Justhost Hosting Recenzie

Justhost Hosting Recenzie


Just Host, renomovaná webhostingová spoločnosť, poskytuje kvalitné hostingové služby od roku 2008. Just Host sa snaží byť číslo jedna, pokiaľ ide o webhosting, a nie je žiadnym prekvapením, že sa spoločnosť rozrástla na jednu z najznámejších značiek hostingu. Dostupné hostingové plány, zabezpečené servery, prvotriedna technická podpora a široká škála ďalších funkcií umožňujú hosťovanie vašich webových stránok pomocou servera Just Host..

Just Host je jedným z najdostupnejších webhostingových služieb v našom usporiadaní a ponúka komplexné hostingové balíčky za konkurenčné mesačné ceny. Táto služba poskytuje mnoho základných hostiteľských komponentov, ktoré sme hľadali, bez obmedzení. Služba je následne dobrou voľbou, ak plánujete spustiť viac webových stránok alebo chcete web, ktorý sa môže rozšíriť s očakávaným rastom vášho podnikania..

Informácie o lokalite Just Host

Od majiteľa firmy až po jednotlivca, ktorý si želá plnú funkčnosť pri malom rozpočte, server Just Host poskytuje vaše kompletné riešenie webhostingu.

 • Neobmedzený hostingový priestor GB
 • Neobmedzený prenos dát
 • SSL, FTP, štatistika
 • Neobmedzené e-mailové účty
 • Doménové meno zadarmo
 • Zadarmo Tvorca stránok
 • Najlepšia podpora v priemysle
 • Neobmedzený hosting domén
 • CGI, Ruby (RoR), Perl, PHP, MySQL

Dôvody, prečo hostiť vaše webové stránky s Just Host

Just Host vie, že nájsť lacného a spoľahlivého hostiteľa webu nie je jednoduchá úloha, takže všetky potrebné informácie umiestnili na jedno miesto, aby vám pomohli pri rozhodovaní..

Doménové meno zadarmo

Všetky hostingové balíčky služby poskytujú aj jeden bezplatný názov domény, alebo ak už máte existujúci web, bezplatný prevod domény.

Dostupný hosting

Len ceny hostiteľa sú neuveriteľne konkurencieschopné a každý plán obsahuje neuveriteľný zoznam funkcií vrátane neobmedzeného miesta na disku, neobmedzeného prenosu, neobmedzeného počtu e-mailových účtov a možnosti hostenia neobmedzeného počtu domén..

Hosťujte neobmedzené domény

So všetkými plánmi Just Host máte možnosť hosťovať toľko domén, koľko si prajete vo svojom cPanel účte. To znamená, že máte luxus spravovať všetky svoje webové stránky z jedného miesta a všetko na rovnakom serveri!

Záruka 99,9% dostupnosti

Just Host sľubuje svojim zákazníkom 99.9 percentuálna doba prevádzky siete! Just Host sa obáva uptime, že si založili vlastnú spoločnosť, ktorá bude sledovať uptime ľudí nazývaných Just Uptime. Všetky servery Just Host sú monitorované službou Just Uptime.

cPanel Ovládací panel

Poskytovateľ hostingu má tiež administratívny ovládací panel, takže môžete spravovať všetky svoje webové stránky z jedného centralizovaného a intuitívneho rozhrania. Ovládací panel cPanel tiež poskytuje prístup k štatistikám stránok, aby ste videli, ako vaše stránky dosahujú výkonnosť a sledovali svoje reklamné kredity.

Spoľahlivosť

Spoľahlivosť Just Host je zaručená čiastočne vďaka našej jedinečnej technológii vyrovnávania záťaže a super rýchlym chrbtovým spojením. Pri vyrovnávaní záťaže je vaša lokalita k dispozícii z viacerých serverov, takže ak jeden server nebude k dispozícii, vaša stránka bude stále aktívna na druhom serveri, čím sa eliminuje prestoje stránok..

Zadarmo knižnica skriptov

Ďalšou funkciou zahrnutou do každého účtu Just Host je celá knižnica skriptov úplne zadarmo! Fantastico pre vás môže automaticky nainštalovať ktorýkoľvek z dlhých zoznamov hlavných skriptov, medzi ktoré patria WordPress, osCommerce, phpBB a Joomla..

Garancia vrátenia peňazí

Just Host ponúka „žiadne otázky“ Kedykoľvek so zárukou vrátenia peňazí so všetkými našimi hostingovými plánmi. Naše zásady zrušenia sú veľmi jednoduché – ak zrušíte svoj hostingový účet, poskytneme vám vrátenie prostriedkov po zvyšok obdobia. Vrátenie platby nezahŕňa žiadne poplatky za nastavenie, ktoré boli účtované pri registrácii, ani poplatky za registráciu domén, ktoré ste zaplatili, pretože nám za ne vznikli náklady. Môžete si však ponechať svoje doménové meno.

aplikácia

Pre začiatočníkov existujú nástroje na vytváranie stránok, ktoré vám umožňujú vytvoriť úplne nový web alebo pridať nové komponenty webu, ako sú blogy, obrázkové galérie alebo vývesky, na existujúci web. Okrem toho sa služba môže pochváliť inštaláciou aplikácie jedným kliknutím, čo znamená, že tieto súčasti webu môžete nainštalovať na svoju webovú stránku jediným kliknutím. Pre webové stránky elektronického obchodu sú k dispozícii nákupné vozíky a zdieľané certifikáty SSL.

Pomoc a podpora

Just Host poskytuje vynikajúcu technickú podporu, vrátane nepretržitej živej podpory. Spoločnosť poskytuje tri spôsoby, ako ich kontaktovať: telefón, e-mail a live chat. Ak narazíte na problém s vašimi webovými stránkami, server Just Host je k dispozícii a kedykoľvek vám poskytne okamžitú pomoc.

Okrem individuálnej podpory poskytuje služba aj niekoľko zdrojov podpory vrátane databázy znalostí, videonávodov a používateľských fór. Just Host je tiež jednou z mála webhostingových služieb, ktoré sme skontrolovali a ktoré poskytujú sprievodcu na začiatku. Sprievodca je obzvlášť užitočný pre nových používateľov, pretože vás krok za krokom prevedie tým, ako vytvoriť a publikovať svoje webové stránky.

zhrnutie

Just Host je relatívne mladá webhostingová služba, ale už sa naučili zásadnej nevyhnutnosti rozsiahleho zákazníckeho servisu. Hviezdna a pohotová zákaznícka podpora spoločnosti v spojení s jej komplexnými hostingovými balíčkami a bohatými funkciami predstavuje špičkové miesto medzi najlepšími webhostingovými službami na trhu..

A 10 najlepších hodnotení webhostingu vo Veľkej Británii nájdete na našej domovskej stránke.

Súvisiace položky

 • Čo je to Google App Engine a čo s tým môžete robiť
 • SSD vs HDD na hosťovanie a ako to ovplyvňuje rýchlosť vašich stránok
 • Ako si vybrať najlepšieho poskytovateľa CDN (Kompletná príručka)
 • Samostatná doména a hosting – britské tipy na hostenie, časť 1
 • UK2.NET Hosting Review
 • Storm Internet Hosting Recenzie
 • Recenzia Webfusion Hosting
 • Recenzie eUKhost Hosting
 • iPage Hosting Review
 • 123-reg Hosting Recenzie
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me