Відповіли топ-20 питань веб-хостингу

Відповіли топ-20 питань веб-хостингу

Протягом минулого року ми отримали багато запитань від наших читачів, і ми вирішили написати повну статтю про найпоширеніші питання щодо веб-хостингу. Ми трохи розширили дослідження і шукали найбільш запитувані питання на таких сайтах, як Yahoo Answers, Quora, Ask та Google, і ось список найпоширеніших питань та відповідей, які ми маємо на них.


Contents

Що таке веб-хостинг?

Веб-хостинг – це діяльність чи бізнес із забезпечення місця для зберігання та доступу до веб-сайтів. Наприклад, коли ви створюєте веб-сайт або будь-який інший контент, до якого ви бажаєте отримати доступ до інших користувачів в Інтернеті, вам потрібно придбати план веб-хостингу, завантажити свої файли на веб-сервер (дуже швидкий комп’ютер, оптимізований для доставки вміст і підключений до дуже швидкої мережі). Потім, коли хтось вводить веб-адресу у своєму браузері, наприклад https://top5hosting.co.uk, Інтернет з’єднує веб-сервер із комп’ютером відвідувачів, і вони передають файли. Таким чином ваші відвідувачі можуть переглядати вміст вашого веб-сайту.

Що таке веб-хостинг

Це викликає ще одне питання. Не можете розмістити веб-сайт на своєму комп’ютері? Відповідь – Так, ви можете. Будь-який комп’ютер, підключений до мережі, може грати роль веб-сервера. Існує багато причин, що вам не слід робити це важко – ваш комп’ютер повинен працювати в режимі онлайн 24/7, у вас має працювати програмне забезпечення для веб-сервера, ви самі повинні дбати про свою безпеку тощо. На сьогоднішній день ви можете придбати професійний веб-хостинг план за цілий 1 фунт / місяць.

Який кращий постачальник веб-хостингу у Великобританії?

На це питання немає однослівної відповіді. Існує багато авторитетних хостинг-компаній у Великобританії, які можуть стати домом для вашого веб-проекту. Пошук найкращого постачальника хостингу веб-сайтів залежить від ваших потреб бізнесу, вашої бізнес-моделі, щомісячного трафіку та відвідувачів, типу послуги чи даних, які ви обслуговуєте для своїх користувачів та рівня підтримки, яка вам потрібна. Всі хостинг веб-сайтів у нашій 10 найкращій хостинговій діаграмі Великобританії мають хорошу репутацію і цього буде достатньо, якщо ви тільки починаєте. Якщо у вас є більш конкретні потреби, не соромтеся звертатися до нас з деталями, і наші фахівці нададуть вам безкоштовний хостинг-консалтинг з урахуванням потреб вашого проекту.

Яка різниця між веб-хостингом та реєстрацією доменних імен?

Реєстрація доменних імен та веб-хостинг – це два тісно пов’язані, але дуже різні послуги. Ім’я домену – це ваша цифрова ідентичність та те, що люди вводять у своїх веб-браузерах, щоб бачити вас вмістом. Дивіться зображення нижче.

Різниця доменного імені та веб-хостингу

Люди купують доменні імена з різних причин: розміщувати їх веб-сайти, отримувати власні електронні листи або купувати їх для бізнесу – щоб потім продати їх за більш високою ціною або припаркувати їх і заробляти гроші на рекламі. Таким чином, ви можете мати домен, не маючи веб-сайту, але не можете мати власний веб-сайт, якщо ви не купите доменне ім’я (виняток становлять безкоштовні рішення, наприклад wordpress.org або blogger.com але там сайт насправді не ваш). Більше інформації з цього питання ви можете знайти в нашому посібнику з купівлі домену

А ось наочне зображення про різницю між веб-хостингом та доменним іменем у цьому відео від GoDaddy.

Скільки коштує веб-хостинг на рік?

Все залежить від ваших потреб. Чим менше трафіку та місця вам потрібно, тим меншими є витрати. Якщо ви тільки починаєте свій бізнес в Інтернеті, ви можете скористатися дешевим веб-хостинговим планом від одного з постачальників веб-хостів Великобританії у цьому списку. Не забудьте скористатися посиланням, яке ми надали вам, оскільки якщо ви перейдете до наших посилань, ви зможете отримати спеціальні пропозиції щодо планів у розмірі від 1 фунта на місяць. Чим більше зростають ваші потреби в плані відвідувачів та простору, тим більше буде коштувати ваш веб-хостинг.

Як отримати безкоштовний хостинг домену та веб-сайтів?

Багато постачальників веб-хостів нададуть вам безкоштовне доменне ім’я, якщо ви купуєте у них хостинг-акаунт. На нашій домашній сторінці в top5hosting, якщо ви заглянете в діаграму під стовпцем домену, ви можете знайти веб-хостингові компанії, які ми рекомендуємо, і дадуть вам безкоштовне доменне ім’я. Як завжди, будь-що безкоштовно, ви повинні прочитати тонкий шрифт. Деякі з постачальників зберігатимуть цей безкоштовний домен лише тоді, поки ви не розмістите на ньому веб-сайт. Якщо ви вирішите змінити хостинг з якоїсь причини, вам все одно доведеться платити за це, а деякі компанії навіть пітимуть далі і збережуть домен. Отже, перш ніж перейти до опції безкоштовного домену, ви, можливо, захочете прочитати нашу статтю про те, чому слід тримати свій домен і хостинг-провайдерів окремо.

Як змінити послугу веб-хостингу?

Якщо з якихось причин вас не влаштовує ваш поточний хостинг-провайдер, ви можете легко змінити його. Спочатку скористайтеся всіма кроками, які ми перерахували на нашій домашній сторінці.

Вибравши нову приймаючу компанію, перше, що ви хочете зробити, це перенести всі ваші дані, файли та бази даних на новий хостинг. Зробіть резервну копію вашого поточного сайту та завантажте його на новий хостинг.

Перевірте це за URL-адресою пісочної скриньки (ви можете попросити підтримку вашого нового хостингу за URL-адресою) і побачите, чи все працює і працює правильно. Потім перейдіть до свого реєстратора домену та змініть записи DNS домену з адресою, яку надає ваша нова компанія, що розміщує веб-сайт.

Яка виділена IP-адреса в веб-хостингу і чи потрібна мені така?

Спочатку почнемо з того, що таке IP-адреса. Це унікальна послідовність чисел, розділених крапками, що ідентифікує кожен пристрій, що використовує Інтернет для спілкування по мережі. Сервер, на якому розміщено ваш веб-сайт, також має IP-адресу, яка його ідентифікує, а у випадку спільного хостингу може бути безліч доменних імен, підключених до тієї самої IP-адреси.

Виділена IP-адреса на веб-хостингу означає, що сервер призначить певний номер, який буде використовуватися лише ви та ваше доменне ім’я. Приклад, як це працює, ви можете побачити на зображенні удару.

Виділена IP-адреса

Вам потрібна? Є кілька причин, через які люди можуть захотіти спеціалізований IP для свого домену. Один випадок – якщо ви хочете використовувати сертифікат SSL, і йому потрібен окремий рівень для ідентифікації вашого веб-сайту.

Ще одна причина – якщо на вашому веб-сайті багато трафіку, і ви хочете його швидше підтримувати і зменшити ймовірність збоїв і таймаутів для ваших користувачів. Ось чому бажаний спеціалізований або хмарний хостинг, коли ви очікуєте великого обсягу відвідувачів.

Третій головний випадок – з SEO. Якщо ви переживаєте, що на тому ж сервері та IP-адресі, що і у вас, розміщено багато спам-сайтів, і ви хочете відокремитись від них. Більше про тему пояснено у цьому відео. А щоб перевірити, хто ще розміщує сайти на вашому сервері, ви можете скористатися сервісом, як www.my-ip-neighbors.com

Як перевірити компанію веб-хостингу веб-сайту?

Щоб перевірити, хто є веб-сайтом, використовуйте такі інструменти hostingchecker. Просто введіть доменне ім’я, яке ви хочете перевірити, і воно покаже хостинг-провайдера.

Що таке огляди веб-хостингу і чи варто їм довіряти?

Це ще одне хороше питання. Відповідь, ви повинні бути дуже обережними, читаючи інформацію з веб-сайтів, що оглядають огляди, і робити свої дослідження добре. Незважаючи на те, що у нас є огляди на основі тестів та досліджень, ми все-таки радимо нашим читачам скласти список для себе та виконувати кроки, які ми перерахували на top5hosting, щоб прийняти найкраще рішення для їхньої бізнес-моделі..

Ключовим тут є те, що більшість веб-сайтів, що розміщують відгуки, отримують свій дохід на основі партнерських комісій та оцінюють постачальників веб-хостів виключно на суму грошей, винагороду за продаж. Наш дохід також формується таким чином, але ви можете змінити ситуацію. Один із прикладів – якщо ви переходите до а Найкращі огляди веб-хостингу Великобританії Сайт з google, більшість з них рекламують американські компанії з поганою репутацією, як iPage, FatCow тощо.

Різниця між top5hosting та іншими веб-сайтами з огляду хостів полягає в тому, що ми перелічуємо лише авторитетних хостингових компаній із центрами обробки даних у Великобританії чи Європі, які швидше доставлять ваш контент та з підтримкою у Великобританії, яка може відповідати вашим потребам у місцевий час із технічним персоналом адміністратора..

Як налаштувати / вказувати DNS для веб-хостингу?

Ось покрокове керівництво про те, як вказати / підключити доменне ім’я до веб-хостингу, встановивши правильну DNS-адресу.

 • Зверніться в службу підтримки вашого хостингу і запитайте їх, які ваші DNS адреси. Їх має бути принаймні 2 і мати вигляд: dns1.yourhostingcomany.com; dns2.yourhostingcomany.com
 • Увійдіть до заднього кінця веб-хостингу та додайте до свого доменного імені.
 • Зверніться до свого реєстратора домену і запитайте їх, де слід вставити імена DNS або шукати в їхній базі даних підтримки. Більшість реєстраторів мають хороший розділ довідки.
 • Увійдіть у свій обліковий запис реєстратора домену та налаштуйте свої записи DNS.

Для детального прикладу перегляньте відео нижче, де ми демонструємо, як підключити домен, куплений у GoDaddy, на веб-хостинг-план від Siteground. Більшість інших реєстраторів і хостингів схожі, тому якщо ви дотримуєтесь наведених вище кроків і застосовуєте їх до свого випадку, ви повинні швидко працювати..

Дешеві та надійні провайдери веб-хостингу?

Ви завжди повинні бути обережними, купуючи щось дешеве, особливо веб-хостинг. У багатьох авторитетних компаній є дуже хороші стартові плани, які коштують дешево, оскільки вони призначені для невеликої кількості відвідувачів з обмеженими ресурсами, але ви отримаєте таку ж хорошу підтримку та довіру, на які можна розраховувати у своїх великих планах, і їх легко масштабувати. . У нас є список з дешевими та надійними планами хостингу для Великобританії.

Що є хорошим веб-хостингом для початківців?

Якщо ви тільки починаєте, ми рекомендуємо веб-хостинг, який має хорошу та швидку підтримку та може допомогти вам у цьому шляху. У цьому випадку Siteground має велику перевагу завдяки своїй підтримці чату в реальному часі, що ви можете отримати підтримку рівня 2 у будь-якому головному випадку, коли поточний представник не може вирішити вашу проблему. EUKhost та TSOhost також є двома постачальниками веб-хостингів у Великобританії з дуже хорошими командами підтримки.

Що таке домен?

Домен – це назва вашої цифрової присутності в Інтернеті та ваш найцінніший цифровий актив. Це адреса, яку ви вводите у веб-браузері. Ми розглядали велику частину того, що є доменом у попередньому питанні про різницю домену та веб-хостингу. Також у нас є посібник із придбання домену для початківців, який має повну інформацію, яка може знадобитися при покупці вашого доменного імені та виборі правильного.

Веб-хостинг Linux або Windows?

Це повністю залежить від програми, яку ви збираєтеся запустити. Якщо це буде одна з найпоширеніших систем CMS, наприклад WordPress, Joomla, Drupal або платформа електронної комерції, всі вони базуються на PHP, тому відповідь полягає в тому, що ви шукаєте хостинг для Linux. Якщо він базуватиметься на ASP, .NET чи будь-чому, що стосується Microsoft, його слід розмістити на сервері Windows. Більше інформації з теми ви можете знайти в нашій статті про хостинг Linux проти Windows.

LinuxCommunity

Що таке обмеження пропускної здатності у веб-хостингу?

Пропускна здатність = загальна кількість даних, зазвичай вимірюється в MegaBytes або GigaBytes, які можуть бути завантажені або завантажені з певного веб-сайту чи облікового запису веб-хостингу протягом певного місяця. У нас є ретельна стаття про те, що тут пропускна здатність.

Який найкращий веб-хостинг для WordPress?

Коротка відповідь полягає в тому, що будь-яка хостингова компанія, яка може обслуговувати PHP, може розміщувати ваш сайт WordPress. Найкращий веб-хостинг для WordPress – це поєднання найкращих загальних планів хостингу та деяких специфічних функцій WordPress, таких як безкоштовні теми, установка одним натисканням кнопки, автоматичні оновлення ядра, встановлення одним клацанням та міграція тощо. У нас є список із авторитетними веб-сайтами, що розміщують компанії, які спеціалізуються тут на WordPress.

Що таке хмарний хостинг?

На відміну від спільних або виділених хостинг-сервісів, що базуються на одній машині (веб-сервері), хмарний хостинг використовує новітні технології хмарних обчислень, щоб використовувати потужність декількох підключених веб-серверів і діють як єдине ціле. При розміщенні в хмарі ваш сайт матиме набагато менший час простою через серверне обслуговування несправності, а також набагато простіше масштабувати або обробляти піки відвідувачів, оскільки він може поєднувати потужність обробки, зберігання та оперативну пам’ять декількох машин.

Хмарний хостинг – це хостингова послуга наступного покоління, яка може бути платною при використанні плану. Це може заощадити гроші, якщо ви очікуєте, що відвідувачі вашого сайту нерівномірно досягнуті піків або очікуєте високого трафіку, який не зможе впоратися з однією машиною. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашим списком вибраних хмарних хостингових компаній Великобританії.

Що таке CDN (мережа доставки вмісту)

CDN – це мережа серверів у різних географічних точках, які доставляють кешовану версію веб-сайту користувачам залежно від їх місцезнаходження. Дивіться зображення нижче, щоб побачити схему того, як він працює.

Як працює мережа доставки вмісту

Як саме працює CDN? Після завантаження свого веб-сайту на ваш веб-хостинг-сервер він кешується на інших серверах по всьому світу, що входять до CDN. Наприклад, якщо ви подаєте вміст і зображення свого веб-сайту від хостингової компанії у Великобританії, пінг (затримка) для користувачів в Азії складе більше 400 м через відстань. Якщо ви завантажите його в CDN, коли користувач вимагає вмісту, він буде вказаний на сервер в Азії, що знаходиться ближче до його місцезнаходження, і ping буде в десятки разів нижчим.

Перевага мережі доставки вмісту переважно швидкість. Це може покращити ваш досвід роботи та SEO. Крім того, коли ви доставляєте вміст з різних серверів, набагато рідше трапляється збій на сервері через інтенсивний трафік, оскільки користувачі з різних локацій запитують вміст з різних серверів.

Який найкращий план безкоштовного веб-хостингу

Як будь-що безкоштовно, ви повинні бути дуже обережними, шукаючи безкоштовний веб-хостинг. Радимо використовувати його тільки для випробувань і розробок, а ніколи для виробництва. Більшість планів безкоштовного хостингу дуже обмежені в ресурсах, розміщують рекламу чи вставляють небажаний вміст у свої файли. Крім того, ви повинні прочитати тонкий шрифт, оскільки вони можуть містити положення про те, що вони можуть закрити ваш обліковий запис у будь-який момент, а також авторські права на ваш вміст.

Якщо ви хочете розмістити приватний блог або якийсь інший сайт з низькою вартістю, на який ви не можете витратити кілька фунтів на місяць, набагато більше рекомендується використовувати одну з безкоштовних платформ публічного ведення блогів, наприклад wordpress, блогер або tumblr

Як створити компанію веб-хостингу?

Сьогодні створити власну хостинг-компанію порівняно просто. Все, що вам потрібно, – це веб-сайт та придбати хостинг-рахунок для торговельних посередників у деяких провідних хостинг-компаній Великобританії. Таким чином, все, що вам потрібно зробити, – це впоратися з продажами. Вся технічна підтримка, апаратне забезпечення, програмне забезпечення тощо займається хостинг-компанією, з якою ви співпрацюєте. Це найпростіше рішення з найменшими інвестиціями з точки зору грошей та знань, і воно підходить для будь-якого агентства з веб-дизайну чи Інтернет-маркетингового консалтингового сервісу, у якого вже є клієнти..

Якщо ви хочете перейти на наступний рівень, ви можете взяти в оренду виділений сервер або відібрати власне обладнання в центр обробки даних і самостійно обробляти всі роботи системи. Це, однак, це більш просунутий рівень, тож якщо ви дістанетесь до нього, то знаєте, як з цим впоратися.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася стаття, і якщо на ваші запитання не відповіли, не соромтесь залишити їх у коментарях, і ми повернемось до вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map