HostPapa UK Hosting Recenzie

HostPapa UK Hosting Recenzie

HostPapa je popredným poskytovateľom ekologických služieb v Spojenom kráľovstve s obrovským diskovým priestorom, pridelením šírky pásma a flexibilnými lacnými platobnými plánmi. Tím podpory zákazníkov HostPapa je neuveriteľne dobre informovaný vo všetkých aspektoch webhostingu a vytvárania a údržby webových stránok a riadiaci tím prichádza k stolu s mnohoročnými skúsenosťami v odvetví ekologického webhostingu..


ŠPECIÁLNA OBMEDZENÁ PONUKA: Naši návštevníci získajú 50% zľavu zo svojho webhostingového účtu HostPapa! Kliknite na odkaz nižšie – nevyžaduje sa žiadny kupónový kód !

NÁVŠTEVA HostpapaA ZÍSKAJTE ZĽAVU 50% TERAZ!

Ďalším bonusom, ktorý získate s programom HostPapa, je bezplatná doména s registráciou. Takže je to určite hlavné plus, ktoré vám ušetrí ďalších 10 libier. Peniaze, ktoré môžete znova investovať do reklamy, použite promo kód kupónu: FREEDOMAIN

Tento propagačný kód hostiteľa bude fungovať po celý rok 2014 !

HostPapa, ktorý je ideálny pre malé a stredné podniky elektronického obchodu, ako aj pre tých, ktorí hľadajú malú osobnú webovú stránku, poskytuje všetkým svojim zákazníkom slobodu a flexibilitu pri vytváraní, publikovaní a propagovaní báječnej webovej stránky za vynikajúco nízke náklady..

HostPapa v súčasnosti ponúka tieto služby:

 • Web hosting
 • Doména služieb
 • Meno Registrácia
 • Balík Small Business Pack
 • Mobilná webová stránka
 • Internetový obchod
 • Webhosting predajcu
 • Podpora HostPapa pre Google Apps
 • Bezpečnostná pečať SiteLock
 • CloudFlare
 • Zálohovanie webových stránok HostPapa
 • Certifikáty SSL
 • HostPapa Connect

HP-En ponúk ZADARMO:

Reklamné kredity na Facebooku

$ 50 ZADARMO Kredity reklamy

Google AdWords ™ **

100 $ ZADARMO Kredity reklamy

Amazon Product Ads ™

$ 75 ZADARMO Kredity reklamy

Bing / Yahoo! Platené vyhľadávanie

$ 25 ZADARMO Kredity reklamy

Miva Pay Per Click Advertising

$ 25 ZADARMO Kredity reklamy

Reklamná sieť inzerenta pre inzerenta

$ 20 ZADARMO Kredity reklamy

Nástroje na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO)
* Zaručené indexovanie webových stránok v Google do 24 hodín!

ZADARMO (Hodnota 120 USD)

AdDollars ™

ZADARMO
NÁVŠTEVA HostpapaA ZÍSKAJTE AŽ 50% ZĽAVU!

Hodnota ceny

Vyskúšajte svoje zážitky s HostPapa pomocou bezplatného staviteľa webových stránok Soho Launch. Potom, čo bude vaša základná webová stránka aktívna, vám HostPapa poskytne takmer neobmedzené nástroje na jej rozširovanie a vylepšovanie, až kým nezískate návštevnosť a (ak je to použiteľné) zisk, ktorý hľadáte a ktorý si zaslúžite. V snahe pomôcť všetkým zákazníkom vytvárať a publikovať webové stránky s najlepším výkonom na internete vám HostPapa poskytuje celý rad nástrojov elektronického obchodu (v neposlednom rade sú to nákupné vozíky a kredity za marketingový marketing), všetko zadarmo..

Zákazníci HostPapa majú tiež všestrannosť, aby mohli svoje webové stránky interaktívne, ako by chceli, s možnosťou uverejňovať ankety a prieskumy, blogy, diskusné fóra, fóra používateľov, diskusné skupiny a nástenky, zdieľanie fotografií a videa, knihy hostí, a oveľa, oveľa viac. Vychutnáte si aj rad špičkových nástrojov pre vývojárov webových aplikácií, ktoré vôbec nevyžadujú žiadne znalosti programovania. Akonáhle bude váš dynamický, interaktívny a profesionálne vyzerajúci web funkčný, vaša práca nie je vykonaná a HostPapa vám tiež ponúka najpokročilejšie a ľahko použiteľné nástroje na sledovanie, vykazovanie a analýzu na meranie. a optimalizácia výkonu vašich stránok. Všetky tieto funkcie sa spoja, aby sa vaša jedna bezplatná doména (dostupná iba s ročnými plánmi webhostingu) a desať subdomén čo najlepšie.

Spoľahlivosť

HostPapa poskytuje nielen 99,9% záruku dostupnosti, ale aj 99% záruku dostupnosti siete. Zálohovanie týchto sľubov predstavuje plynulo integrovanú zbierku najmodernejšieho hardvéru od spoločnosti Cisco a Intel, zvýšené podlahy, detekciu požiaru a povodne v oblasti klimatizácie a systémy prevencie / potlačenia, ako aj ochranu pred zemetrasením. Zariadenia sú napájané redundantnými neprerušiteľnými zdrojmi energie zálohovanými redundantnými naftovými generátormi. Všetky systémy a zariadenia sú monitorované bezpečnostnými systémami a personálom 24/7/365. Zákazníci dokonca dostávajú bežné zálohy všetkých údajov, ktoré sú súčasťou služby. Vo všetkých svojich obchodných rokoch je spokojnosť zákazníka HostPapa taká vysoká, že spoločnosť ešte musí mať požiadavku zákazníka, aby si splnil svoju 30-dňovú záruku vrátenia peňazí..

Ovládací panel

Všetci zákazníci HostPapa majú plné využitie špičkového ovládacieho panela na svete. cPanel je intuitívny, jasný a funkčný ako všestranný. Používanie programu cPanel a všetkých jeho mnohých nástrojov a nástrojov je také ľahké, že aj internetový nováčik môže okamžite prechádzať rôznymi rozhraniami založenými na ikonách. Hlavná ponuka cPanel sa môže pochváliť dôkladnou zbierkou všetkých štatistík používateľov v reálnom čase, ktoré by ste mohli kedy potrebovať alebo čo potrebujete na maximalizáciu a optimalizáciu výkonu vašich stránok..

Zákaznícka podpora

Stredisko služieb pre zákazníkov spoločnosti HostPapa je zavŕšené komplexným výberom samoobslužných podporných služieb vrátane najnovších správ spoločnosti, poradcu pri riešení problémov s vlastnými silami, sortimentu užitočných videonávodov, knižnice používateľských príručiek na stiahnutie a nástrojov na podporu softvéru. , spolu s neuveriteľne užitočnou komunitou aktívnych používateľov. V prípade asistovanej podpory môžu zákazníci kontaktovať informovaného personálu HostPapa prostredníctvom bezplatného telefónu, e-mailu a živého chatu 24/7/365.

30-dňová RIZIKO BEZPLATNÁ záruka vrátenia peňazí

Viac ako 100 000 vlastníkov webových stránok dôveruje spoločnosti HostPapa každý deň pri spravovaní svojich webových stránok. Ak sa rozhodnete zrušiť do 30 dní od pôvodného dátumu nákupu, dostanete úplnú náhradu, zníženú o všetky poplatky za nastavenie alebo príslušné náklady na registráciu domény alebo náklady na prevod.

NÁVŠTEVA HostpapaA ZÍSKAJTE ZĽAVU TERAZ!

Naše najlepšie spoločnosti poskytujúce webhosting v zozname Spojeného kráľovstva

Súvisiace položky

 • Čo je to Google App Engine a čo s tým môžete robiť
 • SSD vs HDD na hosťovanie a ako to ovplyvňuje rýchlosť vašich stránok
 • A2Hosting Review
 • Ako si vybrať najlepšieho poskytovateľa CDN (Kompletná príručka)
 • Recenzia One.com
 • Recenzia Cloud Hosting hostingu SiteGround
 • Recenzia webového servera Pickaweb
 • CooliceHost Web Hosting Recenzie
 • Recenzia webhostingu Bluehost
 • Recenzie na webe GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map