Wix Review

 

Wix Ceny, plány a funkcie – 2020

Cena od:


70.00
/ mesiac

Kľúčové vlastnosti

  • Jednoduchý bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok
  • 500+ atraktívnych pripravených šablón
  • Premuim plány pre vlastnú doménu
  • Dizajn webových stránok s odozvou na mobilný telefón
  • Online obchod – Funkcie
  • Premuim zákaznícka podpora
  • 14denná záruka vrátenia peňazí

 

Prehľad spoločnosti

Aký dobrý je Wix Website Builder?

So správnym tvorcom webových stránok môžete vytvoriť akýkoľvek druh webovej stránky a vy’Skončím s webovou stránkou podľa vášho výberu. Wix.com je svet’s najväčším tvorcom webových stránok. Založená v roku 2006, má viac ako 110 miliónov používateľov po celom svete. Začala ako jednoduchá platforma na vytváranie webových stránok typu drag-and-drop. Teraz je veľmi pokročilá a vylepšená. Je to veľmi užitočné pre ľudí bez pokročilých technických zručností alebo kódovania. Wix je taký tvorca webových stránok, ktorý vám pomôže vytvoriť vaše webové stránky bez toho, aby sa prelomil pot, bez ohľadu na to, či ste’znovu začiatočník alebo profesionál.

S Wix existujú dva spôsoby, ako vytvoriť svoj web: Nechajte Wix Artificial Design Intelligence, aby váš web urobil za vás, alebo navrhnite úplne podľa svojho vkusu pomocou editora Wix. Potom je tu kód Wix, pomocou ktorého môžete kedykoľvek pridať rozšírené funkcie na svoj web.

Ako vytvoriť webovú stránku za pár minút pomocou Wix?

Najprv hore’Budem sa pýtať na druh webovej stránky, ktorú si’znovu sa snažím vytvoriť.

druh tvorby webových stránok vo formáte wix

A potom ty’Budem sa opýtať na niekoľko ďalších otázok, aby sa web mohol prispôsobiť podľa vašich potrieb.
Potom uvidíte nasledujúce možnosti.

ako vytvoriť svoj web vo formáte wix

Editor Wix:

Úplná sloboda dizajnu je to, čo vám Wix sľubuje s editorom Wix. Môžete začať s prázdnou stránkou alebo si vybrať akúkoľvek šablónu z kolekcie šablón, ktorá má viac ako 500 šablón vyrobených dizajnérom. Môžete pridať video pozadia, paralaxy, animácie a ďalšie, bez obáv z akéhokoľvek kódu.

Inteligencia umelého dizajnu Wix

Na základe vašich odpovedí na niektoré otázky vám Wix ADI web okamžite vytvorí. Preto s Wix ADI je vytvorenie webovej stránky iba otázkou niekoľkých kliknutí. Získa pripravenú webovú stránku so všetkým textom a obrázkami, ktoré sú potrebné na to, aby bola pripravená na spustenie.

Môžete si vybrať ktorúkoľvek z Wix’s dvoma tvorcami webových stránok.

Ako vytvoriť webovú stránku pomocou editora Wix?

Ak sa rozhodnete používať na zostavenie svojich webových stránok program Wix Editor, všetko, čo musíte urobiť ako proces nastavenia, je vybrať akúkoľvek šablónu podľa vášho výberu, ktorá vyhovuje vašej webovej stránke.’s potreby.

vyberte šablónu v wix

Raz ty’Po dokončení výberu šablóny bude váš web vygenerovaný podľa šablóny, ktorú ste vybrali, a potom podľa vás’Budem odoslaný do editora, ktorý vám dáva úplnú slobodu pri úprave svojich webových stránok.

Pomocou tohto editora môžete svoje webové stránky ďalej prispôsobovať. Pomocou editora môžete povoliť alebo zakázať ktorúkoľvek z funkcií.

Ako vytvoriť webovú stránku s Wix ADI?

Ak vyberiete Wix ADI, zobrazí sa vám niekoľko otázok a na základe vášho vstupu použije Wix ADI umelú inteligenciu na výber jedinečnej kombinácie štýlov a štruktúr z miliárd kombinácií.

Ak napríklad v prvom kroku vyberiete internetový obchod, zobrazí sa výzva, aby ste boli presnejší o tom, aký internetový obchod máte.’sa snažím vytvoriť:

A ďalej vám bude položených niekoľko ďalších otázok, aby mohla byť presnejšia.

A musíte si zvoliť funkciu podľa vášho výberu. Môžete sa tiež rozhodnúť preskočiť tieto metódy a posledným krokom je výber štýlu, ktorý máte radi.

A téma pre vaše stránky je pripravená, dobre prispôsobená podľa vášho vkusu.

Wix kód

Pomocou kódu Wix môžete na svoj web pridať ďalší obsah podľa vášho výberu so všetkými dizajnovými funkciami editora Wix. Kód Wix je skutočne užitočný pri vytváraní vlastných webových aplikácií a robustných webových stránok. Kód Wix vám poskytuje právo vytvoriť si vlastné kolekcie databáz, môžete pridať vlastné formuláre. A všetko, čo robíte, je SEO kompatibilné.

Je Wix zadarmo?

Po prečítaní všetkých týchto dobrých vecí napísaných o spoločnosti Wix môžete dostať otázku a pýta sa: Je Wix zadarmo? Wix je zadarmo. Môžete získať veľa možností zadarmo. Máte však právo zvoliť si službu Wix Premium, kde môžete využívať bezplatný hosting, pripojenie k doméne, bezplatnú doménu na 1 rok, Google Analytics, prémiovú podporu, 500 MB úložiska. Môžete ísť Premium tak, že utratíte 70 EUR mesačne. K dispozícii je tiež 14-denná záruka vrátenia peňazí.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me