StartLogic Review

V centre StartLogic je vízia, ktorá má pomôcť malým podnikom objaviť ich potenciál online tým, že im umožní vytvárať webové stránky. Táto spoločnosť má v úmysle poskytnúť podnikom priestor a platformu nielen na prosperitu, ale aj na rast online. Od svojho vzniku, od roku 2003 do dnešného dňa, sa spoločnosť rozrástla na súčasnú základňu klientov, ktorá je značne vyše 100 000 a je rozšírená po celom svete..


S viac ako desiatimi rokmi obchodných skúseností sa spoločnosť StartLogic môže pochváliť tým, že plne pochopí požiadavky spotrebiteľov, pokiaľ ide o webhosting. Bez ohľadu na skúsenosti, potreby a príbeh malých podnikov je spoločnosť StartLogic odhodlaná poskytovať svojim klientom vynikajúce webové skúsenosti a najlepšiu hodnotu. Spoločnosť ponúka niektoré z najdostupnejších hostingových riešení pre osobné blogy, online portfólio a plnohodnotné webové stránky elektronického obchodu.

Vďaka ich partnerstvu so spoločnosťou Google v roku 2011 sa im podarilo pomôcť podnikom pri určovaní ich stopy online. Spolu s internetovým gigantom spustil StartLogic program známy ako „Get Your Business Online“, ktorý ponúka užitočné nástroje na vytváranie webových stránok, vzdelávanie a vedomosti, ktoré môžu rásť a prosperovať na webe..

Nasledujúci popis maľuje úspešnú webhostingovú spoločnosť, ale otázka, ktorú si väčšina ľudí pravidelne kladie na webe, znie: môže spoločnosť StartLogic plniť svoje sľuby?

Na zodpovedanie vyššie uvedenej otázky a mnohých ďalších obáv sa domnievam, že je dôležité pozrieť sa na niektoré z funkcií integrovaných do hostiteľských služieb StartLogic. To zahŕňa okrem iného aj plány hostenia, ceny, zákaznícku podporu, záznamy o dostupnosti a dostupnosti. Preskúmanie sa zameria aj na všetky klady a zápory, takže keď sa rozhodnete hostiť svoje webové stránky na serveri StartLogic, pochopíte, do čoho sa dostávate.

Webhostingové plány podľa StartLogic

Pred ponorením do zložitosti hostingových plánov a ich funkcií je dôležité si uvedomiť, že spoločnosť StartLogic investovala do rôznych hostingových plánov zameraných na malé podniky. Z tohto dôvodu sa ich tvorba cien vykonáva tak, aby sa prispôsobili menším rozpočtom, ktoré sú typické pre tieto malé podniky. Počet ponúkaných hostingových programov je spolu 6, z toho 3 zdieľané hostingové plány a ďalšie 3 plány virtuálneho súkromného servera (VPS). Okrem toho si môžete kúpiť doménové mená priamo od StartLogic, ako aj mnoho ďalších produktov a služieb, ktoré vám pomôžu pri úspešnom zakotvení vašej firmy online..

Zdieľaný webhosting

StartLogic používa servery Microsoft na zdieľanom webhostingu namiesto serverov Microsoft. Počiatočná cena je 4,50 dolárov mesačne, čo je pravdepodobne jeden z najlacnejších poskytovateľov webhostingu. V zdieľanom webhostingu sú webové stránky malých firiem umiestnené na rovnakom serveri a môžu zdieľať hostiteľský priestor. Na pozadí sú servery spravované serverom StartLogic, čo znamená, že o všetky inštalácie serverového softvéru, technickú podporu a aktualizácie zabezpečenia sa postará. Výhodou, ktorú má StartLogic vďaka hosťovaniu webových stránok v operačnom systéme Linux, je bezpečnosť a spoľahlivosť.

Ak ste podnik alebo jednotlivec, ktorý hľadá jednoduché webové riešenia, spoločnosť StartLogic vám určite môže pomôcť prostredníctvom ich zdieľaných plánov webhostingu. S pochopením, že aj v rámci zdieľaného hostingu existujú diferencované potreby, sa spoločnosť rozhodla prispôsobiť svoje hostingové balíčky a rozdeliť ich do troch kategórií: Express, Pro a Supercharge. Každý z týchto plánov, ako sa očakávalo, vám poskytuje prístup k širokej škále funkcií a nástrojov potrebných na spustenie vášho webu bez toho, aby sa minúlo veľa vašich zdrojov..

Expresný plán

Na spustenie webu online nepotrebujete skúsenosti s prevádzkovaním webových stránok. Toto je správa, ktorú spoločnosť StartLogic odosiela prostredníctvom expresného zdieľaného hostingového plánu, ktorý stojí 4,50 USD mesačne. Toto je jednoducho perfektné riešenie, ktoré podniky hľadajú, najmä základné malé podniky, nováčikovia, osobné stránky a technofobi. Tento plán je vhodný aj pre jednotlivcov, ktorých časové plány sú natoľko zaneprázdnené, že si nemôžu sadnúť a zostaviť webovú stránku. Ak sa prihlásite na odber tohto plánu, zaručíte vám plne funkčnú webovú stránku, ktorá bude fungovať behom niekoľkých minút.

StartLogic má staviteľa stránok známeho ako Site Expresso, ktorý robí ťažkú ​​prácu a všetky zložité veci zapojené do nastavenia webovej stránky. Tvorca stránok dokonca vytvára jedinečný obsah pre váš web, takže pri správe obsahu môžete ušetriť veľa peňazí a času. Pri generovaní obsahu používa služba Site Expresso základné informácie, ktoré poskytnete pri nastavovaní webovej stránky. Pri nastavovaní webovej stránky stačí odpovedať na niekoľko otázok a za chvíľu budete mať hotovú stránku, ktorá bude plne prispôsobená vašim potrebám..

Medzi ďalšie funkcie, ktoré sa vám budú páčiť v rámci tohto plánu, patrí 5 GB miesta na disku, šírka pásma 100 GB, 5 e-mailových adries a bezplatné reklamné kredity v hodnote 175 dolárov. Maximálny počet webových stránok na jeden účet je iba jeden a máte tiež prístup k jednej databáze MySQL.

Pro plán

Tento zdieľaný webhostingový plán je zameraný na podniky a jednotlivcov, ktorí chcú urobiť výkonnejšiu stopu online. To vám dáva možnosť prispôsobiť si svoje vlastné webové stránky. Ak ste malá firma, bloger, nezisková organizácia alebo kreatívny profesionál a hľadáte ideálne riešenie, ktoré vám pomôže vytvoriť flexibilné webové stránky, ProL plán spoločnosti StartLogic je skutočná dohoda.

Od 5,99 dolárov mesačne vám program Pro poskytuje neobmedzený priestor na disku, škálovateľnú šírku pásma, neobmedzené webové stránky na jeden účet, neobmedzené e-mailové adresy, bezplatné reklamné kredity v hodnote 175 dolárov a 10 databáz MySQL..

Tento plán vám umožňuje vytvoriť webovú stránku od začiatku s veľkou flexibilitou a ľahkosťou pomocou nástroja na vytváranie a presúvanie stránok, Weebly a Site Expresso. Nemá zmysel v tomto procese, že budete vystavení komplexnému softvéru alebo zložitému kódu, všetko, čo zažijete, je plynulý proces, ktorý vám v konečnom dôsledku poskytne úplne nový web..

Plán preplňovania

Toto je crème de la cr29ème zdieľaného webhostingového plánu StartLogic. Jeho ekosystém je navrhnutý tak, aby vyhovoval veľkým a vysokým prevádzkam webových stránok, ktoré si vyžadujú vysokú rýchlosť, bezpečnosť a optimálny výkon. Ak ste podnikateľ, pokročilý webový vývojár, majiteľ webovej stránky elektronického obchodu alebo prevádzkujete rýchlo rastúcu webovú stránku, tento plán je pre vás. Náklady na tento plán sú 8,99 dolárov mesačne.

Plán Supercharge je jediný medzi zdieľanými webhostingovými plánmi, ktorý má podnikovú technológiu, ktorá vám poskytuje rýchlosť a rýchlosť blesku pri načítaní na spustenie výkonných webových stránok. Okrem toho vám ponúka rôznych tvorcov webových stránok, z ktorých si môžete vybrať. K dispozícii sú lokality Site Expresso, Drag-and-Drop Builder a Weebly.

Pomocou tohto plánu môžete spustiť výkonnú webovú stránku, ktorá má vysoké rýchlosti a pokročilý bezpečnostný profil. V skutočnosti ľudia, ktorí sa prihlásili na odber tohto plánu, ho opísali ako príležitosť, ako si užiť to najlepšie z výkonu svetového sveta a jednoduchosť vytvárania webových stránok..

Medzi ďalšie vlastnosti programu Supercharge Plan patrí neobmedzené miesto na disku, škálovateľná šírka pásma, neobmedzené webové stránky na jeden účet, neobmedzená e-mailová adresa, bezplatné reklamné kredity v hodnote 175 dolárov, funkcie elektronického obchodu a neobmedzené databázy MySQL..

V porovnaní s inými webovými hostiteľmi, ako je Bluehost, má StartLogic približne rovnaké ponuky, ale z hľadiska tvorby cien je to o niečo lacnejšie. Pravdepodobne to je dôvod, prečo StartLogic neponúka žiadne propagačné ani špeciálne zavádzacie ceny pre svoje zdieľané plány webhostingu..

Virtuálny plán hosťovania súkromných serverov

Mať spoločný plán hostenia je chvályhodné najmä pre uvedenie do prevádzky. Zdieľaný webhosting však už z dôvodu obmedzených zdrojov hostenia nedokáže vyhovieť webovým stránkam s vysokou návštevnosťou. Keď sa dostanete do bodu, keď máte pocit, že váš zdieľaný plán hostenia spôsobom bráni vyhliadkam na rast vašich webových stránok, môžete prepnúť na hosťovanie virtuálnych súkromných serverov. StartLogic nechce, aby ste sa presťahovali, ale namiesto toho inovovali na priestrannejší plán hostenia, ktorý vám dáva priestor na rozšírenie.

Ak stále potrebujete niečo presvedčivé, aby ste prešli na hosting VPS, zvážte toto:

VPS hosting od StartLogic nevzniká žiadne náklady na údržbu. Spoločnosť je presvedčená, že vzhľadom na to, že ide o váš webhosting, je na vás, aby vykonával údržbu za vás. Virtuálny súkromný server môže byť navyše vyrezaný tak, aby poskytoval viac samostatných virtuálnych strojov. To znamená, že môžete mať prístup k viacerým virtuálnym strojom na rovnakom serveri alebo zdieľať server s ostatnými používateľmi bez toho, aby to negatívne ovplyvnilo vaše operácie.

V rámci hostenia VPS získate plátok zdrojov servera, čo vám a vašej prevádzke umožní zažiť niektoré z rýchlych časov načítania. Ako možno viete, webové stránky, ktoré sa načítavajú pomaly, môžu byť pre používateľov stránok obťažujúce a boli výrazne zvýraznené ako jedna z hlavných príčin miery odchodov zo vstupnej stránky. Vďaka priestrannej pamäti s priamym prístupom (RAM), výkonnej centrálnej procesorovej jednotke a viac miesta na disku vám zaručí, že výkon vašich stránok bude úžasný.

Ďalším bodom odklonu od zdieľaného hostenia je to, že hosting VPS vám dáva voľnosť pri výbere aplikácií alebo softvéru, ktorý chcete nainštalovať. Neexistujú žiadne obmedzenia av podstate ste vlastným šéfom. Najväčšou výhodou hosťovania VPS od spoločnosti StartLogic je cena. Na rozdiel od dedikovaného hostingu, kde máte svoj vlastný dedikovaný server, je hosting VPS hybridom zdieľaného a vyhradeného hostingu. Tu zdieľate náklady na hosťovanie s ostatnými používateľmi, ktorí majú prístup k rovnakým serverovým zdrojom ako vaša webová stránka. To znamená, že služby a nástroje prichádzajú s oveľa nižšími nákladmi bez zníženia výkonu.

Hostingový plán VPS je rozdelený do troch rôznych čiastkových plánov: Logic, LogicPro a LogicPremium za cenu 29,99 dolárov, 39,99 dolárov, respektíve 49,99 dolárov..

vKontrola prispôsobiteľného ovládacieho panela

Toto je kompletný servisný ovládací panel, ktorý spoločnosť StartLogic ponúkla svojim klientom. Má užívateľsky prívetivé rozhranie a odráža funkčnosť cPanel. Je efektívny a dokáže bez problémov vykonávať všetky funkcie web master. Vďaka krivke učenia približne 10 až 30 minút sa ľahko používa vDeck, najmä pre začiatočníkov.

StartLogic používa vDeck verziu 3.0. Táto verzia je kompletné riešenie automatizovaného hostenia navrhnuté tak, aby vám umožnilo spravovať váš webhostingový účet. Príťažlivejšie je, že na profesionálne používanie vDeck nepotrebujete žiadne kódovacie schopnosti. Na rozhraní môžete vykonávať niekoľko úloh, ako napríklad marketing na webe, vytváranie webových stránok, vytváranie e-mailových účtov a analýza štatistík pomocou techniky point-and-click.

S vDeck môžete robiť nasledovné:

 • Prístup a kontrola e-mailov
 • Prezerajte si a analyzujte štatistiky svojich webových stránok
 • Monitorujte využitie miesta na disku a výkon šírky pásma
 • Nahrať súbory
 • Spravujte svoj účet a podrobnosti o fakturácii

Aplikácia vDeck je plne prispôsobiteľná, čo vám umožňuje pridať svoje firemné logo, meniť písma a farby, ako aj pridať ovládací panel na svoju značkovú webovú stránku. To všetko môžete urobiť pomocou značkovacieho jazyka pre hypertext (HTML). Keďže odtiaľto môžete svoje domény ľahko spravovať, máte potrebné nástroje a služby potrebné na rozvoj svojho podnikania.

vDeck je riešenie, ktoré potrebujete na riadenie rastu svojej firmy, a to prístupom ku všetkým webovým portfóliom na jednom zjednodušenom ovládacom paneli. Jedinou nevýhodou ovládacieho panela vDeck je to, že používa inštalátor MOJO Marketplace, ktorý je síce síce dobrý, ale niekedy môže byť trochu pomalý. Mnoho zákazníkov StartLogic by radšej uprednostnilo Softaculous Installer.

Základné informácie o elektronickom obchode

StartLogic vám poskytuje nástroje, ktoré potrebujete na jednoduché spustenie internetového obchodu. Na platforme elektronického obchodu môžete pridať nákupný košík, spracovať kreditné karty a chrániť informácie o svojich zákazníkoch. Funkcia, ktorá sa nenachádza na mnohých platformách elektronického obchodu, je vyhľadávanie produktov. Spoločnosť StartLogic zahrnula toto vyhľadávanie, aby zákazníkom uľahčila nakupovanie na vašom webe. Pomocou virtuálneho nákupného košíka môže zákazník pred odhlásením kliknúť a pridať produkty.

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete integrovať nákupný košík na svoj web elektronického obchodu StartLogic. Môžete použiť ShopSite Shopping Cart, PayPal Payment Services, Agora Shopping Cart, Weebly eCommerce a osCommerce Shopping Cart..

Pokiaľ ide o ochranu informácií o zákazníkoch, spoločnosť StartLogic má pozitívny certifikát SSL. Ak však potrebujete vyššiu úroveň zabezpečenia, môžete si vybrať Rozšírený overovací certifikát Comodo.

Výhody StartLogic

StartLogic sú vynikajúce vo svojich riešeniach webhostingu. Podnikom poskytujú najmä startupy platformu, ktorú potrebujú na rozvoj svojich podnikov. Medzi výhody StartLogic patrí:

Spoľahlivosť a výkonnosť

Táto spoločnosť ponúka 99,9% záruku dostupnosti, ktorá je podľa niektorých sekcií používateľov skôr priemyselnou normou. StartLogic sa však snaží minimalizovať akékoľvek prestoje a zo skúsenosti je ich priemerný čas sledovania asi 99,95 za 10 dní testovacieho obdobia. Rýchlosť načítania stránky testovaná v rovnakom časovom období je približne 1,4466. To ho stavia na rovnakú úroveň s poprednými webovými hostiteľmi, ako sú iPage a eHost.

24/7 technická podpora

Zákaznícky servis je dôležitý pre fungovanie akejkoľvek webovej stránky a spoločnosť StartLogic je odhodlaná ponúkať zákazníkom nepretržitú podporu prostredníctvom živého chatu, e-mailu a telefónu. Ich zákaznícka podpora je informovaná a priateľská. K dispozícii je tiež rozsiahla báza poznatkov a komplexná používateľská príručka, ktorá spája videonávody a užitočné návody.

Dostupné plány hostingu

StartLogic nemá veľa hostingových plánov, ale zdieľaný hosting a hosting VPS, ktoré majú, sú za prijateľné ceny prispôsobené jednotlivcom a firmám, najmä tým, ktoré začínajú. Zdieľaný plán začína na 4,50 dolárov, zatiaľ čo plán VPS začína na 29,99 dolárov.

Hosting viacerých domén

V závislosti od zvoleného plánu môžete mať pre svoje domény neobmedzený hosting. Jediným plánom, ktorý obmedzuje hosťovanie vašej domény, je v skutočnosti plán hosťovania Express Shared.

Doménové meno zadarmo

Keď sa zaregistrujete pre hostingový plán, dostanete bezplatnú doménu podľa vášho výberu, ktorá znižuje vaše celkové náklady na online pripojenie.

Spoločnosť Google tiež dôveruje spoločnosti StartLogic, čo je výhodou pre zviditeľnenie.

Nevýhodou

Absencia špecializovaného hostenia a spravovaného hostenia WordPress znížila hodnotenie a preferencie StartLogic. Skutočnosť, že všetky weby sú hosťované na serveroch založených na systéme Linux, tiež blokuje zákazníkov, ktorí uprednostňujú servery založené na systéme Windows. Pretože vDeck nepatrí medzi bežne používané ovládacie panely na rozdiel od cPanel, niektorí zákazníci považujú krivku učenia za trochu nepríjemnú. Zákaznícka podpora sa musí tiež zlepšiť, pretože ľudia sa sťažujú na dlhé čakacie doby a nezodpovedané otázky.

Spodný riadok

StartLogic nemusí byť najlepším poskytovateľom webhostingových služieb pre každého, ale pokiaľ ide o kvalitu svojich služieb, je nad hranicou. Ich partnerstvo so spoločnosťou Google pri poskytovaní inovatívnych riešení vlastníkom malých podnikov je dostatočným dôkazom toho, že nie sú vašimi bežnými hostiteľmi. S ich rozpočtovými programami hostenia a 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí môžete skúsiť skúsiť.

8 Celkové hodnotenie
StartLogic Review

StartLogic má prispôsobené hostingové, webové a eCommerce riešenia pre každého, ale väčšinou pre malé podniky, ktoré potrebujú vyššiu rýchlosť a pokročilé zabezpečenie. Hosting vašich webových stránok na ich serveroch vám zabezpečí rýchlosť blesku, bezplatný marketingový kredit, podporu 24/7 a bezpečnosť webu.

PROS
 • Hosting viacerých domén
 • Cenovo dostupné plány hostenia
 • Zadanie názvu domény zadarmo, keď sa prihlásite na odber plánu hostenia
 • Vynikajúca doba pohotovosti 99,95%
 • Dôveryhodné spoločnosťou Google
 • Ľahko pochopiteľné a spravovateľné možnosti hostenia
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Vynikajúce funkcie a služby elektronického obchodu
ZÁPORY
 • Dlhé čakacie doby v zákazníckej podpore
 • Obmedzené na servery založené na Linuxe
 • Chýba vyhradený webhosting a hosting WordPress
 • Krivka učenia ovládacieho panela vDeck
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me