Recenzia GoDaddy

Ceny, plány a funkcie GoDaddy – 2020

Kľúčové vlastnosti

  • Svetový registrátor domén č. 1 od Godaddy
  • Zdieľané, VPS, Dedikované servery
  • Inštalácia 125+ bezplatných aplikácií jedným kliknutím
  • Nastavenie jedným kliknutím pre registrované domény GoDaddy
  • Záruka 9,9% dostupnosti
  • Ocenená technická podpora
  • Kupóny GoDaddy

Zdieľané plány hostenia

Názov plánuOSpriestorBandwidthpanelPočet stránokcena
štartérlinux30 GBunmeteredcPanel1 webová stránkaRs.99
hospodárstvolinux100 GBneobmedzenýcPanelneobmedzenýRs.199
DeluxelinuxneobmedzenýneobmedzenýcPanelneobmedzenýRs. 299
konečnýlinuxneobmedzenýneobmedzenýcPanelneobmedzenýRs.449
Pozrite si porovnanie zdieľaného hostenia

Hostingové plány VPS

Názov plánuOSpriestorCPURAMjadrocena
odpálenielinux40 GB1 CPU2 GBRs.1,136
zvýšiťlinux60 GB2 CPU4 GBRs.1,916
Rásť, pestovaťlinux150 GB3 CPU6 GBRs.2,404
zväčšiťlinux200 GB4 CPU8 GBRs.3,379
Pozrite si porovnanie VPS Hosting

Vyhradené plány hostenia

Názov plánuOSpriestorCPURAMjadrocena
hospodárstvolinux1 TB4 CPU4 GB3,1 GHzRs.4,719
hodnotalinux1,5 TB4 CPU8 GB3,1 GHzRs.6,759
Deluxelinux2 TB4 CPU16 GB3,1 GHzRs.8,119
konečnýlinux2 TB4 CPU32 GB3,1 GHzRs.8,799
Pozrite si porovnanie vyhradeného hostingu

Plány hostenia predajcov

Názov plánuOSpriestorBandwidthpanelPočet stránokcena
zvýšiťlinux90 GBneobmedzenýcPanelneobmedzenýRs.1,999
Rásť, pestovaťlinux120 GBneobmedzenýcPanelneobmedzenýRs.2,799
zväčšiťlinux150 GBneobmedzenýcPanelneobmedzenýRs.2,999
stanovenýlinux240 GBneobmedzenýcPanelneobmedzenýRs.4,599
Pozrite si porovnanie Hosting distribútorov

Prehľad spoločnosti

Choď oci je meno, ktoré osloví každého’keď hovoríme ‘Špičková hostingová spoločnosť’. Je správne, že má viac ako 18 miliónov zákazníkov na celom svete a 77 miliónov doménových mien pod správou,

Boli priekopníkmi v uspokojovaní potrieb širokej škály zákazníkov z celého sveta svojimi najlepšími webovými riešeniami vo svojej triede. Je to svet’s registrátorom doménových mien číslo jedna. A byť číslo jedna nie je ľahká úloha a zostať na prvom mieste je oveľa ťažšie. GoDaddy však túto úlohu splnil svojou nesmiernou usilovnou prácou pri poskytovaní špičkových služieb svojim zákazníkom.

GoDaddy stojí za mnohými malými firmami, ktoré sa stali špičkovými značkami tým, že poskytovali najlepší webhosting vo svojej triede za veľmi prijateľnú cenovú kategóriu. Vybudovala spoľahlivú infraštruktúru webového servera zameranú na dostupnosť, servery založené na Linuxe a Windows, úžasný zákaznícky servis a ďalšie funkcie. A cena za tortu je široká škála plánov, ktoré majú.

Zdieľané plány hostenia

Choď oci’s Zdieľané webové plány začínajú už od 99 rs / mo a dosahujú až 499 / mo. Kým štartér plán nie’Ak si nekúpite bezplatnú doménu, zdieľaný hostingový plán spoločnosti GoDaddy’s Economy vám poskytne bezplatné doménové meno, 100 GB úložného priestoru, možnosť hostiť jednu webovú stránku, neobmedzený mesačný prenos údajov a bezplatný obchodný e-mail. Označené ako ‘Najlepšia hodnota’ plán Deluxe, plán Deluxe ponúka neobmedzené úložisko a neobmedzené domény okrem funkcií plánu ekonomiky. Začína sa na 339 / mesiac. Balík Ultimate ponúka prémiový nástroj na správu DNS, 2x kapacitu spracovania a certifikát SSL zadarmo na rok.

Obchodné plány hostingu

Môže to byť nový termín pre pár ľudí. Tak nechaj’Pozrime sa, čo je business hosting podľa GoDaddy. to’je to najlepšie z oboch svetov – zosilnený výkon virtuálneho súkromného servera, ale s ľahko použiteľným ovládacím panelom, ktorý nevie’Na to, aby ste mohli pracovať, nepotrebujete titulok z informatiky. GoDaddy navrhuje tieto plány ľuďom s webovými stránkami elektronického obchodu, ktoré majú vysokú návštevnosť a vyžadujú viac zdrojov. Ak ty’znovu hľadáte typ webhostingu, ktorý je veľmi rýchly, podporuje veľké množstvo prichádzajúcich prenosov kedykoľvek. Choď oci’Firemný hosting má zdroje a podporu na uspokojenie vašich potrieb.

Plány začínajú balíkom Launch, začínajúc na minimálnej hodnote 1159 GBP / mesiac a poskytujú 60 GB úložného priestoru, 2 GB RAM, 1 CPU, nemeraný prenos, neobmedzené webové stránky a databázy, štandardný certifikát SSL. Potom existuje plán vylepšenia, ktorý do plánu spustenia pridáva úložisko 90 GB, 4 GB RAM, 2 CPU a začína na 1479 ₹ / mo. Nasleduje plán rastu, ktorý sa nazýva ‘Najlepšia hodnota’ balík Business Business ponúka 120 GB úložného priestoru, 6 GB RAM, 3 procesory a ďalšie vlastnosti predchádzajúcich balíkov. A to je dobre za cenu 1,919 ₹ / mesiac. A potom je tu plán rozšírenia, ktorý sa predáva za cenu 2 559 ₹ / mesiac, ktorý ponúka 150 GB úložného priestoru, 8 GB RAM, 4 CPU okrem ďalších funkcií ďalších troch plánov..

Hostingové služby VPS

Hostingové plány VPS začínajú balíkom s názvom Launch, ponúkajú 1 CPU Core, 2 GB RAM, 40 GB úložného priestoru a ich cena je 1 399 ₹ / mesiac. Potom je tu balíček Enhance, ktorého cena je stanovená na ₹ 2199 / mo, a ponúka 2 procesorové jadrá, 4 GB RAM, 60 GB úložného priestoru. Cena balíka na pestovanie je stanovená na 2699 ₹ / mesiac. 3 jadrá CPU, 6 GB RAM, 150 GB úložného priestoru. A plán Rozbaliť je najnákladnejší a ponúka 36 369 GBP na mesiac 4 jadrá CPU, 6 GB RAM, 150 GB úložného priestoru.

Dedikované servery

GoDaddy to ocenil’Vyhradené hostingové servery veľmi agresívne s balíkom Economy, začínajúc už od 479 GBP / mesiac poskytujúc 4 procesorové jadrá pri 3,1 GHz, 4 GB pamäte, 1 TB úložného priestoru, nemeranú šírku pásma, 3 určené IP adresy, bezplatný jednoročný SSL certifikát. Ďalej je balík Value Pack dodávaný s 8 GB pamäte, 1,5 TB úložného priestoru a ďalšími funkciami, ktoré ponúka plán Economy. Tento plán je cenovo dostupný vo výške 6759 ₹ / mesiac. Nasleduje plán Deluxe, ktorý ponúka 8 GB pamäte, 1,5 TB úložného priestoru a ďalšie funkcie bývalých balíkov. A cena je 8119 ₹ / mesiac. Balík Ultimate, ktorý je najnákladnejšou, sa predáva za cenu 8799 GBP / mesiac a ponúka 32 GB pamäte a úložisko 2 TB so zvyškom dobrôt poskytovaných v ďalších troch balíčkoch.

Názvy domén:

GoDaddy ponúka názvy domén za počiatočnú cenu 209 ₹ / mesiac. Poskytujú dlhý zoznam doménových mien, ako sú .com, .co, .in, .life a mnoho ďalších.

Tvorca webových stránok

GoDaddy má nový a pokročilý tvorca webových stránok, ktorý pomáha ktorejkoľvek osobe s minimálnymi alebo žiadnymi znalosťami kódovania pri zostavovaní webovej stránky podľa vlastného výberu. K dispozícii je veľká knižnica profesionálnych obrazov, z ktorej si môžete vybrať, aby váš web mal vždy obrázky, ktoré odrážajú vaše podnikanie alebo vášeň. Môžete tiež nahrať svoje vlastné obrázky. Má tiež rozhranie na prejdenie prstom do štýlu, v ktorom môžete svoj web upravovať iba zopár prstami. Poskytuje tiež privilégium mix-and-match, kde sa môžete zbaviť obmedzení šablón a prispôsobiť si každý roh svojej webovej stránky. Získate tento nástroj na tvorbu webových stránok zadarmo Skúšobná verzia po dobu 14 dní, po ktorej budete musieť zaplatiť za tohto tvorcu webových stránok.

Profesionálny obchodný e-mail

GoDaddy tiež ponúka firemné e-mailové služby začínajúcich rýchlosťou 39 GBP / mesiac, kde získate 10 GB úložiska e-mailov na používateľa, zážitok bez reklám, ocenený, podpora 24/7. S GoDaddy’s nevyžiadanou poštou a antivírusovými filtrami, ktoré každý deň blokujú vyše 300 miliónov nežiaducich potenciálne nebezpečných e-mailov. Tieto plány sú veľmi dobre podporované aj smartfónmi a tabletmi.

Miestni weboví dizajnéri

GoDaddy má tiež dlhý zoznam vývojárov a agentúr, ktoré dokážu vytvoriť tvoj práca na navrhovaní a správe webových stránok bez problémov.

záver:

GoDaddy má niekoľko serióznych uchádzačov o najlepšie miesto a tiež je tu dostatočný priestor na zlepšenie, pokiaľ ide o zákaznícku podporu, obnovovacie ceny atď. Ak to bude fungovať v týchto aspektoch, nie je divu, že GoDaddy bude vládnuť na dlhú dobu..

Nižšie môžete vidieť Užívateľské recenzie na GoDaddy v ‘Recenzie používateľov’ časť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me