25 років всесвітньої павутини

25 років всесвітньої павутини

Сьогодні відзначається 25-річчя від дня народження творіння, яке має змінити людство назавжди та створило унікальний цифровий світ протягом покоління. Вчора не було десерту на день народження, але ви могли пробачити за думку, що знаменитість щойно знайшла під час Наукового музею.


Швидше за все, фотографи та кінокоманди були зібрані навколо чорного кольору, рішуче старомодної комп’ютерної системи та клавіатури. Прагнучи зробити видовище трохи цікавішим, музейні роботодавці одягли робочого в одяг із обов’язковою технологією – білий шар та білі рукавички.

Баронеса Марта Лейн Фокс відвідувала присутні. Ровесник, котрий нещодавно завершив перемогу через те, що електронний переможець уряду, став увагою, коли новини відмовилися намагатися зробити комп’ютер цікавим. Натовпи школярів пройшли повз ледь поглядом – це легко зрозуміти за умови надихаючого погляду старого комп’ютера.

Тим не менш, вони не могли бути ще більш невірними. Наведений нижче куб – це пристрій, на якому Інтернет був розроблений британським вченим з комп’ютерних систем сером Тімом Бернерсом-Лі.Тім-Бернерс-Лі-008 Дійсно, єдина порада про важливість розірваної білої наклейки через попередження: “Цей пристрій є хостом: НЕ ВПРАВУЙТЕ НЕ МОЖЛИВОСТІ !!” Сьогодні в це може бути важко повірити, проте всесвітній Інтернет не відбувся 25 років тому – поки сер Тім не розробив спосіб використання сайтів комп’ютерних систем для спілкування один з одним..

Однак явно не було попередньої великої амбіції звільнити світ шляхом свободи даних для всіх. Витоки були набагато більш звичні: намагання посилити взаємодію величезної кількості вчених, що входять до Швейцарії, Європейської організації ядерного аналізу, у Швейцарії.

Сер Тім був 34-річним випускником фізики, працюючи професіоналом із програмного забезпечення в компанії Cern в 1989 році, коли він публікував документ, який просто називався “Контроль пропозицій: пропозиція”. У ньому зазначалося: “сподіваюсь на те, щоб забезпечити можливість розмноження інформації, яка може зростати та розвиватися за допомогою організації та робочих місць, які вона визначає”. Як не дивно, мета в кінцевому підсумку передбачалася як “універсальна пов’язана інформаційна система”, де ” загальність і портативність набагато важливіші, ніж фантазійні стратегії ілюстрацій та складні додаткові послуги “.

Інформаційні технології спочатку прокляті слабкими похвалами, його керівник Майк Сендлел написав “неясні, але захоплюючі” на обкладинці.

Непомітно, Сер Тім продовжував писати протокол передачі HyperText Transfer (HTTP), мову розмітки HyperText (HTML), а також перший фактично веб-браузер, WorldWideWeb. Інтернет спочатку називався “Mesh” – “По всьому світу”, створений сером Тімом у 1990 році. До 1993 року Керн дозволив вільно використовувати цю технологію всім. А за пару-трійку років неймовірна кількість людей у ​​всьому світі була підключена щодо руху деталей, які надає Інтернет.

Десятиліття тому, що статки доткома були зроблені та втрачені, тому сплеск сайтів соціальних мереж. Сьогодні існує більше 600 мільйонів Інтернет-сайтів у всьому світі, а також веб-функції назавжди змінили речі для людей, які мають змогу отримати доступ до інформації та поділитися речами таким чином, який, можливо, неможливо для минулого покоління.

Це надало унікальний вимір, завдяки якому можна спілкуватися. Масштаб величезний, мільярди в Інтернеті, і 100 тисяч мільйонів електронних листів та 20 мільйонів фотографій обмінюються щохвилини – не кажучи вже про витрачені мільярди.

Хоча багато хто безсоромно експлуатуватимуть визнання, щоб бути людиною, яка власноруч вигадує Інтернет, особливості сера Тіма, головним чином, уникали уваги і продовжують працювати над рекламою принципів, пов’язаних з Інтернетом, через Інтернет-фонд, який він заснував. зі свого боку як директора щодо Всесвітнього великого веб-консорціуму.

Ось деякі з послуг розміщення веб-сайтів, які ми розглянули, і ми рекомендуємо для вас:

1.Siteground 2.Godaddy 3.TSOHost.co.uk

і тут ви можете прочитати найкращі огляди веб-хостингу у Великобританії та наш найкращий хостинг WordPress у Великобританії

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map