HostPapa Великобританія Огляд хостингу

HostPapa Великобританія Огляд хостингу

HostPapa – провідний у Великобританії провайдер зеленого хостингу, з величезним дисковим простором, розподілом пропускної здатності та гнучкими планами з низькими витратами на оплату. Команда підтримки клієнтів HostPapa неймовірно обізнана у всіх аспектах веб-хостингу та створення та обслуговування веб-сайтів, а команда управління приходить до столу з багаторічним досвідом роботи в галузі зеленого веб-хостингу.


СПЕЦІАЛЬНА ОБМЕЖЕНА ПРОПОЗИЦІЯ: Наші відвідувачі отримують знижку на 50% від свого облікового запису веб-хостингу HostPapa! Клацніть посилання нижче – код купона не потрібно !

ВІЗИТИ хостпапаІ Отримайте знижку 50% ЗАРАЗ!

Ще один бонус, який ви отримуєте з HostPapa – це безкоштовний домен з реєстрацією. Тож це, безумовно, головний плюс, що заощадить вам додаткові 10 фунтів. Гроші, які можна інвестувати в рекламу, просто скористайтеся промо-кодом купона: СВОБОДА

Цей промо-код hostpapa працюватиме протягом усього 2014 року !

Ідеально підходить для малого та середнього бізнесу в галузі електронної комерції, а також тих, хто шукає невеликий персональний веб-сайт, HostPapa надає всім своїм клієнтам свободу та гнучкість у створенні, публікації та просуванні казкового веб-сайту за надзвичайно низьку вартість.

В даний час HostPapa пропонує наступні послуги:

 • Веб хостинг
 • Домен послуг
 • Реєстрація імені
 • Пакет для малого бізнесу
 • Мобільний веб-сайт
 • Онлайн-магазин
 • Веб-хостинг для торговельних посередників
 • Підтримка HostPapa для Google Apps
 • SiteLock печат безпеки
 • CloudFlare
 • Резервне копіювання веб-сайтів HostPapa
 • SSL сертифікати
 • HostPapa Connect

HP-En пропозиції БЕЗКОШТОВНО:

Кредити на рекламу в Facebook

$ 50 БЕЗКОШТОВНО Кредити на рекламу

Google AdWords ™ **

100 доларів БЕЗКОШТОВНО Кредити на рекламу

Amazon Product Ads ™

75 доларів БЕЗКОШТОВНО Кредити на рекламу

Бінг / Yahoo! Платний пошук

$ 25 БЕЗКОШТОВНО Кредити на рекламу

Реклама Miva Pay за клік

$ 25 БЕЗКОШТОВНО Кредити на рекламу

Рекламна мережа Bidvertiser

$ 20 БЕЗКОШТОВНО Кредити на рекламу

Інструменти пошукової оптимізації (SEO)
* Гарантоване отримання веб-сайту, індексованого в Google за 24 години!

БЕЗКОШТОВНО (Значення 120 дол. США)

AdDollars ™

БЕЗКОШТОВНО
ВІЗИТИ хостпапаІ Отримайте ДО 50% Знижку!

Значення ціни

Почніть свій досвід HostPapa з Soho Launch, безкоштовного розробника веб-сайтів. Потім, після того, як ваш основний веб-сайт вийшов наживо, HostPapa надає вам майже безмежні інструменти для розширення та вдосконалення на ньому, поки ви не генеруєте трафік та (якщо застосовується) прибуток, який ви шукаєте та заслуговуєте. Прагнучи допомогти всім клієнтам створити та опублікувати в Інтернеті найефективніші веб-сайти, HostPapa надає вам безліч інструментів електронної комерції (не в останню чергу з них кошики для покупок та кредити на маркетинг для пошуку) – все безкоштовно.

Клієнти HostPapa також мають універсальність, щоб зробити свої веб-сайти максимально інтерактивними, з можливістю розміщення опитувань та опитувань, блогів, чатів, форумів користувачів, дискусійних груп та дощок оголошень, обміну фотографіями та відео, гостьових книг, і багато, багато іншого. Вам також сподобається набір провідних інструментів для веб-розробників, які не потребують жодних знань з програмування. І, звичайно, щойно ваш динамічний, інтерактивний, професійний веб-сайт працює і працює, ваша робота не виконана, і жоден HostPapa не пропонує вам найсучасніші та прості у використанні інструменти для відстеження, звітності та аналізу для вимірювання. та оптимізація ефективності вашого сайту. Всі ці функції поєднуються, щоб зробити ваш безкоштовний домен (доступний лише з річними планами веб-хостингу) та десять субдоменів найкращим, що вони можуть бути.

Надійність

HostPapa не тільки надає 99,9% гарантії тривалості роботи, але і 99% гарантії безперервного використання мережі. Підтримка цих обіцянок – це суцільно інтегрована колекція найсучаснішого обладнання від Cisco та Intel, підняті підлоги, системи протипожежного та протипожежного кліматичного контролю, системи запобігання / гасіння, а також захист від аварій землетрусів. Установки працюють від резервних джерел безперебійного живлення, підкріплених резервними дизельними генераторами. Усі системи та майданчики об’єкта контролюються системами безпеки та персоналом 24/7/365. Клієнти навіть отримують звичайні резервні копії всіх даних, що входять до послуги. За всі роки своєї діяльності задоволеність клієнтів HostPapa настільки висока, що компанія ще не має запиту клієнта, щоб вони виграли на 30-денній гарантії повернення грошей..

Панель управління

Всі клієнти HostPapa користуються повною мірою використання передової панелі управління у світі. cPanel інтуїтивно зрозумілий, зрозумілий і настільки ж функціональний, як і універсальний. Використовувати cPanel та всі його численні інструменти та утиліти настільки просто, що навіть послуга в Інтернеті може миттєво переходити до різних інтерфейсів на основі значків. Головне меню cPanel має ретельну колекцію всіх статистичних даних користувачів у реальному часі, які ви коли-небудь хочете або потребуєте для максимізації та оптимізації продуктивності вашого сайту..

Підтримка клієнтів

Центр обслуговування клієнтів HostPapa увінчається вичерпним вибором служб підтримки, що керуються персоналом, включаючи найсвіжіші відомості про новини компанії, інструмент усунення несправностей самостійно, асортимент корисних відеоуроків, завантажувану бібліотеку керівництва користувача та програмне забезпечення програмного забезпечення , а також неймовірно корисну спільноту активних користувачів. Щоб отримати підтримку, клієнти можуть звернутися до знаючого персоналу HostPapa через 24/7/365 безкоштовний телефон, електронну пошту та чат наживо.

30-денне ризик БЕЗКОШТОВНА гарантія повернення грошей

Понад 100 000 власників веб-сайтів щодня довіряють HostPapa для управління своїми веб-сайтами. Якщо ви вирішите скасувати протягом 30 днів від вашої початкової дати покупки, ви отримаєте повне відшкодування за вирахуванням будь-яких платежів за налаштування або відповідних реєстрацій домену або витрат на передачу..

ВІЗИТИ хостпапаІ Отримайте Знижку ЗАРАЗ!

Наші найкращі веб-сайти, що займають розміщення компаній у списку Великобританії

Пов’язані елементи

 • Що таке Google App Engine і що з цим можна зробити
 • SSD vs HDD для хостингу та як це впливає на швидкість вашого веб-сайту
 • Огляд A2Hosting
 • Як вибрати найкращого постачальника CDN (Повне керівництво)
 • Огляд One.com
 • Огляд хмарного хостингу SiteGround
 • Огляд веб-хостингу Pickaweb
 • Огляд веб-хостингу CooliceHost
 • Огляд веб-хостингу Bluehost
 • Огляд веб-хостингу GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me