Scala Hosting Recenzie

Scala hosting sa dostal na vrchol zoznamu kvôli svojmu vynikajúcemu výkonu (iba 41 ms na pripojenie a 0,2 s čas do prvého bajtu) a 99,99% dostupnosti. Znalosť a rýchla podpora na úrovni systému aj na úrovni CMS (WordPress) a ich proaktívny prístup k bezpečnosti.


Môj názor je, že najlepší hosting je ten, ktorý ste nastavili a zabudli. To bola moja skúsenosť s hosťovaním Scaly v minulom roku. To je dôvod, prečo ich môžem odporučiť ako jednu z najlepších spoločností poskytujúcich webhosting pre používateľov v Spojenom kráľovstve.

Logo Scala Hosting
UPTIME
999
SPEED
999
PODPORA
997
CENA
972
VLASTNOSTI
995
ZELENÁ
970
INOVAČNÉ
1000

Scala hosting je renomovaná spoločnosť, ktorá funguje od roku 2007 z dvoch dátových centier – v Európe a USA. Poskytujú služby pre viac ako 50 000 zákazníkov a 700 000 webových stránok.

Poskytujú svojim klientom kvalitný webhostingový servis. Zameriava sa na spravovaný hosting VPS a Cloud, kde majú vlastný panel vnútropodnikovej správy s názvom SPanel. Zdieľané plány hostenia sú na serveroch CPanel, ale sú obsluhované rovnakým tímom, takže rovnako dobré.

V našich recenziách sa ako obvykle zameriavame na výkon, podporu, zabezpečenie, vlastnosti a ceny.

výkon

Predstavenie je skutočne pôsobivé. Ako môžete vidieť z testu pomocou výkonného nástroja keycdn, TTFB (čas do prvého bajtu) je iba 198 ms a rýchlosť pripojenia z Londýna je 41 ms.
Čas pripojenia: Čas potrebný na pripojenie k webovému serveru. Odporúča sa menej ako 200 ms.

škrabanec

TTFB: Čas, ktorý uplynie, keď klient odošle požiadavku protokolu HTTP, aby prijal svoj prvý bajt údajov z webového servera. Odporúča sa menej ako 400 ms.

Toto sú dve dôležité metriky, ktoré súvisia s rýchlosťou siete a webového servera.

Majú 99,99% záruku dostupnosti v zdieľanej aj VPS službe. Ak váš čas prevádzky za mesiac klesne pod 99%, získate kredit v plnej výške.

Ďalšou dobrou vlastnosťou Scaly je, že veľmi dobre zvládajú hroty v premávke. Na rozdiel od mnohých iných hostiteľských spoločností, ak vaše stránky prechádzajú vírusmi jeden deň, nezastavia vaše služby, pokiaľ to nenaruší server..

Systém je automatizovaný, takže ak sa to stane iba raz alebo dvakrát týždenne, nebudú vás obťažovať zvýšenými plánmi (čo sme videli s inými spoločnosťami)..

Ak vaše stránky rastú, odporučia plán VPS, ktorý je za skvelú cenu, takmer rovnaký ako zdieľané plány hostenia..

zabezpečenia

Scala hosting je zameraný na bezpečnosť. Do svojho produktu SPanel integrovali funkciu na uzamknutie inštalačných súborov, takže aj keď doplnok alebo modul má problém s bezpečnosťou, hackeri nemôžu odovzdávať škodlivý softvér, ktorý upravuje pôvodné súbory z inštalácie. Toto je momentálne k dispozícii iba pre WordPress, ale tím ich vývojárov pracuje na ďalších významných CMS, ako sú Joomla, Drupal, Magento a PrestaShop a OpenCart..

SShield (iba pre riadené VPS) – kybernetická bezpečnosť je v technologickom svete naliehavou témou, pri ktorej hackeri pri útokoch čoraz viac vynaliezajú. Na základe toho ponúka Scala hosting SShield – riešenie novej generácie na ochranu webových stránok.

Tento nástroj poskytuje nepretržité monitorovanie v reálnom čase a predchádzanie hrozbám. SShield rozpoznáva a blokuje neuveriteľných 99,998% všetkých známych škodlivých a škodlivých útokov. Nielen to, ale riešenie využíva algoritmus strojového učenia na ďalšie zlepšenie svojich obranných stratégií. Kedykoľvek systém zistí nový typ hrozby, pridá ho do stále rastúcej databázy potenciálnych zraniteľností, ktorá v budúcnosti ešte efektívnejšie reaguje..

Najlepšia vec je, keď je už aktivovaná, s programom SShield nemá čo robiť – tento nástroj je plne automatizovaný a nevyžaduje žiadne predchádzajúce znalosti zabezpečenia webu..

Scala hosting sa nedávno spojil s Rack911, vedúcou spoločnosťou v oblasti riešení kybernetickej bezpečnosti. Poskytovateľ so sídlom v Kalifornii bude pomáhať s proaktívnym monitorovaním servera a pravidelnými testami prieniku.

podpora

Majú podporu 24/7 v chate a podporu lístkov informovaným personálom, ktorý je zabudovaný. Všetci sysadmini a podpora CMS sú v rovnakej kancelárii, takže na všetky vaše otázky od základnej podpory až po zložité problémy, ktoré vyžadujú systémového administrátora, sa rýchlo odpovie..

Celá podpora je založená v Európe.

 • 24/7 Podpora predaja lístkov
 • Podpora 24/7 v chate
 • Podpora je inhouse
 • So sídlom v Európe
 • nikto

Recenzie zákazníkov

Keď kontrolujeme recenzie zákazníkov, zvyčajne chodíme na nezávislé zdroje, ako je TrustPilot a sociálne médiá ako Reddit, Twitter a Facebook. Pozeráme sa tiež na priemyselné fóra a ďalšie weby s recenziami hostiteľov, berieme však tie, ktoré majú zrno na soľ, pretože v tomto odvetví by mohlo dôjsť k zaujatiu a viac sa zaujímame o to, čo skutoční zákazníci hovoria celkovo.

scalahosting trustpilot

na TrustPilot Scala hosting má 98% vynikajúcich a 2% skvelé recenzie, čo ho stavia na špičku v oblasti spokojnosti zákazníkov.

Na sociálnych médiách sme nenašli príliš veľa recenzií, ale zistili sme, že to bolo pozitívne a nenašli sme žiadne vážne sťažnosti.

Na odvetvových fórach a weboch s recenziami webhostingu sú vysoko hodnotené. Tiež to robí dobrý dojem, že v prípade negatívnej kontroly je hostiteľ Scala aktívny a zodpovedá všetkým zákazníkom.

Technické podrobnosti

V predvolenom nastavení sú klienti zdieľaného hostenia na serveri CPanel s webovým serverom Apache a najnovšie verzie všetkých funkcií servera CPanel.

Klienti VPS s SPanel si môžu vybrať medzi Apache, Nginx ako reverzný proxy server, Litespeed Enterprise alebo Open Litespeed (ktorý je bezplatný a neobmedzený)..

Všetky plány podporujú hlavné programovacie jazyky webu, ako je PHP a Python.

Podpora Git je zahrnutá a môžete pristupovať na server cez SFTP, SSH (povolené na požiadanie), WP-CLI.

Všetky plány okrem programu Mini môžu hostovať neobmedzené názvy domén, majú neobmedzenú šírku pásma a neobmedzené databázy.

E-mailové účty sú tiež neobmedzené (počet e-mailov, ktoré môžete prijímať, je obmedzený inode plánu) a sú podporované všetky hlavné protokoly – SMTP / POP3 / IMAP.

HTTP2 je tiež povolený vo všetkých plánoch.

 • Záruka 99,99% dostupnosti
 • Skvelé spojenie a rýchlosť TTFB
 • Dodržiavanie zákona o ochrane údajov
 • Zálohovanie 7 dní
 • Prístup SSH a WP-CLI
 • Protokoly prvotného prístupu
 • Všetky funkcie CPanel
 • Tím interného rozvoja
 • Žiadne dátové centrum Spojeného kráľovstva

škálovateľnosť

Škálovanie v rámci Scala hostingu je rýchle a ľahké (ako názov spoločnosti napovedá). Ak vaše stránky prevyšujú svoj súčasný plán, môžete ich jednoducho migrovať do spravovaného systému VPS s oveľa väčším množstvom zdrojov a energie za takmer rovnakú cenu. Scala vyvinula svoj vlastný interný panel – SPanel a umožňuje im udržiavať ceny spravovaných služieb VPS veľmi dostupné..

obmedzenia

 • 150 k inódov na Mini pláne a 3% využitia CPU / pamäte.
 • 300 k inódy v pláne štartu a 5% využitia CPU / pamäte.
 • 500 k inódy podľa plánu Advanced a 9% využitia CPU / pamäte.

1 súbor inode = 1.

zálohy

Pre zdieľaný hosting hosťuje Scala hosťovanie v predvolenom nastavení za každý deň posledných 7 dní. Pre VPS je iba 1. Tieto zálohy sú dostupné iba na obnovenie zo systému.

Odporúčam vám vykonať úplnú zálohu a stiahnuť ju a každý mesiac ju uložiť na bezpečnom mieste pre prípad, že budete potrebovať obnoviť staršiu zálohu (v prípade škodlivého softvéru, hacku atď.).

Na čo slúži Scala hosting?

Scala je najlepšia hodnota pre hostiteľa peňazí, ktorý sme našli v spravovanom poli VPS. Ich zdieľaný hosting je tiež skvelá hodnota za peniaze. Použite Scala hosting, ak plánujete:

 • začnite osobný alebo obchodný blog
 • spustiť webovú stránku elektronického obchodu
 • čokoľvek založené na WordPress, Joomla, Drupal, Magento alebo OpenCart
 • malé a stredne veľké aplikácie

Kedy nepoužiť Scala hosting?

 • Ak potrebujete iba e-mailový hosting a nie webovú stránku, existujú lepšie riešenia ako Zoho Mail alebo Gsuite.
 • Ak váš projekt vyžaduje vyhradený server.

Je Scala hosting dobrý pre WordPress Hosting?

Scala Hosting ponúka tri balíky WordPress založené na ich zdieľanej platforme. Dohody prinášajú rovnaké výhody s niektorými výhodami špecifickými pre WP:

 • optimalizované prostredie servera
 • aktualizácie jadra a doplnkov
 • bezplatné skenovanie škodlivého softvéru
 • pracovná oblasť jedným kliknutím
 • profesionálna migrácia údajov

Rovnako ako v prípade zdieľaného hostenia, ceny začínajú od 3,95 dolárov za mesiac pre Mini a až do 9,95 dolárov za mesiac pre Advanced plán.

Môžete nainštalovať WordPress na Scala hosting za menej ako 2 minúty od prihlásenia na ich webovú stránku, nastavenia domény alebo subdomény a aktuálnej inštalácie. V tomto videu môžete vidieť celý proces.

V spravovaných plánoch VPS má Scala vlastného SWordPress Manager – tento je určený pre všetkých fanúšikov WordPress..

Softvér SWordPress Manager je dodávaný s čistým rozhraním, ktoré je vybavené základmi pre začínajúcich používateľov:

 • Inštalácia / odstránenie WP jedným kliknutím
 • Povolenie alebo zakázanie automatických aktualizácií
 • Nastavenie bezpečnostného zámku
 • Obnovenie hesla správcu

Používatelia majú k dispozícii aj oddychovú plochu, ktorá umožňuje všetky druhy úprav a testov bez ovplyvnenia zverejnenej webovej stránky. Preto ich tiež odporúčame ako jeden z najlepších hostiteľov WordPress pre britské podniky.

stanovenie ceny

Celkovo Scala hosting ponúka veľkú hodnotu za peniaze na všetkých plánoch. Najmä na riadenom VPS.

Majú mesačné platby a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, aby ste si mohli službu otestovať.

Ak však chcete uzamknúť najlacnejšiu cenu, musíte si kúpiť trojročnú zmluvu.

Nezabudnite tiež, že ceny sú v USD a nie v GBP.

záver

Scala hosting sa snaží zmeniť súčasný stav v hostiteľskom priemysle. Spoločnosť neustále sleduje trh a analyzuje, čo by sa mohlo zmeniť, čo by sa mohlo zlepšiť. V tomto aspekte spoločnosť Scala vyvinula jedinečnú sadu nástrojov, ktorých cieľom je zlepšiť výkon a bezpečnosť servera a zároveň znížiť náklady na hosťovanie.

SPanel je univerzálna platforma, ktorej cieľom je poskytnúť efektívnu alternatívu k cPanel a jeho rastúcim sadzbám. SShield predstavuje najlepšiu ochranu pred počítačovými zločincami. SWordPressManager je váš jednoduchý úvod do najobľúbenejšieho CMS riešenia pre tvorbu webových stránok.

Spoločne vytvárajú silnú kombináciu plošných služieb, ktoré zaručujú, že váš web bude vždy rýchly a bezpečný online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map