľa, spokojnosti, sentimente, ako aj o miere konverzie. Keď identifikujete trenie alebo medzery v tomto procese, môžete vykonať úpravy a podľa toho zmeniť priority.

Možno by ste boli nervózni, že by sa niečo tak pokročilého použilo ťažko, ale prekvapivo nie. LivePerson prichádza so šablónami topánok vytvorenými špeciálne pre prípady priemyselného použitia, vopred naprogramované spotrebiteľské zámery, vopred napísané konverzácie a integrácie aplikácií. Alebo si môžete vytvoriť svoj vlastný, ak nenájdete to, čo hľadáte.

Ceny za službu LivePerson nie sú na webe k dispozícii. Ak sa chcete dozvedieť viac o tomto softvéri AI a získať vlastnú ponuku, naplánujte si stretnutie.

8. Drift Chatbot (Premium)

Asistent automatizovaného rozhovoru DriftDrift je mnohoraké komunikačné riešenie, ktoré obsahuje e-mail, video, live chat a softvér Chatbot.

Aj keď môžete pomocou funkcie Drift Chatbot vykonávať bežné úlohy na svojom webe, napríklad odpovedať na bežné otázky návštevníkov a poskytovať základnú navigačnú pomoc v okolí svojho webu, najlepšie sa používa na podporu vášho obchodného úsilia..

Chatbot môže robiť tieto veci:

 • Kvalifikujte a skóre vedie. Potom tieto údaje pridajte do svojho CRM a iného marketingového softvéru.
 • Zarezervujte si schôdzky v dňoch a časoch, keď sú predajcovia skutočne k dispozícii.
 • Trasa vedie k správnej osobe na základe faktorov, ako je veľkosť spoločnosti, územie atď.
 • Trasa existujúcich trás vedie späť k zástupcovi, s ktorým sa už zaoberajú.
 • Poskytnite odbočky VIP, aby mohli preskočiť vyplňovanie formulárov a ihneď začať hovoriť s niekým.
 • Ponúknite podporu priamo z vášho podporného portálu alebo databázy znalostí.

Drift sa integruje s desiatkami obchodných a predajných nástrojov – mnohým z vás, ktorých nenájdete, podporujú ďalšie inteligentné čipy v tomto zozname. Nájdete aplikácie ako MadKudu na vyhodnocovanie potenciálnych klientov, Optimálne na testovanie rozdelenia a Front na centralizáciu všetkej obchodnej komunikácie..

Drift tiež prichádza s pomocníkmi elektronickej pošty AI.

Porozmýšľajte o tom, koľko by to stálo virtuálnych asistentov za sledovanie nepretržitej prevádzky každého z vašich kanálov a prichádzajúcich rozhovorov. Určite by ste si vrátili časť svojej investície s ďalším predajom, ktorý by ste uzavreli, ale vaše ziskové marže by boli malé.

Drift Chatbot je drahý nástroj. Nie je však ani zďaleka tak drahý ako tím agentov a asistentov, ktorí sa snažia venovať každému vedeniu alebo zákazníkovi.

Je dôležité si uvedomiť, že neplatíte iba za pokročilé funkcie AI. Platíte za odborné znalosti spoločnosti Drift.

Keď sa zaregistrujete, Drift s vami spolupracuje na vytvorení perfektných pracovných postupov pre vášho virtuálneho asistenta.

Tím importuje a analyzuje predchádzajúce rozhovory so zákazníkmi. Potom identifikujte vzory a podľa toho ich kategorizujte.

Tím anotácií pracuje s vami, aby školil vášho robota, aby zistil zámer a poskytol perfektné odpovede – nielen správne odpovede, ale v jazyku, ktorý by ste použili.

Ako už bolo spomenuté, Drift Chatbot je drahý.

 • Základný plán začína na 400 dolárov mesačne a zahŕňa smerovanie vedenia a integráciu CRM.
 • Prémiový plán začína na 1 500 $ mesačne a zahŕňa automatizáciu marketingu.

Za sedadlá na rozhovor a na kalendár musíte platiť navyše, takže na to nezabudnite.

9. ChatCreate (Premium)

ChatVytvorte doplnok chatbotAby ste mohli zostaviť a používať pomocníka ChatCreate AI, musíte už poskytovať zákaznícku podporu prostredníctvom platformy ako ZenDesk, Chatfuel, ManyChat alebo LiveChat. Môžete ho tiež pripojiť k iným platformám pomocou rozhrania API.

Keďže ide o doplnok vytvorený špeciálne pre podporné platformy, je veľmi ľahké ho nainštalovať, pretože pripojenie už existuje. Vytvorenie robota je jednoducho na vás.

Čo sa týka toho, ako tento chatbot funguje, je to celkom jednoduché.

Vlastné návrhy spoločnosti ChatCreateAI identifikuje bežné témy a otázky, ktoré sa vyskytnú pri výmene vašich zákazníkov. Načíta tieto otázky a odpovede do systému a to je to, čo váš chatbot zvládne. Komplexnejšie témy budú smerované k vašim živým agentom.

To znamená, že SuggestionsAI nikdy neprestane sledovať vaše konverzácie. Ak si všimnete, že zákazníci sa začínajú pýtať na niečo nové a stane sa to dosť často, otázka sa pridá do vašich automatizovaných pracovných postupov..

Pokiaľ ide o registráciu, dostanete sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Po tomto čase budete mať na výber medzi dvoma plánmi.

 • Plán Essentials začína na $ 99 mesačne za každých 1 000 konverzácií vášho robota.
 • Podnikový plán vyžaduje, aby ste naplánovali ukážku s cieľom získať vlastnú ponuku. Ak však potrebujete návrhy na automatizáciu, prístup k rozhraniu API, zvýšené šifrovanie a väčšiu podporu, oplatí sa preskúmať.

10. Freshchat (Premium)

Zákaznícka platforma FreshchatFreshchat je softvér na podporu zákazníkov, ktorý je súčasťou balíka obchodných nástrojov Freshworks. Takže, ak už ste používateľom Freshworks, môže to byť pre vás to najlepšie z najlepších chatov AI.

S Freshchat môžete do svojho webu, mobilnej aplikácie alebo služieb sociálnych správ pridať live chat aj chatbot s AI. A môže vykonávať rôzne úlohy:

 • Pošlite presné odpovede na často kladené otázky.
 • Vezmite zákazníkov pomocou rozhovoru a zistite, aký je správny postup.
 • Proaktívne osloviť cieľových používateľov na základe demografie, správania, opustených vozňov atď.
 • Kvalifikujte potenciálnych zákazníkov a dajte im naplánovať rozhovor s obchodným zástupcom.
 • Nasmerujte zákazníkov na agenta zákazníckeho servisu, aby zvládol komplexnejšie záležitosti.
 • Výmena údajov medzi aplikáciami, ktoré už používate (vo vnútri aj mimo Freshworks).

Pri použití robota Freshchat získate výhody technológie strojového učenia a spracovania prirodzeného jazyka. To umožňuje robotovi čítať úmysel a sentiment správ zákazníkov a odpovedať na ne vhodnými odpoveďami alebo pokynmi.

To znamená, že máte o čosi väčšiu kontrolu nad tým, ako váš chatbot funguje, ako niektoré iné produkty tu.

Namiesto toho, aby ste to len nechali študovať, učiť sa a predvídať správanie svojich zákazníkov, môžete vytvoriť pravidlá, ktoré ho spustia, aby reagovali určitým spôsobom. Napríklad môžete spúšťať správy na základe segmentácií, ako sú:

 • Navštívené stránky
 • Čas strávený na mieste
 • Geografická poloha
 • Použité zariadenie
 • Suma vynaložených peňazí

Môžete tiež naplánovať, aby s vami chatoval, rovnako ako predajca alebo agent podpory zákazníkov, ak aktívne sledujú web..

Pokiaľ ide o stavbu robota Freshchat, je to celkom jednoduché. Aj keď nie je k dispozícii drag-and-drop, navrhovanie vašich tokov a správ je s textovým editorom a konfiguráciou nastavení dosť ľahké.

Ak chcete získať prístup k chatu „Freddy“, ktorý je poháňaný AI od Freshchatu, začnete s bezplatnou skúšobnou verziou 21 dní. Potom máte na výber dve možnosti:

 • Lesný plán stojí 69 dolárov na používateľa mesačne, ak platíte ročne (sadzba stúpa, ak idete z mesiaca na mesiac).
 • Les Omnichannel vám dáva ešte viac umelej inteligencie, ale stojí 139 dolárov na používateľa mesačne. Ak váš web a poslovia potrebujú roboty, hlasové roboty, rozhovory s odpoveďami a tokmi, asistenciu agentov a bielu listinu, ktoré sú podporované rečou, budete potrebovať túto inováciu.

Zabalenie

Čím lepšie navrhnete svoj AI chatbot, tým viac ľudí sa do neho zapojí.

Čím viac ľudí s tým bude pracovať, tým väčšie bude úložisko údajov a interakcie.

A čím viac údajov máte, tým viac bude váš chatbot schopný zvládnuť prichádzajúce otázky a predvídať, čo vaši zákazníci potrebujú..

Vďaka tomu sa tímy predaja, marketingu a podpory zákazníkov oveľa ľahšie zamerajú na riešenie komplexnejších problémov a zmysluplnejšie interakcie s potenciálnymi zákazníkmi a zákazníkmi. Aj keď vám základný chatbot môže dostať časť cesty tam, AI je kľúčom k odomknutiu tejto mimoriadnej produktivity a úspechu.

Teraz, keď viete viac o najlepších chatoch AI, ktoré si vyberiete?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map