Recenzie Kualo


15 Celkové recenzie


AVG. UŽÍVATEĽSKÉ HODNOTENIE VYNIKAJÚCE

Vlastnosti

podpora

výkon

stanovenie ceny

Výpredaj hostingerov

Kualo Ceny, plány a funkcie – 2020

Kľúčové vlastnosti

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Zadarmo Tvorca webových stránok
 • Softaculous Web App Installer
 • Vyhradená podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Certifikáty SSL zadarmo
 • 30-dňové zálohy účtu
 • 60-denná záruka vrátenia peňazí
 • Kualo Promos – Zľava až 90%

Zdieľané plány hostenia

Názov plánuOSpriestorBandwidthpanelPočet stránokcena
SOLOlinux10GBcPanelONERs.279
ZAČIATOKlinux30GBcPanelNEOBMEDZENERs.489
PERFORMANCElinux50GBcPanelNEOBMEDZENERs.699
Pozrite si porovnanie zdieľaného hostenia

Vyhradené plány hostenia

Názov plánuOSpriestorCPURAMjadrocena
Spravované DS1linux2x 1 TBIntel Xeon E3-1230v316GB3.3GHzRs.13818
Spravované DS2linux2x 2TBIntel Xeon E3-1270v532GB3,6GHzRs.13818
Spravované DS3linux2x 240 GB2x Intel Xeon E5-2630v232GB2.6GHzRs.13818
Spravované DS4linux2x 960 GB2x Intel Xeon E5-2630v364GB2.4GHzRs.13818
CUSTOM SpravovanélinuxneobmedzenýneobmedzenýN / ARs.13818
DS1 Nespravovanálinux2x 1 TBIntel Xeon E3-1230v316GB3.3GHzRs.6909
DS2 Nespravovanálinux2x 2TBIntel Xeon E3-1270v532GB3,6GHzRs.6909
DS3 Nespravovanálinux2x 240 GB2x Intel Xeon E5-2630v232GB2.6GHzRs.6909
DS4 Nespravovanálinux2x 960 GB2x Intel Xeon E5-2630v364GB2.4GHzRs.6909
CUSTOM NespravovanálinuxneobmedzenýneobmedzenýN / ARs.6909
Pozrite si porovnanie vyhradeného hostingu

Cloudové hostingové plány

Názov plánuOSpriestorCPURAMBandwidthcena
Spravované XSlinux20GB1GB5 TBRs.2 094
SMALL Spravovanélinux40GB2GB5 TBRs 5 901
MEDIUM Spravovanélinux70 GB4GB5 TBR 8,85
VEĽKÉ Spravovanélinux90GB.8GB.5 TBRs.11 477
XL Spravovanélinux140GB.16GB5 TBRs.15 663
XS nespravovanálinux20GB1GB5 TBRs.705
MALÉ Nespravovanélinux40GB2GB5 TBRs.2 101
MEDIUM Nespravovanálinux70 GB4GB5 TBRs.3 496
LARGE Nespravovanálinux90GB.8GB.5 TBRs.6 288
XL Nespravovanálinux140GB.16GB5 TBRs. 474
Pozrite si porovnanie Cloud Hosting

Plány hostenia predajcov

Názov plánuOSpriestorBandwidthpanelPočet stránokcena
MICROlinux20GBcPanel10Rs.69
STARTERlinux100GBcPanel100Rs.69
PRElinuxneobmedzenýcPanel200Rs.69
Pozrite si porovnanie Hosting distribútorov

Prehľad spoločnosti

Kualo je popredný poskytovateľ webhostingu, ktorý vynikal kvalitou služieb a počtom webových stránok hostovaných na serveri. Kuala’s server je domov pre neuveriteľný počet 30000 + webové stránky. A tiež ich zákazníci kdekoľvek na internete hodnotia veľmi vysoko. Medzi mnohými ďalšími faktormi, ktoré odlišujú spoločnosť Kualo od iných webhostingov, je veľmi pozoruhodný vysoko efektívny zákaznícky servis.

S viac ako 19-ročnými skúsenosťami na trhu webhostingu po tom, ako bola založená v roku 2000 ako poskytovateľ webhostingového predajcu, podnik Kualo podnikal obrovské kroky smerom k tomu, aby bol jedným z najznámejších poskytovateľov webhostingu. Preto je spoločnosť Kualo skutočným veteránom, pokiaľ ide o poskytovanie špičkových služieb, ktoré sú spoľahlivé a zároveň vreckové.

Kualo tvrdí, že obchoduje s vášňou pre webové stránky. Keďže nemôžete posudzovať knihu podľa jej obalu, nemôžete sa rozhodnúť, či je webový hostiteľ pre vašu webovú stránku dostatočne dobrý alebo nie, stačí sa pozrieť na jeho prehľad. Aby sme vám veci uľahčili, dovoľte nám podrobne sa pozrieť na služby a vlastnosti webhostingu Kualo.

Funkcie Kualo

24/7/365 zákaznícky servis

Ako už bolo spomenuté, Kualo sa líši od ostatných poskytovateľov webhostingu, pokiaľ ide o služby zákazníkom. Tento tím expertov stanovil nové štandardy nepretržitého poskytovania vynikajúcej zákazníckej podpory počas celého roka. Spoločnosť Kualo túto tyč vysoko vyzdvihla, pokiaľ ide o pomoc zákazníkom pri ich dopytoch, procese nastavenia alebo akýchkoľvek iných úlohách, ktoré si vyžadujú odbornú pomoc. Zákazníci môžu využívať živé chatovacie zariadenia ponúkané spoločnosťou Kualo a tiež využívať pohotovostnú službu pre pokročilý typ hostingu.

Záruka 99,9% dostupnosti

Kualo má 99,9% záruku dostupnosti, čo nie je najlepšie v priemysle, ale vzhľadom na spoľahlivosť Kualo je to prijateľné. Toto percento predstavuje iba 45 minút za mesiac. Záruka prevádzkyschopnosti od spoločnosti Kualo je pomerne priemerná a nie je prelomová, nemá však viesť k drastickým problémom s výkonom..

Záruka 60 dní na peniaze

Spoločnosť Kualo sľubuje, že vám vráti peniaze, ktoré ste zaplatili za ich službu, a to za to, že vám neposkytujú služby na mieste, na ktoré máte záruku. Ak nie ste spokojní so službami poskytnutými spoločnosťou Kualo, môžete požiadať o vrátenie platby do prvých 60 dní ako zákazník v Kualo. Všetky poplatky za hosťovanie vráti spoločnosť Kualo. Na služby, ako je registrácia, prenos a obnovenie doménového mena, bezpečnostné služby SiteLock, vám však nie je poskytnutá žiadna záruka na vrátenie peňazí.

Záruka zmrazenia ceny

S Kualom’s Funkcia bezplatnej ceny vám zaručuje, že ceny, ktoré platíte za hosting, zostanú konštantné, pokiaľ sa rozhodnete zostať ich zákazníkom. Táto záruka sa vzťahuje na webhosting, cloudový hosting VPS a vyhradené servery. Táto funkcia sa však vzťahuje iba na ich bežný cenník. Nevzťahuje sa na zľavy, ktoré ste mohli získať v čase zakúpenia hostingu z Kualo.

100% zelené napájanie

Kuala’s dátové centrá sú napájané zo 100% opätovne použiteľnej energie, takže ich služby sú napájané zo 100% na zelenú. Spoločnosť Kualo dokázala venovať pozornosť zabezpečeniu toho, aby ich služby nepoškodili životné prostredie. Používajú energeticky efektívne princípy návrhu, aby zabezpečili, že roh ich služieb sa nestane ďalším zdrojom emisií uhlíka. Používanie služieb spoločnosti Kualo môže tiež uspokojiť vaše ekologické vedomie.

Bezplatný prenos webových stránok a e-mailov

Ak ste sa rozhodli dať Kualo’Vďaka hosťovaniu môžete svoje webové stránky prenášať z iných počítačov na servery Kualo zadarmo. Tento proces je nielen bezplatný, ale aj bezproblémový ako Kualo’Tím technickej podpory je vám vždy k dispozícii. Do Kualo môžete presunúť všetky svoje e-mailové adresy z iného servera’bez toho, aby ste si museli zarobiť peniaze.

SSL zadarmo

Kualo je jedným z mála poskytovateľov webhostingu, ktorý poskytuje bezplatný certifikát SSL už od základného plánu. V prípade väčšiny populárnych poskytovateľov webhostingu je potrebné zvoliť si pokročilé plány na využitie bezplatného certifikátu SSL. A získanie bezplatného certifikátu SSL je určite výhodou, keď zvážime, aký dôležitý a nákladný môže byť certifikát SSL.

Bezplatný inštalátor aplikácií

Ak váš web beží na aplikáciách CMS, je veľká šanca, že sa nakoniec pokúsite získať aplikácie na spustenie vášho webu. Ale to zvíťazilo’Ak sa rozhodnete pre Kualo Hosting, nebude to tak. Získate inštalátor bezplatnej aplikácie, ktorý je dodávaný s ich plánmi hostenia, odkiaľ si môžete stiahnuť aplikácie, ktoré potrebujete na spustenie svojho webu.

Doména zadarmo s ročným plánom

Nákup webhostingu z Kualo s hostingom účtovaným ročne má svoje výhody. Nielenže získate plány za nižšie ceny, ale získate aj bezplatné doménové meno pri výbere ročných plánov. Názvy domén sú značne drahšie v závislosti od rozšírení, ktoré vyberiete, ale Kualo je o krok vpred a dáva vám to zadarmo so svojím ročným plánom. Bezplatná doména nie je lacnejšia doména nízkej úrovne. Kualo ponúka domény najvyššej úrovne, ako sú .com, .net, org atď. Zadarmo.

Nástroj na správu zálohy

Používatelia môžu nastaviť a spravovať svoje zálohy pomocou nástroja Backup Manager, ktorý je dodávaný s programom Kualo Hosting. Ak sú používatelia ochotní získať pokročilé zálohovanie, môžu sa rozhodnúť pre platenú službu s názvom Code Guard. CodeGuard ponúka zálohovanie, monitorovanie a obnovovanie súborov v cloude.

Kualo Services

Hneď ako navštívite Kualo’s webovou stránkou uvidíte úžasnú ponuku služieb, ktoré ponúka Kualo. Kuala’Medzi služby a ponuky patria domény, webové stránky, webhosting, dedikované servery, VPS, e-mail hosting a ďalšie. Kuala’s web má zameraný zdieľaný hosting. To neznamená, že sa špecializujú iba na poskytovanie zdieľaného hostingu. Kualo nezanecháva ďalšie špecializácie.

Zdieľaný hosting

Ako už bolo spomenuté, Kualo je majstrom v oblasti zdieľaného hostingu. V skutočnosti sa spoločnosť Kualo pomenovala tým, že poskytla lacný zdieľaný hosting, ktorý je spoľahlivý a od ktorého by sa mohol spoľahnúť. Zdieľaný hosting je rozdelený do 3 rôznych balíkov, a to Solo, Startup a Performance. A ceny začínajú na Rs. 279, až do Rs.699. Plán Solo je vhodný pre viac blogových webov a ďalšie dva sú pokročilejšie plány zamerané na startupy a veľké webové stránky..

Počas celého roka budete mať k dispozícii spoľahlivé e-mailové služby bez spamu a tím expertov. Získate ovládací panel cPanel so zdieľaným hostingom od spoločnosti Kualo.

Obchodné hosťovanie

Ak vaša webová stránka chce niečo viac, než je to, čo sa zvyčajne ponúka v zdieľanom hostingu, musíte ísť na obchodné hosťovanie. Kualo ponúka superrýchly obchodný hosting, ktorý má vysokú spoľahlivosť a bezpečnosť. Ak chcete výkon vyhradeného hostingu, ale máte pocit, že poplatok za neho je viac, ako potrebujete, je to pre vás na mieru šitý hosting. Pretože Kualo’Firemný hosting je čiastočne vyhradený a získate slobodu a výkon dedikovaných serverov za výrazne nižšie ceny. Zľava až 50% v prvom mesiaci’s účtom, môžete využiť Kualo Business Hosting za počiatočnú cenu Rs. 699.

Tieto plány sú ideálne pre webové stránky, ktoré požadujú viac džúsu a vždy majú hlad. Vďaka týmto plánom, ktoré sú navrhnuté tak, aby bola čo najrýchlejšia rýchlosť a vysoká spoľahlivosť, sa vašej rušnej a náročnej webovej stránke nikdy nevyčerpá energia.

Zálohovanie sa vykonáva raz za 4 hodiny a dáva vám možnosť samoobnovenia súborov, databáz a e-mailových účtov priamo z ovládacieho panela. Servery sú poháňané LiteSpeed, čo vedie k bezkonkurenčnému výkonu.

Cloud VPS

Jedna z vynikajúcich ponúk v dlhej zostave Kualo’s službami Cloud VPS. Kualo ponúka horiace rýchle, vysoko škálovateľné cloudové VPS na požiadanie. Môžete si vybrať z cPanel cloud VPS, Plne Managed Cloud VPS a Unmanaged cloud VPS. Unmanaged Cloud VPS je najlacnejšia s cenami začínajúcimi na pouhých Rs. 705 za mesiac. Môžete zadať svoje požiadavky a využiť aj vlastné servery so špecifikáciami podľa vášho výberu. To je určite výhodné, keď presne poznáte svoje požiadavky a nie’nechcem minúť zdroje alebo nie’nechcem platiť za to, čo nevieš’to nevyžadujem.

Rovnako ako akýkoľvek iný druh hostingu z Kualo, aj cloud VPS je podporený bezkonkurenčnou zákazníckou podporou, bezplatným prenosom webových stránok a ďalšími..

Dedikované servery

Surová sila holého kovu oddeľuje Kualo’s vyhradenými servermi od ostatných, a to je typ hostingu, ktorý musíte zvoliť pre svoju energeticky náročnú webovú stránku. Kuala’Dedikované servery sú najvhodnejšie pre extrémny výkon a môžete využiť výkon cPanel a WHM čo najlepšie.

Získate všetky funkcie, ktoré sú k dispozícii vo všetkých balíkoch ponúkaných spoločnosťou Kualo, ako napríklad super priateľská podpora, bezplatný prenos webových stránok, bezplatná záruka spolu s prenosom údajov 5TB, vstavaná filtrácia nevyžiadanej pošty a záruka výmeny hardvéru..

Reseller Hosting

Kualo tiež ponúka predajcom hosting v atraktívnych balíčkoch, ktoré začínajú už od Rs.69 (prvý mesiac). Môžete si vybrať z 3 balíčkov, a to mikro, štartér, profík. Kuala’s hosting predajcu je ideálnou voľbou pre webdizajnérov a podnikateľov, kde sa hosting môže predávať zákazníkom pod vašou značkou za ceny podľa vášho výberu. Vďaka hosťovaniu predajcu môžete pravidelný príjem zarábať brandingom svojej cesty a vytvorením názvu pre seba.

Tento typ hostingu má nízku údržbu, pretože pomocou Kualo môžete vždy vyriešiť problémy, s ktorými sa vaši zákazníci stretnú’je vždy pripravený tím špecializovanej podpory. Rovnako ako iné typy hostingu ponúkané spoločnosťou Kualo, aj hosťovaní predajcovia prichádzajú so 60-dňovou zárukou vrátenia peňazí, so zárukou 99,9% dostupnosti a môžete službu využiť bez akýchkoľvek zámkov, čo vám umožní odísť kedykoľvek budete chcieť..

záver

Kualo ponúka svoj dlhý zoznam ponúkaných služieb pre každého, kto potrebuje webhosting. Toto spolu s mnohými ďalšími vlastnosťami definuje, ako rýchlo sa spoločnosť Kualo rozrástla na tradičnú spoločnosť, ktorá poskytuje širokú škálu ponúk za veľmi konkurenčné ceny. Zatiaľ čo Kualo’služba by nedostala desať na desať, ich tím odborníkov ich nahradí. Preto Kualo’Služba určite stojí za to.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map