Najlepšie WordPress Hosting

Najlepšie WordPress Hosting
V tomto porovnávaní hostiteľov porovnávame výkonnosť hostingu WordPress v porovnaní s funkciami a cenou.

Výber správneho hostingu pre vaše webové stránky WordPress je veľmi dôležité. Zdravie vášho webu závisí od poskytovateľa hostingu, ktorý používate.


Ako však viete, ktorý z nich je najlepším hostiteľom WordPress?

Je toho veľa na výber: BluehostSiteGroundHostgator… atď.

Bez ohľadu na to, ktorého hostiteľa si vyberiete, nezabudnite na 3 najdôležitejšie faktory hostenia WordPress:

 • rýchlosť – známe tiež ako „doba načítania“
 • uptime – musí byť aspoň 99,94%
 • Zákaznícka podpora – mali by vám pomôcť s otázkami súvisiacimi s WordPress.

Nemôžeme zaručiť, že na svojom webe budete mať podobné výsledky za prevádzkyschopnosť alebo rýchlosť, pretože sa to líši v závislosti od niekoľkých rôznych faktorov, ako je napríklad váš plán hostenia, veľkosť vášho webu a počet návštevníkov vášho webu..

Úplné zverejnenie: Získate províziu, ak si nakoniec zakúpite niektorú z webhostingových služieb uvedených na tejto stránke prostredníctvom našich sprostredkovacích odkazov. To nám pomáha neustále aktualizovať naše recenzie. Ďakujem za tvoju podporu.

10 najlepších služieb WordPress Hosting

Poďme najskôr na najlepších poskytovateľov hostingu a potom prejdite zoznamom dole, aby ste zistili, ktorým poskytovateľom by ste sa mali vyhnúť. Bez ďalších zmien je tu 10 najlepších webových hostiteľov pre WordPress:

1. Bluehost (www.Bluehost.com)


Bluehost WordPress hosting
 • uptime: 99,99%
 • Čas načítania: 390 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: Inštalácia jedným kliknutím pre WordPress, https (SSL), bezplatná doména na 1 rok
 • Webové stránky: www.Bluehost.com

Bluehost je populárna webhostingová služba medzi mnohými majiteľmi malých firiem a blogermi, ktorí používajú WordPress. Dôvod je jednoduchý – majú lacné úvodné ceny (2,75 USD / mesiac), jednoduché používanie (inštalácia jedným kliknutím pre WordPress) a zvyčajne nemajú problémy s výkonom.

V skutočnosti sme zistili, že Bluehost má najlepší pomer cena / hodnota. Náš nástroj na sledovanie dostupnosti a rýchlosti Pingdom nám ukázal priemernú dostupnosť 99,99% s iba 24 výpadkami (všetko za menej ako hodinu času) a priemernou rýchlosťou načítania stránky 390 ms za posledných 12 mesiacov.

Bluehost 12-mesačná štatistika

Sú tiež jedným z mála webových hostiteľov, ktorých oficiálne odporúča komunita WordPress.org. Všetky ich plány prichádzajú s bezplatným protokolom SSL (https: //), pracovným prostredím WordPress a ľahkou inštaláciou programu WordPress. Majú tiež veľkú databázu výučbových programov WordPress a všetky plány prichádzajú s nepretržitou živou zákazníckou podporou.

Nie sú však lacné. Ceny začínajú na 2,75 dolárov mesačne, ale za rok si vrhnú bezplatný názov domény s SSL.

 • výhody: Silný čas bezporuchovosti a načítania, bezplatný prenos stránok, bezplatné doménové meno, odporúčané WordPress.org
 • ZÁPORY: Žiadna možnosť platiť mesačne.

Kliknutím zobrazíte, či je zľava 2,75 USD / mesiac stále platná

2. WordPress riadený serverom HostGator (www.HostGator.com)


HostGator Spravuje hosting WordPress
 • uptime: 99,99%
 • Čas načítania: 369 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: Bezplatný prenos a zálohovanie stránok. Optimalizované servery WordPress
 • Webové stránky: www.HostGator.com

HostGator hostí viac ako 10 miliónov domén, vďaka čomu je jedným z najpopulárnejších poskytovateľov webhostingu na trhu.

HostGator, podobne ako Bluehost, ponúka aj špecializované hostingové riešenia WordPress, napríklad „WordPress Hosting“.

Sú najlepšou voľbou pre webové stránky s vysokou návštevnosťou, ktoré vyžadujú rýchlejšie načítanie. HostGator WordPress plán by mal vaše stránky rýchlejšie v rôznych regiónoch, najmä pre mobilných používateľov.

Ich priemerná doba načítania za posledných 12 mesiacov je 369 ms a prevádzkyschopnosť >99,99%. Ich celkový ročný výpadok bol iba 22 minút, čo je dosť vynikajúce.

HostGator 12-mesačná štatistika

Poskytujú tiež bezplatnú migráciu stránok so všetkými ich plánmi. Všetky ich plány prichádzajú s neobmedzenou šírkou pásma, úložiskom a e-mailovými účtami.

Aj keď sú ich úvodné ceny lacné, začínajúc od 5,95 dolárov mesačne, ich udržiavacie poplatky sú vyššie na 9,95 dolárov mesačne. Ak však použijete náš kód kupónu (WEBSITESETUP), budete ho môcť získať za 3,99 $ / mesiac.

 • PROS: Dobrý čas načítania, spoľahlivý, inštalácia jedným kliknutím pre WordPress, 1 bezplatný prenos stránok
 • ZÁPORY: Vyšší poplatok za obnovenie.

Kliknite, aby ste zistili, či ich zľava 3,99 USD / mesiac stále platí s kupónom

3. Hostinger (www.Hostinger.com)


Hostinger WordPress Hosting
 • uptime: 99,93%
 • Čas načítania: 339 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: Bezplatný e-mailový účet, nepretržitá podpora zákazníkov, SSL zadarmo (https)
 • Webové stránky: www.Hostinger.com

Hostinger je pôvodom z Európy, ale má dátové centrá v USA, Ázii a Európe. Neponúkajú možnosť zvoliť si dátové centrum hneď, ale po registrácii môžete požiadať o podporu, aby ste mohli zmeniť umiestnenie servera z USA do Ázie alebo Európy. Veľmi pekná funkcia, ktorú mnoho ďalších spoločností poskytujúcich webhosting neponúka.

Zahŕňajú tiež program na tvorbu webových stránok WordPress, ktorý nie je ideálny, ale môže pomôcť začiatočníkom veľa. Hostinger tiež ponúka nepretržitý živý chat a má veľkú knižnicu sprievodcov a výukových programov WordPress.

Napriek tomu, že sú na najlacnejších hostiteľoch WordPress, ich výkon je v skutočnosti dobrý. Z hľadiska doby načítania (339 ms), boli iba zbití Hosting A2. Prevádzková doba je v poriadku – počas posledných 12 mesiacov sa zvýšila na 99,93%.

Hostingerská štatistika za 12 mesiacov

Ich najlacnejší hostingový plán WordPress sa začína od 2,15 / mesiac a obnovuje 3,49 dolárov. Tento plán obsahuje 100 GB šírku pásma, ktorá je optimálna pre menšie webové stránky WordPress. Vo všetkých svojich plánoch je zahrnutý 1 e-mailový účet, ako aj certifikát SSL. Ak nie ste spokojní s ich službami, môžete získať úplnú refundáciu do 30 dní od registrácie.

 • výhody: Lacné ceny, inštalácia WordPress jedným kliknutím, vysoká rýchlosť
 • ZÁPORY: Priemerná doba prevádzkyschopnosti.

Kliknutím zobrazíte, či je zľava 2,15 USD / mesiac stále platná

4. SiteGround (www.SiteGround.com)


SiteGround hosting WordPress
 • uptime: 99,98%
 • Čas načítania: 629 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: Cloudové servery Google, bezplatné https (SSL), bezplatný e-mail
 • Webové stránky: www.SiteGround.com

SiteGround je ďalšia populárna a legitímna hostingová služba WordPress, odporúčaná komunitou WordPress.org. Od roku 2004 sa sieť SiteGround rozrástla na veľkú sieť s viac ako 800 000 názvami domén po celom svete.

Sú jedným z mála hostiteľov, kde môžete zmeniť aj umiestnenie svojich dátových centier, z Európy do USA. Ak sú vaši návštevníci hlavne z Európy, je to pre vás pravdepodobne dobrá voľba.

Ponúkajú tiež bezplatné prevody stránok WordPress, zahŕňajú bezplatnú CDN (na ukladanie do vyrovnávacej pamäte) a optimalizáciu obrázkov, ktoré by všetky mali zaistiť, aby vaše webové stránky WP boli rýchlejšie ako predtým..

Testovali sme tiež zákaznícku podporu prepojením s ich live chatom a položili sme niekoľko otázok, aby sme zhodnotili tím podpory. Boli priateľskí a ochotní a rýchlo odpovedali na otázky.

Pokiaľ ide o dostupnosť, služba SiteGround si zachovala priemernú dobu dostupnosti 99,98% (s 34 výpadkami), za ktorým nasleduje veľká doba načítania 629 ms. Podľa našich testov to nie je také rýchle ako Bluehost alebo HostGator, a preto pristávajú na treťom mieste.

SiteGround 12-mesačná štatistika

Plány SiteGround začínajú od 3,95 USD / mesiac, ale obnoviť sa s vyššou rýchlosťou (podobne ako mnoho poskytovateľov hostingu). Všetky ich spravované plány WordPress sa obnovia na 9,95 dolárov / mesiac (po ukončení pôvodného plánu). Doména nie je zahrnutá, ale ponúka bezplatné e-mailové účty.

 • výhody: Dobrá dostupnosť, stabilná rýchlosť, najlepšia podpora WordPress, bezplatný prenos stránok, oficiálne odporúčané WordPress, SSL zadarmo.
 • ZÁPORY: Vyššie poplatky za obnovenie

Kliknutím sem zobrazíte aktuálne ceny SiteGround

5. Hosting A2 (www.A2Hosting.com)


A2Hosting Hosting WordPress
 • uptime: 99,93%
 • Čas načítania: 295 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: Rýchle servery, bezplatné SSL, bezplatné CDN, nepretržitá živá podpora
 • Webové stránky: www.A2Hosting.com

A2 Hosting je ďalší lacný hosting WordPress. Na svojej domovskej stránke odvážne tvrdia, že sú 20x rýchlejšie ako váš súčasný hosting. Je to však pravda?

Všetky ich plány prichádzajú s technológiou SSL (Poďme šifrovať), bezplatnou CDN Cloudflare a neobmedzeným úložiskom SSD a šírkou pásma. Rovnako ako na serveri SiteGround môžete zmeniť umiestnenie servera aj na serveri A2 Hosting. V súčasnosti ponúkajú údaje cetenrs v USA, Holandsku a Singapure.

Zatiaľ čo ich rozhovor so zákazníckou podporou nie je ideálny (spojenie nám trvalo približne 8 minút), je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Okrem toho ich môžete kontaktovať aj telefonicky.

Podľa testov výkonnosti bol A2 Hosting skutočne najrýchlejším poskytovateľom zdieľaného hostingu WordPress na 295 ms. Aj keď s hostingom A2 existovalo veľa dobrých aspektov, ich posledných 12-mesačná prevádzková doba nebola pre nás ideálna. Prichádza 99,94% s celkovo 5 hodinami prestojov ročne.

A2 Hosting 12 mesačná štatistika

Ich najlacnejší plán WordPress začína na 3,92 $ / mesiac po dobu minimálne 36 mesiacov a potom obnovuje na 7,99 dolárov / mesiac. Získate tiež 25 e-mailových účtov a neobmedzené prevody webových stránok. A2 môže byť vhodným hostiteľom pre niekoho, kto vlastní veľa webových stránok WordPress. A konečne, hosting A2 ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

 • PROS: Najrýchlejší hosting WordPress, servery optimalizované pre WordPress
 • ZÁPORY: Priemerná doba pohotovosti – iba 99,94%.

Kliknutím sem zobrazíte A2Hosting aktuálnych cien

6. GreenGeeks (www.GreenGeeks.com)


GreenGeeks WordPress Hosting
 • uptime: 99,99%
 • Čas načítania: 375 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma, automatické aktualizácie, SSL zadarmo
 • Webové stránky: www.GreenGeeks.com

GreenGeeks je rýchly, bezpečný a škálovateľný hosting pre používateľov WordPress. Ich meno pochádza zo skutočnosti, že zaviedli environmentálny prístup k hosťovaniu webových stránok.

Všetky ich plány WordPress prichádzajú s bezplatným SSL, interným / bezplatným CDN, neobmedzeným počtom e-mailových účtov, neobmedzenou šírkou pásma a neobmedzeným úložiskom SSD. Po registrácii máte na výber z rôznych umiestnení serverov medzi USA, Kanadou a Európou. Prevody stránok WordPress sú bezplatné.

Zo strany podpory majú k dispozícii nepretržitý živý chat, e-mailovú a telefonickú podporu, ako aj veľa tutoriálov a príručiek súvisiacich s WordPress. Ich podpora je zvyčajne rýchla a presná.

Výkon GreenGeek, najmä rýchlosť (375 ms) je dobrá a prevádzková doba vyzerá veľmi spoľahlivo (99,99%) – iba 36 výpadkov s celkovou prestávkou iba 1 hodinu ročne.

GreenGeeks 12-mesačná štatistika

Jedinou nevýhodou sú vyššie poplatky za obnovu. Najlacnejší plán $ 2,95 / mesiac sa obnovuje na 9,95 dolárov / mesiac. Ich záruka vrátenia peňazí je 30 dní, ale ak ste využili ponuku „bezplatného“ názvu domény, vrátenie vášho poplatku by sa odpočítalo o 13,95 USD za poplatok za registráciu názvu domény..

 • PROS: Silná dostupnosť, zelený poskytovateľ hostingu, bezplatný prenos stránok
 • ZÁPORY: Vyššie poplatky za obnovenie

Kliknutím zobrazíte, či je zľava 2,95 $ / mesiac stále platná

7. DreamHost (www.DreamHost.com)


Dreamhost hosting WordPress
 • uptime: 99,92%
 • Čas načítania: 569 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: WordPress je predinštalovaný, drag and drop Builder, neobmedzená šírka pásma / úložisko
 • Webové stránky: www.DreamHost.com

DreamHost je populárna, dobre zavedená hostingová služba z USA s viac ako 340 000 zákazníkmi. Rovnako ako Bluehost a SiteGround, sú tiež uvedené ako odporúčaný hostiteľ WordPress na webe WordPress.org.

Cieľ DreamHost je jednoduchý – byť rýchly, spoľahlivý a optimalizovaný pre používateľov WordPress.

Všetky ich plány WordPress (zdieľané, spravované a VPS) ponúkajú programátor webových stránok WordPress, bezplatné SSL a úložisko SSD s neobmedzenou šírkou pásma.

Prevody stránok nie sú bezplatné (stojí 99 dolárov, ale sú zadarmo s ich plánom DreamPress, ktorý je 16,95 USD / mesiac), a neexistuje podpora 24/7. Majú live podporný rozhovor, ale je k dispozícii iba o 17:30 – 21:30 tichomorského času, minimálne však 7 dní v týždni.

Nezdajú sa byť ideálnym hostiteľom pre webové stránky, ktoré slúžia návštevníkom mimo USA alebo Ázie, ale určite poskytujú stabilnú rýchlosť stránky (569 ms) a „OK“ 99,92%. Neexistuje ani možnosť zvoliť umiestnenie servera mimo USA.

DreamHost 12 mesačná štatistika

Ich najlacnejší plán začína na 2,59 $ mesačne alebo 4,95 dolárov mesačne. DreamHost má „vysoko výkonné“ spravované plány WordPress, ktoré sú drahšie, cena 16,95 USD mesačne. Na rozdiel od iných, DreamHost poskytuje 97-dňovú záruku vrátenia peňazí. E-mailové účty stoja navyše 19,99 dolárov ročne a bezplatná doména na rok obnovuje 15,99 dolárov ročne.

 • PROS: Môžete platiť mesačne, dobrú podporu, schopnosť škálovať
 • ZÁPORY: Čas prevádzkyschopnosti môže byť lepší

Kliknutím zobrazíte, či je stále platná suma 2,59 USD / mesiac

8. InMotion (www.InMotionHosting.com)


Hosting InMotion WordPress
 • uptime: 99,95%
 • Čas načítania: 767 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: WordPress je predinštalovaný, neobmedzená šírka pásma / úložisko, neobmedzené e-mailové účty
 • Webové stránky: www.InMotionHosting.com

InMotion je ďalší hostiteľ WordPress so sídlom v USA s viac ako 350 000 názvami domén.

Mnoho dôvodov robí InMotion dobrou voľbou pre používateľov WordPress. Každý program obsahuje bezplatné SSL, CDN (zadarmo), neobmedzené e-mailové účty a 200 bezplatných tém WordPress. Jediné, čo obmedzujú, je počet stránok, ktoré môžete mať, miesto na disku a šírku pásma.

Majú 24/7 live chat a telefonickú podporu v USA. Okrem toho sú prenosy stránok zadarmo (pekný výhoda) a môžete vyskúšať ich predinštalovaný nástroj na tvorbu webových stránok BoldGrid..

Jednou z nevýhod hostenia InMotion je to, že neexistuje okamžitý prístup k účtu. To znamená, že ak ste medzinárodný zákazník, napríklad mimo Severnej Ameriky, pri pokuse o overenie nového účtu môže dôjsť k oneskoreniu a problémom..

Ich časy dostupnosti a rýchlosti sú priemerné, ale dostatočne spoľahlivé. Prichádza o 99,95% uptime a priemerná rýchlosť 767 ms počas posledných 12 mesiacov.

Štatistika InMotion za 12 mesiacov

InMotion má viac programov WordPress, WordPress VPS a Dedicated WordPress. Plánuje sa od 4,99 $ (obnovuje 8,99 $) do 248,99 $, ktoré sa líšia od maximálneho počtu webových stránok, veľkosti úložiska a šírky pásma (maximálny počet návštevníkov). Sú tiež jedným z mála hostiteľov, ktorí ponúkajú špecializované riešenia WordPress.

 • PROS: Spoľahlivá, rýchla a dobrá zákaznícka podpora
 • ZÁPORY: Žiadna okamžitá aktivácia pre ľudí mimo USA. Rýchlosť by mohla byť lepšia

9. Site5 (www.Site5.com)

Web5 hosting WordPress

 • uptime: 99,99%
 • Čas načítania: 575 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: bezplatný webový transformátor, inštalácia jedným kliknutím pre WordPress, odborná podpora WordPress
 • Webové stránky: www.Site5.com

Site5 nie je najlacnejším zdieľaným poskytovateľom hostenia WordPress. Ako už bolo povedané, tvrdia, že sú najlepšou voľbou pre dizajnérov a vývojárov, pretože majú flexibilný ovládací panel, dobrý zákaznícky servis a stabilný hosting..

Podobne ako iní poskytovatelia hostingu, server Site5 ponúka bezplatnú službu Cloudflare CDN, nepretržitý live rozhovor a prenos (-y) stránok. Poskytujú tiež záruku dostupnosti 99,9%. Za zmienku tiež stojí, že najlacnejší hostingový plán WP lokality Site5 nemá na výber medzi dátovými centrami. Predvolená poloha je nastavená na USA (stred).

Ich „skutočná“ priemerná doba prevádzky v poslednom roku bola 99,99% a priemerná rýchlosť 575 ms. Nie je to také rýchle ako Bluehost alebo A2 Hosting, ale bije veľa ďalších počas prevádzky.

Štatistika stránok5 12 mesiacov

Site5 je drahý. Ich najlacnejší plán stojí $ 6,95 / mesiac na 24 mesiacov; obnovuje sa neskôr pri trochu vyšších nákladoch 8,95 dolárov / mesiac. Čo sa nám na ich fakturačnom procese nepáči, je to, že aj keď ponúkajú 30-dňové vrátenie peňazí, váš hosting sa automaticky obnoví až pätnásť (15) dní pred koncom súčasného obdobia..

 • PROS: Dobrá dostupnosť, dobrá rýchlosť
 • ZÁPORY: Vysoká cena

10. iPage (www.iPage.com)


iPage WordPress Hosting
 • uptime: 99,94%
 • Čas načítania: 709 ms
 • Podpora: 24/7 live chat
 • Vlastnosti: Doména zadarmo, neobmedzené úložisko a šírka pásma
 • Webové stránky: www.iPage.com

iPage tiež ponúka hosťovanie „WordPress“. Majú 2 plány WordPress, ktoré stoja 3,75 dolárov mesačne a 6,95 dolárov mesačne (obnovenie na 7,49 dolárov a 10,49 dolárov / mesiac, v tomto poradí), oba plány sa dodávajú s bezplatným názvom domény na 1 rok. Hlavným cieľom spoločnosti iPage je zaistiť čo najlepší zážitok, od registrácie po zákaznícku podporu.

iPage ponúka podporu prostredníctvom 24/7 živého chatu a telefónu. Oba plány sa dodávajú s inštaláciou jedným kliknutím pre WordPress, ako aj bezplatným certifikátom SSL. Šírka pásma a úložisko sú neobmedzené.

Na druhej strane iPage neponúka žiadnu sieť na doručovanie obsahu (CDN), nemôžete meniť dátové centrá (iba v USA) a neexistujú žiadne bezplatné prevody stránok (cena navyše 150 dolárov). Počas ich prevádzkyschopnosti (99,94%) a čas načítania (709 ms) nie sú zlé, výkonnosť vo všeobecnosti nie je taká dobrá ako ostatní hostitelia webových stránok zameraných na WordPress.

Štatistika iPage za 12 mesiacov

Najlacnejší plán stojí 3,75 dolárov na 1/12/24/36 mesiacov. Mesačné a ročné balíčky sa obnovujú na 9,49 $ / mesiac, 24-mesačný plán obnovuje na 8,49 USD a 36-mesačný plán obnovuje na 7,49 $. Vo všetkých plánoch je zahrnutá 30-dňová záruka vrátenia peňazí. Zálohy stoja 1,00 USD mesačne a e-mailové adresy sú prostredníctvom balíka Google 6 dolárov mesačne.

 • PROS: Dobré vlastnosti
 • ZÁPORY: Nie príliš informovaná podpora zákazníkov, vysoké náklady na obnovu.

Zhrnutie hostenia WordPress:

Podrobný prehľad najlepších 10 poskytovateľov hostingu WordPress.

Každá kontrola bola založená na rýchlosti, dostupnosti a cene našich testovacích stránok. Na sledovanie a analýzu výkonnosti sa použili zdroje tretích strán, napríklad Pingdom.

Stručne povedané, odporúčame vám použiť poskytovateľa webhostingu, ktorý poskytuje slušnú dobu bezporuchovosti 99,94% a viac, pričom čas načítania zostáva kratší ako 700 ms..

 WEB HOSTING ZAČNITE NÁKLADY VRÁTENIE PEŇAZÍ LOAD TIME UPTIME OUR HODNOTENIE
 1. Bluehost WordPress $ 2,75 / mo30 dní390 ms >99,99%★★★★★
2. HostGator Spravuje WordPress $ 3.99 / mo45 dní369 ms > 99,99%★★★★★
3. Hostinger WordPress Hosting $ 2,15 / mo30 dní339 ms > 99,93%★★★★★
 4. SiteGround Hosting WordPress $ 3.95 / mo30 dní629 ms > 99,98% ★★★★
 5. A2 Hosting WordPress Hosting $ 3.92 / mokedykoľvek295 ms > 99,94%★★★★
 6. GreenGeeks WordPress Hosting $ 2,95 / mo30 dní375 ms > 99,99%★★★★
 7. Dreamhost hosting WordPress $ 2,59 / mo97 dní569 ms > 99,92%★★★★
 8. Hosting InMotion WordPress $ 4,99 / mo90 dní767 ms > 99,95%★★★
 9. Hosting WordPress Site5 $ 6.95 / mo45 dní575 ms > 99,99%★★★
 10. iPage WordPress Hosting $ 3.75 / mo30 dní709 ms > 99,94%★★★

Dospeli sme k záveru, že s HostGator WP Managed, Hostinger alebo Bluehost nemôžete pokaziť. Všetky ponúkajú silnú dostupnosť, rýchle načítanie stránky, skvelú zákaznícku podporu a nízke úvodné ceny.

Ak už máte webového hostiteľa, ale po prečítaní tohto príspevku chcete zmeniť hostiteľa, prečítajte si túto príručku tu. Uistite sa však, že niektorí z uvedených webových hostiteľov ponúkajú bezplatnú migráciu stránok.

Ak si chcete porovnať spravovaný hosting WordPress, pozrite sa HostingFacts.com.

Spätná väzba a recenzie na rôznych poskytovateľov hostingu (WordPress) sú viac ako vítaní v sekcii komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me