Recenzia galaxie Web 4

Ceny, plány a funkcie Web 4 Galaxy – 2020

Kľúčové vlastnosti

 • 30 dňová záruka vrátenia peňazí
 • Záväzok za 99,94% dostupnosti
 • Zadarmo doménové meno a SSL
 • Prevod webových stránok zdarma
 • Hosťujte neobmedzené webové stránky
 • Nadbytočné miesto na disku RAID10
 • Rovnaká cena za obnovenie
 • Neobmedzená databáza
 • Neobmedzené e-mailové účty
 • Neobmedzený priestor a šírka pásma SSD

Zdieľané plány hostenia

Názov plánuOSpriestorBandwidthpanelPočet stránokcena
STARTERlinux11cPanel141
BASIClinux31cPanel182
BASIC PLUSlinux51cPanel1123
BASIC PROlinux101cPanel1164
Pozrite si porovnanie zdieľaného hostenia

Hostingové plány VPS

Názov plánuOSpriestorCPURAMjadrocena
STANDARDlinux2022849
BUSINESSlinux40241499
PROFESSIONALlinux80362649
elitalinux120483599
Pozrite si porovnanie VPS Hosting

Cloudové hostingové plány

Názov plánuOSpriestorCPURAMBandwidthcena
OSOBNÝ CLOUDlinuxneobmedzený22neobmedzený399
OBCHODNÉ OBCHODYlinuxneobmedzený44neobmedzený699
PROFESIONÁLNY CLOUDlinuxneobmedzený66neobmedzený899
Pozrite si porovnanie Cloud Hosting

Prehľad spoločnosti

Čo je to Web 4 Galaxy

My vo Web 4 Galaxy. vždy verte, že webhosting by mal byť rýchly, bezpečný, spoľahlivý, pokročilý a cenovo dostupný. Spustili sme tento webhostingový podnik na podporu stále rastúceho online obchodu a splnenie očakávaní podnikových používateľov za prijateľnú cenu.

Webhostingové služby ponúkané webom 4 Galaxy. pozostáva z technológie, prevádzkyschopnosti a exkluzívnej zákazníckej podpory 24x7x365. Sme kompetentní ponúkať hostingové služby všetkým sektorom a firmám všetkých veľkostí. Poskytujeme služby od účtu Basic Hosting až po zložité klastre vyhradených serverov na viacerých platformách.

Náš tím a naše hodnoty
Náš tím tvoria skúsení správcovia systémov Linux a Windows, ktorí sú odhodlaní ponúkať služby svetovej úrovne 24×7. Všetci naši správcovia systému majú odborné znalosti v oblasti ovládacieho panela cPanel & Plesk, virtualizačných technológií a majú preukázané skúsenosti s migráciou serverov. Naši odborníci na servery pracujú na zložitých problémoch súvisiacich so servermi, aby znížili prestoje, zlepšili výkon a pomohli našim zákazníkom minimalizovať náklady na podporu.

Cítime, že najlepšie skúsenosti so zákazníkmi sú ponúkané zameraním sa na zákazníka. Navrhujeme všetky naše produkty a služby s ohľadom na spokojnosť zákazníka. Jednoduchosť použitia a prehľadnosť v prezentácii sú niektoré z kľúčových faktorov nášho úspechu a tešíme sa, že našim zákazníkom poskytujeme tento obohacujúci zážitok každý deň..

Naše výrobky a služby sme navrhli tak, aby sme zaistili čo najlepšie skúsenosti a spokojnosť zákazníka. Bez ohľadu na to, či má zákazník zdieľaný hostingový balík, VPS alebo vyhradený server; So všetkými z nich zaobchádzame ako s našimi exkluzívnymi zákazníkmi, čím im poskytujeme najvyššiu podporu 24×7.

Prečo sme odlišní od ostatných

Zaviazané poskytovať najlepšie
Ľudia na webe 4 Galaxy. boli v priemysle webhostingu roky, dobre vieme o fungovaní odvetvia webhostingu a vieme dodávať to najlepšie. Zaviazali sme sa poskytovať služby pre všetky úrovne zručností, bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo ste úplne pútaví. Umožňujeme našim zákazníkom odomknúť plný potenciál webu a získať z toho maximum. Vzhľadom na to, že zákazníci požadujú hodnotu za peniaze, spojili sme naše služby so špičkovými funkciami a počas celého roka je k dispozícii aj nepretržitá pomoc na mieste, aby sme zaistili, že so svojím webom je všetko dokonalé..

Výrobky vysokej kvality
Ponúkame štandardné a na mieru šité hostingové riešenia pre všetky typy webových stránok a firiem. Spektrum nášho sortimentu zahŕňa doménové meno, zdieľaný hosting, predajca hostiteľov, VPS hosting, e-mail hosting, dedikované servery, eCommerce hosting, SSL certifikáty, CMS hosting, G-Suite atď. To nie je všetko, neustále pracujeme smerom k pridávaniu nových funkcií a vylepšení nášho sortimentu. Naša vášeň pre udržiavanie aktuálnosti výrobkov nám pomohla udržať náskok pred konkurenciou; to je dokonale znázornené v našom sortimente hostingových produktov.

Konkurenčné ceny
Je nevyhnutné, aby sme robili maximum pre vysoko konkurenčný priemysel. Na rozdiel od veľkých hráčov nemáme zákaznícku základňu v miliónoch, takže nemáme nárok na ich hromadné zľavy, ale napriek tomu sa snažíme v našich silách poskytovať hostingové služby za primeranú cenu. Prevádzkujeme podnikanie a samozrejme musíme zarobiť peniaze, ale nie sme chamtiví, aby sme si mohli divoko účtovať kurzy a zarábať.

Špičkový zákaznícky servis
Uvedomujeme si, že pokiaľ ide o vašu webhostingovú platformu, existuje veľa technologických výziev, a preto sme tu 24 hodín denne, každý deň v roku. Zákaznícky servis je chrbtovou kosťou nášho podnikania a práve tu sa skutočne snažíme zmeniť. Galaxia Web 4. Techni

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map