Recenzia Cloud Hosting hostingu SiteGround

Cloud hosting je jednou z najzaujímavejších a najužitočnejších technológií dostupných na internete pre vlastníkov webových stránok, správcov, dizajnérov a programátorov. Používanie cloudového hostenia vašich webových stránok je v skutočnosti hostené na viacerých serveroch, čo vám umožňuje využívať viac zdrojov ako obvykle. V prípade, že je jeden z cloudových serverov v režime offline, existujú ďalšie, ktoré môžu prinútiť vašu webovú stránku, aby zostala online.


s cloud hosting môžete získať nadbytočné úložisko, flexibilitu, množstvo funkcií a najlepšiu dostupnú webhostingovú službu. Softvér, ktorý používate, môžete teraz upraviť podľa vášho želania, pretože je spustený na viacerých serveroch a neexistujú žiadne obmedzenia, napríklad pri zdieľanom webhostingu. Stabilita a bezpečnosť sú ponúkané na každom serveri, ktorý má svoj vlastný bezpečnostný softvér. Okrem toho môžete upgradovať svoj cloudový hostingový plán kedykoľvek budete chcieť len pridaním nového procesora, novej pamäte alebo nového miesta na disku.

Logo SITEGROUND
UPTIME
996
SPEED
998
PODPORA
997
CENA
942
VLASTNOSTI
955
ZELENÁ
950
INOVAČNÉ
989

SiteGround je webhostingová spoločnosť, ktorá ponúka webové služby založené v roku 2004. V súčasnosti SiteGround spravuje cez live chat viac ako 2000 vstupeniek na podporu, 1 000 telefónnych hovorov a 2000 správ. Hostia tiež približne 500 000 domén. SiteGround vlastní viac dátových centier na troch kontinentoch: v Chicagu v USA, v Londýne vo Veľkej Británii, v Amsterdame NL a v Singapure SG. SiteGround má viacero aspektov týkajúcich sa zariadení, ako sú vysoko dostupná sieť, redundantné elektrické systémy a prvotriedna fyzická bezpečnosť.

Jednou z najzaujímavejších služieb webhostingu, ktorú SiteGround ponúka, je Cloud Hosting. Tento typ webhostingu je škálovateľný, rýchly a plne spravovaný. Po zakúpení cloudového hostingu získate prémiovú podporu 24/7 spolu s ďalšími dôležitými funkciami, ako sú škálovateľné zdroje, rýchla platforma, bezplatné CDN, pravidelné zálohovanie a spravované servery..

Systémy na správu obsahu

Môžete ľahko používať viacero systémov na správu obsahu a každý z nich je k dispozícii s vlastnými funkciami. Niektoré z týchto CMS sú:

 • WordPress je jedným z najpopulárnejších systémov na správu obsahu. SiteGround ponúka hosťovanie programu WordPress Cloud jediným inštalačným programom, ktorý je schopný spustiť vaše stránky WordPress jediným kliknutím myši, automatické aktualizácie s cieľom získať najnovšiu verziu programu WordPress. SuperCacher poskytuje doplnky a nastavenia pre Memcache, SSH a WP-CLI na úplnú kontrolu vaše webové stránky WordPress a oveľa viac.
 • Magento je jedným z najčastejšie používaných systémov na správu obsahu v elektronickom obchode, ktorý používa veľa internetových obchodov, a verzia poskytnutá serverom SiteGround prichádza s jedinečným systémom ukladania do vyrovnávacej pamäte, inštaláciou jedným kliknutím, aktiváciou SSH a predinštalovaním GIT..
 • Drupal je ďalší populárny systém na správu obsahu, ktorý ponúka SiteGround spolu s cloudhostingom a Drupal Supercacher, ktorý zrýchľuje vaše webové stránky Drupal, keď kliknete na automatický inštalátor, predinštalovanie Drush a integráciu Git..
 • Joomla je posledná platforma, ktorá prichádza s cloudovým hostingom na serveri SiteGround, ale tiež s inštaláciou JHackGuard, inštaláciou jedným kliknutím, inštaláciou SuperCacher, automatickými aktualizáciami a integráciou Git..

Základné funkcie hostenia v cloude

Všetky cloudové hostingové plány zahŕňajú prístup k WHM a cPanel, ale tiež server Apache, operačný systém CentOS, server Exim Mail, firewall IP tabuliek, databázy MySQL 5 a PostgreSQL, 5 verzií PHP, Softaculous auto installer script, 1 vyhradená IP, bezplatné doménové meno , bezplatný súkromný prístup SSL a SSH.

V zásade existujú 4 rôzne plány:

 • Vstup, ktorý stojí približne 48 GBP mesačne a dodáva sa s procesorom 1x 3,0 GHX, 2 GB DDR3 RAM, 20 diskovým priestorom a šírkou pásma 5 TB.
 • Podnik, ktorý stojí približne 64 GBP mesačne a zahrnoval procesor 2×3,0 GHz, 2 GB DDR3 RAM, 40 GB voľného miesta na disku a šírku pásma 5 TB.

Business Plus je o niečo drahšie okolo 90 GBP a má 3 GB DDR3 RAM a 60 GB voľného miesta na disku. Všetky ostatné funkcie sú rovnaké ako v obchodnom pláne

 • Podnikanie je najdrahší plán. Stojí to približne 112 GBP mesačne a prichádza s výkonným cloudhostingom s procesorom 4×3,0 GHz, 4 GB DDR3 RAM, 80 GB voľného miesta na disku a šírkou pásma 5 TB.
 • Vlastné je presne taký plán, aký chcete pre seba, pretože ho môžete vytvoriť od nuly. Minimálne zdroje, o ktoré môžete požiadať, sú zdroje uvedené v pláne plánovania vstupu a môžete požiadať o maximálne 16 jadier CPU, 16 GB RAM a 200 GB diskových úložísk. V prípade, že chcete využiť všetky zdroje, bude vás to stáť približne 370 GBP mesačne.

Všetky ceny sú k dispozícii bez DPH a všetky plány ponúkajú vašu šírku pásma 5 TB.

Ako si objednať cloud hosting plán

Ak si chcete kúpiť cloudový hostingový plán, musíte si vybrať požadovaný plán a zaregistrovať novú doménu alebo použiť existujúcu doménu, ktorú vlastníte. Ak chcete zaregistrovať novú doménu, môžete použiť nástroj na overenie domény, aby ste našli dostupnú doménu a vybrali správne rozšírenie..

Okrem toho si musíte zapísať svoje informácie, informácie o hesle, platobné informácie a vybrať si ďalšie služby, ak potrebujete, napríklad registráciu domény, ktorá je v tomto prípade bezplatná, ochrana súkromia domény, ktorá vás stojí približne 13 GBP ročne, SSL certifikát a súkromný DNS, ktoré sú zadarmo pre cloudové hostingové plány, WHMCS, ktoré stoja približne 6 GBP mesačne a HackAlert Monitoring stojí 13 GBP ročne.

Prečo sme vybrali funkciu SiteGround

SiteGround často aktualizuje jadro servera a ovládacieho panela a všetky ich služby, ako napríklad: apache + PHP, MySQL, Exim atď.. SiteGround monitoruje útoky – pokusy o sieť a hack, aktivitu spamu, nezvyčajné využívanie zdrojov používateľmi a nezrovnalosti na úrovni servera.

Porovnanie funkcií hostingu v cloude servera SiteGround a ďalších funkcií hostiteľa v cloude

Ak program SiteGround ponúka 5 plánov hostenia v cloude, iné webové stránky ponúkajú menej plánov, ako je DreamHost. DreamHost však ponúka dva hlavné plány: jeden pre web a druhý pre ukladanie. DreamCompute sa používa na vytváranie webových a mobilných aplikácií a má tiež funkcie, ako je úplný prístup root, prístup k API, vlastný Linux a mnoho ďalšieho. Cena za DreamCompute sa začína od 4,5 GBP mesačne a v závislosti od požadovaných zdrojov môže ísť až do 96 GBP. DreamObjects sa používa na ukladanie súborov. Má funkcie ako užívateľsky prívetivé rozhranie, neobmedzený prichádzajúci prenos a je škálovateľný. Cena začína od 0,025 GBP za každý GB za mesiac.

DigitalOcean ponúka možnosť používať cloudový server SSD za menej ako jednu minútu vytvorením okamžitého účtu. Spoločnosť ponúka spoľahlivé a škálovateľné cloudové servery s cenami od 5 do 80 GBP mesačne.

HostGator má 33% zľavu na svoj prvý cloud hostingový plán s názvom Hatchling Cloud. Tento plán stojí 5,95 GBP a je dodávaný s jednou doménou, 2 GB RAM, 2 procesormi a zdieľaným certifikátom SSL. Odporúčaný plán je Baby cloud, ktorý ako 41% zľava stojí takmer 7 GBP mesačne a má neobmedzené domény, 4 GB RAM a 4 CPU. Posledným plánom je Business Cloud one so zľavou 39% a so 6 GB pamäte a 6 CPU. HostGator prichádza na cloud hosting plány s funkciami, ako je integrovaný cache, intuitívne dashboard a správa zdrojov.

Porovnanie cloudového hostingu SiteGround s inými webhostingovými službami SiteGround

SiteGround ponúka niekoľko typov webhostingových služieb, z ktorých každý má svoje vlastné funkcie. Jedným z webhostingových služieb, ktoré ponúka SiteGround, je okrem cloudového aj hostingové služby WordPress, ktoré prichádzajú s bezplatným prevodom, bezplatné doménové meno naživo, bezplatné šablóny. a inštalácia jedným kliknutím spolu s vysokou rýchlosťou, silným zabezpečením, dennými zálohami, automatickými aktualizáciami a oveľa viac. Môžete použiť plán StartUp s nákladmi okolo 4 GBP, GrowBig, ktorý stojí okolo 9 GBP, GoGeek, ktorý stojí 15 GBP mesačne. Všetky plány majú viac úložných diskov GB od 10 do 30 a veľkú šírku pásma od 10 000 návštev po 100 000 návštev.

Joomla hosting je ďalší skvelý web hosting ponúkaný SiteGround, ktorý má takmer rovnaké vlastnosti ako WordPress s rovnakými cenami..

Zdieľaný webhosting je k dispozícii aj s rovnakými funkciami a rovnakými cenami pre klientov SiteGround, zatiaľ čo dedikované servery majú drahé ceny od 200 GBP do 360 GBP. V závislosti na požadovanom pláne môžete získať procesor Intel Xeon E3 1230 s 3,20 GHz, 4CPus, 8 vláknami CPU, 8 MB vyrovnávacej pamäte, šírku pásma 5 TB a 500 GB HDD, buď dva procesory Intel Xeon E5 2620 s 2 procesormi GHZ a 12 jadier , 24 vlákien a viac ako 10 MB vyrovnávacej pamäte. Okrem toho získate za posledný balík 2TB HDD. Táto služba je najdrahšia a preto sa neodporúča pre jednoduchých používateľov, ako je cloud.

Prečo sme vybrali funkciu SiteGround

S priemernou dobou odozvy menej ako 15 minút na vstupenkách a prakticky bez čakacích dôb na čete a telefóne získate najlepšiu podporu!

NÁVŠTEVA Logo SiteGround A ZÍSKAJTE ZĽAVU

technický

 • Záruka 99,9% dostupnosti
 • Jednotky SSD pre všetky plány
 • Vylepšený výkon s NGINX, HTTP / 2, PHP7 a CDN zdarma
 • Automatické aktualizácie používateľských aplikácií
 • Špičková technológia LXC, automatizované monitorovanie a denné zálohovanie
 • Prísne bezpečnostné pravidlá brány firewall
 • Zadarmo nastavenie; prevod
 • Neobmedzený prenos, e-maily, DB
 • Denné zálohovanie zadarmo
 • Prístup k cPanelu a SSH
 • Bezplatne CloudFlare CDN
 • Najlepší výkon webovej stránky s programom SuperCacher
 • Autoinstaller for Easy Start
 • Nové rýchle servery so skvelým výkonom
 • Dátové centrum v Londýne

 • nikto

podpora

 • 24/7 technická podpora
 • Zadarmo nastavenie; prevod
 • Denné zálohovanie zadarmo
 • 24/7 Európska podporná linka
 • SysAdmins sa postará o vaše vstupenky do 10 minút
 • Čakanie na chat a telefón nie je čas
 • Poskytujú odbornú podporu aplikácií okrem hostenia (WordPress, Joomla, Magento)

 • Nič sme nenašli

stanovenie ceny

 • Flexibilné plány
 • Možno zakúpiť mesačne
 • 30 dní vrátenie peňazí

 • Obnovenie je trochu drahé

záver

Aj keď služba cloudhostingu od spoločnosti SiteGround môže byť o niečo drahšia ako zdieľaná služba, mali by ste ju zvoliť, aby ste pre prípad, že dôjde k niektorým technickým problémom, vytvorili cloudovú zálohu vašej stránky. Pomocou cloudových hostingových plánov môžu návštevníci na stránkach Google a ďalších vyhľadávacích nástrojoch vidieť uloženú verziu vášho webu, aj keď je skutočne offline.

Okrem toho sa program SiteGround nesnaží oklamať ľudí tvrdením, že ponúkajú neobmedzené zdroje. Svoje plány prezentujú iba tak, ako sú. V porovnaní s inými webhostingovými spoločnosťami ponúka SiteGround kvalitu, rýchlosť, podporu a nízke náklady týkajúce sa služieb webhostingu v cloude. S cloudhostingom môžete používať ten istý softvér, aký ste chceli použiť s inými typmi webhostingu, ako sú Magento, Joomla, PrestaShop, WordPress atď. Môžete tiež získať zľavy, ak platíte vopred na viac mesiacov a môžete získať ďalšie bezplatné ďalšie zdroje, napríklad bezplatné doménové meno.

Môžete tu tiež skontrolovať ďalšie webhostingové spoločnosti z Veľkej Británie, recenzie a porovnanie.

Navštívte SiteGroundNavštívte SiteGround
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me