Як створити блог?

Як створити блог?

Покрокове керівництво


Чи регулярно у вас є досвід, добрий і поганий, який варто ділитися з іншими? Ви завжди знаходите щось, про що варто поговорити в Інтернеті? Ви просто розриваєтесь з талантливістю письма, але не маєте торгової точки для випуску?

Якщо ви відповіли “так” на більшість або всі ці питання, можливо, саме час створити блог.

Запис у блозі може бути будь-чим, починаючи від смішної історії, обміну інформацією чи навіть розпродажем. Можна сказати, що блог – це свого роду особистий журнал, але особистий журнал, який відкритий для читання усьому світу.

“Але я не технологічний”, ви можете сказати. Ви здивуєтеся, як легко (і швидко) створити блог в Інтернеті.

Чому люди блог

Перш ніж почати вести блоги, з’ясуйте, чому саме ви хочете ділитися своїм досвідом, думками та останніми подіями в Інтернеті. Це тому, що ви хочете, щоб люди знали, що відбувається? Ви хочете поділитися певною інформацією з деякими людьми? А може, ви просто відчуваєте потребу в гнівці.

Завершуючи всі дані пояснення, люди зазвичай ведуть блоги з наступних причин:

 • Розвивати навички письма – Навіть найкращі письменники можуть опинитися в колії. Іноді навіть навички письма, відточені протягом стількох років, погіршаться, якщо не використовуватимуться відносно короткий час. Блог дає письменникам можливість не просто писати, а й робити це регулярно. Зрештою, розвивається не лише сама навичка письма, а й дисципліна, яка практикує цю майстерність.
 • Ділитися досвідом – Коли ми будемо продовжувати своє повсякденне життя, ми матимемо неабияку частку щасливих, чудових, сумних чи навіть жахливих переживань. Іноді ми знаходимо, що цей досвід може бути вартим поділитися з іншими, оскільки вони можуть слугувати уроками чи попередженням. У деяких випадках вони, можливо, також варті того, щоб поділитися ними, тому що вони просто надто смішні, щоб не дотримуватися себе. Справа в тому, що навіть найкращі письменники будуть нудьгувати або не вистачати матеріалів, щоб написати про свій досвід. Хороша новина полягає в тому, що в інших є також історії чи досвід, які варто розповісти. Немає вам перешкод ділитися досвідом інших.
 • Надихати інших – Просто про те, хто може писати в Інтернеті, але не хтось може надихнути. Якщо у вас був досвід, який, на вашу думку, повинні знати інші, поділіться ним. Якщо хтось дав вам добру пораду, яку також потрібно поділитися з іншими, пишіть про це тощо. Однією з найбільш задовольняючих речей, яку може пережити письменник, є виявлення, що інші беруть натхнення у своїх написах. Це одне особливо добре, що слід пам’ятати наступного разу, коли ти хочеш писати для свого блогу просто заради написання.
 • Залучати людей – Ведення блогів – це хороший спосіб завоювати аудиторію. Особливо це стосується блогів із веб-сайтів про товари та компанії. Вони хочуть, щоб правильні люди помітили, що вони пропонують. Під “правильними людьми” ми маємо на увазі тих, хто, ймовірно, купує свою продукцію або скористається їх послугами. Цей самий принцип діє і для веб-сайтів, що не належать до товарів та товарів. У своїй справі вони хочуть залучити читачів, які цінують добру історію. Це люди, які, ймовірно, повернуться, щоб прочитати більше, а також, ймовірно, розкажуть іншим про хороший досвід читання.
 • Заробляти гроші – Вірите чи ні, деякі люди насправді заробляють гроші на своїх блогах! Є два способи заробити; або відомий веб-сайт звернеться до вас із пропозицією написати блог на своєму сайті, або рекламодавці запропонують розмістити рекламу на вашому сайті. Однак не сподівайтесь заробити гроші відразу. Зазвичай це більш заможні та впливові люди чи письменники, до яких рекламодавці та веб-сайти підходять для договорів. Це не означає, що ви ніколи не матимете своїх шансів, завдяки достатньому великому розміру ви можете залучити рекламодавців. Незалежно від того, чи є це лише однією з цих причин, деякі з них або навіть усі вони визначають, чому ви хочете вести блог, важливі, оскільки вони визначають напрямок, яким ви будете займатися, і наповнюєте вас більшою метою. Ви можете подумати “Pfffft! Звідки береться цей напрямок і мета? Коли настає час вести свій блог, саме тоді.

Налаштування свого блогу

Ви готові почати вести блоги?

Є два кроки зі створення блогу; Перший – вибір та реєстрація доменного імені, а другий – вибір веб-хоста. У всьому процесі від початку до кінця це займе близько 20 хвилин.

1. Вибір доменного імені

Що саме таке доменне ім’я? Це ім’я, для якого ваш блог буде відомий і для якого слід отримати пошук. Якщо ви введете це доменне ім’я, у веб-переглядачі з’явиться ваш блог.

Важливо

Відвідайте наш посібник із покупки домену

Виберіть доменне ім’я, яке буде унікальним і в той же час описовим, щоб ваша аудиторія одразу дізналася, про що йдеться у вашому блозі. Ви також повинні зробити розумний вибір, оскільки від встановлення доменного імені немає жодного шляху назад. В Інтернеті спостерігається близько 10 000 реєстрацій доменів на день, тому не варто сподіватися, що ваші перші варіанти стануть доступними негайно. Насправді доцільно підготувати список імовірних імен.

Вибір розширення домену є обов’язковим, на випадок, якщо ваші читачі неправильно написали ваш домен та введуть щось інше, вони все одно будуть перенаправлені на ваш блог. Щоб зробити розширення домену, власники блогів зазвичай прикріплюють до кінця доменного імені або “.com”, “.net” або “.org”..

2. Вибір веб-хостингової компанії

Не варто говорити, що вам потрібен веб-хостинг, щоб завести блог. Веб-хост – це компанія, яка цифровим чином зберігає весь текст, зображення та інші різноманітні файли, необхідні для вашого блогу, і доставляє їх усім, хто вводить ваше доменне ім’я в Інтернеті.

Веб-хости обмежуються такими речами, як простір, пропускна здатність, кількість доступних доменів та субдоменів, серед іншого, тому вам краще вибрати розумно. Вибір поганого хоста призведе до повільного завантаження сторінки, навіть простою.

Найкращий веб-хостинг 2016 року

Хороший веб-хостинг для абсолютних блогів для новачків – SiteGround, веб-сайт, який коштує трохи більше, ніж інші веб-хости (2,75 фунтів на місяць), але компенсує це щодо якості та обслуговування.

Якщо ви хочете використовувати SiteGround, все, що вам потрібно зробити – це відвідати їх веб-сайт. У них є ряд акцій, вибирати, скористатися ними чи ні.

Ви можете ознайомитися з нашим оглядом SiteGround тут.

Дешевший веб-хостинг

GoDaddy – найбільший у світі реєстратор доменних імен та провайдер веб-хостингу. Це обійшлося б вам якнайменше £0,99 на місяць!

Налаштування за допомогою SiteGround
Відвідайте SiteGround та отримайте 50% знижки

1Виберіть план – SiteGround запропонує вам кілька планів. Звичайно, зазвичай доцільно вибрати той, який зараз відповідає вашому бюджету. Однак існує також базовий план для новичок-блогерів.

2Зареєструйте своє доменне ім’я – Введіть доменне ім’я в лівому полі та натисніть «далі», щоб побачити, чи воно доступне. Якщо ні, виберіть інше доменне ім’я. Пам’ятаєте той список, який ми вам сказали скласти? Ось де це стане в нагоді. Реєстрація доменного імені може зайняти деякий час, якщо ви дізнаєтесь, що всі ті каламбури та дотепності, про які ви думали, вже прийняті.

3Інформація про вхідні рахунки – Після того, як доменне ім’я вже доступне, ви перейдете на сторінку реєстрації, де потрібно ввести всі свої платіжні дані.

Зачекайте кілька хвилин, щоб ваш обліковий запис було налаштовано.

Встановлення WordPress

WordPress це безкоштовний інструмент з відкритим кодом, який пропонує просту у використанні плагін-архітектуру та систему шаблонів. Іншими словами, він ідеально підходить для ведення блогів про новачків.

Увійдіть у свій рахунок через домашню сторінку SiteGround та встановіть WordPress. Йти до “Мої рахунки“вкладка та натисніть”Перейдіть на cPanel“. Подивіться під”Автоінсталятори“Та натисніть”WordPress“.

Ви повинні автоматично входити в систему Софтакульозний і перенесено на сторінку встановлення WordPress. Натисніть на “Встановити зараз“, Щоб розпочати роботу.

Виберіть свій домен і натисніть “Вибрати домен”. Під “Налаштування сайту“, запишіть своє ім’я блогу (виберіть щось” зручне для очей, воно з’явиться в Google “) та опис сайту. Введіть свою електронну пошту, ім’я користувача та пароль. Все це можна змінити пізніше, крім імені користувача (ви можете змінити його як тільки ви будете задоволені своїм вибором, погоджуйтеся з умовами та натисніть “Встановити“.

Ваша установка майже готова

WordPress установка повинна зайняти всього кілька хвилин, і ви отримаєте повідомлення електронною поштою, як тільки вона закінчиться.

Робота з WordPress

Перше, що вам потрібно зробити – це увійти на свій сайт. Йти до “http://www.yoursite.com/wp-admin(замініть “yoursite.com” на ваше доменне ім’я).

Після входу в систему вам слід перейти до адміністраторської області WordPress. Тут ви можете внести будь-які зміни у свій блог.

Якщо ви хочете змінити назву свого блогу, перейдіть до нижньої частини лівого меню та натисніть «Налаштування”. Він повинен перенести вас на екран, де ви можете змінити назву.

Заголовок сайту“- це головна назва, тоді як”Tagline“Призначений для піддомену. Після того як ви задоволені своїми змінами, натисніть “Зберегти зміни“. Натиснувши на цю кнопку, ви перейдете на ваш сайт.

Написання та публікація вашого першого повідомлення

Ви накачали почати писати? Почнемо з вашого першого повідомлення. У WordPress перейдіть до лівого меню та натисніть «Постів”. Ви можете бути здивовані, виявивши, що там вже є допис із заголовком “Привіт Світ!Це те, що WordPress розміщує у всіх блогах, просто щоб дати користувачам відчути, чого очікувати. Ви можете вивчити його або позбутися від нього, натиснувши кнопку “Кошик” під публікацією.

Почніть нову публікацію, натиснувши “Додати новий“Посилання; це повинно перенести вас на екран творця публікацій. Поле вгорі – для назви вашої публікації, а під ним – для самої публікації.

Зображення завжди є гарною ідеєю, оскільки це покращує публікацію, а також дає читачам щось подивитися. Зображення також дають вашим читачам уявлення про те, про що йдеться у вашому блозі. Просто переконайтеся, що зображення пов’язане з блогом, а не просто із заповненням місця.

Якщо ви хочете додати зображення, натисніть на “Додати медіа“І натисніть”Виберіть Файли“, Щоб завантажити будь-яке зображення, збережене на вашому комп’ютері.

Ви також можете вибрати розмір зображення та спосіб його вирівнювання до сторінки. Як тільки ви будете задоволені своїм вибором, натисніть “Вставити в посаду“, Щоб додати зображення.

Ви впевнені, що це пост, який ви хочете побачити у світі? Перегляньте це ще раз, щоб помітити будь-які граматичні помилки. Можливо, ви також пам’ятаєте ідеї, які варто додати. Після того, як ви будете готові до публікації, натисніть “Опублікувати“У правій частині екрана, щоб опублікувати його.

Навіть після того, як ви натиснули “Опублікувати“Ваш блог все ще може відображати”Незабаром”. Коли ви будете готові видалити цю сторінку, все, що вам потрібно зробити, – це увійти до свого блогу та натиснути посилання вгорі.

Так що, ви щойно опублікували свій перший блог. Це було не так просто?

Вирівнювання вашого блогу

Рано чи пізно ви можете підійти до того, що ви вважаєте, що дизайн вашого блогу є занадто простим, і ви хочете додати більше елементів для більшого впливу. Ось тут і перевага WordPress; це так просто у використанні, що ви можете практично навчити себе це робити.

Основи дизайну блогу

Це правда, що, коли справа доходить до створення вашого блогу, ваша фантазія – це межа. Однак, перш ніж переходити за борт, ви також повинні знати корисні поради, яких слід дотримуватися, особливо враховуючи, що не всі ми однаково оцінюємо естетику..

Дотримуйтесь вертикальних ліній – Як правило, це добра практика, щоб речі вишикувалися. Що стосується веб-сторінок, де ми зазвичай прокручуємо вниз, це означає вертикальні лінії або стовпці.

Це буде виглядати більш впорядковано, коли абзаци та зображення точно вписуються в їх стовпці. Наші очі і мозок призначені для вибору шаблонів, тому коли щось стирчить, ми помічаємо це негайно. Як це зображення, що не в порядку, або той абзац, який стирчить.

Якщо занадто багато цих дрібниць поза лінією, читач може відволіктись, і перш ніж ви це зрозумієте, вони мають погану думку про те, як влаштована ця сторінка.

Якщо ви все ще не впевнені, як рухатись до реалізації вертикальних ліній, виберіть загальну ширину для всіх зображень та іншу загальну ширину для абзаців, навіть якщо зображення та абзаци змішуються.

Дотримуйтесь “Білий простір” – Простір між елементами та розділами сторінки блогу або будь-якої сторінки з цього приводу – це те, що називається пробілом. Завжди має бути пробіл між елементами з двох причин; щоб сторінка відчувала себе менш клаустрофобічною і непосильною, а також полегшувала читання розділів.

Ви можете контролювати простір між елементами або розділами вашого блогу, додаючи поля або прокладки.

Встановити шрифти – У вас буде у вашому розпорядженні багато шрифтів, коли ви розробляєте свій блог, і ви можете спокуситися використовувати багато. Однак недоліком є ​​те, що якщо ви використовуєте занадто багато шрифтів в одній області, це, як правило, створює плутанину в блозі. Не кажучи вже про це, це може викликати головний біль у ваших читачів, коли їх очі перескакують від одного шрифту до іншого.

Вибирайте шрифти не тому, що на них приємно чи весело дивитися, а тому, що їх легко читати. Ідеально – мати один тип шрифту для заголовків публікацій, інший тип шрифту для заголовків бічної панелі та інший інший тип тексту блогу.

Розфарбуйте свій блог – Давно встановлено, що кольори мають психологічний вплив на людей, вони можуть зробити щось привабливе або навіть тьмяне.

Що стосується блогів, найкраще шукати кольори, які привертають увагу до тих областей, на які ми хочемо читати читачів. Наявність занадто багато кольорів одразу також заплутає око та розум.

Який спосіб скористатися кольорами? Перейдіть до загальної кольорової гами, а потім поперчіть сторінку іншими кольорами, які найкраще компліментують її. Однак ви також не повинні боятися використовувати контрастні кольори, оскільки вони надають вплив. Найкраща порада, що стосується кольорів, – це переконатися, що вони не відволікають читачів від основного вмісту вашого блогу.

Зробити доступною інформацію – Іноді читачі можуть захотіти задати блогеру запитання або захотіти зв’язатися з ними з будь-якої причини. Як блогер, ви повинні полегшити доступ до ваших читачів. Чому? Ви хочете зобразити себе як людину, когось, до якого вони можуть зв’язатись і досягти легко, а не бога, який завжди недосяжний.

Ця доступність повинна застосовуватися і до інших елементів блогу, таких як RSS-канал, популярні публікації, архіви, зовнішні посилання та поле пошуку.

Інші поради, щоб зробити ваш блог кращим

Надайте короткий опис – Ви, ймовірно, залучите більше читачів, якщо вони одразу дізнаються про ваш блог, тому для цієї мети доцільно надати короткий опис під банером вашого блогу про те, про що йдеться на сайті та кому належить..

Використовуйте фотографію профілю – Однією з речей, які створюють зв’язок для читачів, є знання того, що письменник – справжня людина. Ніщо не говорить про справжню людину, як фотографія вас у блозі.

Не забудьте вибрати хорошу фотографію. Це не означає, що ви повинні вибрати зображення, яке було зроблено фотошопом, щоб зробити ви схожим на кінозірку. Виберіть фотографії для свого блогу, таким же чином, ви вибрали б фотографію для співбесіди або для соціального профілю, хочете якнайшвидше представити найкраще зображення себе, не маючи жодної факіри.

Переконайтеся, що ваші сторінки швидко завантажуються – Один з нещасних побічних ефектів Інтернету – коротший проміжок уваги. Із багатьма речами, які можна побачити в Інтернеті, ви не можете сподіватися, що щось довго приверне увагу читачів, особливо якщо що-небудь є блогом, який завантажується занадто довго.

Що сприяє тривалому завантаженню? Зображення, не оптимізовані для вашого блогу, непотрібні рядки коду, файли CSS та Java, додатки тощо.

Навіть розміщення занадто багато зображень на одній сторінці може сприяти значному уповільненню. Ви можете зробити для оптимізації завантаження сторінки, наприклад стискання Gzip, оптимізоване кешування та очищення коду. Ви можете зробити це самостійно, але є й інші веб-експерти, які можуть вам легко допомогти.

Майте правильні плагіни – Так, ми говорили про плагіни, що сприяють уповільненню вашого блогу, але наявність правильних також призведе до зміни, коли справа стосується різних аспектів вашого блогу.

Ось декілька найбільш рейтингових безкоштовних:

 • Wordfence – Безкоштовний, але базовий плагін безпеки, який додає додатковий рівень захисту, блокуючи людей, які намагаються проникнути на ваш веб-сайт.
 • Анти-спам – Ще один безкоштовний плагін, який зберігає спам далеко. Це робиться, не використовуючи Captcha, не задаючи питань чи дратуючи своїх справді людських читачів, які чесно просто хочуть залишити коментар.
 • WP Optimize – Цей безкоштовний плагін забезпечує безперебійну роботу вашого блогу за рахунок оптимізації таблиць бази даних, позбавлення від старих публікацій публікацій та очищення неприйнятих коментарів та інших речей у папці Кошик..
 • WordPress SEO – Правильні ключові слова можуть легко помітити ваш блог пошуковими системами, але іноді вам потрібно більше, ніж це помітити. WordPress SEO може допомогти вам зробити правильний вибір, щоб отримати максимальний важіль від ключових слів.
 • Інформаційна панель Google Analytics – Скільки трафіку отримує ваш сайт? Звідки береться більша частина? Який зміст їх найбільше зацікавив? Скільки з них повертаються глядачам? Google Analytics відстежує ці речі та багато іншого.

Написання свого блогу

Отже, у вас блог працює і у вас є інструменти, які допоможуть вам відстежувати все, що потрібно переглянути, і ви вмієте публікувати свої статті та зображення.

Тепер про що ти повинен писати? Поки це в межах вашого опису щоденника, все повинно бути добре. Можливо, було б простіше поговорити про те, про що не слід писати.

Статті поза темою – У вашому блозі вже повинна бути тема. Не руйнуйте цю тему, пишучи про щось зовсім інше. Наприклад, ви ведете блоги про фільми та телепередачі, але одного разу ви просто надихнули писати про своїх домашніх тварин.

Ваші особисті секрети – Блог – це одне, щоденник – інше. Читачі можуть раз у раз терпіти знущання, але немає необхідності в тому, щоб усю душу оголити. Ви не тільки будете виставляти насмішки, ваші читачі також можуть почувати себе незручно, знаючи занадто багато.

Матеріалів на робочому місці – Немає суперечок на робочому місці – це джерело безлічі конфліктів, драматизму та соковитих пліток. Краще залиште всіх тих, хто там, якщо взяти участь у своєму блозі спочатку запросить лише читачів, але негаразди швидко настануть.

Сімейні справи – Добре говорити про те, що сталося на родині, але не більше того. У всіх нас є члени родини, які далекі від досконалості або які робили дійсно дурні речі, але немає необхідності транслювати це.

Конфіденційна інформація – Впевнені, що ви можете говорити про багато речей, але будьте впевнені, що не давати занадто багато інформації, оскільки неслухняні люди можуть слухати. Не надайте будь-яку інформацію, яка може поставити під загрозу вашу фінансову чи особисту безпеку.

Веб хостинг

Просування вашого блогу

Багато хороших блогів там не вдається, оскільки вони не отримують достатньої кількості експозиції. Як ви переконаєтесь, що цього не відбувається з вашим блогом? Добре просувайте це.

У вас можуть бути застереження щодо просування сайту, який є відносно новим і мало читачів чи глядачів, але думайте про це таким чином; як ще ви збираєтеся отримати більше цих читачів чи глядачів?

То як ви просуваєте свій блог? Хороша новина – найефективніші методи насправді безкоштовні.

Соціальні засоби комунікації – Якщо у вас вже є акаунт у Facebook, Twitter або будь-який інший обліковий запис у соціальних мережах, обов’язково зв’яжіть їх із своїм блогом. Оскільки ви вже в соцмережі, намагайтеся зв’язатися з людьми, які мають подібний інтерес, як ви або ваш блог, їм не завадить помітити це посилання.

Інші блоги – Коментуйте блоги інших людей і залиште посилання на свій власний блог. Таким чином ви залишите його десь із людьми, які мають такий же інтерес, як і ви.

Тут є застереження; будьте впевнені, що ці коментарі корисні, суттєві чи конструктивні. Залишивши неприємні коментарі чи коментарі, розроблені для того, щоб зірвати цей блог під час підписки вашої власної, швидше за все, запросите у ваш блог ворожих сторін. Ці бридні коментарі, ймовірно, власник блогу все одно буде видалений.

Ще один спосіб використання інших блогів на вашу користь – це написання відповіді на публікацію в іншому блозі. Якщо ви вирішите це зробити, переконайтеся, що ви маєте посилання на блог, на який ви відповідаєте, це створить “трекбек”, і цей блог, на який ви посилаєтесь, також опублікує посилання на ваш блог.

Повідомлення гостей – Це синичка, популярна серед блогів для новачків. Зверніться до інших власників блогів і запропонуйте написати публікацію на їхньому сайті, у відповідь ви також можете попросити їх написати для вашого. Ви також можете міняти посиланнями, щоб більше людей могли дізнатися про ваші відповідні блоги.

Зауважте, що не всі блогери будуть відкриті до цієї ідеї, і незважаючи на її переваги, краще не натискати на них, щоб погодитися.

Інтернет-форуми – В наші дні існують інтернет-форуми майже нічого. Дізнайтеся, які з них найбільш популярні для теми вашого блогу, або хто з великою кількістю людей, які, ймовірно, зацікавлять ваш блог.

Багато форумів фактично дозволяють розміщувати посилання на ваш сайт у підписі, який знаходиться внизу кожного написаного вами публікації, але інші також можуть вимагати, щоб ви спершу зробили кілька публікацій.

Ведення вашого блогу

Вітаю! Тепер у вас є блог. Однак не обманюйте себе думкою, що звідси все буде трояндами, адже справжня робота тільки починається; ви повинні вести цей блог.

Тут слід пам’ятати дві речі; зміст та послідовність. Вміст посилається на новий матеріал, який ви маєте для читачів, коли вони відвідують, послідовність стосується того, наскільки регулярно чи часто ви виставляєте цей новий матеріал.

Ведіть свій блог, переконуючись, що ваші читачі повертаються ще більше, і ніщо не змушує читачів повертатися більше, як свіжий вміст. Є ще одна перевага цього: боти пошукових систем призначені для пошуку свіжого вмісту, тому чим більше ви оновлюєте свої матеріали, тим більше ви будете видимі пошуковим роботам.

Весь цей новий вміст також не має значення, якщо ви не будете послідовні. Установіть регулярний графік оновлення та дотримуйтесь його, щоб ваші читачі знали, коли очікувати чогось нового. Наприклад, регулярне оновлення три рази на тиждень.

Невідповідність може завдати шкоди вашому трафіку. Ваші читачі будуть розчаровані, дізнавшись, що вам нічого нового не запропонувати, якщо ви розчаруєте їх не раз, швидше за все, вони перестануть відвідувати ваш блог. Вони можуть навіть сказати іншим, що у вашому блозі нічого не варто повертатися.

Раніше в цій статті ми згадували про визначення наших причин для ведення блогів, щоб отримати напрямок та мету. Це те, де вони заходять. Підтримуючи веб-сайт, вам може бути складно, а іноді навіть нелегко, писати або придумувати новий матеріал, який потрібно розмістити..

У цьому немає сорому; навіть найкращі письменники не можуть придумати матеріал час від часу. Що вони роблять? Вони повертаються до основ і запитують себе, чому вони пишуть. Напрям і призначення.

Інші поради щодо ведення блогів

Що виходить в Інтернет, залишається в Інтернеті – що трапляється у Вегасі… ну, ви знаєте інше. Однак, що стосується ведення блогів, то все навпаки; те, що виходить в Інтернет, залишається в Інтернеті, швидше за все, назавжди.

Це означає, що ви повинні бути обережними щодо публікацій, і ми не просто говоримо про ті друкарські помилки та граматичні помилки, які навіть початкові школярі можуть помітити, це ваша думка, рейтинг та ваші почуття.

Чи дійсно варто вести блоги про дійсно погану боротьбу зі своїм BFF? Що робити, якщо через кілька днів ви закріпіть речі? Звичайно, дружба повернулася на шлях, але ця публікація завжди буде там, щоб нагадати вам про цю грубу латку. Навіть буде незручніше, якщо ви сказали в цьому блозі якісь ганебні речі про нього чи її.

Така ж обережність може бути застосована до блогів про людей, які, можливо, образили вас, установи, які вам не сподобалися, або інші неприємні враження. Пам’ятайте, що ведення блогів – це те, що сказати щось, чого ви не можете забрати. Хороша порада тут – нічого не публікувати, якщо це дійсно не варто публікувати.

Не будьте занадто жорсткі у своєму написанні – Під цим ми маємо на увазі, що не пишемо занадто формально. Зробіть свій вміст розмовнішим за допомогою наступних порад:

 • Використовуйте слова “ти” та “я”– Спробуйте підрахувати, скільки разів ці слова з’являються під час звичайної розмови, і ви втратите слід. Часто користуючись ними, ваші читачі відчують, що ви спілкуєтесь з ними на особистому рівні.
 • Розбийте ці абзаци – У початкових рівнях нас усіх навчали, що абзац складається з багатьох речень. Однак це вже не застосовується, коли мова йде про онлайн-читання. Величезні групи речень складають текстові блоки, які не є просто відкладними; вони також можуть ускладнити читачеві помітити ті важливі моменти, які ви хочете отримати.
 • Використовуйте курсив – Використовуйте курсивні слова, коли ви ставите запитання чи відповіді на них. Це зробить ваш блог більше схожим на розмову, а також порушить монотонність появи тексту. З іншого боку, слід зазначити, що використання великих букв і речень матиме протилежний ефект і змусить читачів думати, що ви кричите на них. Ми не кажемо, що ніколи їх не використовуємо; ви можете використовувати великі акроніми, важливі ідеї і навіть ударну лінію жарту. Ключовим тут є використання капіталізації економно та доцільно.
 • Не будьте занадто формальними – Прикинься, що ти спілкуєшся з ким-небудь, це завжди хороша порада, коли справа стосується написання блогу. Зрештою, це блог, а не стаття, яку слід вивчати науковій спільноті, чи есе для вашого викладача композиції.
 • Вміст впливає на параметри пошуку – Ви можете знати, як працюють пошукові системи; вони шукають ключові слова у вашій статті, і найбільш релевантний пошук виходить вгорі. Це, ймовірно, призведе до наповнення сторінки такою кількістю ключових слів, які проникають між тими, що можна назвати лише словами та висловлюваннями. Те, що ви можете не знати, – це те, що пошукові боти Google запрограмовані на пошук детального вмісту, а не лише на те, скільки разів слово з’являлось на сторінці чи де воно з’явилося на цій сторінці. Що тут суть? Пишіть для своїх читачів, а не для пошукової системи.
 • Ваші читачі мають значення – Ви можете спокусити відвідувачів вашого блогу сприймати як просто хіти; важливі лише цифри, а не те, що вони думають про ваш блог. Вас може не хвилювати те, що вони думають про ваш блог. Однак ці читачі – це люди з почуттями та думками, і чим більше цих почуттів і думок збуджують, впливають чи формують ваші статті, тим більше вони, ймовірно, повернуться і прочитають більше вашого матеріалу. Краще, що вони можуть також рекомендувати ваш блог іншим, хто також рекомендуватиме їх іншим тощо. Що ще є вагомим приводом зауважити, що думають ваші читачі? Відгуки. Ми вже згадували, що, хоча письменники і надихають читачів, читачі також можуть надихати письменників позитивними чи конструктивними відгуками. Навіть негативні відгуки можуть мати позитивні результати.

Блог матиме злети і спади

Налаштування блогу – справа нескладна. Що відбувається після цього, як правило, передбачає велику роботу. Яка б ваша мета не була у вирішенні зробити частину свого розуму та серця відкритими для публіки, чи хочете ви вдосконалити свою майстерність, полегшити день інших людей чи заробити гроші, переконайтеся, що ви віддані перед тим, як навіть почати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me