WebHostingHub та його прихильність допомагати врятувати Матір-Землю

Що таке Зелений хостинг?

Серед найбільших споживачів енергії в даний час є галузь веб-хостингу. Потрібно просто уявити енергію, необхідну для живлення великих серверів, необхідних для щоденної роботи веб-сайтів. Цей розгляд навіть не враховував енергію, необхідну для живлення комп’ютерів, якими користуються кінцеві споживачі. Беручи це до уваги у світовому масштабі, можна просто уявити кількість палива, необхідного для забезпечення енергією, необхідною лише хостинговій галузі. Зі збільшенням кількості пального, що спалюється щоденно, пропорційно збільшується і кількість газів та інших форм побічних продуктів та забруднюючих речовин. Це викликає питання про те, наскільки згубним може бути вплив хостингової галузі на навколишнє середовище.


З урахуванням світової турботи про захист довкілля, а також про збереження скорочення запасів викопного палива та інших джерел енергії, мислителі наполегливо намагаються знайти можливі шляхи вирішення проблеми. Серед знайдених рішень для зменшення впливу – Зелений хостинг. Зелений хостинг в основному визначається як хостинг шляхом, який вважається екологічно чистим. Як правило, існує два способи зеленого хостингу. Один полягає в тому, щоб хостинг-компанія використовувала відновлювані джерела енергії для живлення своїх серверів. Серед часто використовуваних технологій – використання сонячних панелей, які використовують енергію сонця для виробництва енергії, використання вітрових турбін, що покладаються на силу вітру для отримання енергії, і використання геотермальної енергії для отримання необхідної енергії. підтримувати роботу своїх серверів, а також забезпечувати інші допоміжні потреби компанії. Ще один спосіб Зеленого хостингу – хостинг-компанія придбати сертифікати на відновлювану енергію. Придбавши одну, це означає, що компанія вкладає гроші у виробництво екологічно чистої енергії за допомогою сонячної або вітрової енергії. Хоча вони, можливо, не виробляли поновлювані джерела енергії, вони фактично допомагають виробляти зелену відновлювану енергію, купуючи сертифікат.

Є WebHostingHub Зелена компанія?

Це не обов’язково означає, що колись компанія вже придбала сертифікат на поновлювані джерела енергії, це справді компанія “Зелений хостинг”. Зелений хостинг – це не про сертифікати, а про основні цінності компанії. WebHostingHub входить до числа тих, хто видав сертифікат «Зелений хостинг» за зусилля, спрямовані на зменшення вуглецевих слідів їхньої компанії. Хоча вони, можливо, і не виробляли поновлювану енергію, компанія докладає серйозних сконцентрованих зусиль для зменшення вуглецевих слідів своїх центрів обробки даних. Один з головних кроків, який вони зробили – це партнерство з «Деревами заради майбутнього», де компанія садить дерева, щоб компенсувати потужність, яку вони використовували для запуску своїх серверів. Вони також впроваджували політику зменшення їхніх відходів, одночасно сприяючи переробці вживаної продукції. Компанія також впровадила політику не використовувати паперові вироби, коли це можливо, і повторно використовувати їх, коли це можливо.

Завдяки цим діям, хостинг-компанії WebHostingHub видають сертифікат «Зелений хостинг».

Чому я повинен вибрати «Зелений хостинг»?

Оскільки сьогодні стурбовано впливом Глобального потепління, яке може спричинити використання забруднюючих речовин та інших газів людством, для веб-сайтів дуже важливо вибрати компанії «Зелений хостинг». Вибір компанії “Зелений хостинг” дає вам можливість:

  •  Допоможіть зменшити вуглецевий слід, який виробляє хостинг-індустрія.
  •  Продемонструйте, що ви відповідальна компанія та маєте намір допомогти зберегти довкілля.
  •  Подайте приклад людям, що ведення бізнесу чи галузі – це не лише гроші та прибуток; і це
  •  Це допомагає вам створити лояльність клієнтів до дій, які ви зробили для оточення.

Які переваги вибирає компанія «Зелений хостинг»?

Вибір компанії «Зелений хостинг» приносить ряд переваг. Серед них такі:

  •  Ви будете робити свою роль, допомагаючи врятувати довкілля від подальшої деградації та допомогти запобігти або знизити глобальне потепління. Це тому, що ви допомагаєте зменшити викид шкідливих газів та інших форм забруднюючих речовин у навколишнє середовище.
  •  Коли громадськість буде обізнана з вашими зусиллями щодо збереження навколишнього середовища, ви будете залучати набагато більше клієнтів, які також знають про збереження довкілля.. Це тому, що ви не тільки пропонуєте їм якісне обслуговування, але одночасно сприяєте догляду та захисту навколишнього середовища. Це допомагає створити репутацію вашої компанії як компанії, яка більше піклується про навколишнє середовище, а не лише про певний прибуток.
  •   Ви зможете зекономити гроші від операційних витрат в результаті економії, отриманої від меншої оплати енергоресурсів.Зрештою, це може призвести до меншої щомісячної вартості від хостинг-провайдера через потужність, яку вони генерують самі. Хоча початкова сума може бути трохи високою, заощадження, які ви отримуєте в довгостроковій перспективі, можуть значно перевершити високу вартість переднього рахунку.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me