Що таке Google App Engine і що з цим можна зробити

Що таке Google App Engine і що з цим можна зробити

логотип двигуна програмиGoogle App Engine (ти можеш спробуйте безкоштовно тут) – це відкрита хмарна платформа, яка дозволяє створювати мобільні та веб-додатки. Однак це ще не все; Ви можете принести свої рамки, мовні умови виконання і навіть сторонні бібліотеки. Google App Engine – це добре керована платформа, яка повністю відключає інфраструктуру, тому ви можете встановити всю свою увагу на свій код. Крім того, ви можете перейти з нуля до планет і зрозуміти, чому найбільш успішні компанії використовують додаток Google для роботи своїх додатків..


Деякі компанії, які використовують хмарну платформу Google, – це Coca-Cola, Spotify та Motorola. Ти можеш знайти більше додатків, які використовують движок додатків тут.

Особливості

Google App Engine не тільки допомагає вам створювати масштабовані мобільні пристрої та резервні файли на будь-якій мові в інфраструктурі компанії, але також пропонує вам велику кількість чудових функцій.

Кожна популярна мова

Ви можете створити додаток у Java, C #, Node.js, Python, Ruby, PHP або Go; ви навіть можете принести час мовної роботи.

Документація Google App Engine Документація двигуна Документація додатків Google Cloud Platform

Як гнучкі, так і відкриті

App Engine пропонує вам користувацькі режими виконання, які дозволяють наближати будь-які рамки та бібліотеку до App Engine, надаючи контейнер Docker.

Добре керований

Google Engine App управляє усіма проблемами щодо інфраструктури, щоб ви могли зосередитись лише на своєму коді.

Діагностика, моніторинг та ведення журналів

Google пропонує: Штабелери (ви також можете спробувати це безкоштовно), що дає вам потужну діагностику додатків для моніторингу та налагодження ефективності та здоров’я вашої програми.

Версія додатків

Ви можете легко розмістити різні версії програми та без особливих зусиль створити виробниче середовище, тести, постановку та розробку.

Розщеплення трафіку

Ви можете направляти вхідні запити на різні версії додатків, робити додаткові розгортання функцій та тест A / B.

Послуги екосистеми

Ви можете скористатися зростаючою екосистемою служб GCP зі свого додатку, включаючи чудовий набір інструментів хмарних розробників.

Переваги

Для кожної мовної спільноти

Як ми говорили раніше, App Engine підтримує Java, C #, Node.js, Python, Ruby, PHP. Вам буде дуже приємно, якщо ви розробник, який працює з будь-якою з цих мовних спільнот, оскільки ви будете негайно продуктивними в середовищі, з яким ви вже знайомі. Все, що вам потрібно зробити – це додати код. Не кажучи вже про те, що це дуже просто встановити і запустити, тут ви можете знайти докладний посібник.

Відкрита хмара

Більшість із нас не прийме інструментів контролю, які замикають вас у технологіях та платформах з нереальними обмеженнями.

Якщо це здається вам схожим, ви, ймовірно, шукаєте щось із коробки. За допомогою App Engine ви можете поставити зображення Docker і перенести стек свого програмного забезпечення від рамок до мовних режимів роботи до сторонніх бібліотек. Якщо вам потрібно перенести свій додаток на іншу платформу, ви можете це зробити, взявши додаток із собою та розгорнути його в контейнерну систему, наприклад Кубернети on-prem або державна чи приватна хмара.

Просто додайте код

Якщо ви використовуєте App Engine, між вами і створенням високоякісного коду нічого не вийде. Проблеми інфраструктури, такі як зменшення вашої програми вниз або вгору для управління трафіком, вилікування ваших випадків, перевірка стану здоров’я та збалансування навантаження, а також застосування оновлень до базової операційної системи, повністю управляє Google для вас..

Інфраструктура, коли вам це потрібно

Ви не тільки отримуєте насолоду від добре керованого досвіду розробника, але також можете впасти в інфраструктуру для більш високого рівня контролю при необхідності. Якщо вам потрібно розгорнути спеціальний код, інтегрувати двигун у свій процес DevOps, ви можете SSH прямо у ваші екземпляри. Ви можете вказати пам’ять програми та вимоги до процесора, і двигун автоматично організує інфраструктуру від вашого імені.

Обчислення від кінця до кінця для кожного робочого навантаження

Більші компанії зі застарілими програмами працюють у гібридних, а іноді навіть мульти-хмарних середовищах, у яких додатки можуть бути перерозподілені у платформах VM, повністю керованих платформах або контейнерах. GCP є кращим, коли мова йде про таке різноманітне середовище і дозволяє вашим програмам спілкуватися з дуже низькою затримкою в мережевій інфраструктурі Google для підтримки будь-якого робочого навантаження.

Зростаюча екосистема послуг

GAE розроблений таким чином, що ви можете скористатися процвітаючою екосистемою керованих служб лише за допомогою дзвінка API. Ви можете вибрати або бази даних SQL або NoSQL, такі сервіси, як Cloud Pub / Sub, інструменти моніторингу та діагностики та фантастичний спектр інструментів для розробників на GCP.

Google App Engine проти Heroku

додаток движок проти героїку

Хмарні обчислення вже не є наступною великою справою. Про це свідчать усі центри інфраструктури даних, які створені гравцями, які вже створені, як AWS Amazon та Google Engine App. Отже, очевидно, що це поточна велика річ. Звичайно, є і піонери менших розмірів, як Heroku, який розпочався в 2007 році, а це пізній юрський період у хмарних обчисленнях.

Тож у цьому розділі ми порівняємо Heroku та Google App Engine, які є пропозиціями PaaS, щоб побачити, яка з них змушує їх галочкувати.

App Engine і Heroku схожі, оскільки вони обидва рішення PaaS. Обидва вони надають вам безпосереднє середовище, в якому ви можете розгорнути свої програми та код. Однак це середовище не розміщує необмежену кількість баз даних, операційних систем, мов та інших базових платформ.

Таким чином, ви можете піднятися, щоб запустити досить швидко, але якщо ваша програма не працює або не розміщена або розроблена за попередньо затвердженим списком, ви залишитеся високими і сухими. Це чудово протиставляється платформам IaaS, як AWS Amazon, які надають вам віртуальну машину, на якій ви можете налаштувати та встановити програмне середовище так, як хотілося б..

Які вони

Google App Engine знайомить вас з абстрагованим видом машинного екземпляра, який запускає ваш код і підтримує Java та подібні мови JVM, такі як Clojure, PHP та JRuby, навіть такі мови, як Python та Google Go. На жаль, підтримується лише чистий Python, тому ви не зможете запускати модулі, які містять, наприклад, C код.

Оскільки існують такі мовні обмеження, зрозуміло, що Google знайомить розробників з усвідомленим мовою середовищем, в якому запускати їх код. Багато людей скаржаться на те, що фірмовий характер App Engine, призначений лише для читання, призводить до непотрібних і виснажливих рефакторингу коду.

Це означає, що програми потрібно писати з урахуванням App Engine. Наприклад, навіть стандартний код Java повинен бути досить змінений, щоб вписатися в середовище App Engine. Ще одним недоліком є ​​те, що Google наполягає на тому, що їх клієнти використовують лише нераціональний БД компанії компанії, хоча вони нещодавно додали підтримку CloudSQL. Це змусило багатьох споживачів повірити, що Google намагається зафіксувати їх у своїх рамках.

Зараз Heroku належить Salesforce, і він раніше підтримував лише Ruby. Однак зараз вона також включає підтримку Scala, Java, Clojure, PHP, Python та Node.js. Він все ще визнаний відмінним господарем для каркасів і платформ Ruby, таких як Ruby on Rails. Що стосується баз даних, у вас є як нереляційний, так і реляційний вибір у Redis, PostgreSQL, Cloudant та MongoDB.

Це є значною перевагою перед App Engine, оскільки параметри бази даних Heroku пропонують колекцію, яка вже широко використовується у широкому світі. Перенести вашу базу даних з Oracle на PostgreSQL досить просто, оскільки вони є реляційними, але перемістити вашу реляційну базу даних до нереляційної BigTable буде досить складно. Ми не кажемо, що цього зробити не можна, але це займе у вас досить тривалий час, і це може дуже дратувати.

Ціноутворення

Порівнювати ціни на продукцію PaaS може бути дуже неприємно. Ви, напевно, думаєте, що подібні товари на одному ринку пропонують однакові функції, що полегшує їх порівняння. Однак для продуктів PaaS це важко. Наприклад, ви можете отримати безкоштовний рівень з обома, але вони мають різноманітні можливості. Блок Heroku називають дино, і він пропонує 512 МБ із розміром місця обміну 100 МБ, а також невідомий живлення процесора безкоштовно.

Якщо вам потрібно більше диносів, це обійдеться вам у 0,05 долара на годину. Еквівалент дино в App Engine називається FrontEnd, і коштує він $ 0,08 за годину. База даних в App Engine коштує 0,24 долара за Гігабайт на місяць і є багаторівневим планом від 9 до 100 доларів за терабайт на Heroku.

Однак App Engine також стягує з вас 0,07 долара за кожні 100 000 прочитаних та 0,10 доларів за кожну 100 000 записів у сховище даних. Ми вважаємо, що це обурення – не є вагомою причиною, щоб хмарні платформи вимагали користувачів читати чи записувати свої дані. Хероку за це не стягує плату.

Heroku набагато дешевше Google App Engine.

Плюси і мінуси

Хероку

+ Стандартний SQL.
+ Простіша модель ціноутворення.
+ Порівняно безболісне розгортання.

– Менше, ніж Google.
– Він розміщений на AWS Amazon, який відчуває великі аварії.

App Engine

+ Надає вам доступ до решти послуг компанії.
+ Простіше запускати асинхронні завдання, ніж Heroku.
+ Google має свою хмарну інфраструктуру.

– Відсутність гнучкості платформи.
– Немає стандартної бази даних SQL.

Google App Engine проти AWS

додаток двигун проти Amazon Aws

Розробники сперечаються на тему GAE vs. AWS досить довго. Багато людей вважають, що хмарна платформа Google є найсильнішим і найбільшим конкурентом верховенству AWS. Тож у цьому розділі ми коротко пояснимо найважливіші фактори, які допоможуть вам допомогти обгрунтоване рішення.

Які вони

Однією з найбільших відмінностей між платформами є деякі послуги, які вони пропонують. З цієї точки зору, AWS є кращим. Якість та кількість доступних послуг на AWS дуже широкі та широкі, і це створює широкий набір можливостей для різноманітних потреб.

З іншого боку, список продуктів GCE набагато менший і в основному зосереджений на класичних послугах PaaS та IaaS. Перший – це область, в якій Google зосередив більшість своїх зусиль, враховуючи, що App Engine – це перша послуга, яка коли-небудь запускалася в GCP.

Однак ви все одно знайдете звичайні бази даних для зберігання, обчислення, нереляційні та реляційні бази даних IaaS та ще кілька сервісів для Кінцевих точок та DNS. Однак тут є велика різниця між цими конкурентами. Вплив на вашу архітектуру здебільшого залежить від ваших потреб. Послуги, які надає GCP, швидше за все, задовольнять ваші потреби, оскільки їх Compute Engine має багато сильних сторін, яких AWS наразі не вистачає..

Особливою областю, в якій Google перевершує, є Big Data. Не дивно, що така компанія, як Google, використовує всю свою експертизу в цій галузі, щоб робити чудові продукти. BigQuery дозволяє аналізувати величезну кількість даних за дуже короткий час і навіть надає вам інформацію в режимі реального часу щодо ваших наборів даних. Що дивно для такого складного сервісу, це те, що з ним також дуже просто почати.

Ціноутворення

Google набагато кращий за AWS щодо ціни та швидкості. Для отримання додаткової інформації ознайомтесь цей папір.

Плюси і мінуси

AWS

+ Неймовірна кількість послуг, щодня додаються нові.
+ Багато зон доступності по всьому світу
+ Багато ресурсів для допомоги, таких як експерти та книги

– Дорогий для подальшого використання
– Екземпляри EC2 – це фіксована конфігурація, і ви не можете додавати ядра CPU і зберігати однаковий об’єм оперативної пам’яті
– Модель таємного ціноутворення

App Engine

+ Це дешевше, якщо ви користуєтесь протягом безперервного періоду
+ Ви можете вибрати конфігурацію свого примірника
+ Балансування навантаження краще, ніж AWS

– Менше сервісів як керованих, так і некерованих
– Важче знайти кваліфіковану допомогу
– Підтримка Google наразі невідома кількість

Підсумкові ноти

Google Engine Engine – це чудова платформа для запуску ваших програм, якщо у вас є бюджет. Google відомі своєю якісною інфраструктурною підтримкою, і App Engine може бути ідеальним місцем для розміщення вашого нового додатка. У top5hosting ми намагаємось надати вам найсвіжішу інформацію та тести на найкращі хостинг-платформи та сервіси. Переконайтеся, що часто перевіряйте.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me