Recenzie ChemiCloud


20 Celkové recenzie


AVG. UŽÍVATEĽSKÉ HODNOTENIE VYNIKAJÚCE

Vlastnosti

podpora

výkon

stanovenie ceny

Výpredaj hostingerov

Ceny, plány a funkcie spoločnosti ChemiCloud – 2020

Kľúčové vlastnosti

 • Doménové meno zadarmo na celý život
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Zdarma Šifrujme SSL
 • Cloudbased Miestny poskytovateľ hostingu
 • Celosvetové umiestnenia serverov

Zdieľané plány hostenia

Názov plánuOSpriestorBandwidthpanelPočet stránokcena
Web Hosting Starterlinux15 GB SSDneobmedzenýcPanel1$ 3.95 / mo
Web Hosting Prolinux25 GB SSDneobmedzenýcPanelneobmedzený$ 6.95 / mo
Web Hosting Turbolinux35 GB SSDneobmedzenýcPanelneobmedzený$ 10,95 / mo
Pozrite si porovnanie zdieľaného hostenia

Hostingové plány VPS

Názov plánuOSpriestorCPURAMjadrocena
železolinux80 GB SSD2 jadrá CPU4 GB$ 79,95 / mo
bronzlinux160 GB4 jadrá CPU8 GB$ 119,95 / mo
striebrolinux320 GB6 jadier CPU16 GB$ 199,95 / mo
zlatolinux640 GB SSD8 jadier CPU32 GB$ 359,95 / mo
Pozrite si porovnanie VPS Hosting

Plány hostenia predajcov

Názov plánuOSpriestorBandwidthpanelPočet stránokcena
elektrónlinux25 GB SSD250 GBcPanelneobmedzený$ 19.95 amerických / mo
fúzielinux50 GB SSD500 GBcPanelneobmedzený$ 34,95 / mo
expanzialinux80 GB SSD800 GBcPanelneobmedzený$ 50,95 / mo
vývojlinux100 GB SSD1 000 GBcPanelneobmedzený$ 64,95 / mo
Pozrite si porovnanie Hosting distribútorov

Prehľad spoločnosti

ChemiCloud je poskytovateľ webhostingu, ktorý je známy tým, že poskytuje najlepšie služby zákazníkom spolu s rýchlym, spoľahlivým a bezpečným webhostingom založeným na cloudovej platforme. ChemiCloud je jedným z najvyššie hodnotených poskytovateľov webhostingu v tomto odvetví. Ich priemerné hodnotenie je viac ako 90%, čo je úžasné, keď vezmeme do úvahy, ako väčšina zákazníkov skončí s veľmi nízkym ratingom, aj keď sa v službe poskytovanej akýmkoľvek poskytovateľom vyskytne mierna chyba..
Toto vysoké hodnotenie nielenže ukazuje, aká dobrá je služba spoločnosti ChemiCloud, ale tiež odráža dôležitosť, ktorá sa prikladá spokojnosti zákazníkov..

nechať’Zistite, či je ChemiCloud tou najlepšou voľbou, ktorú máte pri výbere správneho poskytovateľa webhostingu pre vaše webové stránky.

Funkcie ChemiCloud

Využitie cloudovej technológie

Cloudové služby, teraz nie je potrebné uvádzať. A niet pochýb o tom, že cloudová technológia je budúcnosť a budúcnosť je tu. Vďaka tomu, že vaše webové stránky sú napájané cloudovými servermi, sú vaše webové stránky pripravené na budúcnosť a cloudové servery majú oproti tradičným serverom množstvo výhod. A ChemiCloud’Samotné meno kričí používanie cloudových serverov v ich službách. Za podpory cloudových serverov určite pomôže pri zrýchľovaní, zabezpečení a prístupnosti vašich webových stránok. Táto technológia tiež umožnila spoločnosti ChemiCloud ponúkať škálovanie balíkov od veľmi základných po vysoko pokročilé funkcie.

Servery založené na SSD

Ak zvolíte ChemiCloud, vaše webové stránky budú hostené na serveroch poháňaných SSD bez ohľadu na plán, ktorý si vyberiete. Úložný server založený na SSD znamená ultra-rýchly prístupový čas s malou alebo žiadnou latenciou. Vaša webová stránka je tiež oveľa bezpečnejšia ako webová stránka hostovaná na serveroch založených na HDD. A ďalšia skutočnosť, že k väčšej váhe dominujú SSD, je to, že sú vysoko efektívne, a preto spotrebúvajú menej zdrojov..

Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni

Zákaznícka podpora bola pre vekovú skupinu vždy najvyššou prioritou. Ak vôbec, nikdy to nebolo viac ako dôležitosť zákazníckej podpory. ChemiCloud pochopil túto skutočnosť a prikladal vysokú prioritu poskytovaniu zákazníckej podpory na úrovni expertov, čo viedlo k tomu, že boli jedným z vysoko hodnotených poskytovateľov webhostingu na celom svete. Môžete vytočiť číslo kedykoľvek a zúčastní sa vás odborný pracovník zákazníckej podpory spoločnosti ChemiCloud a môžete získať odpovede na akékoľvek svoje otázky alebo vyriešiť akýkoľvek problém..

99,9% dostupnosť

ChemiCloud má 99,99% záruku dostupnosti. Zatiaľ čo záruka 100% dostupnosti je vždy na prvom mieste skvelá, 99,99% však nie je až také zlé. V porovnaní s priemyselným štandardom sa stále považuje za dostatočne dobrý. Váš web bude v prevádzke 99,99% času. Pomôže vám to slúžiť svojim návštevníkom alebo zákazníkom takmer vždy, keď máte prístup na svoje webové stránky. Táto záruka za prevádzkyschopnosť predstavuje v priemere 21,92 minút prestojov za mesiac.

Doménové meno zadarmo na celý život

Väčšina z nás bude uvoľnená, keď ponúkneme bezplatné doménové meno spolu s webhostingom. Pretože platenie za webhosting a doménové meno môže určite v našich vreckách vypáliť dieru. Názvy domén niekedy obsahujú vyššiu cenu ako webhosting. Ak si kúpite webhosting od spoločnosti ChemiCloud, je to čosi veselejšie, pretože doménové meno dostanete na celý život zadarmo. To znamená, že pri obnovení služby nebudete musieť platiť za rovnaké doménové meno, pokiaľ sa vám webový hosting od spoločnosti ChemiCloud.

45 dní Záruka vrátenia peňazí

Mnoho poskytovateľov webhostingu ponúka svoje služby s určitým obdobím vrátenia peňazí. Služba ChemiCloud sa však ponúka so zárukou vrátenia peňazí bez podmienok, čo znamená, že budete mať vo svojich rukách 45 dní na vyskúšanie služby ChemiCloud a sami sa sami rozhodnete, či sa im budete chcieť držať dlhšie. Toto sa uskutoční bez problémov a bez otázok.

Bezplatná a bezproblémová migrácia

nechať’Povedzme, že ste ohromení tým, čo spoločnosť ChemiCloud ponúka na papieri, a chcete im vyskúšať, nemusíte sa obávať, že budete musieť presunúť svoj obsah a ďalšie veci súvisiace s vašimi webovými servermi na servery spoločnosti ChemiCloud. Ponúkajú bezplatnú migračnú službu, ktorá tiež nie je bezproblémová, pretože má vysoko skúsených technických vedúcich pracovníkov, ktorí vám pomôžu pri ľahkej migrácii vašich webových stránok bez toho, aby sa porušil pot..

Služby spoločnosti ChemiCloud

Web hosting

Ako už bolo spomenuté, spoločnosť ChemiCloud poskytuje svoje služby založené na platforme Cloud, môžete sa stať webhostingom nad očakávania, ako to spoločnosť ChemiCloud nazýva, s cenami začínajúcimi na 3,95 dolárov / mesiac. Tento balík s názvom Starter obsahuje všetky základné funkcie, ktoré potrebujete. Ceny nie sú najlepším odvetvím v tejto oblasti, ale nemôžete požadovať viac, pretože už štandardne získate niektoré z najlepších funkcií, ako sú cloudové servery. Ak chcete mierne rozšírený balík, môžete si zvoliť Pro plán, ktorý stojí 6,95 $ / mesiac. A môžete si vybrať plán Turbo, ak chcete ‘horiace všetky zbrane’ typ výkonu, ktorý je až 10x rýchlejší. Cena tohto balíka je 10,95 $ / mesiac.

Hosting WordPress

WordPress Hosting poháňaný ultra-pokročilými servermi založenými na SSD sa ponúka so špecializovanou podporou WordPress. Vďaka tejto špecializovanej podpore WordPress nebudete mať žiadne problémy pri vytváraní svojich webových stránok alebo keď narazíte na nejaké problémy. Plány sú cenovo podobné ako v prípade cloudového webhostingu. Ceny začínajú na 3,95 dolárov / mesiac. ísť až na 10,95 dolárov / mesiac. Ich servery sa nachádzajú v Bangalore v Indii, vďaka čomu je vaša webová stránka značne rýchla tým, že do značnej miery znižuje latenciu.

Cloud VPS

ChemiCloud ponúka vysoko škálovateľný VPS založený na technológii Cloud za počiatočnú cenu 79,95 USD / mesiac. Servery sa nachádzajú aj v Bangalore, India. Ceny idú až na 350 dolárov / mesiac. Všetky plány sú pomenované podľa kovov, čo naznačuje robustnosť serverov. ChemiCloud ponúka Cloud VPS v 4 rôznych balíkoch, a to železo, bronz, striebro a zlato. Štandardne dostanete so všetkými 4 balíčkami vyhradenú adresu IP, certifikát SSL zadarmo. Jednou pozoruhodnou vlastnosťou je, že ChemiCloud ponúka štandardne 15dennú záruku vrátenia peňazí vo všetkých balíkoch, ktoré väčšina hostiteľov neposkytuje ani s najpokročilejším balíkom..

Reseller Hosting

Ak chcete Reseller Hosting, ChemiCloud ponúka vysoko výkonný cloudový Reseller Hosting, ktorý je špeciálne navrhnutý pre webových dizajnérov alebo iné agentúry. Môžete si vybrať zo 4 rôznych plánov s názvom Electron, Fusion, Expansion a Evolution. Cena balíka Electron je 19,95 dolárov / mesiac. zatiaľ čo vývojovo bohatá evolúcia je cena 64,95 USD / mesiac. Vo všetkých 4 balíkoch môžete hostiť neobmedzený počet webových stránok a všetky tieto 4 balíčky sú napájané z úložiska SSD. Štandardne dostanete certifikát SSL a sú k dispozícii bezplatné denné zálohy.

záver

Aj keď spoločnosť ChemiCloud určite nemá veľmi dlhú zostavu ponúk, vyniká v službách, ktoré ponúka. Dedikovanému hostingu dali miss, ale stále sú najlepší v tom, čo robia. Svoju službu si môžete vybrať bez druhého myslenia, pokiaľ nehľadáte základný tradičný web hosting za veľmi lacnú cenu, ktorá je poháňaná jednotkami HDD. Ak sa rozhodnete pre ChemiCloud, máte istotu, že ste spokojný zákazník s vysokou spokojnosťou. Ak už máte druhú premýšľať o výbere ChemiCloud, stále môžete skúsiť svoje služby, pretože máte 45 dní na vrátenie peňazí v prípade, že nechcete pokračovať v používaní ChemiCloud..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map