Dátové centrá SiteGround a umiestnenie serverov (2020): Ako si vybrať ten správny pre váš web? Ktorý je najlepší a najrýchlejší?

Zariadenie na umiestnenie servera SiteGround Data Center v Singapure (Ázia)

Rýchlosť, výkonnosť a stabilita vašej webovej stránky závisí najmä od umiestnenia servera vašej webhostingovej spoločnosti, ako aj od vlastností vášho dátového centra hostingu. Preto SiteGround úzko spolupracuje iba s tými zariadeniami, ktoré sú najlepšie na svete, a preto si hrdo vybrali najvýkonnejšie servery a najnovší hardvér novej generácie, aby vybudovali základ svojej vynikajúcej hostiteľskej infraštruktúry..


Vyberte najbližšie dátové centrum SiteGround, aby ste dosiahli najlepšie časy načítania výberom umiestnenia hostiteľského servera v blízkosti návštevníkov vašich webových stránok / blogov. Budete mať možnosť hostiť svoje zdieľané alebo Cloud Server účty s USA (Severná Amerika), Európa alebo Ázijsko-tichomorský región Dátové centrá.

Kde sa nachádzajú servery na celom svete?

V súčasnej dobe má SiteGround 6 umiestnení dátového centra po celom svete, kde máte možnosť zvoliť si najlepšie umiestnenie servera na hosťovanie svojho blogu / webovej stránky pomocou programu SiteGround. Tu je zoznam dátových centier SiteGround (umiestnenia serverov):

1. Chicago (USA)

Najlepšie dátové centrum SiteGround nachádzajúce sa v US ktoré si môžete vybrať – najvhodnejšie pre zacielenie na návštevníkov Severná Amerika (obzvlášť USA a Kanada), Južná Amerika & Africký región.

2. Iowa (USA)

Druhé dátové centrum US ktoré si môžete vybrať pri zacielení na návštevníkov Severná Amerika, Južná Amerika & Afrika.

3. Londýn (Spojené kráľovstvo)

Najlepšie dátové centrum SiteGround nachádzajúce sa v Londýn ktoré si môžete vybrať, pretože je to najlepšie na zacielenie na návštevníkov z internetu Európsky región (najmä Spojené kráľovstvo a susedné krajiny) & Rusko.

4. Amsterdam (Holandsko)

Dátové centrum Holandsko ktoré si môžete vybrať, pretože je to najlepšie na zacielenie návštevníkov Európa, Rusko, a ďalšie susedné krajiny.

5. Eemshaven (Holandsko)

Druhé dátové centrum Holandsko ktoré si môžete vybrať pri zacielení na návštevníkov Európa & Rusko.

6. Singapur (Singapur)

Druhé dátové centrum SiteGround nachádzajúce sa v Singapore ktoré si môžete vybrať, pretože je to najlepšie na zacielenie návštevníkov Oceania (Austrália a Nový Zéland), Ázijské krajiny (Singapore, Malajzia, India, Pakistan, Bangladéš, Srí Lanka, Filipín, Japonsko, Čína, atď), Blízky východný región (Krajiny Perzského zálivu Páči sa mi to UAE, Saudská Arábia, katar, Bahrain, Kuvajt, atď) & Región južného Tichomoria.

SiteGround sa pri výbere dátových centier pre svoje plány webhostingu venovala mimoriadna pozornosť, pretože vybrali najspoľahlivejšie servery s najrýchlejšími servermi. (po dôkladnom a dôkladnom vyšetrení). Nepretržité monitorovanie (24/7), aktualizácia, okamžité odstránenie chýb, údržba a zabezpečenie týchto špičkových serverov SiteGround (nachádza sa na 6 rôznych miestach dátového centra) vykonáva vysoko kvalifikovaný profesionálny tím správcov systému SiteGround.

Prečo sú dátové centrá SiteGround najlepšie?

Tu sú 3 kľúčové aspekty, ktoré prísne dodržiava profesionálny tím SiteGround, aby sa ubezpečil, že ich dátové centrá nie sú len na rovnakej úrovni ako tie najlepšie hostingové servery, ale tiež prekračujú vaše očakávania:

1. Vysoko dostupná sieť 24/7/365 dní

Partnerské zariadenia SiteGround sa spoliehajú konkrétne na sieťové pripojenie k iným hlavným dopravcom, aby sa dosiahla najvyššia možná dostupnosť, rýchlosť a výkon. To zaisťuje, že hostingové siete SiteGround zostávajú vysoko spoľahlivé, efektívne a dostupné po celú dobu, čo zase zvyšuje celkový výkon a rýchlosť ich serverového zariadenia..

Zobraziť všetky podrobnosti o technológii rýchlosti servera SiteGround

2. Špičková fyzická bezpečnosť a dohľad nad serverom

Všetky zariadenia SiteGround sú vždy dobre chránené 24/7/365 dňami ľudskými bezpečnostnými silami, pascami na kontrolu vstupu, biometrickou autentifikáciou, nepretržitým sledovaním videa a nepriestrelnými lobby. Vďaka takým robustným bezpečnostným opatreniam je tím SiteGround bezpochyby majstrom v správe a monitorovaní ich serverového zariadenia v plnom rozsahu, aby sa zabezpečilo, že žiadna tretia strana nebude mať nežiaduci prístup do svojho systému..

Zobraziť všetky podrobnosti o bezpečnostných postupoch servera SiteGround

3. Redundantné a super spoľahlivé elektrické systémy

Vlastníci generátorov energie, viacnásobné napájacie zdroje a veľmi výkonné technológie podnikovej UPS používajú spoločnosť SiteGround špeciálne, aby zabránili svojim dátovým centrám čeliť akýmkoľvek výpadkom elektrickej energie. To zaisťuje, že servery SiteGround sú schopné bežať hladko a efektívne s nulovým alebo minimálnym výpadkom napájania, aby vaše webové stránky mohli byť v prevádzke. (celý čas) s takmer 100% prevádzkou na stálom základe.

Zobraziť všetky podrobnosti o technológii uptime servera SiteGround

Môžem zmeniť svoje dátové centrum SiteGround? Ako zmeniť umiestnenie servera SiteGround?

ÁNO! Ako zákazník SiteGround budete môcť zmeniť svoje súčasné umiestnenie dátového centra / servera SiteGround na nové dátové centrum. (V prípade potreby). Svoje dátové centrum SiteGround môžete zmeniť tak, že prejdete na stránku OBJEDNÁVKA EXTRAS v sekcii Používateľská oblasť a potom kliknutím na zelenú farbu dostať Tlačidlo. Môžete tiež kontaktovať technickú podporu SiteGround a vykonať proces prenosu dátového centra za vás.

NAPRÍKLAD: Ak sa vaše aktuálne dátové centrum SiteGround nachádza v krajine Singapore a chcete to zmeniť, aby ste sa dostali Londýnske dátové centrum SiteGround. Takéto zmeny umiestnení na serveri je možné vykonať kedykoľvek (Ak chceš). Ak chcete získať ďalšie informácie, kliknite sem Premiestnenie účtu hostiteľa SiteGround.

Ako si vybrať najlepšie dátové centrum SiteGround, ktoré funguje práve pre váš web alebo blog?

Na záver je potrebné zvoliť umiestnenie dátového centra alebo servera SiteGround podľa najbližšej geografickej vzdialenosti od cieľového publika na vašom webe. Pomôže vám to nielen pri optimalizácii rýchlosti stránky, ale aj obsah vašich webových stránok sa načíta pre vašich návštevníkov oveľa rýchlejšie.

NAPRÍKLAD: Ak sa rozhodnete zacieliť Indickí návštevníci na svojich stránkach, potom si musíte vybrať SiteGround Singapore Data Center ako to je najbližšie umiestnenie servera v porovnaní so zvyškom (ďalších 5 dátových stredísk SiteGround). Navyše môžete dokonca nakonfigurovať Služby CDN (Získajte zadarmo CDN pomocou funkcie SiteGround) vylepšiť časy načítania stránok v ktorejkoľvek krajine (v tomto prípade je to India).

Dúfam, že táto revízia bude pokračovať Lokality serverových serverov a dátové centrá (2020) vám pomohol pri výbere najlepšieho umiestnenia servera SiteGround pre vaše webové stránky.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map