З WordPress.com на WordPress.org

Легкий посібник з міграції WordPress.com для WordPress.orgWordPress.com – хороший варіант, якщо ви тільки починаєте роботу.


Однак досить скоро ви зрозумієте, що не можете точно настроїти свій сайт повністю, особливо якщо ви вільний план.

WordPress.org, з іншого боку, пропонує набагато більше варіантів налаштування. Причина цього досить проста: WordPress.org – платформа з відкритим кодом, що означає, що за допомогою належного ноу-хау з кодування ви можете легко розробити будь-який тип веб-сайту, який хочете. Крім того, для WordPress.org доступні набагато більше тем та плагінів, і зазвичай ці теми передбачають більше варіантів дизайну та стилізації, що полегшує налаштування вашого сайту так, як вам потрібно.

Оскільки WordPress.org є платформою з відкритим кодом, ви можете змінювати базовий код, який робить WordPress відповідно до потреб вашого сайту. Ви також можете безкоштовно використовувати будь-яку хостинг-компанію та перейти до іншої хостингової компанії, коли захочете.

3 інструменти, необхідні для успішної міграції

Тепер ми розкрили, чому вам потрібно мігрувати з WordPress.com, давайте переглянемо все, що вам потрібно, перш ніж перенести ваш сайт.

1. Доменне ім’я

Якщо ви використовували безкоштовний план на WordPress.com, швидше за все, вам знадобиться доменне ім’я для вашого сайту. Хоча пошук великого доменного імені з розширенням .com виявляється все більш складним, це місія неможлива.

Якщо у вас ще немає доменного імені, скористайтеся цими кроками, щоб зареєструвати доменне ім’я.

2. Рахунок хостингу

Немає дефіциту хостинг-компаній WordPress в Інтернеті. Пошук потрібного може бути складним, тому слід пам’ятати про кілька речей:

 • Завжди перевіряйте сторонні відгуки, щоб переконатися, що клієнти задоволені послугою
 • Пам’ятайте, що дешевше не завжди означає краще. Якщо ви виберете дешевий план хостингу, ви ризикуєте повільно завантажувати свій сайт або піддаватися різним ризикам безпеки. Добре заплатити більше за свій хостинг-рахунок і переконатися, що ваша хостинг-компанія пропонує основні заходи безпеки
 • Перевірте службу підтримки, розпочавши чат або зв’язавшись із ними електронною поштою. Будьте впевнені, що компанія, яку ви вибрали, реагує своєчасно, як останнє, що вам потрібно, це довгі очікування, коли вам потрібна термінова підтримка.

Хороше місце, щоб почати з пошуку хостингової компанії, включає WordPress.org сторінка хостингу.

3. Свіжа установка WordPress

Нарешті, вам також знадобиться нова установка WordPress.org. Після придбання вашого хостингового рахунку, ваш хостинг-провайдер надішле вам дані про вхід для вашого облікового запису.

Встановлення WordPress

Використовуючи ім’я та пароль, які вони вам надали, ви можете увійти та шукати піктограму WordPress. Звідти ви можете ініціювати процес встановлення та слідувати підказкам для встановлення WordPress. Це стосуватиметься налаштування заголовка вашого сайту та створення імені користувача та пароля для інформаційної панелі WordPress.

Після введення цієї інформації WordPress завершить процес інсталяції, після чого ви зможете перейти до процесу міграції.

Переміщення WordPress.com на власний хост WordPress.org

Крок 1: Експортуйте свій вміст зі свого сайту WordPress.com

Спочатку спочатку вам потрібно буде експортувати свій вміст зі старого веб-сайту WordPress.com. Почніть з входу в WordPress.com, а потім перейдіть до Мій сайт та натисніть на WP Адміністратор.

Коли ви перебуваєте на інформаційній панелі, перейдіть до Інструменти> Експорт. Як видно з екрана екрана, ви можете вибрати один з двох варіантів: керований переказ, який поверне вам 129 доларів США або безкоштовний варіант експорту. Оберіть Експорт натисніть на Старт кнопка.

Вибір варіанта експорту

На наступній сторінці переконайтесь у цьому Весь вміст вибирається, а потім натисніть Завантажити експортний файл. Це забезпечить експортування всіх ваших публікацій, коментарів, категорій та медіа у кінцевий XML-файл.

Експорт налаштувань

Варто згадати, що якщо ви мали свій сайт WordPress.com кілька років, ваш остаточний XML-файл може бути більшим, ніж 32 Мб. Якщо це так, у вас виникнуть проблеми, які намагаються імпортувати його на новий веб-сайт WordPress.org. Вам потрібно буде встановити Розбивач файлів WXR щоб розділити ваш XML-файл на кілька менших файлів. Крім того, ви можете зв’язатися зі своєю компанією-хостингом і запитати їх, чи можуть вони тимчасово збільшити ліміт завантаження.

Крок 2. Встановіть плагін для імпортера WordPress на свій сайт WordPress.org

Наступний крок – встановити плагін WordPress Importer на свій сайт WordPress.org. Переконайтеся, що ви ввійшли на свою інформаційну панель WordPress.org і перейдіть на сторінку Інструменти> Імпорт.

Виберіть останній варіант, WordPress, і натисніть кнопку Встановити посилання. Плагін встановиться, і ви можете продовжити наступний крок.

Встановлення плагіна імпортера

Крок 3. Імпортуйте свій вміст

Ви експортували вміст зі свого старого веб-сайту, і ви підготували новий веб-сайт WordPress.org, який розміщено на власному веб-сайті. Зараз саме час імпортувати ваш вміст.

Почніть з натискання на Запуск імпортера посилання. Клацніть на Виберіть свій XML-файл і перейдіть до нього на комп’ютері. Потім натисніть синю кнопку, на якій написано Завантажити файл і імпорт.

Імпорт сайту

На наступній сторінці вас запитають, чи хочете ви призначити імпортовані публікації існуючому користувачеві чи бажаєте створити нового користувача. Якщо у вашому блозі було декілька авторів, вам потрібно буде зробити це для кожного автора. Єдине, що повинно вплинути на ваш вибір – це якщо ви хочете зберегти ту саму марку та ім’я користувача, які були у вас на WordPress.com, або якщо ви збираєтесь отримати повний ребренд.

Щойно ви прийняли рішення, переконайтеся, що прапорець поруч із рядком, який читається Завантажте та імпортуйте вкладені файли перевіряється. Це забезпечить передачу ваших зображень зі старого сайту. Потім натисніть кнопку “Надіслати” і дочекайтеся завершення процесу імпорту.

Після цього ви побачите сповіщення на панелі інформаційної панелі, що означає, що настав час для наступного кроку в процесі міграції.

Крок 4: Перевірте свій вміст і зображення

Тепер, коли ви імпортували вміст зі свого сайту WordPress.com, саме час перевірити і переконатися, що все переноситься плавно. У деяких випадках, особливо якщо ваш старий сайт мав багато зображень, ви виявите, що не всі зображення імпортовані.

Однак ви можете використовувати плагін типу Автоматичне завантаження зображень. Цей плагін сканує ваші публікації на наявність зовнішніх посилань на зображення, і тоді він буде робити три речі:

 • автоматично завантажувати та імпортувати зовнішні зображення в каталог завантаження WordPress
 • додати зображення до медіатеки
 • замініть нові URL-адреси зображень на старі URL-адреси

Все, що вам потрібно зробити – це встановити та активувати плагін та налаштувати налаштування на свій смак, хоча налаштування за замовчуванням мають бути нормальними, як є.

Крок 5. Перенаправіть свій сайт WordPress.com на новий сайт WordPress.org

Останнім кроком у процесі міграції є перенаправлення вашого сайту WordPress.com на новий сайт WordPress.org. Основною причиною цього є те, що ви ризикуєте втратити рейтинги пошукової системи, якщо просто перенести свій сайт на новий домен.

По-друге, ви також ризикуєте втратити своїх відвідувачів, якщо просто перемістите ваш сайт, не повідомляючи їх про зміни.

На жаль, ця частина процесу потребує додаткової плати, оскільки WordPress.com не дозволяє змінювати основні файли вашого сайту. На щастя, плата не надмірна і коштуватиме вам $ 13 / рік. Ось що вам потрібно зробити.

Поверніться до свого старого веб-сайту WordPress.com та перейдіть на сторінку Мій сайт вкладка. Потрапивши туди, натисніть на Налаштування. Знайди Адреса сайту і натисніть посилання для переадресації під полем URL.

Перенаправлення сайту

На наступній сторінці введіть нове доменне ім’я та натисніть Іди кнопка. Ви зможете здійснити платіж на наступній сторінці, і ви закінчите.

Ваш старий веб-сайт WordPress.com тепер перенаправить на ваш новий сайт WordPress.org з постійним переадресацією 301. Рекомендується підтримувати переадресацію принаймні рік, якщо не два, щоб кожен пам’ятав ваше нове доменне ім’я або відзначав закладки.

Крім того, якщо ви не хочете платити за переадресацію, подумайте про те, як надіслати електронну пошту своїм підписникам та повідомити їх про ваш новий сайт, встановивши старий сайт WordPress.com на Приватний. Ви можете зробити це, перейшовши Мій сайт> WP Адміністратор. Перейшовши на інформаційну панель, перейдіть до Налаштування> Читання і встановіть прапорець, у якому написано Я хотів би, щоб мій сайт був приватним, видно лише мені та вибраним користувачам. 

Ви також можете оновити свої профілі соціальних медіа, щоб включити посилання на вашу нову сторінку, щоб ваші підписники могли легко отримати доступ до вашого нового сайту.

Залишилося сказати лише вітання! Якщо ви дотримувались усіх кроків у цьому підручнику, ваш веб-сайт тепер повинен бути опублікований на WordPress.org.

Фінальні думки

Міграція вашого сайту з WordPress.com вимагає трохи роботи, але до переваг можна віднести більше варіантів налаштування вашого сайту, а також повне право власності на ваш сайт та вміст..

Коли ви це враховуєте, варто витратити день на міграцію свого сайту, тому пориньте і перенесіть свій сайт WordPress.com на WordPress.org.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map